Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Sleda написа:

Вече е крайно време тези пазари да бъдат закрити.

Ама остави хората да си ядат каквото си искат.

Ти какво си мислиш. Ако ги няма китайските пазари, няма да измислят някоя друга простотия за да ни сложат намордници ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти си прав. Много им се ядосах, няма вече.😐.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

И каква ще е файдата за обикновения човек?

Обикновения човек не си ли е напълнил още носа с барут ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Хиляди жертва на конспирацитие за КОВИД

https://faktor.bg/bg/articles/hilyadi-vyarvat-izmisliha-covid-19-za-da-ni-vkarat-chrez-vaksina-chipove

Много биха се разпознали и тук. :) 

Много я обичате тая дума...ЖЕРТВИ. Нека ви кажа нещо тогава, жертвите на вашата неолиберастка пропаганда, са значително повече от жертвите на конспирации и коронавирус, взети заедно. 70 аборта дневно- САМО В БЪЛГАРИЯ! Не се мъчете да го изкарате личен избор, защото не е.

А бе знаех си аз, че има намесена мед.сестра.

Само такава може да сътвори тези думички, които беше изписал.

Минаваш на фантазии с медицински сестри ли? Какво стана, тези с Баби Яги вече не вършат работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, miro20 написа:

биха се

Очакваш ли да измрат много хора ?

Ама яко да измрат ?

преди 33 минути, Радул написа:

Минаваш на фантазии с медицински сестри ли?

То се иска въображение. Към Сам Шепърд клони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето.. разпознаха се :)  Знаех си :)  

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Очакваш ли да измрат много хора ?

Ама яко да измрат ?

"В година като тази ни люшка много яко"

У нас ги няма "сухите съчки"

Познай кой го казва :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Познай кой го казва

Мутафчийски кой

"Очаквам да измрат много хора. Ама яко да измрат."

Бенатова

"Ама защо"

Мутафчийски

"Щот тъй. Ще видиш ти."

преди 8 часа, Мойра написа:

Да махат всички мерки веднага и да се извинят на хората, задето ги излъгаха и съсипаха икономиката.

И да си подадат оставките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, дръндю написа:

аве, ас съм сиганин
имам първо отделение завършено
тамън бех стигнал пети клас и ма върнаха пак ф първи за да науча буквите
ногу лоши тея даскали
инак ся щех да съм с титла индженер кът Миро

Лъжеш като дърт циганин. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Мутафчийски кой

Тц. Не позна :)

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q="В+година+като+тази+ни+люшка+много+яко"

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=сухите+съчки

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

70 аборта дневно

По-скоро са 60. В рекламата за кондомите използват румънската версия като там са 170 и е било по-лесно да махнат единицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли време морските капитани като се връщат от плаване да минават психотест преди да ги допуснат в страната?

Усеща се, че някои са стояли на слънце повече от колкото трябва и това е довело до необратими последствия за психическото им здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

А очакваш ли

очаквам поничките и млякото... Ама не ми ги носят и ми е кофти. Тъжно плача...

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

А очакваш ли

Може ли пак да го напишеш, че не го разбрахме... Все пак сме нов ден, време е за новите папагалски повторения в темата. :)

преди 5 часа, Sleda написа:

Ужас!

Тъкмо в тема за истерията от вируса е това "подходящо възклицание". Ма то голям "ужас", няма такъв, просто. Емоционалните възклицания и послания много подхождат на определена публика.

преди 52 минути, Реджеп Иведик написа:

И да си подадат оставките.

ми отиди там да им ги приемеш, де. Ако подходящо завладееш аудиторията тук, ще си осигуриш няколко подходящи гласуващи за теб. Нал'си кап'тан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, M.Николов написа:

Усеща се, че някои са стояли на слънце повече от колкото трябва и това е довело до необратими последствия за психическото им здраве.

Но пък са натрупали мнооого витамин Д :)   Нека гледаме положително дори на лудостта. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, _ramus_ написа:

ауууу. Страшен съм

Не е хубаво човек да се хвали. :)

Факти прави и интервюта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вчера изгря в темата интервю на друга... специалистка, според която "вече 10 дни тя не била срещала положителна проба". Не ми се линква да цитирам че ми омръзна преднамереното цитиране от предположенията на тоя или оня.

Пък и интерпретиранията от вида " ми той е искал да каже"... не че го казал, но някой си "това очаквал и така го разбрал" - ми се струват малко инфантилни. Понякога темата наистина почва да прилича на детска градина.

преди 10 минути, Мойра написа:

Факти прави и интервюта

ми да, гледах го... Точно това визирах в думите си.

Мангъров си пее неговата песен, въпросната - друга. Уж са лекари, уж е наука - много солисти.

А Мангъров само го предполага... , байдъуей. Той по принцип цяла популистка кариера направи само с предположения и никакви факти. Съвсем никакви, но пък създаде подходяща среда за бунтарите и инакомислещите. И те още не могат да се разберат помежду различните си фракции. Не че и те са облени с "фактология", но за популизма тя не е нужна.

Тук също има известно популярно в световния спорт, лице:

https://corner.dir.bg/boyni/izpovedta-na-shampiona-habib-mnogo-blizki-umryaha-dano-bog-varne-bashta-mi

ето и малко извадка:

"..Ситуацията в Дагестан е много тежка. Болниците са препълнени, много хора са болни и много умряха. Сега трябва да сме обединени. Да покажем мъжество, характер и дисциплина. С такова обединение ще победим вируса. Трябва да слушаме докторите, те разбират повече от нас. Не искат болниците да са препълнени, защото вече няма достатъчно оборудване и лекарства.

Не само Дагестан, но и целият свят не бе готов за това. Кой преди 3-4 месеца си мислеше, че милиони ще бъдат принудени да си стоят вкъщи и да се крият от болестта. Самоизолацията е единственото, което може да реши проблема. Вече има много страни, които се пребориха. Постигнаха го с обединение и слушане на докторите..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _ramus_ написа:

Не ми се линква да цитирам че ми омръзна преднамереното цитиране от предположенията на тоя или оня.

А според теб кого трябва да се цитира бе специалиста? Далай Лама, Римския папа, или Б.Б. Кой според тебе знае най-много? Я да те чуя? То е лесно само да плюваш и тролиш! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Hristo52 написа:

Я да те чуя?

Да не сте сънувал казарма и служба тая нощ? И да е така - събудете се, живота не е казарма.

Сложете очилата, прочетете някакви думички... Интелигентните хора преди да питат първо четат, слушат, мислят... Не че се очакват чудеса, но все пак...

Уж плюете истерията и всичките СТЕ много спокойни, нахакани и героични... пък доста емоционални истерични нотки хвърчат из темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _ramus_ написа:

Интелигентните хора преди да питат първо четат, слушат, мислят...

Ти да не би от интелигенцията да се имаш? Аз трол интелигентен не съм виждал! Ти ли си първия а? Специалист, дето ще ми определя кариерата на Мангъров! Смешник, за да не кажа друго. Тролове, хвани единия , удари другия! Нямат нищо създадено в живота си, обаче знае да плюва по всеки който според неговия тролски мозък или според господарите на които се кланя, човекът не понася! Че и за интелигентен и философ се има! Гола вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

Ох .. направих грешка да цъкна...  :) 

Ми те с перце ги галят. В нормалните държави никой полицейски служител няма да се обяснява толкова дълго време.

Не, то въобще никой няма да се обяснява.

И второ.. българската "свободна" телевизия нарича вируса "митичен" :) 

Ама разбира се... те са най "свободни" не само в България , ами и в целия свят са най " свободна" медия " :) :)

преди 13 минути, _ramus_ написа:

Уж плюете истерията и всичките СТЕ много спокойни, нахакани и героични... пък доста емоционални истерични нотки хвърчат из темата.

Да си хвърчат. Нали знаеш поговорката Куче дето много лае не хапе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Ми те с перце ги галят. В нормалните държави никой полицейски служител няма да се обяснява толкова дълго време.

Аз също напред в темата писах, че нашите полицай са прекалено либерални сравнени с европейските, не по повод случката, а по принцип, но какво да правиш научили са ни само да искаме и искаме и изискваме, а дали имаме достатъчния капацитет за това не е от значение. 

преди 26 минути, miro20 написа:

И второ.. българската "свободна" телевизия нарича вируса "митичен" :) 

Митичен е за тях защото са опозиция на всяка цена, без да се влага разсъждение, но пък за какво ли им е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...