Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 21 минути, Inana.. написа:

P.S.  рамосмен , николов , фуса , миро20 и още знайни и незнайни коведари да не се ослушват , ами да почват да тренират !

В случая форумните амулети за предпазване от коронката са : знайни и незнайни дивотии , под формата на гениални мисли и психоанализи на килограм , барут , в-к 24 часа , бушончета с различен ампераж,чесън . Препоръчително е ритуалите да се извършват в затворени помещения , а задължитено е намордници на всички дупки , за по-сигурно и никакво излизане навън ! Победата над пандемията от ковид 19 е гарантирана! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, палав_ник написа:

В случая форумните амулети за предпазване от коронката са : знайни и незнайни дивотии , под формата на гениални мисли и психоанализи на килограм , барут , в-к 24 часа , бушончета с различен ампераж,чесън . Препоръчително е ритуалите да се извършват в затворени помещения , а задължитено е намордници на всички дупки , за по-сигурно и никакво излизане навън ! Победата над пандемията от ковид 19 е гарантирана! 

Тази картина как я създаде не знам , ама удивително ми заприлича на сцена от оргия на чудовищата .. :rolleyes:

Изумена съм да открия Създател на 3D картини тук. 

Успя да ми възбудиш въображението ...Браво ! :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема и аз женски ник да си сложа...Примерно bildera_ без долна черта, че навремето много хора ме мислеха за жена с тоя ник :) Явно такива, дето английски не са и помирисвали, макар че тия, дето го помирисваха, си го превеждаха като строител. Баси...и аз не знаех английски и не знаех, че билдер значело строител...Но пък си ме кефеше, като ме приемаха за жена с това "а" накрая. Пo някое време разбрах, че си вкарах таралеж в гащите :P 

Затова и сегашния ми ник е написан с български букви, българско произношение( почти де, щото винаги съм го знаел гробаря като Ъндъртекър, а и така ме наричаха по ведно време) и английско значение ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ъндъртейкър написа:

Да взема и аз женски ник да си сложа...

Що ? Кого си хареса да сваляш ? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ъндъртейкър написа:

Да взема и аз женски ник да си сложа...

Палавият ник е вече зает . Има доста свободни, които завършват на НИК . Въпрос на въображение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, палав_ник написа:

Палавият ник е вече зает . Има доста свободни, които завършват на НИК . Въпрос на въображение.

добре , че не спомена 3-буквените :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Inana.. написа:

Що ? Кого си хареса да сваляш ? :rolleyes:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито .Другите да си свалят каквото искат . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

преди 5 минути, Inana.. написа:

добре , че не спомена 3-буквените :biggrin:

Въпрос на въображение  и най-вече желание .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

Да ... Точно така .... Всичко Долу ! Маски , каски , намордници , колани ..Всичко ДОЛУ .

Родили сме се Голи и Свободни и така ще си ходим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Inana.. написа:

Да ... Точно така .... Всичко Долу ! Маски , каски , намордници , колани ..Всичко ДОЛУ .

Леле , чак сега вече ще ни обвинят в нудизъм . Долу намордниците !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Леле , чак сега вече ще ни обвинят в нудизъм .

Фенкоронките полудяват да ни видят без маски , а ако ни видят голи да ходим - Това ще ги затрие директно. :biggrin:

Имай ми Доверие :weather2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Inana.. написа:

Фенкоронките полудяват да ни видят без маски , а ако ни видят голи да ходим - Това ще ги затрие директно. :biggrin:

Имай ми Доверие :weather2:

Разбира се . Утре само като прочетат какви сме ги писали по нощите ,не ми се мисли откъде ще ни подхванат . Аз съм спокоен , защото знам , че ТИ ги ваксинираш много правилно по своя си начин . Отдавна съм забелязал как някои реагират след твои коментари .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Утре само като прочетат какви сме ги писали по нощите ,

от 12 до 6 ч.  малко почивка от революцията :help:

Ето глобалистите как мазно , наивно и брутално Манипулират човечеството :

"

Най-важното нещо, което трябва да разберем, е, че природата ни води към нови форми на връзка между нас, тъй като всички си влияем и разчитаме един на друг, точно както това илюстрират вълните на коронавирусната инфекция.

Коронавирусът няма да изчезне бързо. Може да остане с години, въпреки че може да промени вида и спецификите си. Ето защо е наложително да трансформираме обществото и икономиката в съответствие с нововъзникващата реалност. "

В превод

Ще стане каквото Ние сме решили ! Свиквайте или заминавайте ! 

https://spisanie8.bg/светът-в-теб/2020/0623/сърфиране-по-вълните-на-пандемията.html?fbclid=IwAR3cOzfdQdmSmykBVeuSmhyq8f87ZiQ8RFp9f-eIKze_7HbucYehHNiaR9Q

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Inana.. написа:

Ето глобалистите как мазно , наивно и брутално Манипулират човечеството :

Пълно е с такива дървени философи . Направих си за мен една бърза справка и разбрах нещо , което не знаех ,че съществува

СВЕТОВЕН СЪВЕТ НА МЪДРОСТТА !  

Представям си цялата световна мъдрост на едно място . Спирам да мисля .

https://www.michaellaitman.com/bg/

Михаел Лайтман e професор по онтология и теория на познанието, доктор по философия, магистър по биокибернетика, член на Световния съвет на мъдростта (Word Wisdom Council) и ръководител на Ари институт (ARI) – независима организация с нестопанска цел, занимаваща се с научна и образователна дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, палав_ник написа:

Ние сме за свалянето на всички мерки и маски , т.е намордниците  на закрито .Другите да си свалят каквото искат . Иначе другите МАСКИ отдавна сами паднаха .

преди 1 час, Inana.. написа:

Аз откога подозирах и на няколко пъти споменах че най големите истерици с психоизблици и фантасмагории граничещи с лудостта   в тази тема са именно от хората толкова яростно отричащи мерките като вас.

Пак се оказах прав :

https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/Horata-s-psihopatichni-cherti-sa-po-sklonni-da-ne-spazvat-merkite-v-us_152546.html?fbclid=IwAR1f5y4OXno69oOVZPkV67ymLfm_PxL-L04THT6RmuClbM_eprdL2VW-_rk

:giggle1:

Важи и за Реджепа дето психяса от една маска и обърна религията към БСТВ и копейкин :) 

преди 2 часа, Inana.. написа:

Те направили Перфектен план !  Ама толкова Перфектен , че искат да станете Всички Съвършени и Чисти и ....БЕЗСМЪРТНИ !!!

Забележете - Да Изпаднете в Състояние на Духовно Безсмъртие !

За тази цел КОВИД 19 няма намерение да си "ходи " ! 

Бизнесите ще Пропаднат ! Бизнеси изобщо не ви трябват ! Да ходите на работа също !  За какво са ви парите ?!? 

Вие дрехи на гърба си имате ли си ? Стигат ви !  Какво още ви трябва ? Храна  ? 

Ами природата ще ви помогне ! Ще сеете и ще ядете чиста , натурална храна !

Нищо друго не ви Трябва !   Стига сте консумирали ! Направете си промивка на мозъка ! 

И ще Изпаднете в Духовен Разкош и Разцвет и най- вече ще станете Безсмъртни ! 

Това е Новото Състояние  , до което Трябва да се докарате , ако искате да "оцелеете " ! 

Това няма нищо общо с никакви религии ! Да не си помислите също , че ще изпаднете в Буда - Състояние ? 

Не , просто ще се запознаете със Вечното си Безсмъртно Състояние !!!

Веднъж опознали го - Няма да имате нужда и от храна и вода и въздух ! 

Ние мислим за Вас и ще ви Помогнем да достигнете тази 'Еволюция " на Духа !

Състоянието , в което ще съществувате Вечно !

Трябва да се научите преди Всичко да Преодолявате Смъртта ! !!

Това е Възможно ! Всички трябва да станете Безсмъртни ! 

"Този вирус ще ви помогне " !!! Щото нема да си отиде Никога ! И така ще ви обрече, че Единственият Избор ще бъде  да станете Безсмъртни ! 

Глада ще ви Отвори Всички чакри , точки и цялата Архивирана Библиотека в ДНК ще ви Отвори ! 

Ще си спомните без проблем 18 прераждания Назад ! 

С Вас ше се занимаваме ние тука ....Ама-Ха !

Наплодили сте се като овце по таа земя , не можем да сварим да печатаме пари , за да ви задоволяваме ! 

Сега всички в къщи ! Почвайте да копаете , да сеете и да ловите риба и каквото хванете - това ще ядете ! 

Ей така ще се Развиете и ще станете Щастливи , Безсмъртни и Вечни ! 

Алелуя  

P.S.  рамосмен , николов , фуса , миро20 и още знайни и незнайни коведари да не се ослушват , ами да почват да тренират !

Аааалелуя...

Няма да споря с теб я .... С Наполеон и Атила спори ли се...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.06.2020 г. в 10:21, miro20 написа:

Айде бе ? Сериозно ?

Напълно сериозно.Но понеже виждам, че не успяваш да видиш картинката ще ти помогна.Ще ти посоча защо дори да вземем предвид всичките ти възражения  и то в крайните им положения - резултата е същия.

на 27.06.2020 г. в 10:21, miro20 написа:

Учените не успели да открият антитела в кръвта на около една четвърт от пациентите, въпреки поставената им по-рано диагноза и ясно изразените симптоми на COVID-19. За сметка на това в кръвта на двама от десет пациенти, преболедували безсимптомно COVID-19, е открита висока концентрация на антитела. Това предизвиква въпроси не само дали всички заразени с COVID-19 изграждат имунитет, но и дали може с тестове за антитела да се получи достоверна информация за реалния брой на преболедувалите.

Както вече писах - всички заразени изработват антитела.Всички.В твоя цитат са посочени 25% без такива.

Добре, нека го допуснем.Но антителата не се изработват на секундата, а минава време.Трябва да се търсят оздравели без антитела.Само това трябва да ти подскаже, че това си е свободно съчинение.Но въпреки това несъответсвие да го допуснем.

И какво се променя - нищо.Тези 25% не боледуват повторно.Твърди, че има случаи на повторно заразяване, но в целия свят са единици и броя им няма да промени  динамиката на процесите. Какъв вид имунитет получават не зная, но той е факт.

Твърди се още, че само в 20% от преболедували, разбира се в кавички, безсимптомно.Дори и за тази  свръхпростотия - болен без симптоми, ще затворя очи.

Та само едни 20% от тях имали антитела.Да, добре и това   допуснем.Целта обаче в крайна сметка е имунитет на тези които наистина боледуват.Тези, които боледуват без никой, включая те самите, да знаят - на тях имунитет не им трябва.

Затова Мирко - чрез коефицента на заразяване се съди за броя на хората с имунитет.Просто всеки заразен може да се смята, че ще получи имунитет.

Разбира се доколко траен и как ще се развие във времето е друг въпрос.Ако се запазва в рамките на седмица - лошо.Надяваме се да поне 5-6м и това ще унишожи вируса.Дори и да не се получи - друга алтернатива няма или поне аз не виждам такава.

на 28.06.2020 г. в 12:44, lightshadowmaker написа:

На всеки лекар във ВМА му тургат един чин служебно. Но освен чина, той е спасил и безброй хора като хирург.
Ако беше гръмнало нещо в АЕЦ-а щяха да сложат инженер да обяснява.

Но нямаше да е инженер хранително-вкусова промишленост.

на 28.06.2020 г. в 13:22, lightshadowmaker написа:

Следваща стъпка в логичната мисъл е - Какво причинява вирусни пневмонии в това време, ако не е коронавирусът?
Бактериалните пневмонии и не са толкова заразни. С други думи бройката на пневмонии и то концентрирани изведнъж на едно и също местоположение няма как да е толкова необичайно висока.

Първата логична мисъл обаче е, че не знаем източника на данните ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, badr написа:

инженер хранително-вкусова промишленост.

Аха, знай да яде и да пий

Викаме му инженеро, щото не му знаем името

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, badr написа:

Както вече писах - всички заразени изработват антитела.Всички.В твоя цитат са посочени 25% без такива.

Няма вариант, заразен да не изработи антитела. Това са 25 процента с фалшиви положителни тестове. Видяхме вече доста случаи на положителен първи PCR и последващи 2 отрицателни. Тарикатите не анулират фалшивия положителен тест и човека се води заразен. Обаче няма антитела. И разни ' мислители' почват да се чешат по където не ги сърби, и да измислят нова биология.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 46 минути, badr написа:

Просто всеки заразен може да се смята, че ще получи имунитет.

Да, добре добре... :getout:

Аз каквото имах се аргументирах и не ми се повтаря едно и също.

преди 18 минути, Радул написа:

Видяхме вече доста случаи на положителен първи PCR и последващи 2 отрицателни. Тарикатите не анулират фалшивия положителен тест и човека се води заразен.

Глупости. И това са обяснявали многократно защо се получава така и защо няма 100%-ово сигурен тест.

преди 18 минути, Радул написа:

И разни ' мислители' почват да се чешат по където не ги сърби, и да измислят нова биология.

Да, като горните двама над мен :giggle1:

Пардон.. трима

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, miro20 написа:

Глупости. И това са обяснявали многократно защо се получава така и защо няма 100%-ово сигурен тест.

Екзактли!!! От там идват и тия 25% без антитела. Фалшиви положителни резултати. Хората нямат ковид, съответно няма и антитела.

преди 21 минути, M.Николов написа:

Бошке... Когато професионалисти започнат да говорят глупости, значи става въпрос за голяма измама. Вирусът бил слязъл надолу и затова изчезнал от носа и гърлото... Няма такъв филм! Инфекцията може да се разпространи надолу, но да изчезне напълно от носа и гърлото- само при пълно излекуване! И то месеци след пълното излекуване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ето влезе в сила намалението на ДДС, ето с червен фон и с бели букви са новите цени.

https://s12.directupload.net/images/200702/3tpn246f.jpg

Пример стара цена олио 0,99, нова цена 0,97.

Питка(Kaisersemmel) 15 евро цента, нова цена с намалението 14  еврно цента.

https://de.wikipedia.org/wiki/Kaisersemmel

Цените са от брошурата на

https://www.netto-online.de/

Ето цялата брошура.

https://www.netto-online.de/media/handzettel/onlinemagazin/2020-07-63141045b283ac25d0bdad1ee5fa470c/bestellmagazin/200617_BM_Juli_DS.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

Аз откога подозирах и на няколко пъти споменах че най големите истерици с психоизблици и фантасмагории граничещи с лудостта   в тази тема са именно от хората толкова яростно отричащи мерките като вас.

Пак се оказах прав :

Такааа , я да видим сега откъде идва статийката , кой е авторът и кой за какво се Бори !

Статията е направена от Ивайла Сапотенска !  Коя е Сапотенска и що се прави на журналист ? 

https://www.britishcouncil.bg/sofia-science-festival/programme/events/2019/princess-pea-icecream

"Ивайла Сопотенска от Университета по хранителни технологии прави нов прочит на приказката за принцесата и граховото зърно, в която принцесата е учен, а граховото зърно – сладолед. Очаква ви история за това как се добиват растителни протеини, защо са ценни и как могат да се включат в кулинарни рецепти, включително за сладолед."

"

Нас ни плашеха с Торбалан. Сега децата ги плашат с Глутен. Какво е глутена, страшен ли е и за какво служи си говорим с Ивайла Сопотенска, която е докторант по..хляб. Също в епизода - какво пръцкат дрождите, хомеопатичната сила на дюнерите и патентоваме ново 'заболяване'."

Тази женица с наднормено тегло , докторант по ...хляб е тръгнала да пише статийки по "изследванията " на един друг некадърник в областта на 

психологията , който с днешна дата да видим с какво се занимава

https://www.mentalhealthww.com/pavel-s-blagov-phd

Д-р Благов няма да приема нови пациенти до 2020 г. !!!!

Защотооооо 

http://www.bacco.bg/files/file_277.pdf

"докторчето " вече се е ориентирало към ...Мениджърството !!!

Съвсем Тенденциозно , нали ...Защото с тези некадърни тестчета няма как седи на една маса със Сериозната Психология !

Тестчета "онлайн " правени - не ТЕЖАТ НИКЪДЕ И НЯМАТ НИКАКЪВ АВТОРИТЕТ , сред "Менталната , Професионална Общност " !

Пълни лайкове и поръчкова , платена пропаганда ! 

.......................

Заминавай в лево .

преди 7 часа, miro20 написа:

Няма да споря с теб я .... С Наполеон и Атила спори ли се...

Е , как ще спориш .... Нали ще те Ваксинирам. :angry:

преди 8 часа, палав_ник написа:

СВЕТОВЕН СЪВЕТ НА МЪДРОСТТА !  

Намерих им "стъпките " в България от 2015 г. !  Намърдали са се и "проповядват" мазно и нагло на Българите за "Новият Световен Ред " !

Направо да им вземеш ваксините от ръцете и да им ги забиеш където най-малко очакват ! 

Гротеската е Пълна ! Бавно , подмолно , Хищнически са Пропълзявали из света , за да го "подготвят " и Променят !

Анатема !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрахте ли как се правят "новините " и от Кого ? 

Ей от такива , завършили за "хлебари " , изкарват допълнително по някой лев джобни - да информират и да Манипулират с идеите на едни други , 

които са некадърни и с платени дипломи , за да се занимават сериозно в областта , за която са платили и накрая ги наема НОВА да се занимават 

с "Ключовите им клиенти" , където поне Малко да приложат там от "наученото" във психологията !

Ей така миро20 цака с идиотизми и другите фенкоронки "пляскат" !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...