Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, barbuncela написа:

Така де....Бетховен е порода куче, Карл Маркс е написал "Приключенията на Том Сойер" Всичко е относително...нема лошо!

точно така

има хора на които не им е в ценностната система 

да знаят какво е бетховен

и да знаят кога е роден карл маркс

и много правилно от тяхна гледна точка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1819

• miro20

1519

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 4 минути, bornofash написа:

Но е задължително да знае това, за което говори

и това  въобще не е е задължително

е  доста хора станаха президенти и премиери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, bornofash написа:

Но е задължително да знае това, за което говори

Шаро в такъв случай трябва да замълчи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДОЦ. МАНГЪРОВ ИЗНЕСЕ ПОРЕДЕН УРОК НА КОРЕМНИЯ ХИРУРГ МУТАФЧИЙСКИ!

https://otupor.com/доц-мангъров-изнесе-пореден-урок-на-ко/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Мурка А написа:

и това  въобще не е е задължително

е  доста хора станаха президенти и премиери.

И няма никакви проблеми.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Радул написа:

не е баш така, защото дори и да не е опасен, "вируса си имаше цел"
не са взели под внимание, далаверата дето се извъртя в световен мащаб с цел печалби
в предишни постове съм посочил линкове към новините на Калдата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Този да отива с ножа да реже. Или него да отрежат и да ни отърват

Есть Мутафчийски есть проблема. Нет Мутафчийски нету проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

И аз това сметнах преди десетина дни :). Само че според моите сметки, трябвнаше да има 700 000, което е в допустимите граници на грешка при положение, че ни един не съм изследвал лично ;) За щастие и ни един не съм погребал...Истината е наистина тая. Попитах, защо ни дават смъртност 4.8% при положение, че всички сметки водят до някакви си 0.04%, каквито е дал доцент Мангъров. Със сигурност титлата му "доцент" не е на мястото, както и титлата на Мутафчийски - "професор" или "генерал". Трябва да си ги разменят, ако ще говорят за коронавируса и ще надъхват народа в една или друга посока ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Тук в клипа се доближава до моите сметки за смъртността. Преди 24 години учих Висшите математики и избраните гадости от математиката, но явно още съм във форма, въпреки тоталното затъпяване в държавата ни ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Целия разговор

и ти стигна  най- накрая до партия атака

либералчо

като ви ударят всички се хващате за  пп атака 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мурка А написа:

и ти стигна  най- накрая до партия атака

либералчо

като ви ударят всички се хващате за  пп атака 

Пасков  поддържа Възраждане. И по-точно Костадин Костадинов.  И това не е Атака така като гледам, а канал на Цанов. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, acnekt написа:

Lufthansa след два месеца близо на застой, осъществи първият си полет до Атина.

Еми това е положението.Ще трябва да се навакса пропуснатото /не казвам загубеното защото никакви икономически загуби не са сравними с човешки живот/.На мен,обаче,на фона на цялата тази лайнярщина която ни заобикаля ми е не само чудно,а съвсем неизвестно защо положението в България се сравнява с положението на всички останали страни по Света та било то взети накуп или една по една.Нашето дередже се сравнява с това на Германци,Американци,Шведи и изобщо всички и всичко от което ние сме на светлинни години разстояние по всички параграфи.Събуждам се сабале,сипвам кафе и чета-"силно земетресение 6,2 по Рихтер разтресе Гърция".Взимам кафето и се навирам под масата с надеждата българските сайтове както винаги да са една крачка преди събитията и да оцелея по някакъв начин.Сега гледам клип със почти същото съдържание,но на съвсем друга тема.И ми е чудно как и защо се плаща на подобни материали.Но нещата някак се изясняват и придобиват някакво логическо обяснение понеже все пак става въпрос за България.

Screenshot_2020-05-21 Facebook.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Ъндъртейкър написа:

Пасков  поддържа Възраждане. И по-точно Костадин Костадинов.  И това не е Атака така като гледам, а канал на Цанов. 

и като поддържа възраждане  гостува в тв алфа

а цанов е атакакист

но

наистина нещо го няма там 

и в алфа пускат  стари записи 

може да се  отделил  скоро

но не знам 

времето ще покаже 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мурка А написа:

и като поддържа възраждане  гостува в тв алфа

а цанов е атакакист

но

наистина нещо го няма там 

и в алфа пускат  стари записи 

може да се  отделил  скоро

но не знам 

времето ще покаже 

Ако гледаш предаването ще разбереш, че това е първото му предаване в You Tube. И аз не знам дали е свързано с Атака, но според мен не, щото Пасков трябваше да гостува на Сидеров точно, когато на Сидеров бе предявена гаранция от 100 000 лева. И май не се получи нищо, щото така и не засякох такова предаване в канала на Пасков, за който съм абониран. А Цанов какво е намислил, не знам. Може да е свързано с Атака, но се съмнявам, щото точно Пасков критикува всички партии, задето след 14-ти май не са се включили в протестите на Възраждане. Да, критикува главно БСП, но и други не се включиха. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ъндъртейкър написа:

Ако гледаш предаването ще разбереш, че това е първото му предаване в You Tube. И аз не знам дали е свързано с Атака, но според мен не, щото Пасков трябваше да гостува на Сидеров точно, когато на Сидеров бе предявена гаранция от 100 000 лева. И май не се получи нищо, щото така и не засякох такова предаване в канала на Пасков, за който съм абониран. А Цанов какво е намислил, не знам. Може да е свързано с Атака, но се съмнявам, щото точно Пасков критикува всички партии, задето след 14-ти май не са се включили в протестите на Възраждане. Да, критикува главно БСП, но и други не се включиха. 

но е  преди месец

определено програмата на тв алфа не е каквато е била 

преди дни имаше -""ограничен достъп"" до сайта 

нещо става но не знам какво 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мурка А написа:

но е  преди месец

определено програмата на тв алфа не е каквато е била 

преди дни имаше -""ограничен достъп"" до сайта 

нещо става но не знам какво 

Не е в канала на Пасков май или съм го пропуснал. Имаше само предварително свързване с обещанието след една или две седмици да гостува на Сидеров в Неделник. А това не е неделник. Сидеров бе закопчан за малко и мисля се провали предаването му, щото се занимаваше с други работи. Но аз и не гледам Алфа де. Доста отдавна не я гледам, освен за съвсем кратко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изследване показва, че поне 280 000 души в страната са били в контакт с коронавируса, като огромната част от тях изобщо не са го усетили.

Радулчо, като цитираш световната супермега обективна медия ... "отупор" , би ли привел някакви приблизителни поне, факти за това "изследване' ?

Пасков и бАтака са доказани фейкомети .

В момента експлоатират темата за медийно внимание.

И за преброяване на идиотите.

преди 11 часа, Реджеп Иведик написа:

Докато Мутафчийски от свое име каза, че иска да измрат много хора. Ама яко иска да измрат. 

фейкомет. :) 

преди 11 часа, M.Николов написа:

"Според доц. Мангъров в България няма много възрастни хора, което обяснява по-ниската смъртност"

:shock11:

Не знам дали лъже, ама е далеч от истината.

А изгледа ли му нацистките теории за  излишните "съчки"??  ПО бнт при Георги Любенов ?

И че по това се различаваме от Италия,Испания ?

Препоръчвам именно гледането, не толквоа цитираното. Защото в текст е ясна тази нацистка позиция, но когато му гледаш насмешливата муцуна, и надменното отношение със ехидна усмивка, нещата стават много по красноречиви какво има впредвид за "съчките"  и как с един парцал се мият и тоалетните и шкафчетата.

И не го казва само веднъж, че да е грешка на езика, а   няколко пъти .

Видеото в оргинал :

https://www.bnt.bg/bg/a/d-r-mangrov-za-protivoepidemichnite-merki-shlyuzovete-da-se-otvaryat-no-ne-iztsyalo

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Радулчо, като цитираш световната супермега обективна медия ... "отупор" , би ли привел някакви приблизителни поне, факти за това "изследване' ?

Пасков и бАтака са доказани фейкомети .

В момента експлоатират темата за медийно внимание.

И за преброяване на идиотите.

фейкомет. :) 

А изгледа ли му нацистките теории за  излишните "съчки"??  ПО бнт при Георги Любенов ?

И че по това се различаваме от Италия,Испания ?

Препоръчвам именно гледането, не толквоа цитираното. Защото в текст е ясна тази нацистка позиция, но когато му гледаш насмешливата муцуна, и надменното отношение със ехидна усмивка, нещата стават много по красноречиви какво има впредвид за "съчките"  и как с един парцал се мият и тоалетните и шкафчетата.

И не го казва само веднъж, че да е грешка на езика, а   няколко пъти .

Видеото в оргинал :

https://www.bnt.bg/bg/a/d-r-mangrov-za-protivoepidemichnite-merki-shlyuzovete-da-se-otvaryat-no-ne-iztsyalo

Голям мерак да обясняваш какво имал предвид някой, който мразиш, защото неговите теории се потвърждават, а вашите, овчите теории не са бизо дори на вселена разстояние до истината. Газ пикаеш, щото всички меркаджии се оказахте просто едни дрънчащи кухарки. Злобно дрънчащи 3 месеца за чували с трупове, за умиращи по улиците... Защото искахте всички свободни хора да са като вас- затворени в кошарата от чобанина! От роба, свободен човек трудно може да стане, но от свободния човек да направиш роб- невъзможно!!!  Запишете си го някъде. Няма да стане вашата. И не ми говори за разум, защото той отсъства именно там, където има кошари. Всеки който иска да вкара хората в кошара е сатрап, убиец и диктатор.

Бадр беше казал ако се не лъжа, че най- добрата система би била справедливата диктатура и даде пример с Божието царство. Е да, сигурно е така. Но... само когато диктаторът е БОГ! На земята обаче няма богове! На един справедлив диктатор, се падат поне 1000 сатрапа, което я прави НЕПРИЛОЖИМА! Най- добрата система е саморегулиращата се такава и аз дадох пример с британската. Тя е най- близо до това, което трябва да бъде. Самоконтролиращи се власти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Радул написа:

Запишете си го някъде.

То е записано. На байряка. Ама те не са тук да четат. Те са тук за да тролят.

преди 31 минути, Радул написа:

Самоконтролиращи се власти!

Не е достатъчно, ако скотонаселението не е станало народонаселение, както казва Пасков.

Щото те и тука се контролират:

– Божков, ти си бандит, щото даваш рушвети.

– Борисов, кой зима рушветите, дето ги давам ?

Ейго на, контролират се. Кел файда.

Ма ние като сме рая, ни сложиха намордници.

Не почнем ли да излизаме на бунтове като на разходка, има да чааакаме да се наконтролират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване