Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 22 минути, ncl написа:

Военно положение е последното, което ни трябва.

Що?! Аз съм за ....

Дали е масова истерия или реална опасност е без значение вече.

Единствения факт който остава е: Човечеството декларира своето невежество.

Дори да изчезне човешкия вид, то някакъв живот ще устане и може би благодарение на някакъв друг вирус си мислим, че сме умни.... че можем с всичко да се справим.

Да, ама не ... един някакъв прост, ама изключително прост вид организъм или вид съединение с вид органичен произход сложи човечеството на колене.

Браво на тоя вирус!!!

Едва ли военните могат да се справят с него, но поне ще се справят с безхаберните цивилни, които де факто разпространяват някакъв вид зараза.

Та, какво още липсва на даден човек, че не спазва елементарна дисциплина към обществото, а?!

Докладваха ми: В София - събота и неделя потока от коли не е секвал, та каква ли неотложна работа имат работохолиците, а???!!! Нима не могат да я вършат виртуално, а???!!! Може би ходят при някой болен да му помагат ли, а?!

преди 3 минути, _Belial_ написа:

Военно положение се въвежда ако има война.

Чи то си е война бе .... помисли малко .... цивилни без грам дисциплина срещу обществото ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2572

• Реджеп Иведик

2829

• Радул

2926

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Що?! Аз съм за ....

Дали е масова истерия или реална опасност е без значение вече.

Единствения факт който остава е: Човечеството декларира своето невежество.

Дори да изчезне човешкия вид, то някакъв живот ще устане и може би благодарение на някакъв друг вирус си мислим, че сме умни.... че можем с всичко да се справим.

Да, ама не ... един някакъв прост, ама изключително прост вид организъм или вид съединение с вид органичен произход сложи човечеството на колене.

Браво на тоя вирус!!!

Едва ли военните могат да се справят с него, но поне ще се справят с безхаберните цивилни, които де факто разпространяват някакъв вид зараза.

Та, какво още липсва на даден човек, че не спазва елементарна дисциплина към обществото, а?!

Докладваха ми: В София - събота и неделя потока от коли не е секвал, та каква ли неотложна работа имат работохолиците, а???!!! Нима не могат да я вършат виртуално, а???!!! Може би ходят при някой болен да му помагат ли, а?!

Чи то си е война бе .... помисли малко .... цивилни без грам дисциплина срещу обществото ...

Бате, дали се сещаш че без " безхаберните цивилни" нема ни армия, ни полиция, ни пенсии, ни дявол. Сещаш ли се, или ти е трудно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Бате, дали се сещаш че без " безхаберните цивилни" нема ни армия, ни полиция, ни пенсии, ни дявол. Сещаш ли се, или ти е трудно?

Бате .... нъл се сещаш, че веч нема "безплатна" армия, ъ????!!! :) 

Тъ ... къ ми плаща държавата - ще служа само и единствено на нея, а не на някакви цивилни .... ;) 

Верно не знаеш какво е само и единствено държавата да ти е шеф, но ... се, докато има президент, то ще има и надпартийни и над частни интереси ...

Не ми пука за частника ... разбираш ли, а за обществото .... а то, спрямо моя военен мозък е глупаво ....

Бате, нищо лично към тебе .... нито към хората с частен  бизнес и прочие .... има нещо над това, спрямо моите принципи и един от тях е здравето, и не моето, а на другите ....

На здраве бате! Амин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, _Belial_ написа:

Бате, дали се сещаш че без " безхаберните цивилни" нема ни

Ако си останат безхаберни цивилните, освен армия, полиция и т.н. ще  ги берясат и въпросните безхаберници и така просто територията ще остане без хора, няма да има и кой да ги погребе дори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Hristo52 написа:

Ето защо трябваше военно положение, соспендиране на конституцията, военно временни закони, спиране на всички телевизии, радия и сайтове, дето пишат всякакви дивотии и простотии. Остава само Христо Ботев и БНТ1 и на всякакви дрънкачи дето се упражняват в риторика и плашат хората, им се взима думата! Камшик трябва! От друго България не разбира!

Военно положение ще се въведе само като почнат размириците разграбването на магазините образуване на банди поради липсата на полиция и т.н още не сме стигнали до тоя етап сега сме само социална изолация.Да не бързаме до септември има време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ncl написа:

Правилно си е казано, че под фуражка акъл не вирее...

Господ като раздавал акъл, военните били на учение

Няма нужда от военни, дето да газят вирусите с танкове. Докторите са затуй

Военните са за да слугуват на цивилните и да се бият с външен враг, ако и когато се наложи.

Затуй се вика служба, щото служат. Не са за да нападат народа на който слугуват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много знаете бе! Ама много сте отворковци някой! Само, че когато ви припари търсите веднага помощ от военните нали? За каквото и да било. Та ако щете ВМА в София, винаги е пълна и в мирно време. Най добрите били там, най- добрата апаратура и т.н. Дай му на цивилния да дрънка глупости и да се насира от страх, като в момента! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hristo52 написа:

Дай му на цивилния да дрънка глупости и да се насира от страх, като в момента!

Белята е,  че още не са осъзнали че може да се стигне и до там. Ще държат до последно фъшкиите в червата, ще се правят на безстрашни, ще се усмихват, ще нарушават правилата и вече като стане ясно черно на бяло, че ще се мре, дружно ще се наакат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hristo52 написа:

Много знаете бе! Ама много сте отворковци някой! Само, че когато ви припари търсите веднага помощ от военните нали? За каквото и да било. Та ако щете ВМА в София, винаги е пълна и в мирно време. Най добрите били там, най- добрата апаратура и т.н. Дай му на цивилния да дрънка глупости и да се насира от страх, като в момента! 

Знаем. Затва не сме шапкари, а се занимаваме със смислена дейност някаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hristo52 написа:

Само, че когато ви припари търсите веднага помощ от военните нали?

Ами нали затуй ви хрантутим, за да ни слугувате, не за да ни мачкате с танковете. 

С танковете трябва да мачкате враговете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Знаем. Затва не сме шапкари, а се занимаваме със смислена дейност някаква.

Кое ви е смисленото? 181 страници с 90% глупости ли? И да се правите на "световни капацитети" , разбирачи от всичко ? Драскачи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Hristo52 написа:

Кое ви е смисленото? 181 страници с 90% глупости ли? И да се правите на "световни капацитети" , разбирачи от всичко ? Драскачи!

И ти дойде и изтърси най- голямата глупост. Военно положение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ами нали затуй ви хрантутим, за да ни слугувате, не за да ни мачкате с танковете. 

С танковете трябва да мачкате враговете.

Ама такива като тебе дойдат да ми го пилат, че съм имал голема пенсия, и съм се пенсионирал рано! Нали сме ви слуги. Що плачете като вдовици...да не казвам за какво! Или когато както ни понася?

преди 1 минута, _Belial_ написа:

И ти дойде и изтърси най- голямата глупост. Военно положение...

Точно, защото българина разбира само от камшик! Иначе не става с приказки! Примери пресни да искаш случайно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

"Бря бря бря, ний да сми дубря,

къртети буци, бийти гражданя,

бря бря бря, ний да сми дубря..."

Из Химна на Оранжевата Гвардия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

най- си е добре военно положение и да започне от пловдив и хасково щото там са най не дисциплинирани

но няма как да стане 

един бележки по вратите не искат да залепят да пише карантина щото било против евроатлантическите ценности

с такъв либерализъм няма да стане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Hristo52 написа:

Ама такива като тебе дойдат да ми го пилат, че съм имал голема пенсия, и съм се пенсионирал рано! Нали сме ви слуги. Що плачете като вдовици...да не казвам за какво! Или когато както ни понася?

Точно, защото българина разбира само от камшик! Иначе не става с приказки! Примери пресни да искаш случайно?

Ти в къщи само камшици ли раздаваш. Не забравяй , че осигуровките на военни , полицаите и на държавната администрация се плаща от тези които работят. Когато отидеш на война , тогава може да имаш претенции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Миро Асенов написа:

най- си е добре военно положение и да започне от пловдив и хасково щото там са най не дисциплинирани

но няма как да стане 

един бележки по вратите не искат да залепят да пише карантина щото било против евроатлантическите ценности

с такъв либерализъм няма да стане

Отиваш с блажна боя червена и му слагаш един кръст на вратата.Таман и ти ще участваш с нещо в карантината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Pifi Pedolino написа:

Отиваш с блажна боя червена и му слагаш един кръст на вратата.Таман и ти ще участваш с нещо в карантината.

да не я произвеждам тая блажна боя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Belial_ написа:

а се занимаваме със смислена дейност някаква.

За съжаление от написаното от теб, което съм успял да прочета до сега, не успях да попадна на доказателство че се занимаваш със смислена дейност. Не претендирам че съм прочел и 10% от твоите писания. Може би има нещо в дебрите на архивата на форума, което да си споделил, ама не ми се търси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак сме първенци

Отново станахме за смях! За една нощ се оказа, че България е “направила” над 15000 теста за Covid-19!

Ако е вярно, то вече не е и за смях, а просто сме жалка картинка....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, sliderum написа:

няма да има и кой да ги погребе дори

Споко .... гладни животни има .... ;) Особено лешоядите ....

Теоретично е доказано, че 10% ще оцелеят .... тъ нема туку тъка да изчезне човешкия вид ....

Да, знам много добре, че съм краен, но .... определено някои хора се мислят на по-велики отколкото вид нещо което не виждат, а е сред тях ....

По-велико нещо от имунната система няма .... въпроса е да е добре тя ....

На здраве! ПАЗЕТЕ Другите!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване