Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Уплашени и психирани ли - слага си маската пред заптиетата на входа и вътре я махат и е виж ма кой съм бееее....

Гадни низши твари да не бяха излизали

Не те ли беше срам да го напишеш това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

За карантинираните при влизане на наши граждани у нас също не съм съгласен, прави се един PCR тест установява се че си здрав и не търпиш карантина 14 дни, както и преди съм казвал има какво да се желае. 

Виж , аз пътувам със самолет .  Дори да нямаше вирус , все пак е нужна малко дистанция , за да се установи всичко наред ли е минало.

Нямам против карантина ! Но , човеко , да те светна - НЯМА ВИРУС , ЧИЙТО ИНКУБАЦИОНЕН ПЕРИОД Е 2 седмици.

Това беше отново измислено , за да Подчертае колко е коварен вируса и как трябва да бъдете затворени поне 2 седмици !

Искаха и 28 дни , ама не стана.  Вирус атакува ли те от 2 до 7 дни вече ще си "втасал" . Температурата почва , защото имунната започва да се бори срещу нашественика.

Така , че с тест не можеш да установиш , ако лепнеш нещо в самолета или непосредствено на аерогарата.

Аз не бих им дала да ми правят тест с неясен произход !  Позволих им само да ми измерят темп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Винаги когато държаввен служител си върши работата се радвам. Нали в крайна сметка за това им се плаща да си вършат работата, колкото по съвестно толкова по добре за нас. 

Хубаво , а тези които ги гледаш по телевизията не си спазват собствените мерки ,които налагат и тях никой не ги глобява и на това ли се радваш ? Законите и правилата НЕ СА ЛИ еднакви за всички граждани ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ради Радев написа:

Много е важна гъстотата на населението и комуникациите.  В Москва има толкова болни и умрели, колкото в цялата останала Русия. А Беларус е много рядко населена.  Гори и блата...

Абсолютно това също е един фактор който оказва влияние върху заразилите се. В нашата страна се наблюдава същото в селата където заразлилите се процентно съпоставени с големи гъстонаселени градове е по малко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

С Реджеп подготвяме революция нема време за други мероприятния :D

И знамето ще носиш , къде ще идеш :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Хубаво , а тези които ги гледаш по телевизията не си спазват собствените мерки ,които налагат и тях никой не ги глобява и на това ли се радваш ? Законите и правилата НЕ СА ЛИ еднакви за всички граждани ? 

Не знам какво имаш предвид, не мога да го коментирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, FusE написа:

Абсолютно е така, няма да е държавнически ако не се вземат мерки, но пък ще бъде добър старт за опозицията да иска вот на недоверие за не справяне с кризата, едва ли само аз виждам тази идея. 

"за несправяне с кризата" ??

при 139 починали това ще е голям автогол за "опозицията". :) 

Иначе "идеята" вече я експлоатират. Независимо какво се прави, то се плюе.

В някои фейк-среди това върши работа. но за мислещите хора това е автогол за опозицията. Ще загубят и последните мислещи симпатизанти .

преди 39 минути, haidukpikaso написа:

https://narod.bg/2020/05/30/само-в-narod-bg-ето-защо-мутафчийски-ни-държа/?fbclid=IwAR0dMh917TWHkOGtPqe3pZf8q-SIMjnZOJ2KcWFRrthHCb2d8FXjkvpgbYU

ми пиши тука у нашия сайт бе кво си изкара на цяла България хипохондрията

тука ще те излекуваме

фейкомет.

Мутафчийски много отдавна бе казвал /от брифингите, а не от Бенатова/  че от 12 години пие хапчета.

Е и ?

Грозно е да се спекулира с това.

преди 6 минути, Inana.. написа:

Но , човеко , да те светна - НЯМА ВИРУС , ЧИЙТО ИНКУБАЦИОНЕН ПЕРИОД Е 2 седмици.

Това беше отново измислено , за да Подчертае колко е коварен вируса и как трябва да бъдете затворени поне 2 седмици !

Искаха и 28 дни , ама не стана. 

Не че нещо , ама е имало случаи именно на заразени с повече дни , така че това не е нечия "приумица" .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, палав_ник написа:

"Маските са за да мълчат хората "и да не се целуват !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Inana.. написа:

И знамето ще носиш , къде ще идеш :biggrin:

На всичко съм готов, но кое знаме да бъде 

giphy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Мутафчийски много отдавна бе казвал /от брифингите, а не от Бенатова/  че от 12 години пие хапчета.

Е и ?

Грозно е да се спекулира с това.

тъй ли - ми да си ги пие бе

грозно е да си ги пие с цяла България затворена три месеца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

"за несправяне с кризата" ??

Карантината, аутокоректа има вина, не съм видял. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

тъй ли - ми да си ги пие бе

грозно е да си ги пие с цяла България

Плюс още 800 хил. българи

Но не това е причината за решенията на Щаба.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Inana.. написа:

"и да не се целуват !

На най милото ни посегнаха начи, как да не поиска човек оставка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, палав_ник написа:

Браво и на теб. Ти на това ли се радваш ?

Що мислиш му викаме Ушко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти кого заплашваш бе ?

Очакваш да измрем яко за да се окажеш прав ли ?

Що за садисти сте вие ?

Мутафчийски ли ви даде тон за песен да заплашвате ?

Не ви е срам !!!

Ушко и морал 

Моля???

Никого не заплашвам . Не знам какво се пениш толкова.

Констатирах че тези които са най ревльовци за права, ако се опре до тяхното дупе, почват да реват в обратна посока... защо мерките са били толкова слаби и защо се е  допуснало това.

т.е. и с по рестриктивни мерки и с по високи, пак се плюе.

А реално , ти си пример за неадекватно плюене.

Тук имахме и сега имаме едни от най либералните мерки спрямо вземани по света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

истината съм написала - важи за всички носенето на маски в закрити помещения

Щом се налага носенето на маски , ЗАЩО държавата не ги осигурява безплатно , както е по ЗАКОН за извънредните ситуации ? КАКВО в България се направи РЕАЛНО за хората , както направиха по другите държави в тази така ИЗМИСЛЕНА обстановка ?  Или ще си менкаме заповеди когато и както ни е удобно. Това на какво прилича? Не ти ли намирисва на нещо ? Хората освен задължения имат и ПРАВА , които са тотално погазени . Като вземеш НК ,Конституция  излиза ,че всичко което се е вършило досега и продължава да се върши от властимащите е НЕЗАКОННО и ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОННО !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

На всичко съм готов, но кое знаме да бъде 

giphy.gif

Виж как бързо та убедих за каузата :biggrin:

другите пишат фермани тука 500стр.:rolleyes:

svoboda-ili-smyrt-zname-500x500.jpg

преди 5 минути, FusE написа:

На най милото ни посегнаха начи, как да не поиска човек оставка 

а  така , а такааа ..влезе в час ти ...:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Що мислиш му викаме Ушко ?

Нямам против прякори, но няма да те направят по умно изглеждащ, храниш от интригата, е да това е присъщо за накой жени, но пък всяко правило със своите изключения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, FusE написа:

За какъв бизнес говорим когато не може да понесе два месеца нулева печалба?

Чакай да ти кажа истински случай. Човека държи 4 заведения с кухня. Общо 60 човека персонал. Месечния му приход е общо около 100 000 лева. Месечния му разход (наеми, заплати и разни там такси и простотии) 90 000 лева. Докато работи кеф- за него чисти 10 000 на месец. Обаче, спира да работи 2 месеца и... няма 100 000 приход на месец, обаче има 90 000 разход!!! и кво става за 2 месеца? 180 000 назад, щото на някакви си пишман тарикати им се приискало да щипнат малко европомощи за коронавирус. Как ти се струва? Тва него го връща 18 месеца назад! Ако има и кредити (не съм го питал ама сигурно има), го връща сещай се къде. Ти под бизнес само милиционерския бизнес ли се сещаш, дето всичко е гарантрано от 100 страни? Бизнеса е динамика братче и нормалните бизнеси не ги закриля никой! Печелиш- харчиш! Да държиш пари е спъване на бизнеса. Кво гледаш Домусчиев? Тва не е бизнесмен. Тва е копой на държавна хранилка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Inana.. написа:

Виж как бързо та убедих за каузата :biggrin:

А аз нямам нужда да бъда убеждаван дълго, да има кебапчета и кифтета само :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, палав_ник написа:

Щом се налага носенето на маски , ЗАЩО държавата не ги осигурява безплатно , както е по ЗАКОН за извънредните ситуации ? КАКВО в България се направи РЕАЛНО за хората , както направиха по другите държави в тази така ИЗМИСЛЕНА обстановка ?  Или ще си менкаме заповеди когато и както ни е удобно. Това на какво прилича? Не ти ли намирисва на нещо ? Хората освен задължения имат и ПРАВА , които са тотално погазени . Като вземеш НК ,Конституция  излиза ,че всичко което се е вършило досега и продължава да се върши от властимащите е НЕЗАКОННО и ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОННО !

Точно така ! Затова трябва да пребием тези мародери и да ги натикаме в затвора ! 

Ще ни пречат на секса и живота тези малоумници зли ! Ама-Ха !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Inana.. написа:

а  така , а такааа ..влезе в час ти ...:biggrin:

Бяга ми центровката в някой  моменти та за тва така :D

преди 1 минута, Inana.. написа:

Ще ни пречат на секса и живота тези малоумници зли ! Ама-Ха !

Тва е недопустимо, противоконституционно и античовешко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Бизнеса е динамика братче и нормалните бизнеси не ги закриля никой!

Няма или не иска да те разбере , или му е угодно да опонира , без да е вътре в нещата . Точно това се получава ,което си написал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, haidukpikaso написа:

истината съм написала - важи за всички носенето на маски в закрити помещения

къв си ти бе че ще ми ходиш без маска из мола - гадна низша твар е тва си

Давай продължавай с обидите Калинчо ти гледа сеира .

преди 8 минути, Inana.. написа:

Щом се налага носенето на маски , З

Налага се в магазини и молове но в градският транспорт мисля ,че е прекалено , какво правят асматиците в такава ситуация ? За магазин съм съгласен за маските ама в маршрутки прекалено е .Сега в жегите пп обяд като се напълни с хора става задушаване . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, палав_ник написа:

или му е угодно да опонира

По скоро изгодно, като на Миро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...