Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Не знам някой да е отказал да лекува и да е взел 1000 лева. Знам такива, които са лекували, но не са взели 1000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мальчик Бананан написа:

"Борисов 4"

Хм ... Б-4 ... ми ... то П-ту ин ди въ къ де или как пе Пътлер ... Ъ ...

Се ... вече се изследваха вариантите на регенти на Северна Корея ... :) 

Ай ... не е Живков в момента нито батето (Бог да го прости - хубав зет и хубава дъщеря ....) ...

Ко, Царя ко-рече ... 800 дни или години, а?!

Та ... да, светът до "Междузвездни войни" ... хм ... май бе 9 последната ... и ко ке ста, Ъ?!

Внука му, Тошко - видя го в Биг брадърс ли ко-беше по нова ТВ ... а аз лично го знам и какво, Ъ ...

Деблиер, пръцдом Пеевски ... се ... той къ Джава бе чуек ... :) 

Радев - браво, но с няколко играчки за воените и + оная корнъз стъръ момъ ... и

АБВ- ... лисицътъ П*тка мъ лъ ... Воля ... хм МЪгаре... ин приветлив човек - ... почерпи ми някъде ко кабала ли бе ... на златни пясъци питие ...

НО, той ... няма стратегия ... бори само с ниски цени ... ми бизнес ... и то в какво, Ъ ... да сме все болни ли, а?!

Та ... не ми дрем тъ пъ ...

Май остава какво бе ... хм ... унуй де се орцепи от ДПС ,,, мъ катърмъ ... псю и про ..

Ме лично едно младо от Евро парламента ме разкефи ... хм по оня ефект ... листъ-ко-прочие .. съвпадение, НО - То по-добре там! Да на защитава от Европа, защото ако разчитаме на Гей Дергей и бившата му ... маней ... па под някакво робство ще сме ... :) 

Вис сега, да малък банан си, но не живееш в бананова република и ти решаваш в коя уста да си консумиран ... :) 

Ако ли имаш бързи крака кът някои детелини-86 ... бегъй .... и те гний някъде на вънка, но ще бъдеш щастлив ... :) 

Нищото лично ...

В момента не е политика, а военни маневри между Г7 и Д8 ... и нека да не се правим да добавка, а ... че историята показва - все залагаме на губещата страна ... да, българина от хазарт не разбира и затова все го ограбват ... а англичаните ... хм .. някои им набива в канчето, че не сме джентълмени, а джендъри ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Lumberman написа:

В момента се подиграват и даже гаврят със всякакви, дори техните собствени, закони. Но от позицията на силата могат да си го позволят и не им пука колцина виждат що за дрехи са новите дрехи на царя.

50-ната човека в Берлин които бяха арестувани миналата седмица са получили обвинение за противополитическо носене и показване на немската конституция...:angry:

Ще видим в събота как ще е, но като гледам може и да спрат демонстрациите, страницата на организаторите е свалена...

Започва лек-полек да им се изплъзва ситуацията обаче. Днес казаха по радиото,че май заразените не били 160 000 а 1,8 милиона според някаква нова студия. Трябва да видя господин "Виновника" утре как ще го коментира. Както и новия тест за антитела,разработен в едно село тук до Мюнхен. 100% точност и 99,8% познаване на здрав пациент. Щял да струва само няколко(малко)стотин евро и министърпрезидентът им каза ,че искал да тества няколко милиона човека в Бавария. Ще бъдат интересни резултати...Ако частната ми застраховка го плати, аз ще си го направя ей така за спорта ,понеже имам съмнения ,че го изкарах тоя смъртоносен вирус декември.

Също така днес четох, че министърпрезидентът на провинция NRW е казал,че ще отвори яслите на своя глава, независимо какво ще намислят на срещата в сряда. Да не ги баламосват още седмица.

И те така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Tommygun написа:

50-ната човека в Берлин които бяха арестувани миналата седмица са получили обвинение за противополитическо носене и показване на немската конституция...:angry:

Ще видим в събота как ще е, но като гледам може и да спрат демонстрациите, страницата на организаторите е свалена...

Започва лек-полек да им се изплъзва ситуацията обаче. Днес казаха по радиото,че май заразените не били 160 000 а 1,8 милиона според някаква нова студия. Трябва да видя господин "Виновника" утре как ще го коментира. Както и новия тест за антитела,разработен в едно село тук до Мюнхен. 100% точност и 99,8% познаване на здрав пациент. Щял да струва само няколко(малко)стотин евро и министърпрезидентът им каза ,че искал да тества няколко милиона човека в Бавария. Ще бъдат интересни резултати...Ако частната ми застраховка го плати, аз ще си го направя ей така за спорта ,понеже имам съмнения ,че го изкарах тоя смъртоносен вирус декември.

Също така днес четох, че министърпрезидентът на провинция NRW е казал,че ще отвори яслите на своя глава, независимо какво ще намислят на срещата в сряда. Да не ги баламосват още седмица.

И те така...

Hier.

https://www.msn.com/de-de/nachrichten/coronavirus/kampf-gegen-corona-spahn-stoppt-pläne-für-immunitätsausweis-nach-protesten/

<<"Solange wir nicht sicher sagen können, ob und wie lange eine Immunität nach einer Covid-19-Infektion besteht, kann eine Immunitätsdokumentation nur eine falsche Sicherheit erzeugen">>, sagte Bas. Es gehe somit weiter darum, auf sich und auf andere aufzupassen und das Virus nicht weiter zu verbreiten. „In der jetzigen Situation ist eine Immunitätsdokumentation ein falsches Signal.">>

След протести няма да го има, това което са планирали, защото най-малкото  не се знае изобщо придобива ли се имунитет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

👍

Можело значи. Не било съвсем безсмислено хората да си надигат гласовете...

Мерси за линка, в петък почти си извадих окото и с тая форумна активност последните дни се влоших,така че не бях чел нищо последните часове. Аз и сега едвам виждам, отивам да капя антибиотика и лягам.

Лека

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

но в същото време... на теория е съвсем възможно.

Абсолютно, но имат много база данни. https://www.bnoshipka.org/index.php?special=deinost&cat=1&id=134

Не могат да я анализират правилно.

Цитирам Новият Завет. Това ще е Библейско.

16 И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им бъде сложен белег на десницата или на челата им,
17 за да не може никой да купува или да продава освен онзи, който носи за белег името на звяра или числото на неговото име.
18 Тук е нужна мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.

"Използвайки собствения код на Microsoft (код на Ascii) и използвайки името BILLGATES получавате числото 663. Бил Гейтс е третото поколение на това име, което го прави Бил Гейтс 3. Правете математика. B = 66 I = 73 L = 76 L = 76 G = 71 A = 65 T = 84 E = 69 S = 83 3 = 3 = 666

"9 И друг, трети ангел, вървеше след тях и казваше със силен глас: Ако някой се поклони на звяра и на неговия образ и приеме белег на челото си или на ръката си,10 той ще пие от виното на Божия гняв, което е приготвено чисто в чашата на гнева Му; и ще бъде мъчен с огън и жупел пред святите ангели и пред Агнеца.11 И димът от тяхното мъчение ще се издига до вечни векове; и онези, които се покланят на звяра и образа му, няма да имат отдих нито денем, нито нощем, нито кой да е, който приема белега на името му."

Изкуственият интелект е в плановете на Илон Мъск- чип в главата- https://www.youtube.com/watch?v=4fGYT-glICA&list=LLckzDXd4wJ9qkmSIjWwuCNA&index=2&t=0s

Криптото е от страна на Вторият Звяр- Бил Гейтс и неговият патент за марката на звяра Патент на Бил Гейтс- https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&tab=PCTBIBLIO

Планът върви с пълна сила. Но има противодействие- Тръмп е повел тотална война срещу  Сатанистите ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ФИЛМ ЗА ГЛЕДАНЕ https://www.bitchute.com/video/KMBcAvYH1f3L чакаме атака с/у Обама и Хилъри и ред  други в следващите седмици. За по вече информация https://www.qmap.pub/  Съответно Гейтс казва „ Човечеството никога не е имало по-неотложна задача от създаването на широк имунитет за коронавирус. „Това ще изисква глобални усилия за сътрудничество, КАКВИТО СВЕТЪТ НИКОГА НЕ Е ВИЖДАЛ. Но знам, че ще го свършим. Просто НЯМА АЛТЕРНАТИВА“ . Той е уплашен. Той ще действа скоро. Гейтс и компания имат технологии за предизвикване на земетресения и климатичен контрол „HAARP https://en.wikipedia.org/wiki/High_Frequency_Active_Auroral_Research_Program  какво точно ще се случи от тук насетне- не знам. Може да е земетресение, може да е втората вълна под формата на био атака. Това е глобален план. В България започва с планът Ран- ът Вие можете да си спорите, колкото искате, но ни чакат тежки времена. Пригответе се.

преди 4 минути, Kiddo69 написа:

тежки времена

cov19.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

Ти беше ли чувал здрав човек да се слага под карантина? И пак да подчертая - не е само у нас (поначало това е глобален проект).

Аз не бях, но вече чух. И даже тук, в калдата, е публикувано - Театър на Пандемиите :

Цитат

В цялата Римска Империя били създадени здравни трибунали, оглавявани от свещеник, придружен от общински или градски съветници и те решавали кой болен бил свят и кой болен бил зъл грешник, наказан от бог и затова трябвало да бъде прогонен. Немската дума за Проказа е Aussatz, което означава „отхвърлям“, „изхвърлям“.

Концепцията проказа/изгонване е идентична във всички региони, в които данните са били запазени, в цялата Свещена Римска Империя от началото на XI-ти век. Дефиницията включвала естествени заболявания като косопад, акне пъпки, отоци и така нататък, но също така включвала подвеждащи диагнози като твърдението, че някой бил сънувал кошмар. Той би могъл да извика в съня си или нещо подобно и дори още по-порочно (това би могло да се нарече първият тест за СПИН в Средновековието): кожата му да настръхне, когато има въздушно течение. Това бил критерият, за да бъде изгонен. Човекът бил татуиран (маркиран), получавал последно помазване, бил принуждаван да напусне всички населени територии и му било забранявано да се приближава до населено място под заплаха от смъртно наказание.

Това била концепцията за Проказата, тоест Aussatz – изгонване, която започнала от XI-ти век. В този момент, точно тази концепция с точно същото определение на болестта била възприета от свещениците и градските служители, за да обявят цели групи от населението за наказани от бога, като за тях се твърдяло, че имат Черна чума. На цели градски квартали била наложена карантина, били поставени под ключ, били обречени на гладна смърт, заклани и отровени.

Те просто преименували Проказата на Черна чума. Във всеки един случай, членовете на Обществото биват наплашвани без край, всеки път когато са обявявани епидемии, защото това означава, че може да бъде наложена карантина, че те могат да бъдат убити, че могат да бъдат принудени да приемат медикаменти, точно както е описал Гьоте. Междувременно хиляди умират, защото няма храна, поради социалните катаклизми. А оцелелите аплодират."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://bivol.bg/pirogov-sv-anna-covid.html?fbclid=IwAR2HQyRnoBgLadaDB8VEzF516g5VJv5FVsyaxDbB5_cGSenK8sjsL67_Jcc

Spoiler

Десетки медици от “Пирогов” са тествани позитивни за коронавирус, като поне двайсет от тях са хирурзи, научи Биволъ от източници в столичната болницата. Най-много са от клиниката по Обща, висцерална и спешна хирургия. Друга проблемна болница е Св. Анна, където всички, работещи в инфекциозно отделение, са тествани позитивни за антитела, но пък PCR-тестовете им са негативни.

Битка, за да се изследваш

“Не ти дават възможност да се изследваш. Трябва да водиш битка, за да се изследваш. Не го разрешават. Изследването става на двора. Крият изследванията на персонала. Персоналът няма достъп до изследванията. Те крият резултатите и не ти казват кой е болен и кой е здрав. Казват ти – отивай си вкъщи” – съобщи източник от болницата, пожелал анонимност.

Защо сред заразените има толкова много хирурзи? Причината за такъв голям брой заразени е смесването на потоците на пациентите според един от специалистите, с които Биволъ се консултира.

Болни и здрави и персонала влизат през един вход. За да направиш снимка на болен с ковид отиваш на един и същ рентген като другите спешни случаи. 

Причината изглежда е също и в липсата на защитни средства, които са доставени едва в последните дни. А иначе маски за медиците от спешното се продавали във филмотеката:

“Хирурзите ходеха по консултации по различните клиники без предпазни материали. Шапка, ръкавици, маска, на нас не ни се полагаха. Всичко отиваше за ковид-отделението. Допреди две седмици нямахме маски. Даже имаше един кабинет, във филмотеката, където се продаваха маски. Който иска си поръчва и срещу 4 лв. си купува маска.”, разказват очевидци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) 

За мен момичета и момчета това е важно:

https://dnes.dir.bg/politika/ban-namalyavat-nivata-na-trevozhnost-sochi-izsledvane-za-stresa-ot-covid-19

Честито!!!

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Hristo52 написа:

ти си бил

Старшина, благодарности за цитирането, така си запазил написаното от мен , да може целия личен състав да го прочете. Тук се изтриват постовете на нормалните хора и се оставят тези на хиперактивните луди. А според мен, няма бивш офицер-особено с ранг на заместник началник щаб на 2ра армия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реджеповците да видят как е това, за което мечтаят:

66.PNG

преди 7 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Та ... да, светът до "Междузвездни войни" ... хм ... май бе 9 последната ... и ко ке ста, Ъ?!

Внука му, Тошко - видя го в Биг брадърс ли ко-беше по нова ТВ ... а аз лично го знам и какво, Ъ ...

Деблиер, пръцдом Пеевски ... се ... той къ Джава бе чуек ... :) 

Това е гордост за форума! С такива светлото бъдеще ни е гарантирано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Херо-1 евала, пич!

С тези линкове към измисленото интервю на "англичанина" така хубаво хвърли някои хора на черешата, че .............., отдавна не съм се смял така.:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, B3M2W0 написа:

Реджеповците да видят как е това, за което мечтаят:

66.PNG

fake-stamp-red-grunge-seal-illustration-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, B3M2W0 написа:

Реджеповците

Кажи, Старшинка

И когато се обръщаш към капитан лейтенант е редно да искаш разрешение !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

Старшина, благодарности за цитирането, така си запазил написаното от мен , да може целия личен състав да го прочете. Тук се изтриват постовете на нормалните хора и се оставят тези на хиперактивните луди. А според мен, няма бивш офицер-особено с ранг на заместник началник щаб на 2ра армия.

Много лъжеш бе! Не помниш какви си ги плямпал. Казах ти , че съм полковник от запаса, а ти си от измислените лъжци! Последно МВР или Армията? Утре може и от НАТО да си ! Хахахахаха!

на 30.01.2020 г. в 13:59, B3M2W0 написа:

Най-добре на остров Персин или в Куциан? Аз съм запасен офицер от МВР, и по-големи фуклъовци от теб съм виждал, да рушите и унищожавате ви бива, но от вас обществото няма грам полза.

Господин гола вода! :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Много лъжеш бе!

Хитрата сврака с двата крака

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, sliderum написа:

Братята роми. Тооо, ако тестват и за други неща, ще открият една камара огнища там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Братята роми. Тооо, ако тестват и за други неща, ще открият една камара огнища там.

Не искам да коментирам, че няма да е ласкав коментара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Братята роми

11 циганина леко настинали.  Ма огнище бе. Пожар.

Показно, как медиите на Дебелян Свински са способни да извратят съзнанието на хората !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Кажи, Старшинка

Изобщо се съмнявам да е военен. Надут балон. Като гледам какви ги пише...това ми било човек с пагон...Не вярвам, надут балон, нищо повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2020/05/05/286990/от-днес-блокират-квартал-в-ямбол-заради-случаи-на-коронавирус-видео/

А някои недоволстват, заради новия бъдещ закон, в който е предвидено здравния министър да може и след изтичането на извънредното положение да може да налага такива мерки за карантина и временно ограничаване на придвижването на хора в определени квартали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 53 минути, Радул написа:

fake-stamp-red-grunge-seal-illustration-

И как реши че е фейк това за "падналия лекар от прозореца" ?

С какво провери ? Опровержение ли имаш ?

Докато аз мога да ти цитирам някои неща :

https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5eadeb289a79476cfa8876be

https://ria.ru/20200502/1570906511.html

https://www.vesti.ru/doc.html?id=3262088

Другия случай с лекарката :

https://novayagazeta.ru/news/2020/05/02/161183-v-krasnoyarske-umerla-vypavshaya-iz-okna-i-o-glavvracha-gospitalya

https://www.kommersant.ru/doc/4335956

Кой как тълкува тези трагични случаи , дали има връзка с видеотата и критиките които са правели тези хора е друга тема, но случаите са ФАКТ, и не са ФЕЙК.

преди 31 минути, Hristo52 написа:

Надут балон.

преди 42 минути, Hristo52 написа:

Господин гола вода!

Ти освен да плюеш , друго правиш ли ?  И аз като бмв-то съм офицер от запаса, и спокойно мога да ти кажа за 3 ти път че си срам за БА.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

И как реши че е фейк това за "падналия лекар от прозореца" ?

О! Инжинеро! За тебе руските сайтове са достоверни - когато ти понася, и недостоверни - пак когато ти понася! Също като българските!

Ти ми приличаш на оня поп, дето обяснявал и доказвал истинността на всичко с цитати от библията! Само дето самата библия подлежи на доказване!   :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...