Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Като казах за рибата и мътната вода. Във Варна- екологична катастрофа! Тонове мъртва риба и един удавен разследващ журналист.

Още един свестен журналист загина при странни обстоятелства! Сбогом Жоре!

Басейнова дирекция установила единични бройки мъртва риба!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Радул написа:

Имахме си чудесен закон за здравето, със перфектни предписания за действия в случай на епидемия! Ако бяха спазени тези предписания, у нас нямаше да има изобщо умрели от корона! Айде да не е баш изобщо, щяха да са десетина- петнайсе. Убеден съм и че всяка друга страна има такъв закон, с предписания за действие в условия на епидемия. Тези закони просто бяха пренебрегнати- това е ужасяващото! Всички власт имащи с охота погазиха законите!

О да, по назад из темата /трудно е вече за търсене и припомняне/ бяхме дискутирали тези разписани правила.

И се оказа че са доста по рестриктивни от това което имаме в момента. Какво тогава реве народа за "права и свободи" , аз не знам :) 

преди 25 минути, Anne написа:

Вече ми иде да убивам, не издържам вече......................

Пак ли имаш пристъп АНи ?

преди 44 минути, FusE написа:

Предвид заболелите и смъртни случай у нас с поглед от дистанция на времето показва, че мерките които бяха взети тук са били правилни и на време, не дадохме в жертва по брой хора като в други държави и това няма как да не се признае на щаба и правителството. 

Да, така е. Швеция 3-4 хил . срещу 126 у нас . Който както иска да смята . Аз си оставам на мнението че и дори с двама по малко да сме успели с мерките , а не с хиляди както е очевидно, то си заслужава.

Защото някой от тези хиляди можеше да си ти , той , тя. ние. И никакъв спад на БВП , нито загуби на фирми ме интересуват спрямо човешкия живот.

Да, безработицата се увеличава, много са фалирали, но и  има и много мерки в помощ на такива . По добре безработен отколкото умрял.

Не преживяхме ли далеч по големи кризи ? От фалита на соца '89, през '96-'97-ма когато не само работа, ами всичко около теб се топи и топи от ден за ден.

Днес си с една заплата в джоба, събуждаш се с хартийки.

Е и ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

О да, по назад из темата /трудно е вече за търсене и припомняне/ бяхме дискутирали тези разписани правила.

И се оказа че са доста по рестриктивни от това което имаме в момента. Какво тогава реве народа за "права и свободи" , аз не знам :) 

Изобщо не са по- рестриктивни! По- работещи са. Нооо там има посочени и условия при които се обявява епидемична обстановка!!! Говорейки за ковид 19, ние нямахме изпълнени условия да се обяви епидемия. Нямаме ги дори и в момента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

...цирк, за мен не е. 

В цирка сме.Без значение в какво вярваме,ние с теб сме в публиката,а медиите са клоуните,които се опитват да ни ,,разсмеят".Има клоуни,които се стараят много,скачат,правят се на маймуни,на глупаци,на деца,но не могат да разсмеят никой.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Радул написа:

Като казах за рибата и мътната вода. Във Варна- екологична катастрофа! Тонове мъртва риба и един удавен разследващ журналист.

Спокойно, все в един момент народа ще им го върне! Трябва само да се вбеси достатъчно, да хване оръжието и да отиде където трябва! Да ги видим тогава още ли ще ни унищожават природата!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Радул написа:

Те целия залив окъкаха и убиха журналиста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Те целия залив окъкаха и убиха журналиста

И тия, и подобни тям се загрижили за здравето ни! Пазиха ни да не настинем! :lol6:Ей Богу... имам чувството че съм на снимачната площадка на Идиотокрация 2!

Припомнете си го този филм- пророчески е! Който не го е гледал, да го гледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Това го обясни на тези дето са останали без работа... Според мен, мерките бяха и са далеч от адекватните... И не само в България...

Той си го каза генерал Мутафчийски. Парковете бяха затворени в България, защото там се събират много хора и пият алкохол, люпят семки. Не правят пикник на тревата със семейството си. 
КПП бе много добра идея, но на теория. На практика нищо. Лошо изпълнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, FusE написа:

Ами защото родителите не струват! Хора презадоволени от всичко, знаят само айфони, интернет и забавления. Защо да работя като има кой да ме храни и да ми дава пари, за забави за заведения за наркотици! Пребиваме хора с огромни коли, дрогирани "Родителска обич" "На мама и тате дечицата"  Изобщо - пей сърце!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радул написа:

Пазиха ни да не настинем!

С времето теорията ви с реджепа за "лека настинка" става все по смешна и неадекватна.

Ама вие си знаете....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

С времето теорията ви с реджепа за "лека настинка" става все по смешна и неадекватна.

Ама вие си знаете....

Фабрегас: 95-годишната ми прабаба пребори коронавируса

Е виж сам. Дори за старците не е опасен този вирус. Опасен е за мнооого болни хора, с по 3- 4 тежки и нелечими заболявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Радул написа:

Е виж сам. Дори за старците не е опасен този вирус. Опасен е за мнооого болни хора, с по 3- 4 тежки и нелечими заболявания.

Е има и млади починали, ако ще се хващаме за изключения. 

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/mladezh-na-18-pochina-ot-koronavirusa-vyv-velikobritaniia-6107244

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Радул написа:

Коронавирус е генетична болест. Като СПИН. Зависи от гените и от болестите, които имаш или нямаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Е има и млади починали, ако ще се хващаме за изключения. 

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/mladezh-na-18-pochina-ot-koronavirusa-vyv-velikobritaniia-6107244

Ама не пишат от какви още неща е бил болен. Ако си спомняш сина на Президента Плевнелиев почина преди време, а нямаше 18. Без никакъв вирус. Има достатъчно млади хора, които са по- болни от доста старци. Здрав човек умрял от корона няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Радул написа:

Здрав човек умрял от корона няма!

Именно затова тровят въздуха, храната, водата. Тъпчат с лекарства, ежегодно бият някакви ваксини. Предизвикат стрес, за да се разболеят хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Радул написа:

Ами чети какво пише де... "Всичко това не би било възможно без помощта на лекарите и медицинските сестри, които рискуват живота си, за да помогнат на всички в тези труди времена".

Второ... Кажи го на 4 000 починали във Швеция спрямо нашите 126.

Леле как бягате от тази Швеция... А преди как ви беше "флагман " в пропагандата за "леката настинка" :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Ами чети какво пише де... "Всичко това не би било възможно без помощта на лекарите и медицинските сестри, които рискуват живота си, за да помогнат на всички в тези труди времена".

Второ... Кажи го на 4 000 починали във Швеция спрямо нашите 126.

Леле как бягате от тази Швеция... А преди как ви беше "флагман " в пропагандата за "леката настинка" :) 

Кво да им казвам? Че стари хора с много болести умират от няма нищо? Те си го знаят, ама като затвориш държавата те пак ще си умрат. Е питай италианците и испанците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

ама като затвориш държавата те пак ще си умрат

Да , някои след 10 други след 20 години.

Както и в Швеция. Ама сега е модерно нали за съчките... Мангъровите излишни съчки...

Старите хора и тези с хронически и др заболявания, да го кажа по точно - тези с намален имунитет по една или друга причина .... вълците ги яли... нали ?

В Швеция 4000 съчки вече на минус. В България 126.

Не се учудвам защо Хитлер е увличал така масите... Толкова милиони са били зпаленени от античовешките му идеологии.

Какво ли се учудвам сега на мангъровците....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Да , някои след 10 други след 20 години.

Както и в Швеция. Ама сега е модерно нали за съчките... Мангъровите излишни съчки...

Старите хора и тези с хронически и др заболявания, да го кажа по точно - тези с намален имунитет по една или друга причина .... вълците ги яли... нали ?

В Швеция 4000 съчки вече на минус. В България 126.

Не се учудвам защо Хитлер е увличал така масите... Толкова милиони са били зпаленени от античовешките му идеологии.

Какво ли се учудвам сега на мангъровците....

В Италия минус 30 000. С бясната карантина. Като заговори за Хитлер, там вкарвали калабалъка в концлагерите уж за да ги пазят по- добре. Сравненията си ги запазвай, че са ултрадебилни в случая. Мангъровците се оказаха прави на 100%. То и не останаха много овце още да блеят каква огромна нужда от криене по дупките има.

Някои вика след 10, други след 20 години... кви години бе, те с единия крак в гроба! На един по - силен вятър живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като спомена Испания.. там хората излизат на улицата за оставка на правителството за това че не се справят с "леката настинка" .

https://www.dw.com/ru/испанцы-недовольны-борьбой-своего-правительства-с-последствиями-пандемии/a-53547250?maca=rus-facebook-dw&fbclid=IwAR3mpv0YSvEN60JlHNA8t4FBKWQ2bMg0f6i4ivcx44wt-XO4Qz7pDeT_ZIA

А тук излизат на улицата МайченцаКостинбродченца  и Копейкинченца  за това че правителството се справя с "леката настинка".

Там над 28 хил починали, тук 126.

Няма такава държава.. наистина.... Не народ ами .... ОВЦЕ.

преди 33 минути, Радул написа:

Мангъровците се оказаха прави на 100%.

Мангъровците и др фашисти с теоритие за "излишните съчки"  се оказахте тотално опровергани. Испания, Швеция, Бразилия, Русия.... и т.н.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, miro20 написа:

Като спомена Испания.. там хората излизат на улицата за оставка на правителството за това че не се справят с "леката настинка" .

https://www.dw.com/ru/испанцы-недовольны-борьбой-своего-правительства-с-последствиями-пандемии/a-53547250?maca=rus-facebook-dw&fbclid=IwAR3mpv0YSvEN60JlHNA8t4FBKWQ2bMg0f6i4ivcx44wt-XO4Qz7pDeT_ZIA

А тук излизат на улицата МайченцаКостинбродченца  и Копейкинченца  за това че правителството се справя с "леката настинка".

Там над 28 хил починали, тук 126.

Няма такава държава.. наистина.... Не народ ами .... ОВЦЕ.

Мангъровците и др фашисти с теоритие за "излишните съчки"  се оказахте тотално опровергани. Испания, Швеция, Бразилия, Русия.... и т.н.

Ай стига си измисля бе! И тук и навсякъде хората протестират срещу домашния арест!!! В Испания също!!! А да наречеш Мангъров фашист, трябва да си адски тъп. Тоест, ти отговаряш на условието. Продължавай да блееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...