Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Трябва да ги овесим, преди да са ни редуцирали.

Или да са ни утилизирали.

Как да ни утилизират. На сапун ли ще ни правят ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 45,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3030

• miro20

2683

• Реджеп Иведик

3493

• Радул

2926

преди 4 минути, _nib_ написа:

ми требе му по-голема трибуна....

да размятка ,,харпуна"...

тука сме една шепа ора....

и рекламата не хваща ,,дикиш"....

А бе, мен ако питаш, това става само за реклама на психотерапевтичните ефекти от ваксинацията, ама не много кадърна реклама.

Има по-ефикасни методи за такава терапия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петък, 28 януари 2022 г. Фаучи ЗНАЕ, че маските не предпазват хората от COVID-19.      

„Маските наистина са за заразени хора,за да им попречат да разпространяват инфекция на хора,които не са заразени,a не да предпазват незаразените хора от заразяване.“

Той продължи: „Типичната маска, която купувате в аптеката, не е наистина ефективна за предпазване от вируса, който е достатъчно малък, за да премине през материала. Не ви препоръчвам да носите маска, особено след като отивате на място с много нисък риск“.

На 8 март 2020 г.,само дни преди Световната здравна организация да обяви глобална пандемия, Фаучи повтори позицията си. „Няма причина да се разхождате с маска“, каза той.

Позицията му по въпроса се промени през април 2020 г., когато  Центровете за контрол и превенция на заболяванията (CDC)  актуализираха своите насоки за маските.
По-късни проучвания вече отбелязаха, че асимптоматичното разпространение или не съществува, или е изключително рядко, което прави безсмислено хората без симптоми да носят маски за лице.Асимптоматичното разпространение на COVID-19 не е реално, така че защо хората все още носят маска?

Всички тези доказателства категорично доказват, че Фаучи знае много добре, че маските не предотвратяват COVID-19. Неговата непрекъсната подкрепа за маскирането, особено принудителното маскиране, се основава или на неточно разбиране на науката около разпространението на вируса, или на откровени лъжи и измама .

Петък, 28 януари 2022 г. Грешка от самото начало: ваксините срещу COVID-19 са обречени на провал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Кирчоикокорчо за чий харпун го държим, като им играе по гайдата ?

Иска ти се нещо да зависи от теб, ама нъцки... Дори кога ще пикаеш не е твое решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Лудар написа:

Иска ти се нещо да зависи от теб, ама нъцки... Дори кога ще пикаеш не е твое решение.

То пък нали от теб нещо зависи.

Дори когато трябва да мислиш, пак не е твое решение, делегирал си правото си на други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Димитър 59 написа:

мите - вируса мутира и става все по лек - другата година вероятно ще е вече като настинка

преди 2 минути, andiay написа:

То пък нали от теб нещо зависи.

а от теб зависи:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

а от теб зависи:)

Абсолютно, моят живот зависи от това, какви решения взимам аз за себе си.

Достатъчно ми е, че това зависи от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Абсолютно, моят живот зависи от това, какви решения взимам аз за себе си.

Достатъчно ми е, че това зависи от мен.

и той си е решил за себе си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

и той си е решил за себе си

Решил и решил не винаги е едно и също.

Важно е на каква база се опираш, взимайки едно или друго решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Решил и решил не винаги е едно и също.

Важно е на каква база се опираш, взимайки едно или друго решение.

той се опира на кацаров , ти на мангъров

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

той се опира на кацаров , ти на мангъров

Отново грешен извод, на база липсваща информация.

За всички решения, които взимам, независимо от конкретния повод, се опирам само и единствено на познанията си, а не на чуждите такива.

Ако ми липсват познания за даден казус, стремя се да ги получа в степен позволяваща ми да взема информирано решение.

Случва се и да греша, но поне разбирам къде съм сгрешил, а това отново е познание и така няма да повторя повече грешката си.

Няма начин да позволя някой да мисли вместо мен и да решава, какво е най-добро за мен.

Ама то е, защото мога да мисля.

Който не може, нека делегира това на други, не ми пречи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ваксинира ли въобще някой - ако публично се признае, че мутациите възникват вътре в телата на ваксинираните хора?  Ето пак    https://dnes.dir.bg/obshtestvo/nov-podtip-na-omikron-veche-se-razprostranyava-v-desetki-strani-po-sveta

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, attj написа:

Ще се ваксинира ли въобще някой - ако публично се признае, че мутациите възникват вътре в телата на ваксинираните хора?  Ето пак    https://dnes.dir.bg/

Нагледен урок за промиване на мозъци в тази статия,но не искат да споменат най-важното.Идвал друг ,,вариант",но никъде не намекват дори,че цитираните страни са почти напълно ваксинирани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Без умствен капацитет написа:

вируса мутира и става все по лек - другата година вероятно ще е вече като настинка

Вместо да признаят,че винаги си е бил настинка,те внушават че ще се превърне в такава.Не напразно вече вмъкват в изказвания на „умници“,че щял да се „превърне в обикновен грип“...Така гледат да се измъкнат чисти от лъжата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Димитър 59 написа:

Вместо да признаят,че винаги си е бил настинка,те внушават че ще се превърне в такава.Не напразно вече вмъкват в изказвания на „умници“,че щял да се „превърне в обикновен грип“...Така гледат да се измъкнат чисти от лъжата.

И ще се измъкнат чисти, вервай ми!

"Изцапани" за цял живот и с разбита имунна система ще останат боцнатите, но те от срам че са ги прекарали, никога няма да позволят да се каже лоша дума за кукловодите и до край ще повтарят че мерките са били правилни, а като почнат да се увеличават смъртните случаи от обикновените болести, ще повтарят като папагали че това е заради кривият космос, климатичните промени или Априлският пленум на партията, но никога няма публично да признаят като причина "ваксинацията". 

Кукловодите много добре са си направили сметката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

и до край ще повтарят че мерките са били правилни,

Дааа за тях са правилни вече половин Европа маха всички мерки и ще брои омикрона като грип , а ние тука като гледам ще си останем заложници завинаги или докато агент Кунчев е на власт .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

И ще се измъкнат чисти, вервай ми!

"Изцапани" за цял живот и с разбита имунна система ще останат боцнатите, но те от срам че са ги прекарали, никога няма да позволят да се каже лоша дума за кукловодите и до край ще повтарят че мерките са били правилни, а като почнат да се увеличават смъртните случаи от обикновените болести, ще повтарят като папагали че това е заради кривият космос, климатичните промени или Априлският пленум на партията, но никога няма публично да признаят като причина "ваксинацията". 

Кукловодите много добре са си направили сметката.

Ша пием белина ли беше, кислол ли... и ша са опраим. Ни нъ мисли.

Интересно е, че при докладвани едва 9 случая на смърт след ваксина (без да е доказана връзка), при над 2 милиона ваксинирани, това е достатъчен аргумент за дезинфекционистите, да не се ваксинират. В същото време има над 33 000 доказани смърти от вируса, при по- малко от милион заболели, но това не е достатъчен аргумент за ваксиниране. Тва било нищо, те хората и без тва си умирали. Хубаво, ама парадокс. Парадокса да смяташ, че 4, 5 на милион е много повече от 33 000 на милион. Сега разбирате ли защо сте бедни?  Народопсихологията на цървула. Той живее по собствени правила, които доста се различават от общоприетите, но ги нарича морал и за него той е по- важния. Нищо че и морала му, няма много общо с общоприетите схващания. За цървула е фундаментално минаването между капките. Той само това знае. Защото  е капка. Това е и по повод 4, 5 на милион, и 33 000 на милион... да минем между капките. Това означава, че ги е изиграл и го кара да се чувства значим. Кого е изиграл всъщност? Никой. Освен може би онези 33 000 дето не можаха да минат между капките. Техен си проблем. Него не го засягат. Той е герой  вече. С висок морал!!!

Ми тва е положението в Цървулландия, тейк ит ор лийв ит...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ново за случващото се в Канада?

Според мен ще продължи два - три дни, магазините ще се изпразнят от стока и управляващите там ще въведат Военно положение..

Когато умира змията, най лошо хапе..

Явно навсякъде ще опитат да направя ежегодна, задължителна ваксинация..

Германия ще последва Австрия, скоро в цяла Европа ..

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/nima-zadylzhitelnata-vaksina-slaga-kraj-na-pandemiiata-6137177

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/ekspert-omikron-ne-e-kraiat-na-pandemiiata-6137197

Лоша работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...