Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 9 часа, miro20 написа:

Щом не е  опасен какво те притеснява тази ваксина ?

Нагъл лъжец си ти. Никога не съм писал, че ме притеснява.

Не ме притеснява ваксината, защото нямам намерение да ползвам подобна глупост и малоумие. Не съм като тебе дето си слагаш скилидки чесън на онуй място от страх.

Притеснява ме медицинския фашизъм, който проповядват Щаба и Правителството.

Притеснява ме задължителното лекуване и погазването на човешките права и демократичните ценности

Притеснявам се и за не особено интелигентни хора, като тебе, които ще си бият отрова, защото ваксина произведена за по малко от година е точно отрова.

Притеснява ме, че менгелския щаб и мафиотското правителство може да започнат насилствено ваксиниране с тази отрова.

Ваксина изработена за по малко от 15 години е отрова. 

За това очаквам на 15 юни в 1200 часа по обед в центъра на София да се вдигне народа на бунт и да измете менгелетата уродливи и свинскозурлести.

Ама яко очаквам !!!

преди 8 часа, Радул написа:

Психолога на Бойко.

Гадателката на Берлускони

преди 9 часа, miro20 написа:

Нали е някаква настинка.. много лека настинка...

що не се ваксинирате ? 

1. Защото няма смисъл ве бавен, да се дупчиш заради безобидна лека настинка

2. Защото за по малко от 15 години, бавен, не може да се изработи качествена ваксина за каквото и да е

3. Защото ковид19 математико не е черна чума със 50 % смъртност, а е лека настинка с 0.03 % смъртност и няма нужда от ваксинация, бавен.

4. Пиша ти бавно, защото знам, че четеш трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2572

• Реджеп Иведик

2824

• Радул

2926

1. Ваксина се бие само на здрави хора.

2. Здрави хора не са застрашени от ковид19

3. Застрашени от ковид19 са само хора с тежки заболявания.

4. На болни хора е престъпление да се бие ваксина.

И друго

СЗО призна, че хора без симптоми не могат да заразяват с ковид19

Следователно мерките и ограниченията на човешките права на видимо здрави хора, сриването на икономиката и обричането на хиляди на безработица и мизерия, са геноцид и медицински фашизъм, за който властта трябва да си плати

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

лекарите ги пишеха, за да взимат повече пари

ахааа.. аз помислих че има къде да се запише човек за болен и да му дадат тия 1800 лв

:)

преди 9 часа, karadzha написа:

Какво като няма, той гледа да вземе едни пари, че от тролене, явно, нещо слабо се печели напоследък:D

Вие ще кажете колко се печели от тролене. Помислих че поне знаете къде да се запише човек за тия 1800 лв.

:)

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Нагъл лъжец си ти. Никога не съм писал, че ме притеснява.

Нищо не лъжа, просто питам за ваксината кой и защо не иска.

Или пък иска :)

Не ме притеснява ваксината, защото нямам намерение да ползвам подобна глупост и малоумие. Не съм като тебе дето си слагаш скилидки чесън на онуй място от страх.

Притеснява ме .....

Притеснява ме .....

Притеснявам се........

Притеснява ме, че .......

не бе, никак не си притеснен... 

Успокой се малко.. побъркахте се с тази истерия по "леката настинка" :) 

Защото няма смисъл ве бавен, да се дупчиш заради безобидна лека настинка

......

Ваксина се бие само на здрави хора.

Нали си здрав, нали не те бърка толкова безобидна лека настинка от която и ваксината ще е още п обезобидна. 

Да докажеш че "въобще не си притеснен" :)

Здрави хора не са застрашени от ковид19

...

СЗО призна, че хора без симптоми не могат да заразяват с ковид19

Ко  ?

Я пак ? :)

преди 10 часа, FusE написа:

Отричането е защитен механизъм за постигане на по комфортно състояние. 

мн точно казано. Някои отдавна проявяват точно това тук. :)

Следователно мерките и ограниченията на човешките права на видимо здрави хора, сриването на икономиката и обричането на хиляди на безработица и мизерия, са геноцид и медицински фашизъм, за който властта трябва да си плати

Следователно нищо от това което казваш, е истина или реалност.

А "притесненията" които си изброил по горе са си чист вид истерия и параноя. Класически случай.

Наистина има резон твърденията че хората пострадаха най вече косвено от вируса.А не толкова преките случаи на болни и починали.

пп

Между другото... малко статистика

- България 93 нови заразени , 4ма починали, общо 168

Швеция 4800, Бразилия 41 хил починали  и т.н.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, miro20 написа:

4ма починали

От придружаващи заболявания несъвместими със живота.

То няма нито един човек починал от ковид19 в целия свят.

Всички са починали от тежки придружаващи заболявания несъвместими със живота.

Всеки умира от смъртоносните заболявания, които има, а ако намерят в кръвта му коронавирус мутафчийчетата крещят от радост и го пишат, че е починал от ковид19

Истерията, която сеят зурлестите свиноподобни менгелски мутафчийчета е нагла черна лъжа !

Няма черна чума ковид19. Това е слаба и безопасна лека настинка.

А действията на правителството по предприемане на ограничителни мерки срещу здрави хора, въпреки признанията на СЗО, че видимо здрави хора не могат да заразяват с коронавирус, е геноцид срещу българския народ, за което трябва да си платят !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

За това очаквам на 15 юни в 1200 часа по обед в центъра на София да се вдигне народа на бунт и да измете менгелетата уродливи и свинскозурлести.

Ама яко очаквам !!!

Да, ама от вчера ако пипнеш полицай - 2000 лв глоба. Сега могат да глобят всеки който хванат в безредици. Нали се сещаш защо въведоха това? В САЩ ограничават правата на полицаите, а нашите обратното. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Shiniasu написа:

Да, ама от вчера ако пипнеш полицай - 2000 лв глоба. Сега могат да глобят всеки който хванат в безредици. Нали се сещаш защо въведоха това?

Ми няма да ги пипаме. Ще ги помолим учтиво да минат на наша страна.

Ако ли не, на война, като на война.

преди 13 минути, Shiniasu написа:

Да, ама от вчера ако пипнеш полицай - 2000 лв глоба

Мутафчийчетата яко са втреперали баджака

"Докле е мъничка змията

елате да се съберем,

с крака да и строшим главата,

свободни да се назовем."

Даскал Добри Чинтулов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Реджеп Иведик написа:

въпреки признанията на СЗО, че видимо здрави хора не могат да заразяват с коронавирус

Абе все го повтаряш това , та може ли малко повече инфо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.hallo-muenchen.de/muenchen/corona-muenchen-bayern-coronaapp-app-aktuell-soeder-zahlen-news-regeln-lockerung-13717959.html

От месеци актуализации, проблеми със софтуера. Това е оправданието за постоянните минуси в статистиките.

Днес 1000 заразени, утре ще са -400. Не е малко странно и опасно в тази извънредна ситуация да се обновяват, пипат компютрите.

Щом работи, защо трябва да се обновява и то в тази област. Където става въпрос за животи. Нали трябва да се знае и дори грубо, каква е обстановката в този регион.

През 1914 година едва ли са обновявали софтуера. Всичко на ръка.

Става въпрос за МюнШН (Мюнхен) днес са коригирали отново статистиката.

https://www.hallo-muenchen.de/muenchen/corona-muenchen-bayern-coronaapp-app-aktuell-soeder-zahlen-news-regeln-lockerung-13717959.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това означава, че тази статистика вече е тотално компрометирана и не става да си избършеш гз с нея. Не да се взимат решения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, miro20 написа:

Абе все го повтаряш това , та може ли малко повече инфо ?

https://www.24zdrave.bg/article/8679134

Хем вашия весник.

А сега кажи нещо де !

"СЗО призна и си посипа главата с пепел, че безсимптомни носители, които са над 95 % от хората срещнали вируса, не заразяват околните"

24 часа

Сиреч, мой не високо интелигентни приятелю, мерките, ограничаващи правата на видимо здрави хора, са абсолютно излишни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Реджеп Иведик написа:

Хем вашия весник.

А сега кажи нещо де !

"СЗО призна и си посипа главата с пепел, че безсимптомни носители, които са над 95 % от хората срещнали вируса, не заразяват околните"

24 часа

Сиреч, мой не високо интелигентни приятелю, мерките, ограничаващи правата на видимо здрави хора, са абсолютно излишни

103984063_3410632652328332_8690434192382367149_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Реджеп Иведик написа:

Хем вашия весник.

А сега кажи нещо де !

24 часа

Я кажи какво от цитираното има нещо общо с думите ти :

Цитат

въпреки признанията на СЗО, че видимо здрави хора не могат да заразяват с коронавирус

Чети си линка де. Къде пише "здрави хора не могат да се заразят"

Прочети и това накрая :

https://btvnovinite.bg/svetut/szo-asimptomatichni-nositeli-na-koronavirusa-rjadko-predavat-bolestta.html

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето вижте как стоят нещата със "Свободата на Словото " в България ! 

Ето защо се случи и тази Масова Психоза и Гротеска във връзка с "пандемията " !!!

И фенкоронките ще ми цитират тук Окупирани медии , инструмент на Диктаторите !!!

И ще ми ги представят като АРГУМЕНТ ?!  " мии това писаха по 24, 168 и 196 часа !!!

А това , което ние носим от Свободната журналистика , понеже е в Немилост , било ФЕЙК , БЕ ??!!

ФЕЙК БИЛО !!!

Държат Юздите на медиите , Психясаха народа , разиграха театъра , който им наредиха чудовищата , взеха едни милиарди , бочко , за да не го бият много - разигра няколко печеливши хода , в полза на народа / върнал им пари , от същите сделки , които направи и сега Връщал , видите ли/

и къде какво връща никой не знае ! Ама важното е да се отрази , че нещо там връща мутрата ! Некви милиарди върти , от единият джоб в другият ! И " няма да се плашите , аз тва за Вас го правя " !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

phpm1msr6_800x*.jpg

https://offnews.bg/analizi-i-komentari/trend-nad-milion-balgari-viarvat-che-covid-19-ne-sashtestvuva-730496.html

Над 2,3 млн. българи са съгласни с твърдението, че коронавирусът е изкуствено създадена болест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Къде пише "здрави хора не могат да се заразят"

Ама то не пише и, че Локомотив София е космическа совалка

Що за идиот си ти ?

преди 2 часа, miro20 написа:

"въпреки признанията на СЗО, че видимо здрави хора не могат да заразяват с коронавирус"

Каква връзка правиш, между думите в кавички, в двата цитата

Само завършен идиот може да твърди, че двата цитата са с еднакво значение.

Пак повтарям бавно

СЗО призна, че безсимптомни носители не могат да заразяват други хора. Оповестено е във всички световни новинарски агенции. 24 часа, са го преписали конкретно от CNN

Безсимптомни носители са видимо здрави хора. Съгласно статистиката, безсимптомни носители са около 95 % от хората, които са се срещнали с вируса.

Следователно, всички мерки, които ограничават правата на видимо здрави хора са абсолютно излишни.

Има смисъл, да се процедира така, както е било при предишните зарази, а именно, мерки и карантина да се прилагат само спрямо болни от съответната зараза хора, които проявяват симптоми на заразата.

Здравите хора, съгласно признанията на СЗО, не са опасни, дори и да са се срещали с вируса.

Мерките ограничаващи правата на здрави хора, съгласно това признание, които обрекоха на безработица и мизерия много българи, и фалираха много бизнеси, са абсолютно излишни. Те са геноцид срещу българския народ. Едно към едно.

Какво право има правителството да затваря областни градове, да затваря хотели и ресторанти, да затваря планини и паркове ?

Какво право има особено сега след признанието на СЗО, да кара хората да си слагат унизителни намордници в градския транспорт ?

Какво право има да удължава извънредната ситуация с още 15 дена.

Това е злостен, неоправдан с нищо геноцид, за който правителството трябва да си плати

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Реджеп Иведик написа:

Изработването на ваксина за нова зараза отнема около 20 години

Вероятно така става някъде по варненските провинции, Анадола, ескимосите и сахарските племена и сред арабските пустини.

Добре че в тия места още не са отваряли гугъл... и поне нямат очаквания за 'видовден'. :)

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

СЗО призна, че безсимптомни носители не могат да заразяват други хора. Оповестено е във всички световни новинарски агенции. 24 часа, са го преписали конкретно от CNN

Безсимптомни носители са видимо здрави хора. Съгласно статистиката, безсимптомни носители са около 95 % от хората, които са се срещнали с вируса.

Следователно, всички мерки, които ограничават правата на видимо здрави хора са абсолютно излишни.

и такааааа - фейка, сравнен с инфото в статията:

Предаването на коронавируса от безсимптомни заразени е "въпрос с много неизвестни", заявиха от Световната здравна организация (СЗО). Колко души могат да бъдат заразени от, човек, който е носител на коронавируса, но не проявява никакви симптоми? Това е въпрос, чийто отговор все още не знаем, уточниха от СЗО.

Прочети още : https://www.actualno.com/interest/ima-danni-che-bezsimptomnite-nositeli-na-koronavirus-pochti-ne-zarazjavat-news_1470436.html

Лъжите сред тази тема добиха вече статут на "норма" за няколко човека. Делюзиите вече прерастват в някои психични девиации и упоритостта колко са логични, правилни и валидирани е фанатично повторяема. С многото повторения на лъжи и фейк... може би някои искат да внушат че делюзиите им са истина за всички, а не само за тях си.
преди 4 часа, Inana.. написа:

което ние носим от Свободната журналистика ,

:lol6:Еее, "свободните журналя" още не са дорасли да са на свободна практика направо към вселенския вестник.

Горката "журналистика"... просто... :lol6:Фейкологията откога се нарича "журналистика"? А интересно - фейкометите се цанили за "журналисти". Тя БСТВ направо е бъкана от журнализъм... и е пример за 'свободия'.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз съм пътешественик и смятайте как ме "удари" тая простотия! Смятам, че света изтрещя за няма нищо и че нашите усвоиха квото трябваше и сега разхлабват яко... Тъпото е, че много хора още са в истерия и като ги доближа без маска скачат на бой едва ли не... Според мен поне Европа трябва да се отвори моментално без карантини, карантии и простотии... Те точно и това обсъждат тези дни, така че ще следя с интерес новините и ще постна веднага щом изкопая нещо чуждестранно като инфо, понеже е по-достоверно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване