Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, Миро Асенов написа:

не вярвай на тия сайтчета

тестове са направени колкото са направени 

А какво, само на сайтовете доверени на правителството ли трябва да се вярва? Те никога не лъжат, всичко друго лъже, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2854

• Радул

2926

преди 2 минути, barbuncela написа:

А какво, само на сайтовете доверени на правителството ли трябва да се вярва? Те никога не лъжат, всичко друго лъже, така ли?

не.

само на мен трябва да се вярва

и то понякога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, barbuncela написа:

Пак сме първенци

Отново станахме за смях! За една нощ се оказа, че България е “направила” над 15000 теста за Covid-19!

Ако е вярно, то вече не е и за смях, а просто сме жалка картинка....

Вярно е. Може да се види в статистиката на worldometers. По назад в темата колегата Херо беше дал картинка сравнителна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Миро Асенов написа:

най- си е добре военно положение и да започне от пловдив и хасково щото там са най не дисциплинирани

но няма как да стане 

един бележки по вратите не искат да залепят да пише карантина щото било против евроатлантическите ценности

с такъв либерализъм няма да стане

Ша дойдеш ли лично да ме накажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Теоретично е доказано

Доказването се прави с факти, а не с теории.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Миро Асенов написа:

сиренчето че накажем

ама не ми се ходи.

Сиренчето обича само аз да я наказвам. Ти мое се самонакажеш. С некъв тъп предмет примерно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, sliderum написа:

Доказването се прави с факти, а не с теории.

Не мисля да споделям някои алгоритми .... те се базират на математически модели .... а не факти ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой наистина вярва, че до оня ден (04.04.2020) в България са били направени 566 теста, поне може да е спокоен, че няма как да получи инсулт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Велена написа:

... притеснена по простата причина, че акъла не ми го побира как ще продължи живота след този ужас ли, цирк ли, спектакъл ли /не знам и как да го нарека, даже/. 

За мен е показателно, че в Германия точно смъртните случаи са много малко. Всеки трябва да гледа интервюто с този немски лекар. Та наистина имаме добри и лоши новини, лоши, защото толкова много неадекватни и продажни управници по света е наистина бедствие. За съжаление нашите ще бъдат глухи и нагли докрай и дано си получат наградите, и с лихвите даже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, sliderum написа:

За съжаление от написаното от теб, което съм успял да прочета до сега, не успях да попадна на доказателство че се занимаваш със смислена дейност. Не претендирам че съм прочел и 10% от твоите писания. Може би има нещо в дебрите на архивата на форума, което да си споделил, ама не ми се търси.

Ти наистина ли смяташ, че точно тук някой върши нещо смислено?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Пак сме първенци

Отново станахме за смях! За една нощ се оказа, че България е “направила” над 15000 теста за Covid-19!

Ако е вярно, то вече не е и за смях, а просто сме жалка картинка....

Точно три страници по-назад го написах,но понеже от тогава насам става въпрос само за конспирации,тайни заговори и военно положение никой не обърна внимание.Обясних и защо бяха изфабрикувани тестовете.След срещата на Европейския съвет /проведена онлайн/ със сигурност знам,че гърците взеха помощ от още 2 милиарда евро,която няма да се счита за дълг и да се връща.Нашите управници какво са получили идея нямам,но факта че срещата изобщо не е отразена в никоя медия е леко озадачаващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, _Belial_ написа:

Ти наистина ли смяташ, че точно тук някой върши нещо смислено?

Не(изпуска се па́рата) Лудите да се налудуват тук на място, а не по улиците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде ги вадят тези данни в Worlmeter, https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ , но института пише https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Fallzahlen.html

че случаите са 95.391, а не 100,132. Или с към 5000 разминавание. Починалите също са 1.434, а не 1584.

От 354.521 тествани 30,471 са били позитивни или 8,7 процента.

От началото на тестването до календарната седмица 13 на 2020 година са били направили 917.460 теста, като 64.906 са били положителните проби. На ден се правят 103.515 теста. Или за седмица може да достигне до 724.500.

15_20.pdf?__blob=publicationFile

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Във кафенето

някой се изсекна

и дълго три

със здравите опинци,

огледа се и каза уж полека:

– Комай ни лъжат

тия синковци."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Hristo52 написа:

спиране на всички телевизии, радия и сайтове, дето пишат всякакви дивотии и простотии.

Тогава ти къде ще се изявяваш с дивотиите си и простотиите ? 

Я виж в темата колко яростно се ширят всички възможни конспирации и спекулации които някъде са излизали :) 

И едни и същи видеота по няколко пъти на измислени професори, бивши лекари  и разни шарлатани :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Тогава ти къде ще се изявяваш с дивотиите си и простотиите ? 

Ами ти ?

Сега като се разбра, че пандемията е блъф, да разводнявате ли получихте опорки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Всяка година в България умират около 110 000 човека. Със тези 20 починали за близо месец ни върнаха в първи клас.

Къде умират 110 000 човека в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Всяка година в България умират около 110 000 човека. Със тези 20 починали за близо месец ни върнаха в първи клас.

Ма не ве, ко приказваш, 50 % била смъртността, според вирусолог Миро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, acnekt написа:

Къде умират 110 000 човека в България?

Умирания по области, общини и пол | Национален статистически институт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване