Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, capnemo написа:

Наречи я както искаш, но имай предвид че те правят това за да осигурят сигутността на хората. Говорейки за полицейски държави погледни Щатите, те са наистина такава.

За щатите знам, за Израел не се бях замислял, но е логично.

Интересното е, че хората, които вдигат паника тук, не разбират, че там отдавна живеят в БигБрадър.

Докато ние все още сме доста по-свободни тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, палав_ник написа:

Разбира се , че отново са съгласни за нещо ,което го няма . Малко стана като с прословутите изтебители . Ако се направи аналогия  с предходните епидемии от свински и птичи грип , ваксина не мисля ,че ще има . Ако евентуално започне да се разработва  и трябват минимум 5 години - лабораторни тестове на различни нива, наистина да е качествена и да отговаря на стандарти . Излезе ли ваксина ,преди този период има два варианта. Да е готова и разработена предварително от тези , които ръководят световния процес или някоя неизвестна ваксина - менте . Предвид факта ,че не разработиха ваксини за свинския и птичия грип ,защото самите щамове бързо мутират и са нетрайни , едва ли ще има такава за ковид . Засега качествената БЦЖ ваксина е в голям плюс за цялото ни население.  Няма нужда от повече насаждане на страх и паника .  Хубаво разсъждаваш на база факти и тяхната последователност , което ми допада . Няколко сме в тази тема , които сме на едно и също мнение . За другите с различно мнение не знам вече какво да напиша и дали има смисъл нещо да се пише.

Пиленце , това вече е ФАКТ.  Единственият Избор е да се Вдигнем. 

Ето чети ... току що ми го пратиха

https://otupor.com/герб-е-въвел-задължителното-ваксинир/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мальчик Бананан написа:

Ми принципно това е плана, да - глобалния. Аз го написах - Бил Гей, 5джи, чипирания, това е информационен шум. Истината - опит за геноцид и световна диктатура.

Дано не стане, иначе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Дано не стане, иначе...

С "дано не стане", ще си стане като стой та гледай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Дано не стане, иначе...

Дали е достоверна тази информация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

Ужас!

Ако това е вярно, тежко ни и горко!

Темата я зарязах преди около 30 страници, но сега погледнах последните мнения и мога да кажа, "Честито"  на защитниците на мерките. Ето ви причината и хайде да видим, дали някой ще си надигне гласа против това нещо. Както ви споделих по-назад, някои дръжави го направиха. Онея студените и задръстените...Хайде да видим сега големите патриоти,колко ще излязат на улицата.

Не ми се занимава да ровя за данните по таблици, но тези с примерите за Англия - хората тестват по 60 000!!! човека на ден и то от доста време(от края на март). Всяка държава ,която тества много намира много(говорим за развитите държави).

И пак има и от там достатъчно лекари,които са на мнение, че с обдишването убиват хората. Само че клипчетата ги гледаш днес а утре ги няма. Чудно защо толкова активно се махат "фейк" изказванията на вирусолози с десетки години стаж а Шпигел си ръси про_Бил_пропаганда и приписва на всеки един,който е против ,някакви психични отклонения и теории на конспирациите...

Kакто казах, честито на печелившите. Като "открият" ваксината и вече няма да има нужда Бил да ходи да си прави тестовете в Кения и Индия а ще стерилизира българските деца.

За ЕДИН ВИРУС ,КОЙТО ПО НИЩО НЕ СЕ РАЗЛИЧАВА ОТ СЕЗОННИЯ ГРИП!!! Това беше цитата на немски вирусолог, не съм си го измислил.

Живи и здрави всички и дано някой успее да спре това безумие.

Не ме цитирайте да ми пищи пак,защото си махам съобщенията за нови отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Самолетите на Ел Ал са територия на Исраел .На мен ми харесва и не ме притеснява,че някой мисли за моята безопасност докато летя.

Теб не, ама други като Реджеп се запъват като магаре на мост, как така някой друг ще се грижи за неговата безопасност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

И в какво си по свободен от мен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

За щатите знам, за Израел не се бях замислял, но е логично.

Интересното е, че хората, които вдигат паника тук, не разбират, че там отдавна живеят в БигБрадър.

Прекалено много драматизираш нещата. Не разбирам какъв ти е проблема, човек може да понесе известни незгоди заради сигурността, своята и на семейството си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, XEPO-1 написа:

Това с контролирането на физическите функции в твоя случай го смятам просто задължително с надеждата,че вече няма да смърди там където се появиш.

Шаро, изкъпи се и няма да ти смърди! Пробвай и ще видиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Inana.. написа:

Пиленце , това вече е ФАКТ.  Единственият Избор е да се Вдигнем. 

Ето чети ... току що ми го пратиха

https://otupor.com/герб-е-въвел-задължителното-ваксинир/

Това е за грипа, с какво ще ни имунизират след като няма ваксина за ковид 19, няма да има такава в близко бъдеще до година, а може и повече. Сами се шашкате пък някой ви плаши след това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам, Фащаме гората и това е. Футбол нема или ще е някаква извратенящина, някакви зомбита с маски в колите. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, capnemo написа:

Прекалено много драматизираш нещата. Не разбирам какъв ти е проблема, човек може да понесе известни незгоди заради сигурността, своята и на семейството си.

А, аз нямам никакъв проблем, не живея в Щатите.Иначе има за какво да се притесняваш, нали знаеш израза "А кой ще ни пази от пазачите?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мальчик Бананан написа:

Дали е достоверна тази информация?

Много ми се иска да не е, но знам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Ми, най-малкото нашите служби не знаят всяка моя крачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

С фантазии. За по- полицейска държава от България аз не мога да се сетя. И тя е такава не от вчера. И по комунизма беше такава, и преди него е била такава. В сегашната ситуация, можеш ли да ми посочиш държава, в която и двамата възможни шефове да са ченгета? Бойко е ченге и единствения който може да заеме мястото му (Корнелия) също е ченге.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Много ми се иска да не е, но знам ли?

Пълни глупости, Мойра.

Не вярвай на всеки пост във фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, FusE написа:

Това е за грипа, с какво ще ни имунизират след като няма ваксина за ковид 19, няма да има такава в близко бъдеще до година, а може и повече. Сами се шашкате пък някой ви плаши след това. 

Ваксина за респираторни вируси няма! За ковид също няма да има. Та предложат ли ти ваксина, откажи я! Ооо... Боцко вече я направи задължителна. Тюх да му се не види.

преди 3 минути, M.Николов написа:

Пълни глупости, Мойра.

Не вярвай на всеки пост във фейсбук.

Абе по- добре отколкото да вярва на 24 часа. Предпазливостта не е убила никой. А хора с гениални хрумвания що народ са изтрепали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Ваксина за респираторни вируси няма! За ковид също няма да има. Та предложат ли ти ваксина, откажи я! Ооо... Боцко вече я направи задължителна. Тюх да му се не види.

Не си слагал преди зимния сезон противогрипна ваксина? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

А, аз нямам никакъв проблем, не живея в Щатите.Иначе има за какво да се притесняваш, нали знаеш израза "А кой ще ни пази от пазачите?"

Аз няма от какво да се притеснявам, изряден съм и си живея живота спокойно. А ти не залитай към софизми, не ти е там силата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Абе по- добре отколкото да вярва на 24 часа. Предпазливостта не е убила никой. А хора с гениални хрумвания що народ са изтрепали...

24 часа е по достоверна медиа от фейсбук страница на някой дето решил да изплющи няква глупост. Не знам помниш ли пипона какви ги твореше в техническия раздел тук, е тези сътворили тази глупост са подобни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Не си слагал преди зимния сезон противогрипна ваксина? 

Не обичам да правя глупости. Особено със себе си. Грипа е 3 дни, а видях достатъчно хора, които боледуваха по 3 дни след ваксината. Та, не съм и няма да си сложа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Ми, най-малкото нашите служби не знаят всяка моя крачка.

Първо :Няма как да си сигурен в това.

Второ Това не е отговор на въпроса.

Трето-  ти живееш в държава в която редовно се погазват правата на хората. Не се сещам за  друга политически отговорна личност, която да е нарекла хората  лош  мат`реал, както този, който в момента стои на отговорен пост .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

24 часа е по достоверна медиа от фейсбук страница на някой дето решил да изплющи няква глупост. Не знам помниш ли пипона какви ги твореше в техническия раздел тук, е тези сътворили тази глупост са подобни. 

24 часа е слугинска медия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

Какъв грип бе , човече ? Къде виждаш във закона "грип" ? 

Ти от коя планета си бе , Душицо ? 

И за чипирането ! 

Някой се беше загрижил за някаква там биологична единица къде ходи и как се размножава ??!!??

Чиповете са НАНО-ТЕХНОЛОГИЯ , Разработена със Функции за "Редуциране " !

На масата много ясно , че ще направят стъкмистика от нелепици , че щяла да следи тяхното здраве и да знаела кой къде е и какво прави , заради терористични актове ......

Няма такъв смях и пародия на Разум - НЯ-МА !

Имам усещането , че съм в някакъв филм -пародия на ужасите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...