Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Прав си.Аз също съм прав,като чакам от вече 2 часа и половина,по нашата достоверна НОВА ТВ да кажат нещо за Великобритания,която премахна зеления сертификат, маските и работата от вкъщи! Оказава се,че за тях все едно това не се е случило и мълчат! Истина ли е тяхното мълчание или е прикриване на световни новини?
До колкото знам, това на този етап е предложение, което трябва първо да се гласува в техния парламент. Това, че Борис Джонсън го предлага, все още нищо не значи. Ако го приемат ОК, ако не го, пак ОК. Мен слабо ме вълнува това.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 7 минути, цър-вул написа:

Вчера цял ден въртяха новината по Нова

чак цял ден да са  въртяли

не им се искаше да казват новината но като видяха че няма къде да мърдат 

и другите медии са пуснали новината и те я  пуснаха

днес въртят  за австрия че е задължителна ваксинацията

и глоба 3600 евро

барем подлъжат некой българин чул недочул да си помисли че е за българия и да ходи да се ваксинира 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Не знам дали ще повярвате

Аз лично, който е изкарал инсулт определено знам повече неща свързани с възстановяване на парализираните ти крайници. Определено ваксината не е била фактор!!! 

Та .. не втълпявай някакви твои разсъждения без грам знания по отношение на инсулта и ваксините за меродавни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, цър-вул написа:

Може би,но то така,че да не я видим.Сигурно са я споменали някъде за кратко.Аз например не я чух от там,а им гледах вчера новините.По този повод гледам от сутринта само НОВА,за да ги видя какво ще кажат по случая ...и нищо няма.Ако беше нещо за вагони с чували и трупове от „ковид“,щяха да ги дават 48 часа,през 10 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 7 до 12 я слушах на всеки час!!! Това, че на някои от вас не ви изнася, е друго нещо. Проблемът е изцяло във вас! Не ми е ясно що целенасочено се опитвате да изкривявате нещата... 

И за пенсионерите в Гъция съобщиха. И това не сте чули, нали. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, цър-вул написа:

Не ми е ясно що целенасочено се опитвате да изкривявате нещата... 

:offtopic_s:Обичат изкривените неща. ;) Те по този начин се забавляват както децата в стая с изкривени огледала.

За мен това е елементарното им поведение = на разглезени деца!!! Де се тръшват и инатят, че не става на тяхно му. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Димитър 59 написа:

Може би,но то така,че да не я видим.Сигурно са я споменали някъде за кратко.Аз например не я чух от там,а им гледах вчера новините.По този повод гледам от сутринта само НОВА,за да ги видя какво ще кажат по случая ...и нищо няма.Ако беше нещо за вагони с чували и трупове от „ковид“,щяха да ги дават 48 часа,през 10 минути.

А как всъщност започна централната емисия новини на Нова ТВ вчера, 20.01.2022 г. 

http://alfa.kachi-snimka.info/vij2021.php?id=bfi1642750515c.jpg

Може би без да искаш си го пропуснал, знам ли?! 

https://m.youtube.com/watch?v=ndhoHdox09s&feature=youtu.be

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ostavime написа:

А как всъщност започна централната емисия новини на Нова ТВ вчера, 20.01.2022 г. 

[URL=http://alfa.kachi-snimka.info/vij2021.php?id=bfi1642750515c.jpg][IMG]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/bfi1642750515c.jpg[/IMG][/URL]

Може би без да искаш си го пропуснал, знам ли?! 

https://m.youtube.com/watch?v=ndhoHdox09s&feature=youtu.be

Два линка даваш,единия за качване на снимка,неработещ.Втория, показващ ми надпис  „частен видеоклип и до там.Убедихте ме,че НОВА имат „голямо желание“ да научим,какво са казали,по този повод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, parmobil написа:

От години се подлагам на антигрипна ваксина.

Което показва колко ти е ефективна грипната ваксина и колко въобще е ваксина.

В детска възраст съм ваксиниран от няколко истински и опасни болести и никой досега не ме е викал за подновяване, щото били остарели. Нито пък съм хващал такива болести.

Срещу грипа, включително и наречения Ковид 19, по принцип не може за бъде разработена ваксина заради разнообразната и бърза променливост на вирусите им.

Създаването на ваксина срещу поредния масоворазпространяващ се респираторен вирус е закъсняла още в началото, най-малкото защото първо трябва да се установи кой именно вариант от стотиците възможни се разпространява масово.

И въгсината става точно "след дъжд – качулка", щото вирусът се е разпространил вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, ostavime написа:

П.П. върнах вчерашните новини и гледах как го представиха.Но първо имаше 20 минутното натякване,че ще ни затягат мерките.Чак след това,казаха това което ги вълнува,че при 98% ваксинирани в Великобритания,махнали мерките им.... Поредното послание„боцнете се ,за да махнем и вашите мерки...“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Димитър 59 написа:

Два линка даваш,единия за качване на снимка,неработещ.Втория, показващ ми надпис  „частен видеоклип и до там.Убедихте ме,че НОВА имат „голямо желание“ да научим,какво са казали,по този повод.

Извинявам се, през тел. и Тапаталк ми е малко трудно. 

Е, ясно е, че винаги ще имаш оправдание. Докато не бяха показвали нищо, сега пък малко били показали, ама какво казали, как го казали... Фурнаджийска лопата си! Ясно е. 

Няма смисъл повече да ти отговарям и да губя времето си. Видя се. 

https://prikachi.net/image/bfi1642750515c.5JxPH

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, _nib_ написа:

абе.....фазер щели да проведат изследване за страничните ефекти.....

в няколко европейски града....

изявилите желание да участват щели да получат по 171 еврА....

въпроса е....

тези които са затиснати вече от два кубика пръст, как да се запишат?

това страничен ефект ли ще го пишат или желан ефект?

Преди да пуснат ваксината и да принуждават хората да се бодат, не са ли изследвали? 

Защо след 2 години употреба ще тестват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ostavime написа:

ясно е, че винаги е имаш оправдание. Докато не бяха показвали нищо, сега пък малко били показали, ама какво казали, как го казали... Фурнаджийска лопата си! Ясно е. 

За какво да се оправдавам всъщност? Че не съм забелязал „маловажна“ новина по НОВА,изрецитирана за секунди...?Ама то на кой му пука,че някаква си Великобритания,премахнала зелените сертификати и ги пускали вече да си пазаруват без маски навсякъде?Нека си живеят там живота,както си искат...ама нас никак не ни интересува това...Дайте да го забравим и да се наредим за боцкане,с маска до очите тогава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Димитър 59 написа:

П.П. върнах вчерашните новини и гледах как го представиха.Но първо имаше 20 минутното натякване,че ще ни затягат мерките.Чак след това,казаха това което ги вълнува,че при 98% ваксинирани в Великобритания,махнали мерките им.... Поредното послание„боцнете се ,за да махнем и вашите мерки...“!

Великобритания не е в ЕС. 

27 държави са под плен. Политбюрото, каквото каже, това ще правят.

преди 15 минути, Димитър 59 написа:

За какво да се оправдавам всъщност? Че не съм забелязал „маловажна“ новина по НОВА,изрецитирана за секунди...?Ама то на кой му пука,че някаква си Великобритания,премахнала зелените сертификати и ги пускали вече да си пазаруват без маски навсякъде?Нека си живеят там живота,както си искат...ама нас никак не ни интересува това...Дайте да го забравим и да се наредим за боцкане,с маска до очите тогава...

То в България така си живее от 2 години. Няма маски, няма лекарства, няма лекари, няма ограничение, няма ваксинирани. 

Тотален купон. Всеки си прави, каквото си иска.

Лекар гони пациенти на студа, учител и той гони ученици на студа, после пациенти бият лекари. Кръговрат.

преди 2 часа, цър-вул написа:

А, за милионните, пардон хилядните(мейнстрийм) протести в Бразилия, Сао Паоло да са давали?

преди 3 часа, _Aumi_ написа:

Не знам дали ще повярвате, но на една моя позната с два инсулта, която е трудно подвижна, й поставиха ваксина, и след това единият и крак, който беше обездвижен, започна да проявява признаци на живот и леко да се движи.

Така че, както са казали - всяко зло, за добро. Не се знае кой откъде може да получи изцеление. Някои от ваксината, други дори от ковида.

ти да не си се окупирал в някой бункер?!

Да, намерих на Хитлер бункера и в момента съм там.

И стига си писала простотия. Парализиран човек щял да приходи, ако си сложи вълшебната отвара.

Тая фъксина, ФЪКсина не ти действа добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама чакай сега. Тая тема ти я подхвана, не някой друг. Ти ревеше, че не било показано никога и никъде и т.н. А се оказа точно обратното. В централната емисия с това започнаха. Поне с достойнство приеми грешката си и кажи: Прави сте, сбърках.
Пълен смях си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ostavime написа:

Ама чакай сега. Тая тема ти я подхвана, не някой друг. Ти ревеше, че не било показано никога и никъде и т.н. А се оказа точно обратното. В централната емисия с това започнаха. Поне с достойнство приеми грешката си и кажи: Прави сте, сбърках.
Пълен смях си. emoji3.png

Започнаха с рекорд, че има много новозаразени. Затягане на мерките. Ситуацията в Благоевград, ски сезона по време на пандемия, някакви карта, колко е ужасно. 

После плюене на Мангъров, колко е безсмислено съпротивата. И другото мнение. Различно от това, което налага системата.

Примерно в Лондон, Великобритания. 

Как така се отказват от това, което досега чухте 15 минути. Колко е зле. Като няма никакви мерки, как така се отказват?

5 минути затова.

После убийство в Русе. Политика в България ...войната, която предстои в Украйна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха с рекорд, че има много новозаразени. Затягане на мерките. Ситуацията в Благоевград, ски сезона по време на пандемия, някакви карта, колко е ужасно. 
После плюене на Мангъров, колко е безсмислено съпротивата. И другото мнение. Различно от това, което налага системата.
Примерно в Лондон, Великобритания. 
Как така се отказват от това, което досега чухте 15 минути. Колко е зле.
5 минути затова. После някакво убийство в Русе.
Не е ли нормално да започнат с новините за ситуацията в БГ, след което какво се случва по света?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, АСПЕКТ написа:

То в България така си живее от 2 години. Няма маски, няма лекарства, няма лекари, няма ограничение, няма ваксинирани. 

Колко си прав.Аз до септември 2020,бях в Испания.Там до последния ми ден в страната им,ни задължаваха да слагаме маска,с излизането от дома.Задължителна беше абсолютно навсякъде!Дори на открито,където никой да няма наблизо,трябваше да си с маска.Лятото,при 40 градуса,на плажа на морето,измислиха че първо трябвало предварително да си постелеш кърпата,да се оградиш на 2 метра с четири флагчета(минаваха някакви „проверяващи да ни ги раздават безплатно),чак тогава имаш „право“ да свалиш маската.Като влязох в България,гледам никъде не носят маски...не вярвах на очите си...че и до сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ostavime написа:

Не е ли нормално да започнат с новините за ситуацията в БГ, след което какво се случва по света?!

Едното няма нищо общо с другото. И начина на сервиране на новината е ужасно. Едно време по света и у нас по БНТ.

Говореха най-важното за България, после в чужбина.

20 минути новини из България, после е чужбина. Без въпроси, без мнение. 

А, не тути фрути, както е сега, мнение и художествена литература.

Журналистиката би трябвало да е неутрална, а не да налага собствено мнение или да отговаря на въпроси. Или да прави ПиАр.

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Колко си прав.Аз до септември 2020,бях в Испания.Там до последния ми ден в страната им,ни задължаваха да слагаме маска,с излизането от дома.Задължителна беше абсолютно навсякъде!Дори на открито,където никой да няма наблизо,трябваше да си с маска.Лятото,при 40 градуса,на плажа на морето,измислиха че първо трябвало предварително да си постелеш кърпата,да се оградиш на 2 метра с четири флагчета(минаваха някакви „проверяващи да ни ги раздават безплатно),чак тогава имаш „право“ да свалиш маската.Като влязох в България,гледам никъде не носят маски...не вярвах на очите си...че и до сега...

Тук след фъксината станаха тия неща. 1 година беше много добре.

Дигаш си тениската на устата и така влизаш в магазина. Или не беше чак толкова зле, ако те хванат без някакъв парцал на устата.

На пазар или на битак, ходих без проблем без маска.

Страхотно беше, но като дойде фъксината всичко тръгна към тирания и диктатура.

До ден днешен. Налагане, тормоз, репресии, сегрегация над населението. Само, защото не иска даден продукт да приеме. Когато и където кажат производителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

И начина на сервиране на новината е ужасно.

След 20 минутна тирада за „ковида“,не я дори „сервираха“,просто я изстреляха за секунди,с бързо четене...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за феновете на фашизма...

ще буам малко цитати от ,,ваш човек"....

Не всяка новина трябва да бъде публикувана. По-скоро тези, които контролират политиките за новини, трябва да се стремят да направят всяка новина да служи на определена цел. - Джоузеф Гьобелс

-

Абсолютно право на държавата е да контролира формирането на общественото мнение. - Джоузеф Гьобелс

-

Медийна система иска привидно разнообразие, което да крие действително еднообразие - Джоузеф Гьобелс

-

Масите се нуждаят от нещо, което ще им създаде тръпка на ужас. - Джоузеф Гьобелс

-

Направихме райха чрез пропаганда - Йозеф Гьобелс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Димитър 59 написа:

След 20 минутна тирада за „ковида“,не я дори „сервираха“,просто я изстреляха за секунди,с бързо четене...!

Да. Ето така даде думата на репортерката в Лондон.

Репортерката щяла да разкаже тази странна от наша страна ситуация.

Мхммм. Странна? И тя се включи така. 

Не само странна гледна точка, от българска гледна точка, но и от английска гледна точка...

Павлина Трифонова, ако си мислите ще си измислям. Потърсете. Павлина Трифонова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По правило човек не трябва да разкрива своите тайни, тъй като не знае дали и кога може да има нужда от тях отново. Основната английска лидерска тайна не зависи от конкретната интелигентност. По-скоро това зависи от едно изключително глупаво дебелоглавие. Англичаните следват принципа, че когато човек лъже, трябва да лъже в голям мащаб и да се придържа към него. Те продължават да лъжат, дори с риск да изглеждат нелепо. - Джоузеф Гьобелс

-

Ако изречете достатъчно голяма лъжа и продължите да я повтаряте, хората в крайна сметка ще повярват. Лъжата може да бъде поддържана само дотогава, докато държавата може да предпази хората от политическите, икономическите и / или военните последици от лъжата. По този начин става жизненоважно за държавата да използва всичките си сили, за да потисне несъгласието, тъй като истината е смъртният враг на лъжата и следователно истината е най-големият враг на държавата. - Джоузеф Гьобелс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...