Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, FusE написа:

Памдемият за хора които са дефектно програмирани по подразбиране е само оправдание.

Съжалявам, че го казвам, но за мене 90% от мъжете са такива...Вероятни има и жени де, но не ме интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2571

• Реджеп Иведик

2768

• Радул

2926

преди 1 минута, barbuncela написа:

Съжалявам, че го казвам, но за мене 90% от мъжете са такива...Вероятни има и жени де, но не ме интересува.

Не мога да дам процент, но има и от дветв страни с преобладаващи от към мъжката. Колко са жените пребили мъжа си след няколко салати. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за реджепа и тези с теоритие за леката настинка, ваксинирането и чипирането, пример от Дагестан където сега берат "плодовете" на тази проявена глупост :

https://www.bbc.com/russian/features-52801799?xtor=AL-73-[partner]-[bbc.news.twitter]-[headline]-[russian]-[bizdev]-[isapi]&at_medium=custom7&at_campaign=64&at_custom4=314F018C-A010-11EA-8BD8-53F54744363C&at_custom2=facebook_page&at_custom1=link&at_custom3=BBC+News+Russian&fbclid=IwAR3w6ISI68yAdk6HbWliBba2er8KGn8xkrPtjPWYExNfXyi-WB_k48clTiE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, barbuncela написа:

Съжалявам, че го казвам, но за мене 90% от мъжете са такива...

Впечатляващо постижение,но съм виждал и по-добри резултати. Абсолютният връх държат жените с невероятната фраза "Всички мъже са еднакви".Те са били със всички мъже и за тях всичко е ясно.На теб,обаче,ти липсват 10%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, XEPO-1 написа:

Впечатляващо постижение,но съм виждал и по-добри резултати. Абсолютният връх държат жените с невероятната фраза "Всички мъже са еднакви".Те са били със всички мъже и за тях всичко е ясно.На теб,обаче,ти липсват 10%.

Ние нямаме сила за да бием, някой, въпреки, че много пъти ми се е искало да имам, за да набия някой! Нито сме бабаити като мъжете, нито пием като мъжете и после за да покаже "мъжественоста" си особено пред приятели, е способен на всичко, та даже да кара жена си да се съблече, за да покаже, че е "мъж" Мда, има ги много бабаити, ербапи, изобщо "мъже" Та напълно разбирам жените дето казват "Всички мъже са еднакви" знам какво им е! Мъжете са любезни само като имат сърбежи, минат ли им стават господарите! "Ти ще слушаш мене какво ти говоря"

п.п. Мога да пиша до утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, acnekt написа:

Още повече се потвърждава, че корона е биооръжие.

Дълъг анализ, но общо взето описва короната като част от това, което преди се е постигало с директни военни действия - а именно икономическа криза, изчистване на дългове, преминаване към друг икономически ред. Общо взето интересна статия:

Корона-Пандемията е първия етап от Четвъртата Световна Война! САЩ стартира с Блицкриг срещу Русия и Китай!

Цитат

Пандемия,естествено, няма и коронавирусът не е особено опасен. Но в света вече имаме качествено нова ситуация. Ето какво се случва: С обявяването на фалшивата пандемия само за няколко дни цялата планета беше вкарана в състояние на глобална студена гражданска война. Преди 5 години изнесох доклад на тема „Глобалната катастрофа като единственото решение“. Тогава направих извода, че цикличните глобални депресии на световната капиталистическа икономика вече ще се решават не чрез войни, а чрез глобални катастрофи. Защото тъкмо глобалната катастрофа е идеален заместител на старото средство за това: войната. По сценарий е предвидено корона-кампанията да доведе до световна икономическа катастрофа. Но докато коронавирусът е някакъв измислен герой, то икономическият апокалипсис ще си е съвсем реален.

Първата тънкост се състои в това, че глобализацията унищожи традиционните цикли на подеми и спадове в икономиките, което направи невъзможно съвместното съществуване (а също и войната) между конкуриращите се световни икономики. Защото те станаха прекалено зависими една от друга и ударът по противника ще нанесе и на теб щети. Следователно, новият глобален конфликт трябваше да се формира около световните технологии. Това го идентифицира от една страна като преход между технологични редове, а от друга – като разглобяване на обществото на потреблението и построяване на новият – старт тип икономика, основаваща се не на финанси, а на реални производства.

Втората тънкост е свързана с цикличността на американската история. Тя винаги протича в следния цикъл: 20-годишна неустойчивост, четири-пет години конфликти под формата на гражданска или външна война, 15 години реконструкция и пренастройване на системата, последвани от 40 години устойчиво развитие. През 2001 година САЩ влязоха в новия си такъв цикъл. Той предвиждаше през 2020 г. US-икономиката да се срине до най-ниската си точка. Лечението на което състояние е гражданска война или външна такава. През последното десетилетие САЩ опитаха да разпалят няколко световни конфликта без успех. Така достигнаха до решението да предизвикат глобална гражданска война. Тоест - конфликт в самите САЩ, който да бъде изнесен навън.

Изграждането на новото трансиндустриално общество предполага решаване на редица технически проблеми, създаване на нови и разрушаване на стари социални институции, преразпределение на активите в полза на производството и организацията на създаващия се технологичен ред, промяна на баланса на силите между страните и военните блокове на планетата. Подобни задачи винаги са се решавали чрез война.
...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Радул написа:

някога спрятаха клопки на депутатите и ги излавяха, а сега?

отдавна е време да спретнат клопки на такива като теб... но всички са преценили че не си заслужава и от вас нищо не зависи. Съвсем нищо.

как се наричат тия, дето си играят на гоуеми дракони по форуми и се изживяват чрез театро на каквито им харесва да са... и от тях всъщност нищо не зависи - и на тях така им харесва, и на всички останали?

По какво се познава кое е игра и театър за изживяване - по празните приказки, според които отворковците си седят пред монитора и си играят на игрите си, но никой не си мръдна задника да направи нещо отвъд монитора. Обаче на имитации са най-умните, схватливите, прозорливите, светнатите, информираните и мислещите. Така де - на ужким.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, barbuncela написа:

Ние нямаме сила за да бием, някой, въпреки, че много пъти ми се е искало да имам, за да набия някой! Нито сме бабаити като мъжете, нито пием като мъжете и после за да покаже "мъжественоста" си особено пред приятели, е способен на всичко, та даже да кара жена си да се съблече, за да покаже, че е "мъж" Мда, има ги много бабаити, ербапи, изобщо "мъже" Та напълно разбирам жените дето казват "Всички мъже са еднакви" знам какво им е! Мъжете са любезни само като имат сърбежи, минат ли им стават господарите! "Ти ще слушаш мене какво ти говоря"

Ако това е визията ти за мъж. Мъка.

Бой, пиене и .... Дано не всички мъже са такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, acnekt написа:

Та напълно разбирам жените

само "тия жени".

Ама има и други - дето много умеят да се оправят с "мъжете" и няма проблем да си постигнат своето, вместо да мрънкат че не им го дават.

Пепеляшките, спящите красавици и рицарите на коне... вече са стари приказки. Дори на децата вече не са им интересни. Както и "приказките за жените и мъжете".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, acnekt написа:

Ако това е визията ти за мъж. Мъка.

След двама, които бяха за доотглеждане, единия даже и не работеше, понеже не можел да си намери подходяща работа принца...Без жилище и т.н. Другия само търсеше за пиене, ядене и да спи...Айде, взимат си парцалките и да ги няма.

преди 16 минути, acnekt написа:

Бой, пиене и ....

А знаеш ли колко ми е тежък единия тиган? Едва ли ще се съвземе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата гледам не с оффтопици, ми направо може да й се смени заглавието на: Искрено и лично за жените и мъжете, които не ги заслужават!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, _ramus_ написа:

как се наричат тия, дето си играят на гоуеми дракони по форуми и се изживяват чрез театро на каквито им харесва да са...

рамуси

който е съгласен да ми даде лайк

• Харесване 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Мурка А написа:

да бе  идиот

вместо един секс да ти тегли 

Ами той за друго и не мислеше! Само че като си извади ръцете от някъде, и можеше да ги счупи! Такъв, далече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Специално за реджепа и тези с теоритие за леката настинка, ваксинирането и чипирането, пример от Дагестан където сега берат "плодовете" на тази проявена глупост :

https://www.bbc.com/russian/features-52801799?xtor=AL-73-[partner]-[bbc.news.twitter]-[headline]-[russian]-[bizdev]-[isapi]&at_medium=custom7&at_campaign=64&at_custom4=314F018C-A010-11EA-8BD8-53F54744363C&at_custom2=facebook_page&at_custom1=link&at_custom3=BBC+News+Russian&fbclid=IwAR3w6ISI68yAdk6HbWliBba2er8KGn8xkrPtjPWYExNfXyi-WB_k48clTiE

Тия имат ли болници изобщо? Та чак вадят некви статистики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, barbuncela написа:

@herkules2 също :

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, herkules2 написа:

И после пак излъжи, че нямаш пръст в моето остракиране!

Не. Просто коректно бих искал тази дискусия за женското безобразие и нахалитет с което си нвличат мъжкия сптраведлив гняв стигащ до предизвикано убийство , да не се омесва с тукашната.

Пишете си на воля в съответната тема.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Не. Просто коректно бих искал тази дискусия за женското безобразие и нахалитет с което си нвличат мъжкия сптраведлив гняв стигащ до предизвикано убийство , да не се омесва с тукашната.

1. Създаваш интрига с цел да се продължи с офтопиците

2. Правиш се на загрижен, че уж ти настояваш да няма офтопици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, _ramus_ написа:

отдавна е време да спретнат клопки на такива като теб...

Да стават невидими и да изскачат в гръб на КПП- то а? :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, miro20 написа:

Абе друго искаш ти и то доста некоректно. Защо пренасяш спора в тази тема? Онази другата е точно за безобразието и справедливия мъжки гняв. Ти си този, който пренася офтопиците в тази тема, и то с ясната цел, да ми затворят устата власт имащите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, miro20 написа:

Добре. Пишете си едно и също в две /или повече/ теми. :) 

Не, в тази тема няма повече да пиша. Ти ме предизвика тук с ясната цел да ме спрат отново. В другата тема мнението си е мое и не е извън темата, колкото и до изопъчаваш нещата. Майстор си на лъжите и манипулациите, признавам ти го

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване