Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

За Франция , Италия , Австрия , Германия са малко " по-дълги финалните надписи " ... там са най-силни лобитата на психопатите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Пол Марик за марша марша на поражението на мандатите във Вашингтон, окръг Колумбия, на 23 януари.

Време е мирно да влезем в историята. Събираме се в мир и солидарност за запазване на личния суверенитет и за СПРИРАНЕ на медицинската принуда, дискриминация и мандати.

Насърчаваме всички да бъдат добродетелни и мирни и да деескалират конфликтите. По-долу са дадени няколко процедури, които да следвате по време на мирния марш, за да сте в безопасност.

Говорейки за новини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах и че за Турция падат другата седмица ...общо взето 1 по 1 започват да развяват белите знамена !

Като си мислят , че с това народите им ще забравят за Геноцида и Терора ! НЕ !

Тази год. започват Масово Дела за виновниците , които опустошиха човечеството с отрови , терор ,страх ,  манипулации и диктатура ! 

Няма да им се Размине !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _sirena_ написа:

Разбрах и че за Турция падат другата седмица ...общо взето 1 по 1 започват да развяват белите знамена !

Като си мислят , че с това народите им ще забравят за Геноцида и Терора ! НЕ !

Тази год. започват Масово Дела за виновниците , които опустошиха човечеството с отрови , терор ,страх ,  манипулации и диктатура ! 

Няма да им се Размине !

Какво пада за Турция? На кой няма да му се размине?:ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _sirena_ написа:

Няма да им се Размине !

Защото се уляха.Аз очаквах да стане нещо през февруари.Защото по новините от преди два месеца,в много страни  плашеха все с този месец,като краен срок за много от ограниченията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Димитър 59 написа:

Защото се уляха.Аз очаквах да стане нещо през февруари.Защото по новините от преди два месеца,в много страни  плашеха все с този месец,като краен срок за много от ограниченията.

Ако визираш нашите пилотни мишки - нямат избор да правят друго , освен , онова , което им наредят отгоре господарите .

Те сами си го казват , който има уши да чуе от събитията , които се случиха последните седмици. 

Дано някой не се хване от издишащата им Манипулация , че щели да премахнат зелените хартийки , когато се ваксинира 60% от народа !

Това са им последните суфлирани отгоре реплики , ако могат да завлекат още някоя жертва !

Всичкият им маскарад на долнопробните медии сега е насочен да плаши яко невежият човечец с Грипа "омикрон" .

Наистина масово хората си покашлят , подсмърчат , но това са си ОРЗ , нормалните за сезона , така , че няма паника поне сред Интелигентните хора.  Симптомите отшумяват за няколко дни , като се вземат адекватни мерки още в началото на симптомите .

Неваксинираните в България ще Изградят Стадният Имунитет - това са 80 % близо от българите !  

Ваксинираните да се поклонят на Тях !  Вместо да се зъбят защо не са ги последвали !

Стана така , че Неваксинираните ще пазят ваксинираните "апокалипси" !

Защото нали се сещаш , че те ще спрат тези мутации , които изработват ваксаните коведари .

И така .... Да целуват ръка и да отиват да се молят за опрощение . :D 

преди 27 минути, ДзВяРа! написа:

Какво пада за Турция? На кой няма да му се размине?:ohmy:

Разбрах от "вътрешен коридор" , че техните зелени хартийки също ще падат специално за границите им , вероятно и изцяло , подозирам.

Няма да се размине на нито едно правителство играло по свирката на глобалистите и участвало в това Мракобесие !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _sirena_ написа:

Разбрах от "вътрешен коридор" , че техните зелени хартийки също ще падат специално за границите им , вероятно и изцяло , подозирам.

Няма да се размине на нито едно правителство играло по свирката на глобалистите и участвало в това Мракобесие !

Виж, аз не знам за какво става въпрос, но прочетох по-старите мнения, те май вече не важат зелените хартийки на границата Капитан Андреево! Който си направи разходка до Турция на връщане искат ПСР тест, задължават който няма да си направи в срок до 72 часа. Поредната простотия от страна на България! Ваксиниран със пет ваксини, две бустерни дози и всичко това не важи. Не ги е срам!

Аз тази сутрин се прибрах от Турция, при нас няма такива смехории, никога не съм се ваксинирал, никога не съм си правил каквито и да е тестове и на месец минимум по пет пъти ходя до Турция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради почти месец затвор, понеже пропагандата яко наплаши родителите ми, аз почти си съсипах очите. По телевизията няма какво да се гледа освен тъпи  и малоумни екшън филми, или научнофанстастични глупости, или лигави предавания. Из града няма за какво да излизам, защото не можем да ходим на заведение, ни по магазини. От стоене пред компютъра, очите ми започнаха да сълзят,  имах някаква бяло лепкаво течение, мислех че са гурели, но май е от бялото на окото, а сега на пипане очите ми като че ли са по - малки. :sobbing::sobbing::sobbing:

Не издържам на този затвор и на тази пропаганда вече, трябва да се води война за правата ни, защото това не е нормално вече. САЩ го пуснаха скапаното оръжие и трябва да си платят. Нямаха абсолютно никакво право да пускат биологично оръжие. Трябва да бъдат унищожени, преди да са пуснали още по - страшно нещо.

Само една световна война срещу САЩ ще ни освободи от тези луди!

Пожелавам на всички пропагандатори да имат проблеми със зрението си, да видят на мен какво ми е, затворена по 24 на денонощието вкъщи от 20 дена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Anneliese написа:

Заради почти месец затвор, понеже пропагандата яко наплаши родителите ми, аз почти си съсипах очите. По телевизията няма какво да се гледа освен тъпи  и малоумни екшън филми, или научнофанстастични глупости, или лигави предавания. Из града няма за какво да излизам, защото не можем да ходим на заведение, ни по магазини. От стоене пред компютъра, очите ми започнаха да сълзят,  имах някаква бяло лепкаво течение, мислех че са гурели, но май е от бялото на окото, а сега на пипане очите ми като че ли са по - малки. :sobbing::sobbing::sobbing:

Не издържам на този затвор и на тази пропаганда вече, трябва да се води война за правата ни, защото това не е нормално вече. САЩ го пуснаха скапаното оръжие и трябва да си платят. Нямаха абсолютно никакво право да пускат биологично оръжие. Трябва да бъдат унищожени, преди да са пуснали още по - страшно нещо.

Само една световна война срещу САЩ ще ни освободи от тези луди!

Пожелавам на всички пропагандатори да имат проблеми със зрението си, да видят на мен какво ми е, затворена по 24 на денонощието вкъщи от 20 дена!

Във Берковица, в кое заведение не те пускат, в кой магазин? Лъжеш като МАГАРЕ!

Знаеш ли какво е ВОЙНА? Поли, пий си хапчетата и си лягай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ДзВяРа! написа:

Във Берковица, в кое заведение не те пускат, в кой магазин? Лъжеш като МАГАРЕ!

Знаеш ли какво е ВОЙНА? Поли, пий си хапчетата и си лягай.

Знам какво е, всички в моя край брахме страх при НАТовската война срещу Сърбия, когато бях на 15 години през 1999 година! Но вече ми писна да се страхувам. САЩ трябва да бъдат унищожени веднъж завинаги. Минаха всички граници с пускането на биологичното оръжие и с дрънкането на оръжие срещу Русия.

На теб не ти пука,че едва не останах без очи от скука заради този затвор.

И изобщо не лъжа. В "Шоколино" сигурно не пускат без сертификат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Знам какво е, всички в моя край брахме страх при НАТовската война срещу Сърбия, когато бях на 15 години през 1999 година! Но вече ми писна да се страхувам. САЩ трябва да бъдат унищожени веднъж завинаги. Минаха всички граници с пускането на биологичното оръжие и с дрънкането на оръжие срещу Русия.

На теб не ти пука,че едва не останах без очи от скука заради този затвор.

И изобщо не лъжа. В "Шоколино" сигурно не пускат без сертификат.

Щом твърдиш че не лъжеш, кажи пред всички във кое заведение в Берковица или Монтана не те пускат да влезеш без сертификат?

Кажи, чакам отговор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Щом твърдиш че не лъжеш, кажи пред всички във кое заведение в Берковица или Монтана не те пускат да влезеш без сертификат?

Кажи, чакам отговор?

Споменах ти "Шоколино".

Заради пандемията си взехме кафе машина, която може да прави горещ шоколад с пара, но друго си е да си на заведение с хора, да пийнеш горещ шоколад ида хапнеш шоколадова тортичка, да се разходиш спокойно без маска, която още повече да ти замъгли очилата................... На Монтана не съм ходила отпреди Нова година................. Само лятото можем да сме по заведенията навън, но вътре не пускат. Ранната есен я изкарах на студа навън по заведенията, което не е нормално.

Заради тази пандемия ще фалират доста неща, сигурно и любимата ми "Камбанка".

А в Монтана, откакто я няма "Плаза", не сме ходили на заведение. Иначе преди там сядахме да пийнем по нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Anneliese написа:

Споменах ти "Шоколино".

Заради пандемията си взехме кафе машина, която може да прави горещ шоколад с пара, но друго си е да си на заведение с хора, да пийнеш горещ шоколад ида хапнеш шоколадова тортичка, да се разходиш спокойно без маска, която още повече да ти замъгли очилата................... На Монтана не съм ходила отпреди Нова година................. Само лятото можем да сме по заведенията навън, но вътре не пускат. Ранната есен я изкарах на студа навън по заведенията, което не е нормално.

Заради тази пандемия ще фалират доста неща, сигурно и любимата ми "Камбанка".

А в Монтана, откакто я няма "Плаза", не сме ходили на заведение. Иначе преди там сядахме да пийнем по нещо.

Пак лъжеш! Във Шоколино искаха сертификат не повече от една седмица, сега никой не те пита имаш ли или нямаш.

А за детски кът Камбанка няма да коментирам, ти дете ли си? Как не те е срам да посещаваш заведения за ДЕЦА? Орентирай се към по-старчески заведения, да не казвам пенсионерски.

Съобразявай се малко кви ги дрънкаш, не сме балами, утре да не се чудиш като получиш призовка за да разкажеш във кой магазин НЕ са те пуснали или къде са ти забранили да се РАЗХОЖДАШ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ДзВяРа! написа:

Пак лъжеш! Във Шоколино искаха сертификат не повече от една седмица, сега никой не те пита имаш ли или нямаш.

А за детски кът Камбанка няма да коментирам, ти дете ли си? Как не те е срам да посещаваш заведения за ДЕЦА? Орентирай се към по-старчески заведения, да не казвам пенсионерски.

Съобразявай се малко кви ги дрънкаш, не сме балами, утре да не се чудиш като получиш призовка за да разкажеш във кой магазин НЕ са те пуснали или къде са ти забранили да се РАЗХОЖДАШ.

Аха, значи са искали. Може пак да вземат да искат, знае ли човек................

А в "Камбанка" не ходят само деца, идиот такъв. Ходят и възрастни, виждала съм и бабички да сядат на по кафенце там. Плюс това заведението ми е точно до дома ни, и освен това имам малък племенник, и като си идват децата, водим малкия на "Камбанка", а на кака му това и беше любимото заведение.

На пенсия не можеш да ме обидиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ходят и бабички със внучетата си! А ти защо ходиш там, да плашиш децата ли? Че и без ваксина и сертификат, искаш да ги заразиш. Какво са ти виновни децата, ваксинирай се и тогава посещавай детски сладкарници. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Anneliese написа:

Аха, значи са искали. Може пак да вземат да искат, знае ли човек................

А в "Камбанка" не ходят само деца, идиот такъв. Ходят и възрастни, виждала съм и бабички да сядат на по кафенце там. Плюс това заведението ми е точно до дома ни, и освен това имам малък племенник, и като си идват децата, водим малкия на "Камбанка", а на кака му това и беше любимото заведение.

На пенсия не можеш да ме обидиш.

Вместо да се вреш по разни детски сладканирци оди да кандърдисваш обшина Берковица да строи космодрума че народа чака :tongue2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Лудар написа:

всяко различно мнение

от Вашето ... :) 

Докато за и против ваксината е в ход, то да отбележа: Ваксината не те прави здрав! Не те предпазва от следващ мутант. 

Просто се чака мутацията да стане "безвредна". Вируса ще си продължи тъй както е бил и преди пандемията. 

Да подчертая: Много преди пандемията от лекари съм се информирал, че  в болниците ни е имало "по-подходящи условия" за възникване на вътрешно болнични епидемии. = 2015 получих инсулт. Доволно бях в болнично заведение и съм събеседвал с лекари. После многократно ми се е налагало да се занимавам със здравословното състояние на моите родители. Отново събеседване с лекари. 

Този мой личен опит и опита ми с хронично болни възрастни хора е достатъчен, за да имам данни "от извора', а не в следствие на публикувани статистики и да ме прави поне малко по-осведомен по отношение на факторите които влошават здравето на вече болни хора и в повечето случаи водещи до летален изход. 

По спомен: Ваксина се бие на напълно здрав човек!!! Заслужава ли се да се експериментира с хронично болни хора, а българите май сме с голям процент такива?! 

В случая аз избирам да умра от вируса, а не от ваксината!!! Това, че не съм ваксиниран директно ли ме прави негоден да живея?! 

Считам, че всякакъв вид принудително подбуждане към ваксинация е психологически тормоз!!! 

Та, кой си ти да налагаш своето мнение над различното?! 

Аз казах!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ДзВяРа! написа:

Да, ходят и бабички със внучетата си! А ти защо ходиш там, да плашиш децата ли? Че и без ваксина и сертификат, искаш да ги заразиш. Какво са ти виновни децата, ваксинирай се и тогава посещавай детски сладкарници. :cool:

Не плаша никого, а ваксините са ми противопоказни. А и нямам нито една ваксина по принцип,от бебе съм така. Жива съм, както виждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Anneliese написа:

Жива съм

То па един живот само в пръскане на слюнки по разни хора :tease2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Anneliese написа:

Не плаша никого, а ваксините са ми противопоказни. А и нямам нито една ваксина по принцип,от бебе съм така. Жива съм, както виждаш.

Ако наистина ваксините са ти противопоказни - личният лекар ще ти издаде някакъв документ с който да посещаваш заведенията. Какъв ти е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Banesc написа:

ходи на генеколог 

Не остана тема в която да не ни просветлите за здравословни проблеми на Анчето - като се почне от развалените зъби, мине се през газовете и  се стигне до сърбежите по генитални и анални области! :tease2:  :weather4:

• Харесване 2
  • Тъжно 1
  • Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Лудар написа:

А ти къде не можеш да ходиш бе небоцнатия? Днес даже си направих труда да вляза в мола и никой дори не ме отрази. Къде са те спрели да ходиш? Щъкат си неваксаните където си искат и никой дори не ги гледа дали са с маски. Това е реалното положение. Няма никакви ограничения.

Спиш с отворени очи.Ваксината те предпазва единствено от глоби.

Израел - 9мнл/ваксинирани 70-80% и 64000 заразени за един ден.Всички европейски държави с подобно население и процент ваксинирани  са с по 40-50000 души дневно заразени.Франция стигна 400 000 на 67млн.

Португалия, където и гаргите вече сигурно са ваксинирани има 58000 заразени при 10млн. население.

В България процента вакснирани е нисък и случаите на 1млн. са двойно по ниски от всички тези държави с ваксинирани.

Все още не може да се твърди със сигурност, че ваксините спомагат разпространението на заразата, компрометирайки имунната система на ваксинирания,  но тази хипотеза вече не може да бъде изключвана като вероятност.

-------------------

Колеги няма смисъл да коментирате Анчето давайки и поводи да ни занимава с личните и проблеми.Не и отговаряйте.Няма смисъл.

Редактирано от badr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...