Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 8 минути, _ramus_ написа:

тама им изглежда само на умствено изостаналите - най-потъналите в изоставането точно ги "отвращава". Има си причина, но недей да се напъваш за нея, би ти породила неприятни изживявания в заключенията. Затова си търсиш сходни на теб "интелектуалци" с които да върви този театър. Поне такива са в изобилие, така, че сам няма как да останеш.

Отново изваждане на фраза от контекста! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2847

• Радул

2926

преди 8 минути, _ramus_ написа:

нраво... учение. Та ти не знаеш "нрави" какво са :) Опита се към повторителната фраза да закачиш една единствена думичка - и греда отсякъде.

Учителя доди

Гъди гъди кого ши психоанализираме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, _ramus_ написа:

нраво... учение. Та ти не знаеш "нрави" какво са :) Опита се към повторителната фраза да закачиш една единствена думичка - и греда отсякъде.

Tи не знаеш какво Аз знам! Запиши си го някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _Belial_ написа:

Запиши си го някъде.

ти си го записал, няма нужда от дублаж. В тази връзка, колега, няма ли да "подкочите" с нещо ново... така, за театъра и заради останалите състезатели? Понеже... няма как някой да "знае", каквото вие знаете. Но знаенето се изписва - защо му е на някой да си записва колко на вас не ви достига?

И... само изчакай да заредя нови пуканки. :)  ще ти дам знак, зареди се с нова порция, поеми дълбоко въздух...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Tи не знаеш какво Аз знам! Запиши си го някъде.

"Не е важно ти какво мислиш за мен, важно е аз какво мисля за тебе"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доц. Мангъров: Пик на коронавируса у нас няма да се случи

Цитат

Очакванията за пик на епидемията с коронавирус, тези камиони с трупове и недостиг на найлонови чували няма да се случат. Това каза доц. д-р Атанас Мангъров за Новините на Телевизия „Евроком“. Според тяхно проучване 16 независими лаборатории са предоставили данните си, като от 2230 души изследвани към вчерашна дата се установява, че 110 са се срещали с вируса и имат антитела. Това прави някъде около 4,9% от изследваните.

По думите му ако се съди по това изследване 4,9% от населението в страната си прекарали вируса, което е около 338 000, които са прекарали коронавирусна инфекция. „Към вчерашна дата починалите са 43, което за нашето население е 1 на 1000. Ако смъртността, която се предвиждаше – 2%, беше вярна, вече щеше да има над 6000 души, които са починали“, коментира Мангъров.

Според доцента е време страната да се отвори и да се даде възможност на младите и активните да работят, в това число и ресторантите, като се спазват мерките за изолация.

Аз вярвам, че е така, но какво ли ще ни кажат от щаб-а на Борисов?...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, algor написа:

Следващия път ще чакате 30 дни да изтече наказанието, щом това ви устройва повече.
Виждам страхотна, единствена в света по рода си информация в поста, която не търпи изчакване и всички световни новинарски агенции се редят на опашка за авторските права за разпространението на тази покъртителна новина!!!

Покъртително достоверно и необоримо е, съгласен съм!!! 

Прав си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

Мангъров е най-кадърния, но го изолираха...не знам защо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, barbuncela написа:

ГЕРБ изолират всички, които притежават способността да мислят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Гергьовден ще е ад. 

Що бе? Агънце багънце, щик на нож, равнис, мирно, за поооооочест! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, barbuncela написа:

Защото няма да им станат игрите ако слушат него, защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, barbuncela написа:

Не е удобен. Наблюдавайте и езика на тялото на Генерала- нервен и знае, че лъже. Пък Борисов- нищо не може да направи и нищо няма да отвори скоро. Освен да даде добавки на полицаите да ни страхуват по мотивирано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Мойра написа:

Ще кажат, че пика ще е през септември и трябва да чакаме

:helpwanted4:

преди 1 минута, Kiddo69 написа:

Наблюдавайте и езика на тялото на Генерала- нервен и знае, че лъже.

Това много му личеше на едно от първите изявления, когато четеше някакво подадено му текстче, как грипа идвал с нечувана ярост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Гергьовден ще е ад. 

Сакън!

НЕма чували :topsecret2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kiddo69 написа:

какъв е шанса това видео да е монтаж 🙂

Аз бих казал немалък. Виж, ако ме питаш: "Какъв е шанса това, което го говорят да е така?", бих отговорил съвсем друго. Нали знаеш има много теории, те самите доктори имат много теории. Та една от многото теории, които поне аз не съм допускал и не допускам е, че не е Китай. Кой знае?! Може би няма да разберем. Само ще кажа, че атаките от типа "под фалшив флаг" са запазена марка на САЩ и Британия, а не на Китай. В подкрепа на това, бих предположил, че досега са можели 100 пъти да пуснат в Тайван и Хонк Конг това или нещо наистина смъртоносно  и да се свърши с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Mapuku написа:

не забравяйте факта че чувалите са САМО ако не слушкате ;)

То и сега всеки да си замине по нормалния земен и небесен път, пак ще е в чувал, че са ни блокирали отвсякъде........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ретроспекция 

Кое е общото? Датата към края на Януари и начина на пускане на вируса.

Първият случай на коронавирус в САЩ

е подаден на 20.01.2020 американски гражданин, които се е върнал от Wuhan в неговия си дом в Washington.

Първият случай в Италия

На 31.01.2020 първия случай на корона в Италия бе подаде  в Рим. Китайска двойка, която е от Wuhan, пристигнала в Италия на 23.01.2020 на Миланското летище, пътуващи от летището във Верона, тогава в Парма и накрая пристигат в Рим.

Първият случай във Франция

На 24.01.2020 в Бордо. 48 годишен френски гражданин от Китай, който е пристигнал на 22.01.2020 във Франция.

Първият случай в Германия

На 27.01.2020 в Бавария са съобщили за 33 годишен работник на фирма Webasto. Той се е заразил от китайския си колега, който се е върнал от Шанхай, където пък посетил родителите си в Wuhan.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и друга теория (аман от тях, ама какво да се прави):

Цитат

Коронавирусът върлува в Европа от края на ноември

https://dnews.bg/koronavirusat-varluva-v-evropa-ot-kraa-na-noemvri.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Защото-  СЗО: Малко са признаците за стаден имунитет към коронавируса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме е страх да умра ! :nono:

Страх ме е да умра под строй , с маска на опашка за хляб . :(

Казал го е най-великият император : " По-добре ужасен край , от колкото ужас без край ! " :nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, halek написа:

Ще кажат, че пика ще е през септември и трябва да чакаме

:helpwanted4:

Дали ще има ясно изразен пик зависи от нас, повече хора ако спазват мерките ще бъде по плавно заразяването и съответно пика ще бъде по плавен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, by_chechi написа:

Не ме е страх да умра ! :nono:

Страх ме е да умра под строй , с маска на опашка за хляб . :(

Някой диетолози съветват да се ограничат тестените изделия вероятно за да се избегне този риск. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване