Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 21 минути, Inana.. написа:

P.S.  рамосмен , николов , фуса , миро20 и още знайни и незнайни коведари да не се ослушват , ами да почват да тренират !

В случая форумните амулети за предпазване от коронката са : знайни и незнайни дивотии , под формата на гениални мисли и психоанализи на килограм , барут , в-к 24 часа , бушончета с различен ампераж,чесън . Препоръчително е ритуалите да се извършват в затворени помещения , а задължитено е намордници на всички дупки , за по-сигурно и никакво излизане навън ! Победата над пандемията от ковид 19 е гарантирана! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1826

• miro20

1532

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 1 минута, палав_ник написа:

В случая форумните амулети за предпазване от коронката са : знайни и незнайни дивотии , под формата на гениални мисли и психоанализи на килограм , барут , в-к 24 часа , бушончета с различен ампераж,чесън . Препоръчително е ритуалите да се извършват в затворени помещения , а задължитено е намордници на всички дупки , за по-сигурно и никакво излизане навън ! Победата над пандемията от ковид 19 е гарантирана! 

Тази картина как я създаде не знам , ама удивително ми заприлича на сцена от оргия на чудовищата .. :rolleyes:

Изумена съм да открия Създател на 3D картини тук. 

Успя да ми възбудиш въображението ...Браво ! :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема и аз женски ник да си сложа...Примерно bildera_ без долна черта, че навремето много хора ме мислеха за жена с тоя ник :) Явно такива, дето английски не са и помирисвали, макар че тия, дето го помирисваха, си го превеждаха като строител. Баси...и аз не знаех английски и не знаех, че билдер значело строител...Но пък си ме кефеше, като ме приемаха за жена с това "а" накрая. Пo някое време разбрах, че си вкарах таралеж в гащите :P 

Затова и сегашния ми ник е написан с български букви, българско произношение( почти де, щото винаги съм го знаел гробаря като Ъндъртекър, а и така ме наричаха по ведно време) и английско значение ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ъндъртейкър написа:

Да взема и аз женски ник да си сложа...

Палавият ник е вече зает . Има доста свободни, които завършват на НИК . Въпрос на въображение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, палав_ник написа:

Палавият ник е вече зает . Има доста свободни, които завършват на НИК . Въпрос на въображение.

добре , че не спомена 3-буквените :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Inana.. написа:

Що ? Кого си хареса да сваляш ? :rolleyes:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито .Другите да си свалят каквото искат . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

преди 5 минути, Inana.. написа:

добре , че не спомена 3-буквените :biggrin:

Въпрос на въображение  и най-вече желание .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

Да ... Точно така .... Всичко Долу ! Маски , каски , намордници , колани ..Всичко ДОЛУ .

Родили сме се Голи и Свободни и така ще си ходим .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Inana.. написа:

Да ... Точно така .... Всичко Долу ! Маски , каски , намордници , колани ..Всичко ДОЛУ .

Леле , чак сега вече ще ни обвинят в нудизъм . Долу намордниците !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Леле , чак сега вече ще ни обвинят в нудизъм .

Фенкоронките полудяват да ни видят без маски , а ако ни видят голи да ходим - Това ще ги затрие директно. :biggrin:

Имай ми Доверие :weather2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Inana.. написа:

Фенкоронките полудяват да ни видят без маски , а ако ни видят голи да ходим - Това ще ги затрие директно. :biggrin:

Имай ми Доверие :weather2:

Разбира се . Утре само като прочетат какви сме ги писали по нощите ,не ми се мисли откъде ще ни подхванат . Аз съм спокоен , защото знам , че ТИ ги ваксинираш много правилно по своя си начин . Отдавна съм забелязал как някои реагират след твои коментари .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Утре само като прочетат какви сме ги писали по нощите ,

от 12 до 6 ч.  малко почивка от революцията :help:

Ето глобалистите как мазно , наивно и брутално Манипулират човечеството :

"

Най-важното нещо, което трябва да разберем, е, че природата ни води към нови форми на връзка между нас, тъй като всички си влияем и разчитаме един на друг, точно както това илюстрират вълните на коронавирусната инфекция.

Коронавирусът няма да изчезне бързо. Може да остане с години, въпреки че може да промени вида и спецификите си. Ето защо е наложително да трансформираме обществото и икономиката в съответствие с нововъзникващата реалност. "

В превод

Ще стане каквото Ние сме решили ! Свиквайте или заминавайте ! 

https://spisanie8.bg/светът-в-теб/2020/0623/сърфиране-по-вълните-на-пандемията.html?fbclid=IwAR3cOzfdQdmSmykBVeuSmhyq8f87ZiQ8RFp9f-eIKze_7HbucYehHNiaR9Q

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Inana.. написа:

Ето глобалистите как мазно , наивно и брутално Манипулират човечеството :

Пълно е с такива дървени философи . Направих си за мен една бърза справка и разбрах нещо , което не знаех ,че съществува

СВЕТОВЕН СЪВЕТ НА МЪДРОСТТА !  

Представям си цялата световна мъдрост на едно място . Спирам да мисля .

https://www.michaellaitman.com/bg/

Михаел Лайтман e професор по онтология и теория на познанието, доктор по философия, магистър по биокибернетика, член на Световния съвет на мъдростта (Word Wisdom Council) и ръководител на Ари институт (ARI) – независима организация с нестопанска цел, занимаваща се с научна и образователна дейност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, палав_ник написа:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито .Другите да си свалят каквото искат . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

преди 1 час, Inana.. написа:

Аз откога подозирах и на няколко пъти споменах че най големите истерици с психоизблици и фантасмагории граничещи с лудостта   в тази тема са именно от хората толкова яростно отричащи мерките като вас.

Пак се оказах прав :

https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/Horata-s-psihopatichni-cherti-sa-po-sklonni-da-ne-spazvat-merkite-v-us_152546.html?fbclid=IwAR1f5y4OXno69oOVZPkV67ymLfm_PxL-L04THT6RmuClbM_eprdL2VW-_rk

:giggle1:

Важи и за Реджепа дето психяса от една маска и обърна религията към БСТВ и копейкин :) 

преди 2 часа, Inana.. написа:

Те направили Перфектен план !  Ама толкова Перфектен , че искат да станете Всички Съвършени и Чисти и ....БЕЗСМЪРТНИ !!!

Забележете - Да Изпаднете в Състояние на Духовно Безсмъртие !

За тази цел КОВИД 19 няма намерение да си "ходи " ! 

Бизнесите ще Пропаднат ! Бизнеси изобщо не ви трябват ! Да ходите на работа също !  За какво са ви парите ?!? 

Вие дрехи на гърба си имате ли си ? Стигат ви !  Какво още ви трябва ? Храна  ? 

Ами природата ще ви помогне ! Ще сеете и ще ядете чиста , натурална храна !

Нищо друго не ви Трябва !   Стига сте консумирали ! Направете си промивка на мозъка ! 

И ще Изпаднете в Духовен Разкош и Разцвет и най- вече ще станете Безсмъртни ! 

Това е Новото Състояние  , до което Трябва да се докарате , ако искате да "оцелеете " ! 

Това няма нищо общо с никакви религии ! Да не си помислите също , че ще изпаднете в Буда - Състояние ? 

Не , просто ще се запознаете със Вечното си Безсмъртно Състояние !!!

Веднъж опознали го - Няма да имате нужда и от храна и вода и въздух ! 

Ние мислим за Вас и ще ви Помогнем да достигнете тази 'Еволюция " на Духа !

Състоянието , в което ще съществувате Вечно !

Трябва да се научите преди Всичко да Преодолявате Смъртта ! !!

Това е Възможно ! Всички трябва да станете Безсмъртни ! 

"Този вирус ще ви помогне " !!! Щото нема да си отиде Никога ! И така ще ви обрече, че Единственият Избор ще бъде  да станете Безсмъртни ! 

Глада ще ви Отвори Всички чакри , точки и цялата Архивирана Библиотека в ДНК ще ви Отвори ! 

Ще си спомните без проблем 18 прераждания Назад ! 

С Вас ше се занимаваме ние тука ....Ама-Ха !

Наплодили сте се като овце по таа земя , не можем да сварим да печатаме пари , за да ви задоволяваме ! 

Сега всички в къщи ! Почвайте да копаете , да сеете и да ловите риба и каквото хванете - това ще ядете ! 

Ей така ще се Развиете и ще станете Щастливи , Безсмъртни и Вечни ! 

Алелуя  

P.S.  рамосмен , николов , фуса , миро20 и още знайни и незнайни коведари да не се ослушват , ами да почват да тренират !

Аааалелуя...

Няма да споря с теб я .... С Наполеон и Атила спори ли се...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.06.2020 г. в 10:21, miro20 написа:

Айде бе ? Сериозно ?

Напълно сериозно.Но понеже виждам, че не успяваш да видиш картинката ще ти помогна.Ще ти посоча защо дори да вземем предвид всичките ти възражения  и то в крайните им положения - резултата е същия.

на 27.06.2020 г. в 10:21, miro20 написа:

Учените не успели да открият антитела в кръвта на около една четвърт от пациентите, въпреки поставената им по-рано диагноза и ясно изразените симптоми на COVID-19. За сметка на това в кръвта на двама от десет пациенти, преболедували безсимптомно COVID-19, е открита висока концентрация на антитела. Това предизвиква въпроси не само дали всички заразени с COVID-19 изграждат имунитет, но и дали може с тестове за антитела да се получи достоверна информация за реалния брой на преболедувалите.

Както вече писах - всички заразени изработват антитела.Всички.В твоя цитат са посочени 25% без такива.

Добре, нека го допуснем.Но антителата не се изработват на секундата, а минава време.Трябва да се търсят оздравели без антитела.Само това трябва да ти подскаже, че това си е свободно съчинение.Но въпреки това несъответсвие да го допуснем.

И какво се променя - нищо.Тези 25% не боледуват повторно.Твърди, че има случаи на повторно заразяване, но в целия свят са единици и броя им няма да промени  динамиката на процесите. Какъв вид имунитет получават не зная, но той е факт.

Твърди се още, че само в 20% от преболедували, разбира се в кавички, безсимптомно.Дори и за тази  свръхпростотия - болен без симптоми, ще затворя очи.

Та само едни 20% от тях имали антитела.Да, добре и това   допуснем.Целта обаче в крайна сметка е имунитет на тези които наистина боледуват.Тези, които боледуват без никой, включая те самите, да знаят - на тях имунитет не им трябва.

Затова Мирко - чрез коефицента на заразяване се съди за броя на хората с имунитет.Просто всеки заразен може да се смята, че ще получи имунитет.

Разбира се доколко траен и как ще се развие във времето е друг въпрос.Ако се запазва в рамките на седмица - лошо.Надяваме се да поне 5-6м и това ще унишожи вируса.Дори и да не се получи - друга алтернатива няма или поне аз не виждам такава.

на 28.06.2020 г. в 12:44, lightshadowmaker написа:

На всеки лекар във ВМА му тургат един чин служебно. Но освен чина, той е спасил и безброй хора като хирург.
Ако беше гръмнало нещо в АЕЦ-а щяха да сложат инженер да обяснява.

Но нямаше да е инженер хранително-вкусова промишленост.

на 28.06.2020 г. в 13:22, lightshadowmaker написа:

Следваща стъпка в логичната мисъл е - Какво причинява вирусни пневмонии в това време, ако не е коронавирусът?
Бактериалните пневмонии и не са толкова заразни. С други думи бройката на пневмонии и то концентрирани изведнъж на едно и също местоположение няма как да е толкова необичайно висока.

Първата логична мисъл обаче е, че не знаем източника на данните ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, badr написа:

инженер хранително-вкусова промишленост.

Аха, знай да яде и да пий

Викаме му инженеро, щото не му знаем името

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, badr написа:

Както вече писах - всички заразени изработват антитела.Всички.В твоя цитат са посочени 25% без такива.

Няма вариант, заразен да не изработи антитела. Това са 25 процента с фалшиви положителни тестове. Видяхме вече доста случаи на положителен първи PCR и последващи 2 отрицателни. Тарикатите не анулират фалшивия положителен тест и човека се води заразен. Обаче няма антитела. И разни ' мислители' почват да се чешат по където не ги сърби, и да измислят нова биология.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, badr написа:

Просто всеки заразен може да се смята, че ще получи имунитет.

Да, добре добре... :getout:

Аз каквото имах се аргументирах и не ми се повтаря едно и също.

преди 18 минути, Радул написа:

Видяхме вече доста случаи на положителен първи PCR и последващи 2 отрицателни. Тарикатите не анулират фалшивия положителен тест и човека се води заразен.

Глупости. И това са обяснявали многократно защо се получава така и защо няма 100%-ово сигурен тест.

преди 18 минути, Радул написа:

И разни ' мислители' почват да се чешат по където не ги сърби, и да измислят нова биология.

Да, като горните двама над мен :giggle1:

Пардон.. трима

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, miro20 написа:

Глупости. И това са обяснявали многократно защо се получава така и защо няма 100%-ово сигурен тест.

Екзактли!!! От там идват и тия 25% без антитела. Фалшиви положителни резултати. Хората нямат ковид, съответно няма и антитела.

преди 21 минути, M.Николов написа:

Бошке... Когато професионалисти започнат да говорят глупости, значи става въпрос за голяма измама. Вирусът бил слязъл надолу и затова изчезнал от носа и гърлото... Няма такъв филм! Инфекцията може да се разпространи надолу, но да изчезне напълно от носа и гърлото- само при пълно излекуване! И то месеци след пълното излекуване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ето влезе в сила намалението на ДДС, ето с червен фон и с бели букви са новите цени.

https://s12.directupload.net/images/200702/3tpn246f.jpg

Пример стара цена олио 0,99, нова цена 0,97.

Питка(Kaisersemmel) 15 евро цента, нова цена с намалението 14  еврно цента.

https://de.wikipedia.org/wiki/Kaisersemmel

Цените са от брошурата на

https://www.netto-online.de/

Ето цялата брошура.

https://www.netto-online.de/media/handzettel/onlinemagazin/2020-07-63141045b283ac25d0bdad1ee5fa470c/bestellmagazin/200617_BM_Juli_DS.pdf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

Аз откога подозирах и на няколко пъти споменах че най големите истерици с психоизблици и фантасмагории граничещи с лудостта   в тази тема са именно от хората толкова яростно отричащи мерките като вас.

Пак се оказах прав :

Такааа , я да видим сега откъде идва статийката , кой е авторът и кой за какво се Бори !

Статията е направена от Ивайла Сапотенска !  Коя е Сапотенска и що се прави на журналист ? 

https://www.britishcouncil.bg/sofia-science-festival/programme/events/2019/princess-pea-icecream

"Ивайла Сопотенска от Университета по хранителни технологии прави нов прочит на приказката за принцесата и граховото зърно, в която принцесата е учен, а граховото зърно – сладолед. Очаква ви история за това как се добиват растителни протеини, защо са ценни и как могат да се включат в кулинарни рецепти, включително за сладолед."

"

Нас ни плашеха с Торбалан. Сега децата ги плашат с Глутен. Какво е глутена, страшен ли е и за какво служи си говорим с Ивайла Сопотенска, която е докторант по..хляб. Също в епизода - какво пръцкат дрождите, хомеопатичната сила на дюнерите и патентоваме ново 'заболяване'."

Тази женица с наднормено тегло , докторант по ...хляб е тръгнала да пише статийки по "изследванията " на един друг некадърник в областта на 

психологията , който с днешна дата да видим с какво се занимава

https://www.mentalhealthww.com/pavel-s-blagov-phd

Д-р Благов няма да приема нови пациенти до 2020 г. !!!!

Защотооооо 

http://www.bacco.bg/files/file_277.pdf

"докторчето " вече се е ориентирало към ...Мениджърството !!!

Съвсем Тенденциозно , нали ...Защото с тези некадърни тестчета няма как седи на една маса със Сериозната Психология !

Тестчета "онлайн " правени - не ТЕЖАТ НИКЪДЕ И НЯМАТ НИКАКЪВ АВТОРИТЕТ , сред "Менталната , Професионална Общност " !

Пълни лайкове и поръчкова , платена пропаганда ! 

.......................

Заминавай в лево .

преди 7 часа, miro20 написа:

Няма да споря с теб я .... С Наполеон и Атила спори ли се...

Е , как ще спориш .... Нали ще те Ваксинирам. :angry:

преди 8 часа, палав_ник написа:

СВЕТОВЕН СЪВЕТ НА МЪДРОСТТА !  

Намерих им "стъпките " в България от 2015 г. !  Намърдали са се и "проповядват" мазно и нагло на Българите за "Новият Световен Ред " !

Направо да им вземеш ваксините от ръцете и да им ги забиеш където най-малко очакват ! 

Гротеската е Пълна ! Бавно , подмолно , Хищнически са Пропълзявали из света , за да го "подготвят " и Променят !

Анатема !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрахте ли как се правят "новините " и от Кого ? 

Ей от такива , завършили за "хлебари " , изкарват допълнително по някой лев джобни - да информират и да Манипулират с идеите на едни други , 

които са некадърни и с платени дипломи , за да се занимават сериозно в областта , за която са платили и накрая ги наема НОВА да се занимават 

с "Ключовите им клиенти" , където поне Малко да приложат там от "наученото" във психологията !

Ей така миро20 цака с идиотизми и другите фенкоронки "пляскат" !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване