Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Мальчик Бананан написа:

Тоя с 4000-те умрели в България от свински грип? Няма нужда. Ма това, което даваха от Италия е май така - с цялата апаратура и работно пространство, бая място е.

От Италия каквото и да дават, не обръщай внимание. Италианските медии са всеизвестни с търсенето на драма, дори в най- малкия проблемец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 22,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1724

• Myanmar

1262

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

Пряко от щаба. Напусналите София с фалшиви декларации, а всъщност за да си развяват и чешат междукрачията, щото ги сърбяло, а не могли да ги почешат в домашни условия. На връщане -  направо в съдилищата.

ПС. В тъмното поредните тълпи дрогирани млади роми от блокираните квартали се опитват да нападат полицията. Насочени са жандармеристи, за да ги респектират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anne написа:

Тъкмо се молих на мама да излезем - не дава. Предлага да ходим на село! К' кво да да правя на тъпото село, бе? Да ме налазят мухите?

Не и не!

то още студено за мухите не бой се

а тъпо не е определение за село, по български си била кръгла нула

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'РЕКОРДНО МНОГО СЛУЧАИ НА ЗАРАЗЕНИ С КОВИД- 19 ЗА ПОСЛЕДНОТО ДЕНОНОЩИЕ"!

ама хората четат и се връзват на медийния страх. Що не написахте "РЕКОРДЕН БРОЙ ТЕСТВАНИ ЗА ПОСЛЕДНОТО ДЕНОНОЩИЕ" вашта мама популистка и крадлива деба!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, darkterminal написа:

Стига стъкмистики бе мирко... Ти съвсем си загубил представа за живота.

Споделих мнение на много по умен човек от мен и теб , специалист в инфекциозното . Ти си хейтиш в синхрон с другите тролчета.

Няма какво да ти кажа повече. Щом ти прави удоволствие да си чешете крастата.. .  така да е.

преди 32 минути, _Belial_ написа:

Мирчо хептен се омота в математики.

преди 14 минути, karadzha написа:

Той е учил Евклид и Лобачевски, и има собствени разработки в математиката

Още нещо за Миро това Миро онова ? :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният лекар, който критикува мерките за изравняване на кривата. Тези май го правят именно с идея това да продължи до безкрай.

https://justthenews.com/politics-policy/coronavirus/social-distancing-practices-are-actually-counter-productive-according

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-послее - Затвориха София !

https://www.expert.bg/macroview/healthy/zatvoriha-sofija-za-dvijenie-1454092.html

изчадия хич да не се завръщат

По думите на вътрешния министър Младен Маринов гражданите са се държали отвратително с полицаите, лъгали са ги с елементарни оправдания и са се гаврили с техния труд. В последните 2 дни над 5000 коли са върнати от КПП-тата на изходите на София.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ostavime написа:

Няма да е лошо да се затвори София за 2 седмици примерно. Само с постоянен адрес, това е. 

Да, ако може и да пуснат полицейски кучета из града ще супер. Какво са тръгнали из цялата страна да кихат и кашлят ... влаковете вървят ли2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Още нещо за Миро това Миро онова ? :) 

Миро има 50 % шанс да се запише в първи клас. Обаче системата го дискриминира, изключвайки възможността за 100 килограмови първокласници. Смята че такива деца трябва да се лекуват. Има 50 % шанс за рекордите на гинес, относно съотношението мозък- лично тегло, с което ще задмине динозаврите с неколко обиколки...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Да, ако може и да пуснат полицейски кучета из града ще супер. Какво са тръгнали из цялата страна да кихат и кашлят ... влаковете вървят ли2

Вече е затворена, още 7 минути и къде ще ходят не ги знам

https://www.expert.bg/macroview/healthy/zatvoriha-sofija-za-dvijenie-1454092.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

Вече е затворена, още 7 минути и къде ще ходят не ги знам

А , БТР ри по кръстовищата ще има ли? Помня едно време летището в София го бяха обсадили червените барети. Ся ще има ли такива работи ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Споделих мнение на много по умен човек от мен и теб. ...

...

Мирко, ще ти открия страхотна тайна... Позоваването на авторитет, не се явява доказателство за дадено твърдение... Пример:

Твърдение: Сбора на ъглите във всеки триъгълник в Евклидовото Пространство е точно 180 градуса!

Неправилна/лъжлива аргументация : Учителката в училище така каза!

Правилна аргументация: Доказваш теоремата, като извършвайки логически заключения, облягайки се на необходимия брой аксиоми дефиниращи Евклидовото Пространство...

Та и ти така... Чел-недочел, мислил-неосмислил и викаш и крещиш ма в едно интервю с не си спомням кой, казаха еди кфо си... Ми те хубаво са го казали... Ама ти си забравил да си помислиш, че тия 2.5 сестри обслужват повече от един пациент за смяна и то няколко пъти! Той, човека може и да е бил по-умен от мен и теб... Ама ти май не си бил достатъчно умен да осмислиш добре думите му.

преди 9 минути, miro20 написа:

...

Няма какво да ти кажа повече...

Така е... По-добре замълчи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

А , БТР ри по кръстовищата ще има ли? Помня едно време летището в София го бяха обсадили червените барети. Ся ще има ли такива работи ? 

не го казаха това на брифинга

ама виж тва е идея

93481578_10216784377393875_2044657363520

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

А , БТР ри по кръстовищата ще има ли?

Дано не потрябват: Цигани от "Факултета" сипят закани за бунт, силовият министър със спешни мерки! ВИДЕО

Иначе е възможно да има и вечерен час.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май късно се взимат тия мерки...точно като италианците! И какво? Оказа се, че половината живеещи в София "работят" извън София!  Селяния!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8BNgPTP.jpg

Сърдечно-съдовата система, също като алвеолите е богата на АСЕ2 рецептори, и това е възможната причина за данните от долната картинка.

Rl62mc6.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sliderum написа:

фалшиви декларации

Неверни .... няма как да е фалшиво нещо което декларираш ... Определено някои мислят, че не се регистрират въпросните декларации ... Лично видях колко коли напускат София, но не по основателни причини, а багажа ги издаваше ... 

Хората в София някак си не обичат истината ... не знам защо .... дори основателна причина за прясна храна не ползват, а измислят какви ли не други основателни причини ... Но някои забравят, че вече има камери по пътищата, а друг е въпроса дали някой ще обработи и съпостави информацията ... за кой е напуснал по основателна причина и кой не ...

За ромите ... хм ... те си знаят своето ... те са извън законността ... с дрога или без ... техния принцип е: Вървим, вървим от келепир на друг ... Само дето главните им водачи са се укрили дълбоко и не им казват каква ще им е съдбата, та питат българите ... (поне тука на село, т.е. в провинцията е така ...) ... Иначе в Балкана са на работа ... т.е. не знам какви билки се събират в момента, но се събират ... т.е. да, някои роми работят, за разлика от други ...  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ромите с количества алкохол и дрога, са били респектирани подобно на индийците, има видео как ги припляскват, ама не ми се занимава да го диря и показвам.

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Неверни .... няма как да е фалшиво нещо което декларираш .

Като се прави проверка на обстоятелствата. За съжаление често се прави със закъснение и не на всички. Но вече има индикации, че ще се говори поне в някои съмнителни случаи, още преди да са пропуснати "гражданите"  с работодателите им по телефона, ако са посочили основание работа и ще се проверяват и други декларирани причини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Ромите с количества алкохол и дрога, са били респектирани подобно на индийците, има видео как ги припляскват, ама не ми се занимава да го диря и показвам.

Като се прави проверка на обстоятелствата. За съжаление често се прави със закъснение и не на всички. Но вече има индикации, че ще се говори поне в някои съмнителни случаи още преди да са пропуснати с работодателите им, ако са посочили основание работа и ще се проверяват и други декларирани причини.

... Прочие за ромите ....

Днешните времена заприличаха на преброяване на дивите зайци. Позволявам си тази метафора, защото не е въпрос на истерия, а на нещо друго ... Не влезнах в София, за да проверя на място нещата .... не желаех да бъда регистриран ... Да, имам адресна регистрация в София и си имах основателна причина, за да влезна, но за излизането, а??? Да, ще празнуваме разделено с моите близки, но все пак нека уважаваме вид държавност или общественост...

Замислих се, дали някои велики сили не са замислели България като курортно селище със слуги ... Не знам ... Ударът от този CO-19 e най-вече върху туризма ... макар, че по радиото чух, че в бургаско трудовата заетост се увеличава, та се подготвят за летния сезон, което ми говори, че въпросната криза до хубавото време за летуване ще приключи или, че някой е видял удобен способ от 60/40 да печели ...

Както и да е .... едно е факт: Опасни неща стават, но кой ли си води поредната статистика?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

леката настинка

Да, провери в гугъл. Корона вирусите причиняват лека настинка. 

Смъртността при леките настинки е по малка в сравнение със смъртността при гриповете.

Питай който си искаш лекар, или ако не си баннат от гугъл се информирай оттам.

Ти вече се гърчиш, даже си стигнал дотам, да се аргументираш с твърденията на Путлер, че в Москва не сварвали да приберат труповете.

Няма трупове в Москва. В Минск що няма трупове ? И в Ню Йорк няма трупове. Всички те гледаме как се гърчиш да изместиш темата на плоскостта Русия САЩ или БСП ГЕРБ, ясно по какви причини.  Ние те разбираме. Няма срамен труд.

Темата, ако не си разбрал е да разобличим лъжите на генерал Бостанджийски, че блокирането на държавата, сриването на икономиката и обричането на хората на глад и мизерия са адекватни мерки срещу една обикновена лека настинка.

Значи починалите за деня са трима - 2 ма с артериална хипертония, исхемична болест на сърцето и една с полиорганна недостатъчност.

Миро, гърчи се и знай, че ако няма несъвместими със живота придружаващи заболявания, от лека настинка не се умира. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само ромите са роми. Цялата държава ни е циганска. Да съберят софиянци на жълтите павета да се нацелуват, да се заразяват всички и да са свършва. Заради такива малоумници страдат и тия дето спазват някакви правила и цялата тая простотия вместо да се уталожи за по-кратко време ще продължи с месеци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да празнуваме след края на "вируса"? Великден ще е заминал,  няма да ни позволят да отбележим 9 май, 24 май също е под "въпрос",  отмениха тазгодишния фестивал в града ми,  а за празник като Петровден, никой, освен именниците не ходят на църква, и то само, за да запалим по една свещ!

А един Бог знае какво ще измислят за Кръстовден, за да забранят ходенето на Кръстова гора, или за Бъдни вечер!

Вие не разбрахте ли, че има война срещу християнството? Че, откакто почна мигрантската криза, ватиканското отче само говори за "последните" празници, призовава хората да приемат мигранти и променя из основи самото християнство? На мен не ми се слушат апокалиптични диарии! Те не водят до нищо добро! Като нищо маса хора да повярват в идването на "края на света" и да решат да се самоубият! Откакто гледах документалните филми за събитията в Джеймстаун и "Кланка Давидова", съм на тръни относно всеки, който проповядва апокалипсис. Бях малка, но помня, когато по телевизията даваха за Дейвид Кореш и сектата му................

А и след края на всичко това, хората ще ги хване страх да излизат навън без маски, да се докосват, прегръщат............... Вече няма да има сбирки като тази за 3 март, която вбеси антибългаринът Борисов! Той затова беше бесен! Не заради вируса, а заради това, че българинът не предава история, вяра и самосъзнание!

32 тона храни са заминали за гнусните араби! 32 тона! А ние ще гладуваме! Ще получим "братска помощ" от ЕС - ГМО зеленчузци, които водят до рак, пак ще ни вкарат в болниците и гробовете! Тва разбирате ли го? ГЕНОЦИД! Затова избиха нашите животни, за да вкарват ГМО месо! Сега ще вкарват и ГМО плодове и зеленчуци!

От рак ли искате да умрете?

ИСКАМ ДА СЕ СДОБИЯ С ЗНАМЕ НА ЕС И ДА ГО ИЗГОРЯ ПУБЛИЧНО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъжно е циганите да са единствената разумна прослойка в държавата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване