Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, M.Николов написа:

Покажи ми поне един в който съм го цитирал.

Е, това е сега уйдурма. Първо ти покажи мой пост, в който твърдя, че си го цитирал.

Ти не го цитираш. Ти твърдиш същото, което и той.

Гледаш го със зяпнала уста и му поддакваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Не ме касае " 

"Не си ми интересен "

"Не ме касае"

"Не си ми интересен" 

"Не ме касае "

"Не си ми интересен "

"Не ме касае" 

"Не си ми интересен" 

giphy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

Покажи ми поне един в който съм го цитирал.

Нали съм му бил станал фен?

Айде освен изядена закуска, станах и ябълка на раздора :lol6:

Николов, нали ме игнорираш по принцип , защо се връзваш тогава толкова лесно на реджепа ?? :) 

Не виждаш ли че само провокира с цел да внася раздори и дрязги. Което е характерно за всеки уважаващ се трол :)

Та.. ето и нещо специално за Радулчо и кой беше още цитирал онова видео на д-р Джуди Миковиц, дето все го триели, дето все е забранено и се споделя само между партизани

:lol6:

Ето да четат :

https://bivol.bg/mikovits-fakes-debunk-science.html?fbclid=IwAR3Yp4J6NapSTiQO_fbqfSVG62opdaQWURF29RM3Q_xbI6KAZBbmeE99kUQ

Цитат

Във видеофилм, който през последните няколко дни разтърси социалните медии, вирусологът Джуди Миковиц твърди, че новият коронавирус е погрешно обвинен за многото смъртни случаи. Тя прави абсурдни твърдения за вируса, при които се почесваш по главата – например, че той се “активира” от маските за лице.

Миковиц обвинява Антъни Фаучи, ръководител на Американския Национален институт по алергии и инфекциозни болести (NIAID) и ключов член на щаба за борба с коронавируса при Белия дом – тя смята, че той е отговорен за смъртта на милиони в първите години на пандемията на ХИВ/СПИН. Във видеото Миковиц твърди, че е била част от екипа, който открива ХИВ, че прави революция в лечението на ХИВ и че е била в затвора без повдигнато обвинение за научните си позиции.

Изданието „Наука“ /Science/ изследва видеото и подчертава, че нито едно от тези твърдения не е вярно. Видеото е откъс от предстоящия филм „Plandemic“, който обещава да “изложи научния и политически елит, който управлява измамата, каквато е нашата глобална здравна система”. YouTube, Facebook и други платформи са свалили видеоклипа поради неточности. Той продължава да се разпространява, включително на уебсайта на „Plandemic“, който в “опит да заобиколи преградите за свободното слово”, кани хората да изтеглят видеото и да го репостват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inana.. написа:

"Не ме касае " 

"Не си ми интересен "

"Не ме касае"

"Не си ми интересен" 

"Не ме касае "

"Не си ми интересен "

"Не ме касае" 

"Не си ми интересен" 

giphy.gif

Ама това той ли е ?

Начи с 50 % двамата са като Лаурел и Харди в чуждестранния легион

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Е, това е сега уйдурма. Първо ти покажи мой пост, в който твърдя, че си го цитирал.

Ти не го цитираш. Ти твърдиш същото, което и той.

Гледаш го със зяпнала уста и му поддакваш

Пълни глупости както обикновено, аз не подкрепям Миро, а определени политики и мерки, които се предприеха от правителствата по света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

личните нападки на лъ съ
моооля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

определени политики и мерки, които се предприеха от правителствата по света

Локдауни, срещу лека настинка с 0.03 % смъртност. 

Веднага се аргументирам

Ако не си му фен, защо ще се излагаш с такава пробита теза ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Николов ти е станал фен.

Това как ще го коментираш ? Нали ти твърдиш, че е чума, а не лека настинка.

Мутафчийски преди да получи тлъстия рушвет

28.02.2020  доц.д-р Георги Попов -  Инфекциозна клиника към ВМА .

https://www.vbox7.com/play:ef785a8a24?pos=relline

На видеото точно 3-та минута и 33-та секунда . За доц.Мангъров е излишно да се повтарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Както каза ББ , те гледат именно Германия. Дали ще се промени нещо и у нас ?

Като гледам вече няколко дена заведенията, сякаш вирус няма и сме си като миналата година :) 

Масите даже изглеждат по натясно . Щото стол отсам, стол оттам, ей ти метър, и колкото сервитьорка да мине. А както казах по назад, всичко под 1.80--2м. е безсмислено да се определя. Файда няма :) 

И пак мрънка трола, пак е недоволен от нещо. Ти нали си се заключил вкъщи, какво те засяга дали масите са на един или на пет метра? 

Гледали Германия. Защо не гледат България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, halek написа:

Гледали Германия. Защо не гледат България?

Защото когато гори плевнята на комшията е много вероятно да изгори и товята плевня. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Локдауни, срещу лека настинка с 0.03 % смъртност. 

Виж в Тристан да Куня, смъртността е 0% дори.:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Защото когато гори плевнята на комшията е много вероятно да изгори и товята плевня. 

Ама нали сега уж горят всички плевни едновременно. А ние вместо да гледаме нашата, гори ли въобще и къде гори - гледаме какво прави комшията и се опитваме да го имитираме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Виж в Тристан да Куня, смъртността е 0% дори.:rolleyes:

те тия са от рода Маклауд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, палав_ник написа:

28.02.2020  доц.д-р Георги Попов -  Инфекциозна клиника към ВМА .

https://www.vbox7.com/play:ef785a8a24?pos=relline

На видеото точно 3-та минута и 33-та секунда . За доц.Мангъров е излишно да се повтарям.

Хе, какви са ми убафци, преди да гушнат подкупа
И как се извъртяха след туй на 180 градуса, като фурнаджийски лопати

Кога бил лъжел Мутафчийски и кога казвал истината. Много ясно, че казва истината преди да вземе подкупа. Те затуй са му го дали, да спре да я казва и да почна да лъже, че по Великден ще е ада и няма да сварваме да извозваме камионите с трупове.

И ни държаха тяхната... по концлагери , под домашен арест и с намордници.

Ама ще дойде Видовден !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Кога бил лъжел Мутафчийски и кога казвал истината. Много ясно, че казва истината преди да вземе подкупа. Те затуй са му го дали, да спре да я казва и да почна да лъже, че по Великден ще е ада и няма да сварваме да извозваме камионите с трупове.

Сигурно имаш неуспорими доказателства за твъреението си или по точно казано в уличаване в подкуп, добре е да покажеш такива или да признаеш тук че си излъгал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, halek написа:

Ама нали сега уж горят всички плевни едновременно. А ние вместо да гледаме нашата, гори ли въобще и къде гори - гледаме какво прави комшията и се опитваме да го имитираме.

Я не сакам на мене да ми е добре, сакам на Вуте да му е зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Сигурно имаш неуспорими доказателства за твъреението си или по точно казано в уличаване в подкуп, добре е да покажеш такива или да признаеш тук че си излъгал. 

Не чакай.По-скоро ще получиш от умрял писмо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Радул написа:

Редно е да си зададем въпроса, защо искаме да оправдаваме извършители на престъпления?

Щото оправдателите имат желание и те да крадат, а може и вече да са крали.  Всъщност се опитват да оправдаят себе си, без да се издадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Хе, какви са ми убафци, преди да гушнат подкупа
И как се извъртяха след туй на 180 градуса, като фурнаджийски лопати

Такива са . Затова е хубаво да се връща лентата точно за такива , които са се гипсирали от страх . Слагаш им фактите , пък те да си преценяват за себе си дали е истина или лъжа . Така не мина и номера с УЖ да не се претоварва Здравната с-ма , която я НЯМА . Циркът в зала Арена с леглата и т.н . Ето с какво се разполага на практика.

https://www.nsi.bg/bg/content/3312/лечебни-и-здравни-заведения-на-3112-по-статистически-райони-и-области

ЗАЩО ли никой и дума не обели за Частните болници? Те какво са ? Не са ли здравни заведения . Е , ясно е  , че чрез тях се ИЗТОЧВА здравната каса и нищо друго . Всичко е навързано и всички , там горе си гледат интересите за сметка на хората .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, FusE написа:

Виж датите на видеата и сам си изчисли, кога Мутафчийаки е получил подкупа

В това видео, казва истината, че ковид 19 е обикновена лека настинка. Защото още не е получил тлъстия подкуп.

Тук се извърта като фурнаджийска лопата, защото се е нагушил като френска гойна патка и изобщо не го е еня какво му диктуват да папагали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно... Отновините по ТВ - смъртността при чернокожите е няколко пъти по висока спрямо останалите.

:questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Интересно... Отновините по ТВ - смъртността при чернокожите е няколко пъти по висока спрямо останалите.

:questions:

те не могат да карат дълго време без секс за това се здухват бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

: въпроси:

новина от април месец

https://news.bg/world/koronavirusat-opustoshava-afro-amerikanski-kvartali-v-sasht.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...