Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

За политическия аспект на пандемията.

Политическата власт се скри зад медицинските експерти

Автор: Шмуел Тригано, “Фигаро”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

не знам до колко е за смях, тва да се предлагат на близки на починал, петилядо лева, за да го пишат че е умрял от куроннта
за смях ли е, че се предлагат илядо и петстотин лева на болни, за да ги пишат че са с курона
мисла си, че ако бяхме нация от атеисти, мераклиите за парички щеха да съ много и процента на умрелите ут куроната щеха да са на сто пурцента
всеки иска да изпрати починалия близък по нашите си обичаи и това е основната причина за ниската смъртност от куронта у нас

:no-no:
не знам какво правят с телата на хората, дето са умрели от куронта, но източника ми твърди, че няма право да погребва роднината си по християнски ако се беше съгласил да го пишат чей умрял от куронта

Чел си сайтове които започват новината си с Шок, Ужас, Ексклузивно, и т. н. още  април месец се четяха подобни писания в жълтата преса като цифрите стигат от 100-200лв до 1500лв всичко зависи от фантазията на пишещия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, FusE написа:

Чел си сайтове които започват новината си с Шок, Ужас, Ексклузивно, и т. н. още  април месец се четяха подобни писания в жълтата преса като цифрите стигат от 100-200лв до 1500лв всичко зависи от фантазията на пишещия. 

такива сайтове не съм чел и звучи най-малкото смешно
ако бях здрав, бих се съгласил да прекарам тая "настинка" за 1500
никой здрав човек, няма да се съгласи да бъде заразен и впоследствие лекуван за смешните 100-200 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре сте си вие в България.Пуснаха ви навън.Тук в Испания продължиха пак карантината с още две седмици.Лъжат ни с разни фази на освобождаване на мерките.Днес бях на морето с внучката,която се плискаше във водата.Дойде полиция,за да ми каже че къпането било забранено и че съм имал един час на ден за разходка.Обикалят и ни дебнат навсякъде тези... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бунтове пак.

Сестра Галева

Бате Бойко ако му наредят да фърли кърпата кого ще турят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 20 минути, Реджеп Иведик написа:

Бунтове пак.

Сестра Галева и Слави

1000 човека , горе долу от едномилионна София! Умряла работа! Само се излагаме нищо друго! Другите си минават и те гледат, и що ли си викат...тия откачалки, шепа хора...Силни сме само по писане в нета, нищо друго!

п.п. Верно сме си тулупи, няма какво да се обиждаме! А  и вероятно ни снимат, после да знаят кои сме...То сме си все същите, вече се познаваме...

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, barbuncela написа:

1000 човека , горе долу от едномилионна София! Умряла работа! Само се излагаме нищо друго! Другите си минават и те гледат, и що ли си викат...тия откачалки, шепа хора...Силни сме само по писане в нета, нищо друго!

п.п. Верно сме си тулупи, няма какво да се обиждаме! А  и вероятно ни снимат, после да знаят кои сме...То сме си все същите, вече се познаваме...

Българинът открай време е свикнал някой друг да му върши работата, затова.

Има хора, които продължават да се страхуват от заразяване и не смеят да ходят на протести.

Боко и НОЩ успяха да зомбират голяма част от народа.

Още нещо по темата

Доц. Чорбанов: Ако имах дете, веднага бих го пуснал на детска градина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Реджеп Иведик написа:

Мая Манолова... :hang:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Има хора, които продължават да се страхуват от заразяване и не смеят да ходят на протести.

И преди пандемията пак си бяхме толкова...никаква разлика. Просто на много не им пука. Явно така си им е добре. Кой частен бизнес, кой на хранилка някъде... Тия дето им плащаше ГЕРБ по 30 лева за да висят пред президентството бяха повече...изобщо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Радул написа:

Май я гласят. Пробват почвата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Радул написа:

ас си я харесвам ве, убавъй таа кака
пп
баси, па шъ требе да си търся виагра
пп
и ръцете в мазоли...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Мая е една нула. Никой не я гласи за никъде, освен ако не иска да прави партия, опитва да става интересна, и да се хареса на хората, а всеки я познава и знае колко е "могъща" и  е майстор на празни обещания,  включително и като омбудсман ,  и с кой акъл искаше да става кмет на София!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Толкоз па да нямат хора... С компрометирани фигури ли ще свалят "спасителя"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Толкоз па да нямат хора... С компрометирани фигури ли ще свалят "спасителя"?

аве тия си играйкат на "стани да седна аз"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

ас си я харесвам ве, убавъй таа кака
пп
баси, па шъ требе да си търся виагра
пп
и ръцете в мазоли...баси

Ееее, ма тя дава мило и драго за ромската общност как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Толкоз па да нямат хора

Нямат. 

Спасителя в ръжта им е последната опора. И ще си го дундуркат до редовните избори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Мая е една нула. Никой не я гласи за никъде, освен ако не иска да прави партия, опитва да става интересна, и да се хареса на хората, а всеки я познава и знае колко е "могъща" и  е майстор на празни обещания,  включително и като омбудсман ,  и с кой акъл искаше да става кмет на София!

Мхм... и искаше Пеевски да бъде шеф на ДАНС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Кой кОй коЙ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Мая е бита карта отдавна, до колкото знам и в БСП не я искат, особено след кметските избори! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

ами и аз ще искам
саму срещу ена мешана скара и ена бира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Мая е бита карта отдавна, до колкото знам и в БСП не я искат, особено след кметските избори! 

Ми е затва няма никой на нейния протест. Те в БСП май и Корнелия не искат, ма да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

такива сайтове не съм чел и звучи най-малкото смешно
ако бях здрав, бих се съгласил да прекарам тая "настинка" за 1500
никой здрав човек, няма да се съгласи да бъде заразен и впоследствие лекуван за смешните 100-200 лева

Имам информация са търсени такива хора със заплащане от 3500 паунда да се тестват лекарства върху тях които повлияват коронавируса в UK , за нашата страна не знам да има такава практика. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма такова условие, ама е удобно за източване на здравната каса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Кой кОй коЙ

Цитат

Във връзка с избора на Делян Пеевски за ръководител на Държавна агенция „Национална сигурност“ през юни 2013, който довежда до продължили над една година масови протести срещу кабинета на Пламен Орешарски, през септември същата година Манолова заявява в интервю пред Нова телевизия „Ако това ще ви успокои, аз предложих Делян Пеевски за председател“, а по отношение на протестиращите казва „Всички знаем по какъв начин са стимулирани протестите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...