Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 31 минути, ivottoshev написа:

Ако наистина ваксините са ти противопоказни - личният лекар ще ти издаде някакъв документ с който да посещаваш заведенията. Какъв ти е проблема?

Няма такъв документ. Ваксините са безопасни според мейнстрийма. Прилагат се вече и под 5 годишни. Все още се обсъжда, но на деца от и над 5 години, вече ги бодат.

Няма значение, дали имаш някакви придружаващи болести, хронични болести, наднормено тегло, диабет, сърдечно-съдови болести, автоимунна болест.... Няма никакво значение.

Бодат те.

Дори и да си прекарал вируса, пак те бодат. Никакви изследвания не ти правят.

Естественият имунитет нищо не струва пред този изкуственият имунитет.

преди 1 час, Anneliese написа:

Не плаша никого, а ваксините са ми противопоказни. А и нямам нито една ваксина по принцип,от бебе съм така. Жива съм, както виждаш.

Невъзможно е да нямаш ваксина. Това е абсурдно. Когато се родиш има задължителни ваксини.

Хепатит Б, туберкулоза, тетанус,дифтерия, коклюш, полиомиелит...

Невъзможно е да нямаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Няма такъв документ. Ваксините са безопасни според мейнстрийма. Прилагат се вече и под 5 годишни. Все още се обсъжда, но на деца от и над 5 години, вече ги бодат.

Не може да няма. Ако някой е алергичен към някоя от съставките, или има други причини да не могат да му сложат ваксина (както твърди Anneliese) какво да прави? Да мре? Не може да не е помислено за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, ivottoshev написа:

Ако наистина ваксините са ти противопоказни - личният лекар ще ти издаде някакъв документ с който да посещаваш заведенията. Какъв ти е проблема?

Властите не ги принават тия неща. Искат всички да се ваксинират и не им пука за чуждото здраве.

Е, аз пък отказвам да бъда опитно свинче.

Преди празниците исках да си купя коледен подарък от "Jusk" - кукла лешникотрошачка, че откога мечтая за такава. Добре, че  човекът беше добър  и ни пусна, мен и майка ми, понеже аз не чувам, да си си избера кукла. Избрах си най - голямата и най - хубавата. Иначе не пускаха без сертификат.

преди 41 минути, Banesc написа:

ходи на генеколог 

Ставаше дума за очите, бе! Имах бяло лепкаво течение, мислех, че са гурели, защото имах много гурели, но май е от склерата.:sobbing:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ivottoshev написа:

Не може да няма. Ако някой е алергичен към някоя от съставките, или има други причини да не могат да му сложат ваксина (както твърди Anneliese) какво да прави? Да мре? Не може да не е помислено за това.

Няма такова нещо. Ваксините са безопасни. Според мейнстрийма.

Бодат те.

Няма болни, няма сакати деца, бременни, всички ги бодат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, АСПЕКТ написа:

Няма значение, дали имаш някакви придружаващи болести, хронични болести, наднормено тегло, диабет, сърдечно-съдови болести, автоимунна болест.... Няма никакво значение.

Бодат те.

Дори и да си прекарал вируса, пак те бодат. Никакви изследвания не ти правят.

Естественият имунитет нищо не струва пред този изкуственият имунитет.

Невъзможно е да нямаш ваксина. Това е абсурдно. Когато се родиш има задължителни ваксини.

Хепатит Б, туберкулоза, тетанус,дифтерия, коклюш, полиомиелит...

Невъзможно е да нямаш.

Нямам, мама така казва. Аз съм родена със заболяване, вродена миопатия. Още катосъм се родила, са ме видяли, че не съм добре и не съм за ваксина. И не са ми слагали никакви. Като малка си боледувах редовно от бронхити. От гимназиална възраст обаче вече рядко боледувам, веднъж годишно, но доста по - тежко. Миналата година нашите си изкараха акъла, майка ми се беше паникьосала, че е ковида, а то се оказа бронхит. То кашлици, то невъзможност за повръщане, бях и доста сънлива.............

В училище другите ги боцкаха,само мен - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anneliese написа:

Нямам, мама така казва. Аз съм родена със заболяване, вродена миопатия. Още катосъм се родила, са ме видяли, че не съм добре и не съм за ваксина. И не са ми слагали никакви. Като малка си боледувах редовно от бронхити. От гимназиална възраст обаче вече рядко боледувам, веднъж годишно, но доста по - тежко. Миналата година нашите си изкараха акъла, майка ми се беше паникьосала, че е ковида, а то се оказа бронхит. То кашлици, то невъзможност за повръщане, бях и доста сънлива.............

Глупости. Невъзможно е да нямаш. Сигурно, ма..ка ти е забравила.

То тогава, как са ти разрешили да ходиш на училище? Сред другите деца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Anneliese написа:

От официалният Единен Информационен Портал:

Цитат

Лица, които НЕ трябва да се ваксинират с Comirnaty срещу COVID-19:

всеки с тежка алергия към компонент на ваксината (т.е. такъв, който причинява анафилаксия или изисква медицинска намеса);

Т.е. ако наистина имаш медицински причини, би трябвало да ти издадат някакъв документ, който да замества сертификата. Ти питала ли си личният лекар как седят нещата със такъв документ в твоят конкретен случай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ivottoshev написа:

Т.е. ако наистина имаш медицински причини, би трябвало да ти издадат някакъв документ, който да замества сертификата.

Това са поредните български простоти..и, измишльотини. Такова нещо няма в другата Европа. Както и оная графа с антитела в сертификата. Няма такова нещо никъде.

В България нещата са пак казвам прекалено добре. Либерално. Дано и в бъдеще е така.

Може би, защото българите не са офффце и да ги бодат на лягане и на ставане. Има по-голям дял на НЕваксинирани.

Може би заради това е по-либерално. Има съпротива. 👍

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Глупости. Невъзможно е да нямаш. Сигурно, ма..ка ти е забравила.

То тогава, как са ти разрешили да ходиш на училище? Сред другите деца. 

Не е забравила. Нямам ваксинационен паспорт, в който дори да пише че съм освободена.

Родена съм и живея в малък град, така, че е възможно. Сигурно са ми обърнали внимание, може би, защото баща ми тогава е бил шофьор на линейка. А може би сме попаднали на свестни лекари, не знам.

А в училище са ме пуснали, защото сестра ми учеше там, а и първата ми класна е била класна на моята майка. А и съм дете на колежка.............. Тръгнах в първи клас една година по - късно, на 8 години, така реши мама. Пък и ниска си бях,изчаквали са малко да порасна, да не ме бутат децата. Станах първоласничка септември 1992 година. Тогава нали бяха промените и имаше свобода ли, слободия ли..............

Във второто ми училище ме приеха без да искат здравни документи, в училището в София не са мрънкали, че нямам ваксина, нито имаше вксинационни кампании. А бе, звадих късмета да попадна на разбрани директори на училища и учители. Никого не съм заразявала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, _Aumi_ написа:

Не остана тема в която да не ни просветлите за здравословни проблеми на Анчето - като се почне от развалените зъби, мине се през газовете и  се стигне до сърбежите по генитални и анални области! :tease2:  :weather4:

Е нали е форумната принцеса та затва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Anneliese написа:

Не е забравила. Нямам ваксинационен паспорт, в който дори да пише че съм освободена.

Родена съм и живея в малък град, така, че е възможно. Сигурно са ми обърнали внимание, може би, защото баща ми тогава е бил шофьор на линейка. А може би сме попаднали на свестни лекари, не знам.

А в училище са ме пуснали, защото сестра ми учеше там, а и първата ми класна е била класна на моята майка. А и съм дете на колежка.............. Тръгнах в първи клас една година по - късно, на 8 години, така реши мама. Пък и ниска си бях,изчаквали са малко да порасна, да не ме бутат децата. Станах първоласничка септември 1992 година. Тогава нали бяха промените и имаше свобода ли, слободия ли..............

Във второто ми училище ме приеха без да искат здравни документи, в училището в София не са мрънкали, че нямам ваксина, нито имаше вксинационни кампании. А бе, звадих късмета да попадна на разбрани директори на училища и учители. Никого не съм заразявала.

Не е възможно. Аз също съм роден в малък град. И имам ваксини. В училище даже ни ваксинираха при мед.сестрата.  Имаше период на въшки и ни проверяваха редовно. Пак там.

Да не си живяла в бункер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Anneliese написа:

Ставаше дума за очите, бе! Имах бяло лепкаво течение, мислех, че са гурели, защото имах много гурели, но май е от склерата.

Тъй де изтичат ти очите мхм :lol6:

Е ко ли се чудя и аз оня ден реши че си ламя :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не е възможно. Аз съм също съм роден в малък град. И имам ваксини. В училище даже ни ваксинираха.

Явно е било различно навсякъде. За това вече не съм виновна аз.

Не знам какви са били медицинските разпоредби през 1984 година.

Даже не знаех, че хората трябва да имат ваксинационни паспорти, такова нещо бях виждала само за кучета. Наскоро си ровичках в интернет, разглеждах сайт за канцеларски материали и видях, че го има такова чудо - ваксинационен паспорт. Аз нямам, нашите не съм виждала да имат, съучениците ми не са мъкнали подобно нещо в училище, а в 3 училища съм учила.

На детска градина съм ходила на село, защото нашите работеха. Баба казва, че са ме приели без проблем. Сигурно защото първата ми госпожа ( на градина тръгнах късно, на 5 годинки, по решение на баба и после на следващата ме прехвърлиха във втора група)беше  и директорката на градината, много мила госпожа.

Сега чета в сайта "Нашето детство", че масово през соца са махали сливици. На сестра ми също са махали, но на мен - не. Сега четох как точно са ги махали и съм много благодарна, че са ми спестили тази инквизиция.

Преди години ходихме за малко до Гърция, в Ксанти, за ваксини не са питали.Нямахме проблеми на границата.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Anneliese написа:

Явно е било различно навсякъде. За това вече не съм виновна аз.

Не знам какви са били медицинските разпоредби през 1984 година.

Даже не знаех, че хората трябва да имат ваксинационни паспорти, такова нещо бях виждала само за кучета. Наскоро си ровичках в интернет, разглеждах сайт за канцеларски материали и видях, че го има такова чудо - ваксинационен паспорт. Аз нямам, нашите не съм виждала да имат, съучениците ми не са мъкнали подобно нещо в училище, а в 3 училища съм учила.

На детска градина съм ходила на село, защото нашите работеха. Баба казва, че са ме приели без проблем. Сигурно защото първата ми госпожа ( на градина тръгнах късно, на 5 годинки, по решение на баба и после на следващата ме прехвърлиха във втора група)беше  и директорката на градината, много мила госпожа.

Сега чета в сайта "Нашето детство", че масово през соца са махали сливици. На сестра ми също са махали, но на мен - не. Сега четох как точно са ги махали и съм много благодарна, че са ми спестили тази инквизиция.

Преди години ходихме за малко до Гърция, в Ксанти, за ваксини не са питали.Нямахме проблеми на границата.:D

После се чудиш, защо постоянно имаш някаква болест. За щастие нищо сериозно.

Може ли такова нещо. Ако се разболееш от туберкулоза или дифтерия. Или коклюш. Хепатит Б... 

Как може такова отношение към тялото ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес,23 януари е ден на най-големият световен протест,който трябва да остане в историята на човечеството,като денят на Голямото нулиране.   С нетърпение чакаме Великото възмездие да започне скоро.    

Глобалната война виси над главите ни. Имаме най-лошия „елит“ в човешката история. В предишните поколения,те поне знаеха как да покоряват и убиват враговете си.Тяхната слабост приканва към агресия и всъщност те заслужават да страдат и да бъдат унижени,защото нямат морал,принципи или обединяваща сила.Те ще бъдат унищожени и ще бъде справедливост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, АСПЕКТ написа:

После се чудиш, защо постоянно имаш някаква болест. За щастие нищо сериозно.

Може ли такова нещо. Ако се разболееш от туберкулоза или дифтерия. Или коклюш. Хепатит Б... 

Как може такова отношение към тялото ти?

С моето заболяване съм предразположена към белодробни болести, може и туберкулоза някой път да си докарам. Не че искам. Но такъв ми е генетичния късмет, какво да правя..............

Просто гледам да си живея живота и това е. Жалко, че обществото не позволява да си го живея по - пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Anneliese написа:

Жалко, че обществото не позволява да си го живея по - пълноценно.

Обществото?

преди 1 час, ivottoshev написа:

Т.е. ако наистина имаш медицински причини, би трябвало да ти издадат някакъв документ, който да замества сертификата. Ти питала ли си личният лекар как седят нещата със такъв документ в твоят конкретен случай?

Ето, обществото в мое лице ти казва как ти самата да си помогнеш. Не мога аз лично да отида до твоят личен лекар, нали? Обаче ти по-скоро ще продължаваш да обвиняваш "обществото", вместо сама да направиш нещо:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ivottoshev написа:

Обществото?

Ето, обществото в мое лице ти казва как ти самата да си помогнеш. Не мога аз лично да отида до твоят личен лекар, нали? Обаче ти по-скоро ще продължаваш да обвиняваш "обществото", вместо сама да направиш нещо:getout:

Ами, обществото не позволява хора с увреждания да бъдат с здрави хора.

Обществото продължава да разпространява нацистките идеи, според които хората с увреждания са непълноценни, нямат място в обществото и не става за нищо. Доста хора вярват в тези идеи  и благодарение на тях си стоя сама, без любов, без да съм правила секс, без да съм празнувала истински Свети Валентин и така нататък. Докато за здравите хора може всичко.

Не ми позволиха нито да уча английски, нито модерен балет, нито народни танци. Нищо. А имах такова голямо желание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паспортите за ваксина = вашите документи за геноцидa ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Е ко ли се чудя и аз оня ден реши че си ламя :lol6:

Неделя.Избухна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

90 процента боцнати в Нова Зеландия и горката няма да има сватба.

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/novi-covid-merki-premieryt-ardynotlozhi-svatbata-si-6136844

Нова Зеландия въвежда нови ограничения заради Омикрон, премиерът отложи сватбата си

😢

Джасинда Ардърн отлага сватбата си поради засилените ограничения, наложени от нейното правителство заради разпространението на варианта Омикрон, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/novi-covid-merki-premieryt-ardynotlozhi-svatbata-si-6136844

Нова Зеландия въвежда нови ограничения заради Омикрон, премиерът отложи сватбата си

😢

Джасинда Ардърн отлага сватбата си поради засилените ограничения, наложени от нейното правителство заради разпространението на варианта Омикрон, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Споко, тя ще си направи тайна такава, след време ще се разбере.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

😢

проблема със сватбата е решен-сватба няма да има...

поне докато върлува Фантомас...

спечелиха още малко ергенлък за набора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НА ЖИВО:    Масовият протест за свобода,против ваксинацията COVID в Брюксел,на фона на мерките които Белгия обявява-рекорден брой случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...