Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 9 минути, petie1 написа:

Хей този вирус взе да ми се вижда все по страннен... Сега казаха че реагирал на някакво антипаразитно лекарство?

Лекарството е открито отдавна! Ама чак сега намериха на кой рафт в мазето е. Честито хора, побдихме злото!

Записки на Ротшилд- екперимента неуспешен. в стадото все още има овце с мозък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2854

• Радул

2926

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Лекарството е открито отдавна! Ама чак сега намериха на кой рафт в мазето е. Честито хора, побдихме злото!

Записки на Ротшилд- екперимента неуспешен. в стадото все още има овце с мозък.

Тъй е кат са лепили етикетите пияни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

В този клип казват,че болниците в САЩ са празни.Аз ще го потвърдя за Испания.Преди два дни,водих внучката с температура на бърза помощ.Там нямаше почти никакви чакащи за преглед болни.Това е абсурд,имайки на предвид,че винаги залата за изчакване е била пълна,с поне 100 души.Нормално,се чакаше най-малко 1 час докато те викнат,а с преглед и изследвания бяха нужни още 1 или два часа.Сега ни викнаха веднага.Лекаря каза,че има зачервено гърло,написа рецепта и излезнахме за по малко от половин час.Имаше двама трима чакащи общо и пълно спокойствие в спешното.Персонала се забелязваше че скучае.И това в една голяма болница!

Обяснение? Епидемия? Масов мор? Къде? Кога? Лъжи и овце...Някой да е виждал умрял от ковид? От чума всички са виждали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Короната е продукт на нашата планета която набута 2,5 милярда души по домовете си и им показа какви нищожни създания са.Всичките оръжия технология супер компютри медицината парите всичко това изглежда сега като пълна глупост и безполезност.Както се казва пихме ядохме и се веселихме и накрая дойде сметката която трябва да платим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Pifi Pedolino написа:

Короната е продукт на нашата планета която набута 2,5 милярда души по домовете си и им показа какви нищожни създания са.Всичките оръжия технология супер компютри медицината парите всичко това изглежда сега като пълна глупост и безполезност.Както се казва пихме ядохме и се веселихме и накрая дойде сметката която трябва да платим.

Короната е медиен продукт. Не е случайно, че в медията интернет, където всеки има право, короната никак не е страшна.Контролът е по- страшен от хаоса. Защото създава хаос... контролиран хаос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, _Belial_ написа:

Обяснение? Епидемия? Масов мор? Къде? Кога? Лъжи и овце...Някой да е виждал умрял от ковид? От чума всички са виждали.

Тук в Испания хората спазват карантината още от самото начало.Дават видеа по телевизиите снимани с дронове,на главни улици,където няма никакво движение на хора.Коли също не движат.В супермаркетите има хора,но по малко от преди.Как се появяват нови случаи и нови жертви в този застой няма логично обяснение.На въпроса ти,дали съм виждал умрял от ковид,ще отговоря че от началото на карантината,вече 3 седмици,не съм видял или чул някой да е болен дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Pig написа:

Мисленото не ти е силната страна не се напрягай, че и другите ше разберат.

Ти и тук ли ще спамиш?Не мисля,а пиша реални неща.Не забрави ли да препоръчаш хапчетата...?Или ги пазиш за следващият заядлив пост.Няма да получиш отговор,така че не се хаби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимaниe! Нe иcкaм дa ви плaшa и дa cъздaвaм пaникa, нo Cвeтoвнaтa Здрaвнa Oргaнизaция (CЗO), cъoбщи лoшaтa вecт, чe ce e пoявилa нoвa изключитeлнo oпacнa пaндeмия. В свeтa c бързи тeмпoвe рacтe кoличecтвoтo нa здрaвитe хoрa. Тe вeчe ca cтoтици милиoни в Китaй, oгрoмнo кoличecтвo в Итaлия и Eврoпa и ca милиaрди пo цeлия cвят. Хoрaтa зaрaзeни c вируca нa здрaвeтo ca крaйнo oпacни. Тe нe купувaт лeкaрcтвa в aптeкитe, нe хoдят пo бoлници, нe рaзгoвaрят зa бoлecти, зaнимaвaт ce cъc cпoрт, хрaнят ce здрaвocлoвнo и нaй-oпacнoтo e, чe миcлят caмocтoятeлнo. Тe ce уcмихвaт и пoчти винaги ca в дoбрo нacтрoeниe. C тoвa тe нaнacят oгрoмни зaгуби нa фaрмaцeвтичнитe кoмпaнии и цялaтa oгрoмнa индуcтрия cвързaнa cъc здрaвeoпaзвaнeтo. Нo CЗO cъoбщaвa, чe вeчe ca прeдприeти мeрки зa бoрбa c вируca нa здрaвeтo.

Зa дa ce прeдпaзитe oт тoзи вируc e дocтaтъчнo дa глeдaтe рeдoвнo тeлeвизия, дa cлушaтe изявлeниятa нa прaвитeлcтвoтo, брифингитe нa Нaциoнaлния oпeрaтивeн кризиceн щaб, дa ce пoддaвaтe нa пaникa и внушeния, дa чeтeтe внимaтeлнo мeдиитe и cтaтуcитe в coциaлнитe мрeжи и нaй-вaжнoтo никoгa дa нe ce уcмихвaтe и дa нe вярвaтe в дoбрoтo. Тeзи прeдпaзни мeрки ви гaрaнтирaт, чe никoгa нямa дa ce зaрaзитe oт вируca нa здрaвeтo!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

В този клип казват,че болниците в САЩ са празни.Аз ще го потвърдя за Испания.Преди два дни,водих внучката с температура на бърза помощ.Там нямаше почти никакви чакащи за преглед болни.Това е абсурд,имайки на предвид,че винаги залата за изчакване е била пълна,с поне 100 души.Нормално,се чакаше най-малко 1 час докато те викнат,а с преглед и изследвания бяха нужни още 1 или два часа.Сега ни викнаха веднага.Лекаря каза,че има зачервено гърло,написа рецепта и излезнахме за по малко от половин час.Имаше двама трима чакащи общо и пълно спокойствие в спешното.Персонала се забелязваше че скучае.И това в една голяма болница!

В Германия пък не ходят на лекар в това време на заразата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Димитър 59 написа:

Не мисля,а пиша реални неща

преди 54 минути, Димитър 59 написа:

Как се появяват нови случаи и нови жертви в този застой няма логично обяснение

Евала направо мисъл, реалност , логика.................. :D

Сигурно няма как да схванеш(щото те познавам) но хората по света не са на 100% в застой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ruraru написа:

Преди 7 години мой приятел почина от рак на белите дробове. Беше на 25 години, играещ аматьорски футбол, непушач, рядко пиещ. Беше здрав като бик, отиде си за 15 месеца и лек като перце. Днес погребахме един познат също починал от белодробен рак. Беше на 60, върл пушач и алкохолик. Буквално умря с цигара в уста и бутилка в ръка. Малкият му син е в Чехия, жена му и другият му син – в Русия. На погребението му бяха само една шепа роднини, останалите познати и комшии ( повечето маскирани).          "Така, че който оцелее ще разказва"

Е да, то и баща ми почина през 2011-та от абцес на белия дроб и  имаше постоянна температура над 37 градуса доста време.  С цигара в устата почина кажи речи и като го питах, защо и сега пуши тия цигари, той ми каза, че вече е късно.  Но сега с тая епидемия ( за мен не е пандемия, а епидемия и то доста слаба, щото реално за обявяване на епидемия са необходими 10 000 заразени), се замислих, да не би пък и тогава да е върлувал тоя корона вирус и точно от него да се е усложнил.  Никой няма да ми каже това. Тоя коронавирус го знаем само защото се намериха методи за откриването му. Но няма как някой да ме убеди, че един вирус ей така идва от нищото, та било то змия или прилеп. Какво, досега не сме яли змии и прилепи ли? Айде стига бе!!!! Китайците точно декември месец 2019-та откриха прилепите като ястие, а италианците точно 2020-та се заразиха от тоя прилеп!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Родина написа:

Националният план не включва , да всяваш паника .Да вземаш неадекватни решения .

Дали изобщо някой забеляза датата

Цитат

Документът е приет с Постановление № 5 на Министерския съвет от 13.01.2006 г.

Защо не се прилагат предвидените мерки ? 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати и казуса:

Цитат

У 35 000 000 россиян сортир на улице.
Нужно ли им получать разрешение через госуслуги, чтобы выйти посрать?

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Миро Асенов написа:

Да, Нова определено искат да ни уморят :)  Сега се надявайте вятърът да не е североизточен. Ама нали и по домовете си стоите, така, че за какво да се притеснявате?? Навремето като деца си играехме в пясъка по това време, макар да ни бяха предупредили за възможна радиация. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бях видяла тази тема и постнах в ''Здраве и медицина'', но ще споделя клипчетата и тук.

Днес попаднах на тях и съм едновременно и обнадеждена и притеснена.

Обнадеждена, защото със съпруга ми сме в рисковата група.

Аз с прекарана емболия и Ку треска, с дълъг стаж като пушач /вече бивш/ и увредени дробове.

Съпругът ми с операция от рак трета степен и в момента на химиотерапия.

Няма нужда да обяснявам, какво изпитва човек, когато се чувства обречен.

А притеснена по простата причина, че акъла не ми го побира как ще продължи живота след този ужас ли, цирк ли, спектакъл ли /не знам и как да го нарека, даже/. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, _Belial_ написа:

Изчакай. Изчакай опорки, че ти самия си в някакъв друг облак.

Няма какво да кажеш нали :)  Аз поне си направих труда да погледна доклада и описаните сценарии. И коментирах. Ти не си и чел нали ? Ама плямпаш.

Само което ти е спуснато за "опорки" :)  Гледам с още фейкове и скрийншотчета са те заредили :) 

преди 6 часа, _Belial_ написа:

Короната е медиен продукт

Кажи го на хилядите починали за има няма седмица, някои и по бързо, кажи го на техните близки. Кажи го на тези дето прави здрави млади и те се гътат.  Кажи го и на лекарите, които за разлика от грипните състояния има с какво да лекуват, а тука не.

А да.. Кажи го и на Борис Джонсън... гледам и него са го прибрали в болница

Короната е медиен продукт

Кажи го на хилядите починали за има няма седмица, някои и по бързо, кажи го на техните близки. Кажи го и на лекарите, които за разлика от грипните състояния има с какво да лекуват, а тука не.

А да.. Кажи го и на Борис Джонсън... гледам и него са го прибрали в болница

в стадото все още има овце с мозък.

Не личи да си от тях.

преди 4 часа, nikssi написа:

Дали изобщо някой забеляза датата

Даа. Затова и коментирах част от мерките които прелистих. Странно как съвпадат с предприетите.

Представяте ли си - още 2006 някой говори за носене на маски и ограничаване на хората ! Ауу.. конспирация. Тия са ЗНАЕЛИ ! :)

преди 3 часа, A.com написа:

Егати и казуса:

:)

Не е майтап... :)  Ето например снимки как чичка с цигара носи кофата с материала на улицата за да го изхвърли :

https://novayagazeta.ru/articles/2020/03/05/84176-po-ushi

content_001_poush2.jpg

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като котка, кучета са се заразили с корона. Вече има и тигър.

Тигър в Зоологическата градина на Бронкс е с коронавирус
Тигър в Зоологическата градина на Бронкс в Ню Йорк даде положителна проба за респираторното заболяване, предизвиквано от новия коронавирус. 

https://novini.bg/razvlecheniq/liubopitno/591428

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Даа. Затова и коментирах част от мерките които прелистих. Странно как съвпадат с предприетите.

Представяте ли си - още 2006 някой говори за носене на маски и ограничаване на хората ! Ауу.. конспирация. Тия са ЗНАЕЛИ ! :)

Съвпадат ама хич не съвпадат! Да видя някъде затваряне на градове? Да видя някъде забрана за разходки в парка? Пише само за отмяна на спортни и културни събития. Да видя някъде затваряне на ресторанти и кафенета? Да видя някъде изолация на здрави хора по домовете им? Да видя някъде глоби?

Никси добре попита, защо не се взимат предписаните мерки, ама ти удобно пропусна въпроса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо трябваше военно положение, соспендиране на конституцията, военно временни закони, спиране на всички телевизии, радия и сайтове, дето пишат всякакви дивотии и простотии. Остава само Христо Ботев и БНТ1 и на всякакви дрънкачи дето се упражняват в риторика и плашат хората, им се взима думата! Камшик трябва! От друго България не разбира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ncl написа:

Военно положение е последното, което ни трябва.

Военно положение се въвежда ако има война.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване