Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Беше прав

Ми що не успя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Радул написа:

Ми що не успя?

Той и Гошо Тарабата не успя.

Така или иначе идеята е добра. И както се вижда няма давност.

Има си ред. На първо място съседите от Танганайка, и чак тогава сулю и пулю от Мисури.

Аман от парашутизъм и парашутисти

То между другото покрай Гошо Тарабата, и Тито едвам е отървал кожата. 

И затуй Югославия оттогаз насетне става ни рак, ни риба.

Цялата югославска армия е била в пълна бойна готовност по границите с бившия соц.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, FusE написа:

Още в началото казаха че няма да има за всички, ще се дават според някакви покрити нормативи, да на всички е ясно че не е справедливо и беше редно да се дадат на всички доктори, мед. сестри и шофьори на линейки возили заразени и рискували си живота защото няма по заслужил и по малко заслужил в такава ситуация. Оставака не решава проблема, по правилно е да се иска плащане на бонус за всички участвали медицински лица, но както винаги насочваме искането си в грешаната посока. 

Утре дали ще му пляскат на Борисов/Ананиев в 21 часа? 

https://btvnovinite.bg/bulgaria/borisov-medicinskijat-personal-na-parva-linija-shte-poluchi-po-1000-lv-dopalnitelno-vaznagrazhdenie.html

https://offnews.bg/obshtestvo/meditci-iskat-ostavkata-na-zdravnia-ministar-ne-sa-poluchili-pomoshtt-727861.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От истината ли се уплашиха Борисов и Мутафчийски? Та тя е документирана!-документи

преди 17 минути, Реджеп Иведик написа:

Така или иначе идеята е добра. И както се вижда няма давност.

Идеята да скачаме на руснаците хич не ми се вижда добра! Дори американците избягват такива идеи, какво остава за нас...

Кой е Гошо Тарабата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Радул написа:

Идеята да скачаме на руснаците хич не ми се вижда добра! Дори американците избягват такива идеи, какво остава за нас...

Кой е Гошо Тарабата?

И на Американците ли да скочим ? Русия е плашило. Общ враг. Удобен общ враг. И най важното, никой нищо не би могъл да ни каже в прав текст, ни от САЩ ни от Европа. Нали те твърдят, че Русия е империята на злото ? Или не си забелязал. Обединение без удобен общ враг е химера

Георги Димитров

Допълних горния пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на Американците ли да скочим ? Русия е плашило. Общ враг. Удобен общ враг. И най важното, в прав текст никой нищо не би могъл да ни каже в прав текст, ни от САЩ ни от Европа. Нали те твърдят, че Русия е империята на злото ? Или не си забелязал. Обединение без удобен общ враг е химера

Георги Димитров

Допълних горния пост

На никой да не скачаме, че не се сещам за някой който няма да ни размаже без да си даде зор даже. С хартиени самолети, два развалени танка и 5 рибарски лодки, даже няма да можем да излезем от България.

А Георги Димитров в какво не успя? В Балканската федерация? Не успя да. По- скоро се отказа, щот се предвиждаше сърбите да са шефчетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

На никой да не скачаме

И кой, Русия ли ще ни размаже ? Що не размаза Украйна ?

Президента Плевнелиев е ерудиран човек. Нали за да вземе решение се опира на данни от разузнаването. 

Проблемът не дойде от Русия. Те знаят, че нямат шанс. Проблемът дойде от Европа и САЩ, а вас ви хванаха на бастун.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали  се сещате, че МВФ е капут. кара на инерция. Също като нашите левчета.

Една стара българска песен "нема пари- действайте"

След Фокуса идва големият Бум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радул написа:

По- скоро се отказа

Убиха го. Сега отказване ли му викат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

И кой, Русия ли ще ни размаже ? 

Щурмува щаба и престрояваш войската за щурм на Русия :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Бе нас не Русия, Косово ще ни размаже! А Украйна по- размазана е трудно да си я представя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Бе нас не Русия, Косово ще ни размаже! А Украйна по- размазана е трудно да си я представя.

Но само в реална война ще ни бият, ако водим виртуална от форума тук мисля че дори извънземните няма да ни се опрат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убиха го. Сега отказване ли му викат ?

Е тва не значи че не се отказа. А дали са го убили е въпрос на вярване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Това са глупости. Само Турската армия е по голяма от Украинската и с много по висок боен дух. Какво Косово, не се заяждай на дребно и ти като Ушко. 

А да не говорим и за последващи действия на Украйна.

Никой няма интерес да напада Русия, нито Русия има интерес да напада. Тя е удобен общ враг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Но само в реална война ще ни бият, ако водим виртуална от форума тук мисля че дори извънземните няма да ни се опрат. 

за виртуална не знам как ще е, ама ми се струва че пак ще сме малко срещу много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

А дали са го убили е въпрос на вярване.

Не ме учи на логика ! 

И дали не са го убили е въпрос на вярване.

Факт е дислокацията на Югославските войски в пълна бойна готовност по границите и враждебните отношения със СССР по времето на Сталин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Още в началото казаха

Ами далеч не е вярно, че така са казали още в началото. "Слънцето" обеща 1000лв за всички медицински лица на първа линия. Не спомена никакви други условия. Никакви! Ей това беше началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са глупости. Само Турската армия е по голяма от Украинската и с много по висок боен дух. Какво Косово, не се заяждай на дребно и ти като Ушко. 

А да не говорим и за последващи действия на Украйна.

Никой няма интерес да напада Русия, нито Русия има интерес да напада. Тя е удобен общ враг.

Реджепе, ние имаме 30 000 армия. Половината от нея са жени, а от тях половината са бременни или в майчинство. Смятай както искаш, в проценти, по 3, 14 все си е тая. Докато не си оправим вътре нещата и скапаната ни тотално вече икономика малко да се напери, та да можем да си позволим малко по- сериозна армия, не можем да си мислим да се репчим на никой. НАТО няма да ни подкрепи срещу Русия. Да, тя е удобен общ враг, но е втората военна сила в света след САЩ. И това не го казвам аз, а Пентагона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Никой няма интерес да напада Русия

Така е. maxresdefault.jpg.8ecf702d11c4be52ff97506cfb0fcfc9.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Не ме учи на логика ! 

И дали не са го убили е въпрос на вярване.

Факт е дислокацията на Югославските войски в пълна бойна готовност по границите и враждебните отношения със СССР по времето на Сталин

Логиката аз съм я измислил! Ти си измислил литературата. Нали така?

п.п. А и в 21 ви век вече, както сам можеш да се убедиш, войните се водят по друг начин. Вируси, мируси... и не са между държави, а между капитала и хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако не е НАТО просто ще влязат през границите ни. За Украйна ...  те са пред фалит не четеш ли?

Короната е духа в този подфорум. Карай по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Радул написа:

А дали са го убили е въпрос на вярване.

Моите дядовци,които са живели по онова време,бяха сигурни че е убит.Спомням си че казваха как отишъл в Москва здрав,защото го викнали за някакви разговори,а на другия ден бил умрял.Това беше по социалистическо време,затова не се коментираше с всеки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Моите дядовци,които са живели по онова време,бяха сигурни че е убит.Спомням си че казваха как отишъл в Москва здрав,защото го викнали за някакви разговори,а на другия ден бил умрял.

Абе знам , ама това май е недоказуемо. Пък и вече на никой не му пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това върви във фейса, не знам колко е вярно

КАК ДА СЕ ОТКАЖЕ ВАКСИНА ЛЕГАЛНО
СТЪПКА 1. Не "отказвайте" ваксина, защото ще бъдете счетени за войнствено настроени. Вместо това, можете учтиво да откажете техните услуги, като направите следното:
СТЪПКА 2. Попитайте лекаря дали ваксината съдържа MRC-5 (всички го съдържат, това са ембрионални клетки от аборти и друго ДНК). Ако го съдържа, имате право на отказ.
СТЪПКА 3. Попитайте дали е възможна "ятрогенна реакция" (нежелана реакция причинена от множество съставки или лекарства, взаимодействащи едно с друго) от ваксината (всички я имат). Когато лекарят каже "да възможна е", това е "вашата карта за измъкване от ваксината без да ви грози затвор". Благодарете на лекаря за офертата и си излезте.
Запомнете, че лекарите са положили Хипократова клетва (която е да не се причинява вреда) и те трябва да я спазват. По този начин можем легално (и с уважение) да отхвърлим предлаганите от тях задължителни услуги и няма абсолютно нищо, което те биха могли да направят по въпроса! Сега вече знаете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, nikssi написа:

Украйна ...  те са пред фалит не четеш ли?

Короната е духа в този подфорум. Карай по темата.

Русия пред какво е ? Ти не четеш ли ?

Короната добре.

Радев какво направи, за да разобличи лъжите за преувеличената вреда от коронавируса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...