Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

Я не ми се карай!

Бойко Борисов, ще ти говоря на „ти“, защото от тия брифинги имам чувството, че живеем заедно. И така, предполагам, е с всеки българин. Така че – второ лице, единствено число!

Гледах, разбира се, брифинга на обяд. А бе, ти защо се караш? Явно в тази извънредна ситуация тотално си забравил, че ти не си началник, директор, господар и овчар на всички българи, а си техен служител.

И трябва да си отговорен, практичен, морален и разбира се – любезен. Защото ти си служител на суверена, а не той на тебе. Между другото си служител и на Парламента, защото България е парламентарна република, а не министър-председателска!

Така че защо ми се караш?

Аз спазвам всички правила на извънредното положение. Не ги харесвам, смятам, че са тъпи, но ги спазвам. Защото такъв е законът. Така че и ти спазвай добрия тон.

Вярно, към министрите си се държиш като овчар и така като ги унижаваш, всъщност унижаваш и себе си, защото ти си ги избрал. Обаче – така е – теб са те избрали, ти си ги избрал и явно е пълно около тебе с мисирки.

И, между другото, това дето каза вчера на Президента беше адски тъпо. Ама много тъпо. Преди твоята вражда с него има човещина и когато на човек е починал баща му – трябва да уважаваш неговата лична драма, а не да го наричаш „свекърва“ и да му даваш съвети как трябва да се държи в тази негова трагедия, само защото не ти харесва как оценява твоите действия.

Защото, Бойко, моралът е преди закона!

А бе, ти нямаш ли хора, които да те съветват как да се държиш, какви думи да ползваш, как да се обличаш? Защото ситуацията е извънредна за всички ни. И ти, като министър-председател, трябва да даваш пример във всяко едно отношение.

И точно в тази извънредна ситуация започваш тотално да се самозабравяш. Хората са си по къщите, няма медии, които да ти опонират, няма Парламент, опозицията е скопена… Еее, какъв кеф!

Само ти! Ти и единствено ти начело на държавата.
Да, ама всичко това ще свърши!

Така че, ако обичаш, я не ми се карай!

Слави Трифонов, Свободен гражданин

Бойко и морал? Абе хора, слезте на земята! Това е един професионален рекетьор и наркотрафикант! През онова нещо му е и за закона и за морала!

преди 2 минути, miro20 написа:

До 13 май е извънредното положение, което най вероятно ще се продължи.

Иначе : https://btvnovinite.bg/bulgaria/izvanreden-brifing.html

Че той ваш човек бре... комунист ! :) :) :)  

Ще продължи друг път! А ти си нямаш и хабер от комунизъм. В комунизма принудата е забравена опция. Ма ти па от какво ли разбираш, като нямаш основно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mapuku написа:

ще продължи! 100%. мисли логично.

Даже и до 13 ти няма да изкара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще изкара докато овците не хванат камъни, сопи, кирки и не потрошат парламента, по-възможност с хора в него.

но ми изглежда като да не се случи, ерго удължаваме! няма как да му писне да изкарва кинти на един мафиот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Mapuku написа:

https://bloogify.com/2020/04/microsoft-patent-060606-body-interfaced-digital-currency

Тестват се вече. ваксина с чип.

Това им е мечтата. Да наслагат чипове на хората,което планират от много години.Постепенно ще изплюят камъчето и ще разберем още какво ни гласят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

депопулация за да има природни ресурси повече.

и разбира се ПЪЛНО СЛЕДЕНЕ.

имат цели набелязани отдавна. много отдавна. поне са последователни, за разлика от овците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам утре като ви направят Роби какво ще правите.

Всъщност знам - ще продължавате да пасете и да блеете , че е хубаво и за ваше добро.

На всички "защитници" на тази нагла Манипулация за слагане на робски синджир не им е нужна Свобода , нито Право на Избор !

Нужен им е къшей хляб , комп. и чаша вода !  Каквото си пожелахте - Това ще имате.

Не Гледайте в "паничката " на другите !  На всеки ще му се Раздаде каквото си е Пожелал !

На Всеки според Мислите , Чувствата , Изборът и Желанията !

Справедливо е , нали ? 

Дерзайте ! 

Така е Било и Така ще Бъде ! 

Вратите Нагоре към Следващото стъпало ще се ОТВОРЯТ само за онези , които Еволюираха ! 

Останалите на поправителен ! 

На всекиму според Заслугите ! 

Каквото си Избрахте , това ще Пожънете !

Справедливо , нали ? 

Вселената Винаги е Справедлива ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христос Воскресе, пичове! И със 100 000 лева гаранция възкръсна!

преди 34 минути, Димитър 59 написа:

Това им е мечтата. Да наслагат чипове на хората,което планират от много години.Постепенно ще изплюят камъчето и ще разберем още какво ни гласят.

С тия новите технологии, чиповете са загуба на време и ресурси вече.  Затова си говорете спокойно каквото ви е на душата. 

Аз се запитах нещо. Добре, допреди 2 месеца имаше войни, имаше противопоставяне на групички срещу групички...знаете какво беше. Сега всички се противопоставят на някаква "невидима заплаха". Или по-точно се разделихме на два лагера - едните казват, че е истина, другите, че е най-големия фейк, който от години се опитват да ни го прокарат.  Но войните умряха. Няма войни, няма тракане на оръжие. Е, тук таме някой се сеща, че оръжейната промишленост почва да изостава и надига глас, ама е глас в пустиня.  И тук аз се запитах. Ако един смотан вирус, дето даже не е кой знае колко сериозен вирус ни докара до такова положение, до какво ще ни докара една Трета световна война? Няма ли да е същото, хората да разберат, че ги водят за ушите и да се обединят? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, _sirena_ написа:

Нужен им е къшей хляб , комп. и чаша вода !

почти но

без хляб има глутен  вътре :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написал съм го точно и ясно!!! Вирус има, жертви също!!! Вместо да депресират и плашат населението в световен мащаб, да обяснят, откъде се пръкна този вирус!!! Тия приказки за прилепите не хващат дикиш!!! Да им вярват малките деца!!! Тръмп защо спря 400 милиона долара на година бюджет за СЗО??? Това е бюджет само от САЩ!! Всички останали държави плащат още пари на тази организация!!! Каква е целта на тази организация??? Какъв и е бюджета и какво прави с тези пари??? За толкова години, единственото дето знам да са направили е, да излезнат сега и да кажат "Обявяваме световна пандемия"!!! Това е с бюджет само от САЩ от 400 МИЛИОНА ДОЛАРА НА ГОДИНА!!! Евем ти и организацията такава!!! Все ми се струва, че светът може да съществува и без измислени организации създадени от фондация Рокфелер и че там е заровено кучето!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

Вирус има, жертви също

не съм сигурен

споняш ли си паниката и джабалата покрай свински  пилешки грип

после измислиха някакъв сарс от камили 

нищо не стана .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Джугашвили написа:

Вирус има, жертви също!!!

Другото дето си написал е така, но това не е много вярно.  Дори статистиката показва съвсем друго. То ако още 300 дена слушаме сводките на генерала, ще имаме не 40, а хиляди жертви. Защо? Защото те не зануляват бе!  Ами ако 30000 дена ни пускат сводките какво, 10 милион жертви ли ще имаме?  Че то тогава нас янма да ни има отдавна, а те ще си вадят статистиката за ежедневните жертви!!!!! И ау, оуууу....колко много жертви имало...Аз още се питам, колко са наистина жертвите сред хора, които просто са нямали късмета, прихванали са вируса и са си заминали от тоя свят единствено заради вируса...не знам, никой не ми казва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ключа от бараката е в парите, в евреите, в сорос, в рокфелер.

приказките за прилепа хващаха мега як дикиш. ама мега як братче. мега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mapuku написа:

За евреите - ДА, за Сорос нямам информация, въпреки че и той е евреин, За Фондация Рокфелер - не на 100, а на 1 000 процента съм сигурен!!! Пак са еврейчета!!! Но има и едни други, за които никой и дума не обелва и те ме притесняват повече, защото се прикриват между всички заподозрени, разчитайки че пак евреите ще го отнесат и за тях никой няма да се сети!!! Знаеш ли кои са това??? Католическатата църква!!! Имат едни малтийски ордени, едни хоспиталиери, дето имат едни големи болници, едни големи лаборатории в цял свят и дето всяка година смъкват луди пари за ей такива неща!!! Нещо като СЗО, ама под шапката на Ватикана!!! Ей тези ме плашат най-много, щото никой няма да си помисли или най-малкото да посмее да обвини официално Ватикана!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то нещо такова не става само с 5 четника. реално хората са много. организациите са много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mapuku написа:

и в розавия еднорог

:lol6:

да дойди Еднорога

п.с. Христос Воскресе !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм го проклела Борисов да му пукнат дъщерята и внука, да го застигне такава жестока лична трагедия, че сам да поиска да се застреля!

Заради него сме разделени на този празник със семейството на сестра ми. Не знам дали и кога ще се видим, кога ще си гушна племенницата. Лошото е, че като ни освободят, празниците ще са минали, какво да празнуваме?

На мен ми се иска да си приберем принцесата у дома, няма нужда да учи в тва тъпо НПМГ, където са налазили шаренките сбърканяци..................

Не спирам да си представя какво би могла да и направя на тази, ако я докопам! Само и само да не наследи баща си и да не е следващият диктатор!

Така ми се иска в знак на протест всички българи да спрат да работят на ГРОБ! Всички! Да ви видим без роби какво ще правят!

Догодина е твърде много време, аз не съм добре със здравето и не знам какво ще е догодина! Знам само, че народът продължава да търпи тоя диктатор, тоя самозабравил се шибаняк, вместо да го изхвърли от властта веднъж завинаги и да го съди за всичките му престъпления!

И той, и шайката му не са християни, а гнусни масони!

Как ми се иска да им сговним на тия масони някой техен празник...........................

Хората само трябва да се опомнят, да си спомнят, че го избрахте тоя 2009, а сега е 2020!

ТОВА Е ДИКТАТУРА!

Не, няма как да се успокоя.................... защото после ще привикат децата в училище, ще им удължат ваканцията, и няма да може да си дойде за именния ми ден! Ще побъркат децата от учене! А аз пък искам да побъркам наследниците на фашиститге със такъв кървав страх, че да изберат живот в емиграция или гроба! Точно тия, чийто родители, баби и дядовци са били богати и са предавали евреи и комунисти на смърт, точно тия за морал ще ми говорят! Фашистка гнилоч!

Аз си имам едно наум с тоя вирус! Като нищо, към тая ваксина, дето ще я разработват, да приложат и чипове...............

Светът ще се отърве от този омагьосан кръг само тогава, когато над САЩ заблестят атомни слънца, а Германия бъде принудена да си изплати всички репарации за ВСВ. Тогава! Да видим гнусните американци как ще се спасят от радиацията!

На този светъл празник дори християнски филми няма! Преди пускаха такива! Смятайте колко са християни гробарите! Да им измрат децата и внуците дано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто избеснявам, като се сетя как хората не губят и последната си надежда да напуснат София и да отидат в провинцията при близките си, за да празнуват заедно.................Щото след празниците пак ще ги карат да работят като същи роби и кога тези хора да си видят близките, като заради тоя вирус се простиха и с отпуските си?

Това не са хора, това са безчовечни и зли същества, които най - лицемерно и безпардонно говорят за морал! Даже не бях разбрала, че на президента баща му е починал, отвратена съм как хората го виждат какъв е шибанякът и пак гласуват за него! Щото бил по - "малкото зло"!

Съжалявам, за мен не е малко зло! Той е голямо зло! Вижте го само как не пропуска да се похвали, че е със семейството си на празника, докато обикновените български семейства са разделени и не знаят кога ще се видят!;

КОГА ЩЕ СПРЕТЕ ДА МУ ВЯРВАТЕ? КОГА ЩЕ СТАНЕТЕ КРИТИЧНО МИСЛЕЩИ КЪМ ВСИЧКО, ЩО ИДЕ ОТ ГНИЛИЯ ЗАПАД И МЕДИИТЕ МУ?:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ъндъртейкър написа:

Христос Воскресе, пичове! И със 100 000 лева гаранция възкръсна!

С тия новите технологии, чиповете са загуба на време и ресурси вече.  Затова си говорете спокойно каквото ви е на душата. 

Аз се запитах нещо. Добре, допреди 2 месеца имаше войни, имаше противопоставяне на групички срещу групички...знаете какво беше. Сега всички се противопоставят на някаква "невидима заплаха". Или по-точно се разделихме на два лагера - едните казват, че е истина, другите, че е най-големия фейк, който от години се опитват да ни го прокарат.  Но войните умряха. Няма войни, няма тракане на оръжие. Е, тук таме някой се сеща, че оръжейната промишленост почва да изостава и надига глас, ама е глас в пустиня.  И тук аз се запитах. Ако един смотан вирус, дето даже не е кой знае колко сериозен вирус ни докара до такова положение, до какво ще ни докара една Трета световна война? Няма ли да е същото, хората да разберат, че ги водят за ушите и да се обединят? 

Абсолютно нищо не се е променило при групичките и противопоставянето.И сега е същото-вирус няма.Има лека настинка.И на война е така.Хората не умират от куршумите,а от малките дупчици които отварят в телата им и започва да им изтича,я кръвта,я мозъка.То и за това при война жертви на оръжията няма.Има починали от съпътстващи травми.

преди 8 минути, Anne написа:

...заради тоя вирус се простиха и с отпуските си...

Колешке ,има тука една промоция на боя за коса /сламено русо/.Ако видиш зор с маскировката на драго сърце ще ти пратя два-три кашона да си имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mapuku написа:

Депопулация за да има природни ресурси повече.

и разбира се ПЪЛНО СЛЕДЕНЕ.

имат цели набелязани отдавна. много отдавна. поне са последователни, за разлика от овците.

Депопулациятя и намаляването на жителите в световен план,им е наистина отдавнаща цел.Това нещо обаче,не се връзва със сегашното положение.Вместо да остават този вирус да си извърши пъкленият замисъл,се случва точно обратното.Как да им вярваме тогава,когато тази ,,помощ"  няма логика.Нещо друго мътят,а пандемията им е идеалното прикритие.То времето ще си покаже.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Начеса ли си пак крастата  ?

50%

Христос Воскресе и смертью смерть поправ !

преди 9 часа, _Belial_ написа:

Ето ти нещо по- ценно по въпроса.

Свинил Свинейтс и Мелинда Свининда ли ни кроят шапката ?

Значи тези двама папардаци подлудяват света и заради тях сме под домашен арест и по концлагерите.

Те затуй демонизираха леката настинка в чума, тяхната... Затуй нашите политподлоги превърнаха областните градове и столицата на България в концлагери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Реджеп Иведик написа:

избягвай да звъниш

:panicbutton:

Христос Воскресе!

bfi1587271641o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, _Belial_ написа:

А такааа

Нещата почнаха да си идват на мястото.

Ей Бостанджи Плашилски, нещо май а ?

Генерале Бойко Свинисов, къде тие ада свиньо свинска ? Нали по велик ден щеше да бъде ад ?

Къде ви е ада, свини, къде са ви труповете ? Повръща ми се от вас. Вземайте кот сварите да заграбите и въс ...

Лъвът скъса синджиря

Бойко и морал? Абе хора, слезте на земята! Това е един професионален рекетьор и наркотрафикант! През онова нещо му е и за закона и за морала!

Много точен анализ !

преди 9 минути, skalata_73 написа:

:panicbutton:

Христос Воскресе!

bfi1587271641o.jpg

Воистина воскресе, да те дари Бог с наследници !!!

Даже и до 13 ти няма да изкара.

От твоите уста, в Божиите уши !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Ей Бостанджи Плашилски, нещо май а ?

Генерале Бойко Свинисов, къде тие ада свиньо свинска ? Нали по велик ден щеше да бъде ад ?

Къде ви е ада, свини, къде са ви труповете ? Повръща ми се от вас...

Спри да бълваш гущери и ще се почувстваш по-добре.

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Воистина воскресе, да те дари Бог с наследници !!!

Благодаря. Бъди здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...