Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, палав_ник написа:

Освен , че си лъжец , друго няма . И ако те попитам защо ти трябваше да лъжеш , пак няма да отговориш .

да няма да ти каза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

да няма да ти каза

Естествено !  Приключвам по въпроса .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

момчета с работа кинти не се изкарват с нея можеш само да си осигуриш некакво живуркане.

Гърбав станах аз :) 

Сещам се навремето...може би преди 12-15 години, август месец хванах някаква страшна болест август месец. Ходих на басейн, дето бе пълен с мангали. Мисля тогава говореха за миненгит, макар да не знам какво е това, но си изкарах страшно август - темепратура, задух, кашлица, хрема, свирене на дробовете...Не знам що тогава нямаше карантина и не затвориха басейните. Защо не затвориха гетата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

да бе ,да чета

Трябва да почетеш, че да се научиш да пишеш. Като гледам Еднокнижния не ще да е само той с една прочетена книга, ти май и толкоз не си прочело. Всички в ГЕРБ май сте така – особено калинките:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как досега се е спазвало карантина в Берлин. Винаги е било така. 

Градините, парковете навсякъде.

image.thumb.jpeg.40cdc679f80bfc9846fb4f34b2c767fa.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Ето как досега се е спазвало карантина в Берлин. Винаги е било така. 

Градините, парковете навсякъде.

Германците стоплиха, че ги лъже искукуригалата баба Меркел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Мальчик Бананан написа:

мани го тоя  ве 

Inana..

да си прави сметка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Германците стоплиха, че ги лъже искукуригалата баба Меркел

Аз дори не разбрах, че има карантина. Забрана за излизане. Хубаво, че след 3 месеца без маски, задължиха маските, които бяха преди кът, че да разбера че има нещо и някаква забрана. И по някои магазини бяха затворени, по това също може да се ориентира. Иначе -не.

Ако на това му викате карантина, то така е откакто съм в Берлин.

https://youtu.be/YvXXjUPQnZ0

€€€€€€€

Мина вече 1 месец от първия от многото протести в Берлин. Все още няма бум на заболяли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Pifi Pedolino написа:

Има една книжка Das Kapital  написана от един другар нея можеш да я използваш като
кратко начално ръководство.

Няма нужда да се затруднява с "трудни" книги , до които и без това няма достъп за мислене .:lol6: 

Достатъчно е да знае и разбира елементарното , казано още в древни времена :

" Без грабеж няма растеж ! "  - Лакомия и Агресия ( и Мързел в частност ) !........и това обяснява всичко , както исторически , така и всекидневното . :nono:

Ама той (и не само той ! ) и това не знае . :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в Испания тръбят из новините,че напрежението в страната стигнало до краен предел.След това допълват,че от 1 юни,вече няма нито една ,,жертва" от корона вируса,а оздравелите са 150000.Уплашиха ги тези продължаващи протести и намаляват цифрите вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.05.2020 г. в 12:46, Inana.. написа:

Общо взето се доказа моето Твърдение

то просто всички я играят същата игра... То няма как - сред гласовете от тази вселенска мъдрост, дето ти извира от ДНК-то, направо трещи от "доказателства"...

Понеже това са игри на "най-еволюиралите"... :lol6:умници - един от друг по-умно еволюирали. И накрая "заедно"

преди 18 часа, палав_ник написа:

Аз лично не съм изкарвал нищо ,

работя си и си свиркам .

тва е най-смешната част -

Не съм изкарвал нищо - но за изкарването е важно и определящо какво си "вкарал". Така че "вкарай" го, за да го "изкараш" - това е просто принципно обобщение.

РАБОТЯ си и и свиркам - това вече е най-веселото.

Прави се обосновано допускане че става въпрос за работник/чка на магистралата.:lol6:Те точно такива - изкарват онова което (сами, или други) са им вкарали ( с известни изключения). За "свиркането" - е пак това....

За повече мъдрости и подробности - темата има честта да бъде надникната от вселенска мъдроложка... която е специалистка и по вкарванията и изкарванията... и сърбежите. (но в розово, разбира се). Така, че - винаги по тия въпроси е важно да сведе какво "мисли вселената" по тия казуси. Разбира се - само "да си пусне езика" :lol6:( цитат)

-----

Темата прави впечатление и с нещо друго:

Не съм срещал досега форум, с толкова много малоумни никове и аватари...( щях да допълня и с "коментари", но се сетих че има и други места, дето са По-по... ) Подигравката... и иронията които бликат от никове, самоописания и аватари - направо кърти с опита да се изживеят скритите зад тях като "мъдри", знаещи и ... сериозни. Ма - най-сериозните. Това, допълнено с доста ясните опиянителни и опиятни изтрещявания - по една или друга причина - направо подава важния облик на цялата тема...

---------

Ми... посмях се на поредните ежедневни изцепки в темата, повторенията в репертоара са си пак налице... Пуканките свършиха, утре ще надникна пак, че хумор винаги се намира... Малко е плосък, но понякога има попадения. Не знам защо не обединят темата с "вицовете"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _ramus_ написа:

Ми... посмях се 

По точно,надсмя се...! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да има втора вълна? Революционерите умряха от скука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, skalata_73 написа:

тъй като питаш, да питам и тук

bb0tkm6du2x41.png

https://ec.europa.eu/eurostat/databrowser/view/tps00047/default/table?lang=en

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рамосмен как технично и шикарно се приплъзва по никът ми , в отчаян ход да му посветя 50 гр. внимание.

Така жадува да си развържа острият , циничен , влажен и игрив език за него , че дългите му пръсти всеки път треперят , когато се опитва да ме погъделичка да си обърна погледът.

И понеже е доста плах , а и неуверен в способностите си , за любителските анализчета и шаблончета да не говорим е решил да ме изненада с голяма "страшка -смешка ' , титла , с "внушителни размери " - "От тежката артилерия".

Горкият робокоп откъде да знае , че сред философските среди тази "формулировка " подава Съответност на "комплексар ".

Асоциацията и защитната реакция на вътрешната нестабилност , породена от дълбаещите в егото комплекси винаги паркира в концептуална рамка на "емпирична тежест ".

С тази нелепа и смешна концепция субектът се надява да изведе безапелационен "авторитет" към несъществуваща йерархична система , към която слабото му иначе интелектуално ниво му се иска да Принадлежи. 

Откъде да знае нашият "пишман психолог " , че тази "формулка " е дедукция в детската психология.

Много смях и забавление с този рамосмен . Симпатичен ми е .

Още повече , когато  се мъчи да сглоби и построи теория от материали , които нито вниква , нито умее да асимилира .

Ама е забавен за сметка на това , отличим в нарцисизма си.

Тате , имай предвид , че бях нежно - снизходителна във 50 -те гр. внимание .:withballoon2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, skalata_73 написа:

Има не една, а много вълни в Щатите. Предлагам да се прехвърлим там. Демократи и негри са в екстаз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Inana.. написа:

сред философските среди тази "формулировка " подава Съответност на "комплексар ".

Голем е "езика" дето го вадиш. Това изречение извадих... но всичките просто къртят поредния фейков пик към глупомера. И по-големи глупости си писала, но за тая вечер "блестиш" с поредните си би-серѝ. :lol6:

Как се живее с този ум с размер на атомче ( но пък с "голям език", дето добре че не го вадиш често) - просто не ми е понятно. Дори амеба би се изприщила от почуда... Но пък ме забавляваш, признавам си. Дори когато си толкова предсказуема и елементарна, а едновременно толкова нахакана като маниерност

Глупостта, невежеството и неграмотността са най-весели, когато се компенсират със съвсем детски имитации на обратното... Всички деца минават през това, но някои остават в него за цял живот... Точно комплексарите - в опити да се издокарат на това, което мечтаят да са, пък няма как да стане, освен в главите им, по техния си детски начин.

Един съвсем обикновен и прост пример - импрозивиран пример за неграмотност и невежество...

И така - без нужда от снимка на екрана, над фалшивото виртуално-рисувано лице, избрано за поредния фейк-профил, пише следното:

Inana..

• Войн на Светлината
  • -----------------------

==================

https://slovored.com/search/pravopisen-rechnik/воин

воин                          основна форма
   воин                          ед.ч.
   воина                         ед.ч., непълен член
   воинът                        ед.ч., пълен член
   воини                         мн.ч.
   воините                       мн.ч., членувано
   воина                         бройна форма

==========================

Изглежда че от Испания-та нещо се изпростява като се позабрави граматика и българския... Освен това - напора за писане с главни букви, в много от случаите, а в други - не толкова... говори доста за "вътрешното положение" и смяната на настроения и нагласи... С комбинация с разделното писане - на абзаци, дето нямат връзка помежду си; прескачането на последователността в логиката на изказа и губенето на връзките (характерно и за няколко други форумни звезди) и когнитивните пропадания... обрисуват психичните смени, дето действат :отвътре" и са доста различни от упорито наслагвания и описвания образ, който всъщност си е обикновен фейк. Не е оригинално, защото по същия първосигнален начин действат и няколко други... "основни форумни лица".

Всеки комплексар отделя страшно много енергия по фасадата, по мимикрията, по издокарването да е нужния за него образ. Точно опитите за изтупан и натруфен изказ (какъвто е точно цитирането изречение) без каквато и да е идея за осмисляне, довежда до много смешни резултати... смешни... със своята наивност, с показната необразованост, с елементарността в реакциите и силата на опитването да се издокараш на всяка цена... щото все пак "образ се гради"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, _ramus_ написа:

тва е най-смешната част -

Е как да не е смешно . Очаквах по-задълбочен анализ , път то не ти се е накичил боба. Пробвай с карти ТАРО , кристална топка , или и  с тях звездите не ТИ го говорят . Тук някой , не помня кой,  беше предложил една техника с барут . Пробвай с нея и може да ти просветне. Аа , забравих за смешната част. Ето я.

преди 8 часа, _ramus_ написа:

Пуканките свършиха, утре ще надникна пак, че хумор винаги се намира... Малко е плосък, но понякога има попадения. Не знам защо не обединят темата с "вицовете"...

Не можа да издържиш нали ? Не си държиш на думата . Каза утре , пък видя Инана и нещо ти стана . Я кажи нещо за коронката , за да се впишеш в темата.

преди 2 часа, Inana.. написа:

рамосмен как технично и шикарно се приплъзва по никът ми , в отчаян ход да му посветя 50 гр. внимание.

Разбира се . Не може да ти устои . И на думата не си държи . Покажеш ли се и винаги готов да се отърка в теб . Подлудила си го този човек . Не знае на кой свят се намира .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, палав_ник написа:

Очаквах

ми очаквай си... просто ми е забавно. :lol6:

Ти АНАЛИЗ въобще си нямаш идея какво означава?  Но пък звуци и чертични некви - що да не се папагали от папагалите.

преди 10 минути, палав_ник написа:

Я кажи нещо за коронката

разбира се - корон(к)ите са замо за крале и кралици. И са част от дентологията.

Останалото в темата са пълни глупости, които от време на време ме забавляват с наивинитета си.

Много е силен напора някой да се издокара чрез думички, които нито са му понятни, нито има идея какво означават. Но в неговата представа и някакъв фантазен свят - му докарват някакво изживяване че той е пич, велик, силен и мъдър, сигурен и стабилен, осведомен и много знаещ...  На моменти е толкова...  жалко... особено когато започне повторителността и упоритото натякване с едно и също... Понеже образът при неадекватно за него огледало лесно почва да се пропуква, се компенсира с утвърждения и упорити повторения, опити за "подобаващи отговори", пък те няма как да се реализират с имитации и нагласации... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...