Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

А академик Сергеев изгрял...

Чипирането ще стане лесно с масирана реклама и манипулация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Не е случайност това :D

Да, ако е имало някой все още да се съмнява, да се премахнат всички съмнения за кой става въпрос.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, valkiria1 написа:

Възможностите са две-задължително и принудително. Ако откажеш-следват санкции -примерно -забрана за напускане на държавата, забрана за достъп до здравно осигуряване и пр..и пр.. Кое ще избереш ?

В случая има само една възможност - все по един или друг начин ще ти сложат чипчето . Разликата е само в това , дали ще ти олекне джоба с наложените санкции или не . Така ,че си оставаш един чипиран тулуп без право на избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, FusE написа:

Първо трябва да е известно за какво се чипирам, ако този чип е зареди здравословен проблем за който по напред писах като пример в темата, и от този чип ще зависи живота ми защо ще се дърпам. Ако чипирането е с цел контрол над масите това няма да се допусне да се случи, защото всяка подобна идея би имала не по малка по сила опозиция. Няма как да дам отговор на поставен така въпрос. 

Виж и сега има контрол над хората. Следят ти телефоните, разговорите, банковите сметки и пр..Дори и Вайбър ви следи, а пък той е създаден от евреи..да дам малко хлебец на конспираторите:P

Понеже споменахте Исраел. Шин Бет има достатъчно добра информация за всеки един гражданин на Исраел . В това число и на палестинци. Едва ли чиповете ще бъдат кой знае какво в повече от базата данни и възможности с които разполага службата. Изобщо не намирам това за смущаващо  особено , ако касае сигурността на държавата.  Що се отнася за децата. Отново се наляха глупости на килограм  без да има точен поглед върху нещата. Предложението бе за доброволно чипиране. Тоест това става със съгласието на родителите. Известно ли ви е ,че в Исраел единствен син в семейството не може да бъде пратен в бойни части, ако няма подпис от майката. Бащата изобщо не важи. Подписа на майката е  важен. Тоест в случая  трябва да решат родителите. Според мен предложението няма да издържи  и една от причините е ,че деца могат да станат и жертва на педофил с добри знания може да разбие системата и да проследи набелязана жертва. След като това е мнение на топ експерти по киберсигурност  едва ли ще мине. Така ,че спете спокойно. До следващия път. Предполагам се планира сега, какво да се случи след 10 години. :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

Виж и сега има контрол над хората. Следят ти телефоните, разговорите, банковите сметки и пр..Дори и Вайбър ви следи, а пък той е създаден от евреи..да дам малко хлебец на конспираторите:P

Абсолютно е така, но всичко което изброи има икономическа гледна точка, вложените средства носят голяма печалба в последствие и има смисъл да бъде правено. Аз именно този въорос го зададох на Радул защо се плаши от чипиране след като ползва всички съвремении технологии в момента. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Както се хаква плейстейшън. Не може да се манипулира от разстояние. Няма приемник, няма интернет връзка... не се мъчи да ме баламосваш.

Принципно, всичко може да се "хакне" в зависимост от това какво разбира под това човек. "Хак" - в смисъл да го направиш да заработи по начин, по който не е предвидено нещото да работи (което между другото стои за основно значение на думата, а не кражба) или разбиеш защитата му. Израел и САЩ успяха да "хакнат" изолиран от Интернет комп в Натанц със Стъкнет и да разстроят работата на центруфугите, обогатяващи уран. Но без инженера, който е бучнал заразена флашка е нямало как да стане. И това с флашката не се съобщава. Уау, хакнали са air-gaped компютър. Офффф... Има разни опортюнистични хакерии, но това са експерименти с много "ако"-та в тях. То, ако ставаше толкова лесно...

Иначе Илън Мъск, който да си призная хич не го долюбвам (честно, не знам защо), напоследък ми става доста симпатичен. Още от началото на пЛандемията каза как да пукнеш от това шанса е колкото да пукнеш от това да те пукнеш след катастрофа (който не е толкова малък). С все повече тестове направени по света, всъщност шанса е даже по-малък май. След това почна да вряка да спрат локдауните, а сега заговори за mind virus. Той не визира директно пЛандемията.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=RcYjXbSJBN8&feature=emb_logo 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе за всеки случай, поне не позволявайте да е на дясната ръка или на челото тоя чип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас!

Ако това е вярно, тежко ни и горко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Абсолютно е така, но всичко което изброи има икономическа гледна точка, вложените средства носят голяма печалба в последствие и има смисъл да бъде правено. Аз именно този въорос го зададох на Радул защо се плаши от чипиране след като ползва всички съвремении технологии в момента. 

Всичко е въпрос на време и пари. И дали представляваш оперативен интерес за някого/някои служби.

И да попитам кой пусна тази партенка с чипирането?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

Да, ама следят телефона, не теб пряко. Ако не си нося телефона ше ми проследят онова нещо. Банкова сметка ще следят ако имам, а дори да имам мога да се разплащам и кеш. Тоест, до каква степен ще бъда следен, все пак зависи от мен. И по важното е, че по телефона, не могат да контролират жизнените ми функции. Вероятно ще се твърди, че и с чипа не може, ноооо....ами ако може? Гадничко е да научиш че нещо вече ти се е случило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, valkiria1 написа:

...

Понеже споменахте Исраел. Шин Бет има достатъчно добра информация за всеки един гражданин на Исраел . В това число и на палестинци. Едва ли чиповете ще бъдат кой знае какво в повече от базата данни и възможности с които разполага службата. Изобщо не намирам това за смущаващо  особено , ако касае сигурността на държавата.  ...

И не само за гражданите, в момента в който чужд гражданин си купи билет за да пътува до Исраел се задейства цяла серия от процедури и за него или нея се научава достатъчно за да се класифицира по ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, capnemo написа:

Изгубих нишката, някъде доста назад в темата трябва да се търси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, capnemo написа:

Тия дето кокошките им спряха да снасят от 5G-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Да, ама следят телефона, не теб пряко. Ако не си нося телефона ше ми проследят онова нещо. Банкова сметка ще следят ако имам, а дори да имам мога да се разплащам и кеш. Тоест, до каква степен ще бъда следен, все пак зависи от мен. И по важното е, че по телефона, не могат да контролират жизнените ми функции. Вероятно ще се твърди, че и с чипа не може, ноооо....ами ако може? Гадничко е да научиш че нещо вече ти се е случило.

Ти този телефон нали го ползваш, говориш, пращаш SMS-и, броузваш. От това може да се научи достатъчно за теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, capnemo написа:

И не само за гражданите, в момента в който чужд гражданин си купи билет за да пътува до Исраел се задейства цяла серия от процедури и за него или нея се научава достатъчно за да се класифицира по ниво.

Чак до такава полицейска държава ли я докараха?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радул написа:

Има резон това, което пишеш. Но нямаш възможност да го избегнеш., ако се постави на дневен ред да се извърши.Причината ние сме социални животни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Наречи я както искаш, но имай предвид че те правят това за да осигурят сигутността на хората. Говорейки за полицейски държави погледни Щатите, те са наистина такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

Ужас!

Спри да четеш глупости написани в фейса и няма да е ужас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, capnemo написа:

Ти този телефон нали го ползваш, говориш, пращаш SMS-и, броузваш. От това може да се научи достатъчно за теб

Но не може да ми се въздейства пряко чрез него. Иначе, за мен който се интересува, ще намери начин да научи достатъчно и без телефони. Комунистите как го правеха? Да не е имало телефони и интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Забравяш как и от кого е създадена държавата Израел. Има бяло и синьо на знамето си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Но не може да ми се въздейства пряко чрез него. Иначе, за мен който се интересува, ще намери начин да научи достатъчно и без телефони. Комунистите как го правеха? Да не е имало телефони и интернет?

Не бъди толкова сигурен. Както писах по-горе въпрос на оперативен интерес, време и пари. Не забравяй че телефона освен приемник е и предавател...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

И по важното е, че по телефона, не могат да контролират жизнените ми функции. Вероятно ще се твърди, че и с чипа не може, ноооо....ами ако може? Гадничко е да научиш че нещо вече ти се е случило.

Това с контролирането на физическите функции в твоя случай го смятам просто задължително с надеждата,че вече няма да смърди там където се появиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Самолетите на Ел Ал са територия на Исраел .На мен ми харесва и не ме притеснява,че някой мисли за моята безопасност докато летя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, capnemo написа:

Да излязат две крачки пред строя.

Ако не ги е срам де.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Ужас!

Ми принципно това е плана, да - глобалния. Аз го написах - Бил Гей, 5джи, чипирания, това е информационен шум. Истината - опит за геноцид и световна диктатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...