Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, Banesc написа:

от както пиша против ваксините усетих че една полицейска  кола ме следи кога излизам от нас  а един черен джип ме следи кога се прибирам дали е бялата мафия ?

да бе....ше абят таа скъпа нафта...

тоо...сигур е по-добре са издържаш манекенка отколкото жип...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Светът се събуди!Не е ли дошло време,няколкото защитници на холокоста в калдата да се събудите също?: Генерал Флин говори за разкритията на Covid и хората, които се събуждат...

Искаше да кажеш пенсионера Флин.

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

само дето ваксинирането е вид заразяване, но с осакатен вирус

Ти прочете ли кво пише там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Витанов..току що по БТВ...майко мила....шаман...от типа" утре може и да вали,ама може и да не вали.."....да ме прощавате...абсолютен тъпанар....без ефекта на пеперудата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

:Dтова е здравословен проблем - казват му параноя, и като минава колата, прави ли ти нещо

не е параноя когато тръгна към тях да ги видя кои са 

дават мръсна газ 

днес джипката от снега започна  да буксува но избяга 

преди 13 минути, _nib_ написа:

да бе....ше абят таа скъпа нафта...

тоо...сигур е по-добре са издържаш манекенка отколкото жип...

меся са в бизнес за милиарди 

защо да не похарчат някоя хилидарка да  ме издебнат в тъмното 

и да ме отвелекат за органи

все нещо нещо струва 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Banesc написа:

не е параноя когато тръгна към тях да ги видя кои са 

дават мръсна газ 

днес джипката от снега започна  да буксува но избяга 

меся са в бизнес за милиарди 

защо да не похарчат някоя хилидарка да  ме издебнат в тъмното 

и да ме отвелекат за органи

все нещо нещо струва 

Глей да не ти гепат мозъка само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Лудар написа:

Някои отговори на често задавани (тъпи) въпроси.

1) “Стаден имунитет се придобива след минимум 70% ПРЕБОЛЕДУВАЛИ, а не 70% ваксинирани!”
Абсолютно грешно твърдение поне по мнение на световната специалисти по инфекциозни заболявания. Според общоприетата дефиниция стадният имунитет се наблюдава след като определена граница от брой имунизирани бива премината без значение дали имунитетът е придобит след преболедуване или поставяне на биологичен препарат (biologics)

Значи отново можеш да ходиш спокойно по улиците без да те е страх да се разминаваш с хората, тъй като повечето вече сме го преболедували. Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Proshark написа:

Витанов..току що по БТВ...майко мила....шаман...от типа" утре може и да вали,ама може и да не вали.."....да ме прощавате...абсолютен тъпанар....без ефекта на пеперудата...

И на мен не ми е симпатичен, но да ми покажеш негова прогноза, която не се е потвърдила?

преди 19 минути, ivottoshev написа:

Значи отново можеш да ходиш спокойно по улиците без да те е страх да се разминаваш с хората, тъй като повечето вече сме го преболедували. Честито!

Като "сме" толкова преболедували, как чупим рекорди по новозаразени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕМИЕРЪТ ПЕТКОВ: ДА ПАДНЕ COVID ПРОПУСКЪТ ПРИ 60% ВАКСИНАЦИЯ ИЛИ 5% ЗАЕТОСТ НА ИНТЕНЗИВНИТЕ ЛЕГЛА

От сега се хващам на бас, че ако някога достигнем 60%, Кирчоикокорчо ще измисли някакъв повод вдигне мизата поне на 70%., после на 80%...

Няма мислещ българин, който да се върже на тази партенка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, parmobil написа:

Като "сме" толкова преболедували, как чупим рекорди по новозаразени?

Ако имаше статистика за новозаразени от грип примерно за 2018 или 2019г, щеше да се хванеш за главата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ivottoshev написа:

Ако имаше статистика за новозаразени от грип примерно за 2018 или 2019г, щеше да се хванеш за главата...

Щеше да има, ако от грип умираха 4% от заразените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едни комшии,мъж и жена, си биха заедно „ваксини“ в началото на декември.Мъжа втората,жената първа доза.Мъжа,работи в Гърция,като след нова година трябваше да си е заминал.Оказа се ,че не успял да си пътува.Виждам ги днес едва се държат на краката,отслабнали.Били цял месец карантинирани в къщи,болни с „ковид“.Описват,че двамата прекарали много тежка пневмония.Как става така,след ваксинация,хора да се разболяват точно от „ковида“?Само не казвайте,че е съвпадение или че са го хванали от някъде.Нали уж леко се карала „настинката“?Хубавото поне е,че са оцелели.Просто ги съжалявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Лудар написа:

Отчитат ги като статистика  по области тук   https://coronavirus.bg/bg/statistika/dead

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ivottoshev написа:

https://www.worldlifeexpectancy.com/country-health-profile/bulgaria

Има. Нивото на грип (+ пневмония) спрямо ковид е смешно. Сега веднага някои ще кажат, че е манипулирана. Както и да е - аз се шокирах от онкологичните заболявания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Лудар написа:

има и за грипа в сайта на НСИ, както и за други заболявания ( инсулт, инфаркт и подобни)

https://www.nsi.bg/bg/content/3357/смъртност-по-причини-по-пол-статистически-райони-и-области

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

За грип идеше реч...

През 2003 година карах тежка атипична пневмония и едва не умрях тогава.  То не било грип, а било вариант на Ковид.   Затова сега Ковида ме бил пропускал...  Това лекари ми го казват.  Не зная - обаче нито ми се боледува... нито ми се ваксинира...  Майната му на зеления сертификат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Едни комшии,мъж и жена, си биха заедно „ваксини“ в началото на декември.Мъжа втората,жената първа доза.Мъжа,работи в Гърция,като след нова година трябваше да си е заминал.Оказа се ,че не успял да си пътува.Виждам ги днес едва се държат на краката,отслабнали.Били цял месец карантинирани в къщи,болни с „ковид“.Описват,че двамата прекарали много тежка пневмония.Как става така,след ваксинация,хора да се разболяват точно от „ковида“?Само не казвайте,че е съвпадение или че са го хванали от някъде.Нали уж леко се карала „настинката“?Хубавото поне е,че са оцелели.Просто ги съжалявам.

Само ти познаваш такива хора. Живея в милионен град. Как пък веднъж не попаднах на "клекнал" от ковид-ваксина?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, parmobil написа:

Само ти познаваш такива хора. Живея в милионен град. Как пък веднъж не попаднах на "клекнал" от ковид-ваксина?!?

Те и по телевизията казват,че няма умрял от „ваксина“,но аз паля чат пат свещ на моя приятел,който се помина на другия ден след убождането...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, parmobil написа:

https://www.worldlifeexpectancy.com/country-health-profile/bulgaria

Има. Нивото на грип спрямо ковид е смешно. Сега веднага някои ще кажат, че е манипулирана. Както и да е - аз се шокирах от онкологичните заболявания.

Само за 2 години ковид 19 настигна лидерите в причините за смърт- инфаркт и инсулт. И засега все още е третата най- значима причина за смърт в България. Нямало такъв вирус... Гасете телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...