Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 8 часа, ivottoshev написа:

А който не иска да се ваксинира? Какво ти е отношението към тези хора?

Твърди, че с*ерат. Щото той не с*ере. Като Ким Чен Ин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 5 часа, parmobil написа:

Извадено от контекста.

Уплашените "трябва" да сме ваксинираните, а ни плашат неваксинираните.

Само аз ли виждам противоречие?

А де. И аз това се чудя. Нали сте боцнати и следователно защитени от супер-дупер ваксината?

Единия екземпляр буквално казва, че възприема неваксинираните като заплаха, а другия до толкова е изтръпнал че ако има възможност сигурно не би ходил по улиците, да не би някой от лошите неваксинирани да го зарази. Кое е извадено от контекста?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

А де. И аз това се чудя. Нали сте боцнати и следователно защитени от супер-дупер ваксината?

И не с*ерат

преди 8 часа, parmobil написа:

Просто не го оправдавайте с отрова, чипиране, нов световен ред

Защо ?

преди 8 часа, parmobil написа:

Ама да се оправдава с графен, алуминий???

Ами що са нафрашкали експерименталките с тях ?

преди 7 часа, andiay написа:

А водата съдържа ли две молекули водород и една молекула кислород?

В молекулата на водата се съдържа една молекула вода.

Иначе водата, като вода, е възможно да съдържа в себе си разтворени водород и кислород.

Благодарение на разтворения във водата кислород, живеят рибите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, andiay написа:

А аз просто се бъзикам с Ахилесов, защото по-назад написа, че водата е съставена от две молекули водород и една молекула кислород.

Ми тъй кажи.

Радул е як като бик и почти толкова умен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ivottoshev написа:

Значи не си чел постовете на Радул

Ето ти пост и другият боцнат - Комплексарчо

Много ми е интересно какво си мислиш че доказваш с тези цитати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Единия екземпляр буквално казва, че възприема неваксинираните като заплаха, а другия до толкова е изтръпнал че ако има възможност сигурно не би ходил по улиците, да не би някой от лошите неваксинирани да го зарази. Кое е извадено от контекста?

Ама аз си се ваксинирах без никаква паника. "вие" ме облъчавате, че ме чака агонизираща смърт и божие наказание.

Приятен ден на всички! Трябва и да се бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, parmobil написа:

Както и да чета постовете - с дребни изключения са уплашени неваксинираните

Не е лошо да оставиш да те води инстинкта за самосъхранение - дори и да си ваксиниран. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, attj написа:

Не е лошо да оставиш да те води инстинкта за самосъхранение

Това е истината !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези които все още не вярват във вируса и го приемат като безобидно грипче!

Оксфордският университет набира доброволци, които умишлено да се изложат на COVID-19 в името на науката, съобщава Ройтерс.

https://novini.bg/zdrave/bolesti/700757?fbclid=IwAR1Mq-l2-2ospch2tu16VFHeUInTBmUztIFMlRuhzMtfV50YbWyjDD8J0pk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _Aumi_ написа:

Оксфордският университет набира доброволци, които умишлено да се изложат на COVID-19 в името на науката, съобщава Ройтерс.

Повече от милярд като го искараха де спаха ?

Само Ауми може да се върже на подобни детинщини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _Aumi_ написа:

През 2003 година след грип карах тежко атипична пневмония.  Едва оцелях.  Моята лична лекарка казва, че и преди е имало вариации на Ковид.  Това даде отпечатък на състоянието на имунната ми система.  Сега не се заразявам с грип и  с Ковид, не боледувам.  Ходя си нормално навсякъде и често съм между болни или контактни.    А за самоуспокоение ежедневно гълтам мултивитамини.  Не ми е нужно да се ваксинирам, а и не мога заради автоимунни проблеми.  Следвам инстинкта си за самосъхранение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, parmobil написа:

Ама аз си се ваксинирах без никаква паника. "вие" ме облъчавате, че ме чака агонизираща смърт и божие наказание.

E ,може би, да изкараш още 5 до 10 години,в зависимост от организма ти.Така казват,че са ги били програмирали.Но имай на предвид новата информация,която излезе за партидите! Някои от тях,ще бъдат по концентрирани,с повечко смъртоносно количество отрова.Така,че като дойде време да се бустерираш,е все едно руска рулетка.Запряташ ръкав,мижиш и се молиш дали пак ще извадиш късмет,с по-„нормална“ партида или ще получиш от смъртоносната...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Радвам се да кажа, че омикрон до този момент е под контрол. Новият модел на управление на здравната криза засега работи добре, защото ако бяхме работили със стария модел, вече всичко трябваше да е затворено. Интензивните легла , анализът  и фокусът върху тях ни даде възможност да управляваме кризата с минимални щети върху икономиката“, обясни още министър-председателят.  Не зная докога ще ни разсмива този клоун!   Вероятно докато разплаче повечето от нас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

26.01.22г. COVID ваксините,причиняват спонтанни аборти,рак и неврологични разстройства сред военните,показват данните на DOD.       Данните показват:
    Спонтанните аборти са се увеличили с 300% през 2021 г. спрямо средното за предходните пет години.
    Ракът се е увеличил с 300% през 2021 г. спрямо средното за предходните пет години.
    Неврологичните разстройства са се увеличили с 1000% през 2021 г. спрямо средната стойност за последните пет години, увеличавайки се от 82 000 на 863 000 за една година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудар написа:

За нищо ги нямаме тия проценти.

Пък на НОВА,са по-верни ли?Там казват едва ли не.че апокалипсиса е дошъл.А болни от ,,ковида" не виждаме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, _Aumi_ написа:

https://novini.bg/zdrave/bolesti/700757?fbclid=IwAR1Mq-l2-2ospch2tu16VFHeUInTBmUztIFMlRuhzMtfV50YbWyjDD8J0pk

Сега всеки ден, всеки час, навсякъде има матриал.

Всеки ден по 100 хиляди се заразяват официално от китайската настинка. Днес в Германия над 200 хиляди и така вече 1 месец.

И плюс това ваксините са в тестова фаза.

Доброволци, колкото си искаш.

преди 5 часа, parmobil написа:

Приятен ден на всички! Трябва и да се бачка.

Нима, ако НЕ бяха ти казали работа или ваксина, нямаше изисквания за маските, нямаше печат със срок на годност, сертифициране на стоката(сиреч людете) пак щеше да се боцнеш.

И то 4 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.12.2021 г. в 21:40, NewRedDragon написа:

АЗ смятам всички неваксинирани за заплаха за мен лично!

Всъщност опасните сте препаратосаните защото сте носители на вируса, сам се сети при това положение какъв развъдник на КОВИД е в моловете и големите магазини и особено в кръчмите където никой не носи наморник и размяната на вирусни клетки е напълно свободна.
А един непрепаратосан и ЗДРАВ човек не е носител на вируса затова няма как да е опасен.
А тук идва и един друг въпрос - Нал' си ваксан, що те е страх, нали препарата затова си го сложил да се не разболяваш вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се замисля защо мутиралите вариации на Ковид поразяват ваксинираните.  Докато такива неваксинирани като мен досега ни пропускат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Канада шофьорите на камиони протестират против ваксините и мерките!

Вижда му се края..

Който се боцнал, боцнал...идиоти навсякъде ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Богатир написа:

Вижда му се края..

шизофреника трюдо....

заедно с меркел са най-големите сатрапи след пол пот....

разсипници от всякъде....

две големи хубави до преди време държави ги направиха кенефи....

даже вчера мярнах клип че не достигали емигранти в Канада....

нагъл....

чакай бе бетер....

те хората бягат нелегално на юг....той ми търси глупаци и будали....ще дойдат нъцки

таа държава до преди 5 години беше райско кътче....ама не случиха хората на политик

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, attj написа:

Никой не се замисля защо мутиралите вариации на Ковид поразяват ваксинираните.

Защото са им ги инжектирали и после се развъждат в тях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Богатир написа:

Вижда му се края..

Май по пограма е 8 ваксини до 2025 година.  Доколкото разбрах. 

Но както е казал Линкълн.

Можеш да лъжеш целия народ за известно време. Можеш да лъжеш част от народа през цялото време, но не можеш да лъжеш целия народ през цялото време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Историята с един поглед:

• Британските данни показват, че ваксините срещу COVID са ужасен провал, тъй като процентът на заразяване с COVID в Обединеното кралство е по-висок сред „напълно ваксинираните“ ,във всички възрастни граници.
  • Нивото на заразяване също нараства по-бързо сред напълно „ваксираните“, отколкото при неваксинираните  от всички възрасти. Като цяло тези данни доказват, че паспортите и мандатите за ваксини са напълно безсмислени.
  • Данните от Шотландия показват повече от същото. Шотландците с двойно убождане е по-вероятно да бъдат приети в болницата за COVID, отколкото неваксинирани. Откакто Omicron стана доминиращ, процентът на случаите на COVID също е по-нисък сред неваксинираните, отколкото сред едно-, двойно- и дори тройно инжектираните.
  • В международен план журналистите сега започват да се опитват да променят наративите от случаи, хоспитализации и смъртни случаи, като посочват колко ненадеждни са тези данни. Това, което не признават, е, че „опасните дезинформатори” изтъкват тези проблеми вече две години.
  • Omicron продухва огромни дупки в разказа за пандемията, тъй като засяга предимно „ваксираните“, като по този начин доказва, че мандатите и паспортите за ваксини са ирационални и безполезни.

В този момент просто няма въпрос. COVID ваксините са грандиозен провал, показват данните,те са ужасен провал по всеки възможен начин. Отново и отново, анализи на данни от цял свят,показват отрицателния ефект при високите нива на „ваксиниране“ .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...