Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Ето един луд , та дрънка !!!

Аргументи и "чудо" !  Да му зашиеш един зад врата , малко ще му е !

https://www.facebook.com/okodavidi/videos/4653955471384305

Другият вече е ял шамари и знае какво да дрънка

https://www.facebook.com/okodavidi/videos/1154765325330361

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 32 минути, _sirena_ написа:

Ето един луд , та дрънка !!!

Аргументи и "чудо" !  Да му зашиеш един зад врата , малко ще му е !

https://www.facebook.com/okodavidi/videos/4653955471384305

Той този само като го погледнеш му личи че грам не го слуша главата, не знам кой и с какъв акъл го е сложил за министър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bubbles написа:

Той този само като го погледнеш му личи че грам не го слуша главата, не знам кой и с какъв акъл го е сложил за министър.

Ама ти не виждаш ли , че всичко е огромна Олигофрения , откъдето и да го погледнеш.

Такъв примитивен цирк и гротеска като се почне от лицата , които сформираха тази пландемия и се завърши със платените и изнудени мишоци !  Всички са МЕНТАЛНО УВРЕДЕНИ !   Те не приличат на човеци !  Всичко това граничи с абсолютна коморбидност .

То прозира навсякъде !  Излиза през тв-то и се насочва към крехката психика на човека !  И после нямало да има Зомбита ?! 

Е как няма да има ?  То това плува навсякъде !  Чуваме го от всякъде , виждаме го , извира от онези , които правят този злокобен театър !

И после Нормалните били луди , те били страхливи , конспирация било ?!

Болният на здравият казва , че е болен , че не е нормален ! ?   

Вижда се от всички Интелекти колко е Примитивно Злото , нали ?

То даже не може да направи сносен театър , адекватна солидна Манипулация !

Това е грозен , нелеп театър за овце , бе ...

ОВЦЕ !   И сценарият им Тъп и Аргументите и изпълнението и режисурата , да не говорим за играта на долнопробната клика актьори.

Седя , люшкам се на Луната и се чудя колко време ще им трябва да овцете да се Събудят.  

Мисля , че не искат да се Събудят понеже ги е страх от Пробуждането !

Страх ги е от НЕИЗВЕСТНОТО ! СТРАХ ГИ Е ДА ПРИЕМАТ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА !

Предпочитат да вярват , че заради някакъв си вирус някой им отнема Свободата , Волята , тероризира ги и деспотства върху тях за тяхно добро ! 

Те затова и подскачат , когато им разкриеш Истината , че са взели грешното решение и без да Осъзнават стават покорни роби на гнили психопати.

Страх ги е от Истината !  Предпочитат да вярват на тези нелепи клоуни , че това , което се случва е истина и са взели правилното решение !   А другите са конспиратори , фантазьори , луди и т.н.

Даже и да блесне Истината по техните тв-та те пак няма да искат да вярват !  Защото , ако повярват - Идва другият Страх !

Страхът от онова , което им разкривахме Тук !  Паниката и Параноята са страховити Остриета за Психиката !

Обаче всеки да си носи последствията на Изборите и Волята !  Това е !

Ей там да си направят дружини и да ходят да си търсят правата от Виновниците на тази пропаганда и осакателият си живот и здравен статус !   Ай да ги видим колко са бойни да търсят обезщетение !

Да ти кажа ли какво ще стане ? 

Нищо !  Понеже са си мишки ще си мишкуват и ще се молят да не им се случи нещо.

Понеже вече са разписали декларацията си , че са запознати !  Какво са запознати и те не знаят ! Както и не си знаят правата !

Те даже не подозират , че са свободни и с право на Избор. 

Трагедия овча , какво да ти кажа ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

26 януари 2022 г 19:54 ч   Дания става първата страна от ЕС, която премахва всички ограничения за COVID-19 

„Тази вечер можем... да намерим усмивката отново. Имаме невероятно добри новини, вече можем да премахнем последните ограничения за коронавирус в Дания“, каза министър-председателят Мете Фредериксен на пресконференция ,след препоръките на епидемичната комисия и с подкрепата на всички основни политически партии. Последните ограничения ще бъдат премахнати на 1 февруари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

китайската настинка

Остава само такива като вас невярващи, да се заразят доброволно с китайската настинка, за да се убедят колко безобидна и фалшива е тя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам ето този много як монолог да го изгледа еничарът Кирилчо ...Много точно го е определил този визионер :

https://www.facebook.com/113119563900884/videos/4624918430956040

Обяснява го като за ниско интелигентни - простичко и вярно !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _Aumi_ написа:

Остава само такива като вас невярващи, да се заразят доброволно с китайската настинка, за да се убедят колко безобидна и фалшива е тя!

Как да се заразят такива като Мангъров?  Защо не им се получава?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Ти защо не станеш доброволец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези настинки някога бяха грип. Едни бяха леки, други тежки а трети с усложнения. Много странно но тогава човечеството оцеляваше някак си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, _Aumi_ написа:

Бе , само ти ли не разбра , че 98 % от тези , които ни наричате "невярващи " сме го ПРЕБОЛЕДУВАЛИ ! 

ПРЕ-БО-ЛЕ-ДУ-ВА-ЛИ !  Ама вие тук да не си мислите , че не сме се срещали с "вирусчето" и затова така пишем ? 

И като Преболедувала , говоря Официално ! Доказано с няколко теста , карантинирана , оздравяла , със зелен сертификат , не ала-бала !

Отделно от това със направен тест за антитела ! И ?   Какво още трябва да направим ?   Запознах се и с грипчето "омикрон" . 

Нямах никакво време да му определя интензитета на действие . Имунната ми система го прихвана в движение и го размаза за 2-3 дни. 

2 дни ме наболяваше главата и нощем се събуждах изпотена и това било омикрон , аз си мислех , че е от липсата на секс :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _sirena_ написа:

Бе , само ти ли не разбра , че 98 % от тези , които ни наричате "невярващи " сме го ПРЕБОЛЕДУВАЛИ ! 

ПРЕ-БО-ЛЕ-ДУ-ВА-ЛИ !  Ама вие тук да не си мислите , че не сме се срещали с "вирусчето" и затова така пишем ? 

И като Преболедувала , говоря Официално ! Доказано с няколко теста , карантинирана , оздравяла , със зелен сертификат , не ала-бала !

Отделно от това със направен тест за антитела ! И ?   Какво още трябва да направим ?   Запознах се и с грипчето "омикрон" . 

Нямах никакво време да му определя интензитета на действие . Имунната ми система го прихвана в движение и го размаза за 2-3 дни. 

2 дни ме наболяваше главата и нощем се събуждах изпотена и това било омикрон , аз си мислех , че е от липсата на секс :D

Абсолютно същия случай съм и аз едно към едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ntm7iv написа:

Абсолютно същия случай съм и аз едно към едно.

Нямаше нищо страшно и притеснително , нали ?  Значи това , което искам да Отбележа е , че след като преболедувах този "вирус ковид" първият път - Имунната ми система направо се Възроди !   Чувствам се в перфектна форма , макар , че непрекъснато ми се налага да се срещам със заразени хора !  Убедително мога да споделя , че положителната разлика от "преди " и "след " е в полза на "след" ! Не чувствам умора дори след липсата на сън ! Вместо да ни "избодат очите ни изписаха веждите " !:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, _sirena_ написа:

Искам ето този много як монолог да го изгледа еничарът Кирилчо ...Много точно го е определил този визионер :

https://www.facebook.com/113119563900884/videos/4624918430956040

Обяснява го като за ниско интелигентни - простичко и вярно !

Къв е тоя дрогиран Алко е Мимски? 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, _Aumi_ написа:

Ти защо не станеш доброволец?

Поради какви причини -като досега и аз не съм се заразил.  Антителата ми са само 5 и са безнадеждно малко за зелен сертификат. Методиката им е съвсем неадекватна и е невярна за имунна система в покой!  Инстинктът ми за самосъхраннение ми подсказва да не правя глупави неща. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

Поради какви причини -като досега и аз не съм се заразил.  Антителата ми са само 5 и са безнадеждно малко за зелен сертификат. Методиката им е съвсем неадекватна и е невярна за имунна система в покой!  Инстинктът ми за самосъхраннение ми подсказва да не правя глупави неща. 

Каква ирония нали?
На здравия не дават сертификат, а само на болния. Логика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Лудар написа:

Къв е тоя дрогиран Алко е Мимски? 😆

Обяснява Бавничко , гладко и простичко да го разберат правилно всички групи и нормални и дроги и алкохолици и зомбирани.

Перфектен е , гледай , не се офлянквай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ntm7iv написа:

Тези настинки някога бяха грип. Едни бяха леки, други тежки а трети с усложнения. Много странно но тогава човечеството оцеляваше някак си.

Едно време децата играеха на снежни топки,правеха снежни човеци,пързаляха се със шейни...сополите им висяха ,ама така се калява организма...Сега какво да очакваме...!?Ми то само да (да ме прощавате) пръцне и антибиотика вече е готов....човечеството се е разглезило...и ставаме кекави......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _sirena_ написа:

А ти не разбра ли, че не всички го карат леко и че някои хора умират от вируса?

Ти се благодари,че си го карала леко и дано и следващият път е така.

Преди малко говорих с мои познати, които са фирма от 7 човека. Всички са заразени като 4-ма от тях са в болница в тежко състояние.

Така че, моля без изтрещявания! Вирусът е опасен и това че някои го карат леко, не означава че всички ще го изкарат така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Мангъров каза, че го е преболедувал миналата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _Aumi_ написа:

Всички са заразени като 4-ма от тях са в болница в тежко състояние.

може да е спин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Proshark написа:

Едно време децата играеха на снежни топки,правеха снежни човеци,пързаляха се със шейни...сополите им висяха ,ама така се калява организма...

Това беше моето детство, цял ден навън в снега, прибираш се само на обяд да вземеш някой залаък, вечер се прибираш вир вода, ядеш бой за което, после получаваш леген с гореща вода с морска сол да си стоплиш краката и така на другия ден отново...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на докторчетата сега им е паднало кинти да правят

друг вирус и хората да се хванат може и да няма 

нещо правят опити с птичия грип  тук таме  да промотират 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, _Aumi_ написа:

А ти не разбра ли, че не всички го карат леко и че някои хора умират от вируса?

Те някои хора и от препиване умират, дай да забраним алкохола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, _sirena_ написа:

Обяснява Бавничко , гладко и простичко да го разберат правилно всички групи и нормални и дроги и алкохолици и зомбирани.

Перфектен е , гледай , не се офлянквай.

Ае къде ги намираш такива изтърсаци, големо ровене е било. Я кажи ти ли му изби зъба? 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...