Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, barbuncela написа:

Прави се умишлено!

би ли показала случай как умираш умишлено - че ми е интересно каква ти логиката

мангъровчета и това го правят защото няма нищо

Англия продължава да поставя пристигащи от България под 14-дневна карантина

Изключени от списъка: Карантината за българи, пристигащи на Острова остава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1536

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

Ама ти май не четеш....ПЪРВИ ТЕСТ-ПОЛОЖИТЕЛЕН...Втори тест -ОТРИЦАТЕЛЕН....Първия тест е в системата и не се отменя....Да не споменавам,че поне 2/3 от починалите са с придружаващи заболявания...и не е ясно от какво точно са починали....Та в случая.."умишлено" и "логично"....умираш от корона....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Proshark написа:

Ама ти май не четеш....ПЪРВИ ТЕСТ-ПОЛОЖИТЕЛЕН...Втори тест -ОТРИЦАТЕЛЕН....Първия тест е в системата и не се отменя....Да не споменавам,че поне 2/3 от починалите са с придружаващи заболявания...и не е ясно от какво точно са починали....Та в случая.."умишлено" и "логично"....умираш от корона....

а има ли значение дали ще умреш сега или след 10 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та в случая.."умишлено" и "логично"....умираш от корона....

До колкото разбрах, някога преди "демокрацията" ако някой умре в болница аутопсията е била задължителна! Сега вече не, че не се знае колко лекарски грешки могат да излезат...Дали тогава лекарите са били по-кадърни...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

а има ли значение дали ще умреш сега или след 10 години

А ако умреш от бактериална пневмония...има ли значение колко и кой... ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Proshark написа:

Крайните мерки са на НОЩ!Останалите предлагат адекватни мерки....включително и доц.Мангъров.

Напротив. Адекватните мерки бяха и си остават от щаба . Дори любимия ви Мангъров го е казвал.

преди 33 минути, Без умствен капацитет написа:

мангъровчета и това го правят защото няма нищо

мангъровчетата могат да си говорят всякакви глупости, че и си вярват  :)  

Почвам да си мисля че се надпреварват кой по абсурдна теория ще предложи че да си я "лайкнат" :) 

преди 1 час, Proshark написа:

Пак да кажа: Поклон пред лекаря и свела му памет....А тези които си "градят рейтинг" в негово име....са сбъркани....

Така е. както всички който се подиграват с всички жертви от вируса , включително и върху този лекар.

Извратени  хора дето проповядват  "лека настинка".....  наглеци и фашисти.

А още по цинично е защитници на тези извратени теории да ронят крокодилски сълзи и да го петнят с "поклон пред светлата му памет" .

На кого се кланяте бре... 700 страници ги плюете, сега се били "прекланяли" .

пффф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

За епидемиите по животните  е друга тема.

в случая има си правила, приети от световната общност. Не разбрахте ли че няма никакво значение дали са здрави или болни , а се унищожават в радиус еди колко си километра ?

Няма не искам.

В някои други по контролирани държави и медии това унищожение бе представено като ... "радостни стопани  доброволно и на опашка предоставяха животните си за евтаназия"

Тази позиция е доволно компрометирана.

Има влязло в сила Съдебно решение произнесено от Върховен Съд, а ти ми казваш какви са правилата.

Съдът, драги , решава кой е нарушил правилата.

Разбира се темата е друга, но мурафетите същите.Какво стана с чумата по свинете? Как тъй спря, като не знаеше препятствия.

Така и с куронджията вирус.Ще го има докато трае далаверата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, badr написа:

Разбира се темата е друга, но мурафетите същите.Какво стана с чумата по свинете? Как тъй спря, като не знаеше препятствия.

Можеш да сравниш със световния опит и да видиш колко са неадекватни тези пропаганди у нас. Аз нищо повече няма да казвам.

преди 1 минута, badr написа:

Така и с куронджията вирус.Ще го има докато трае далаверата

Още един циничен гвоздей в ковчега на починалия лекар. И на всички дурги жертви на вируса.  Малко срама нямате ли а ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

И на всички дурги жертви на вируса.  Малко срама нямате ли а ?

Е  що тогава го обвиняваш във фашизъм!?

А за срама...ами питай тези,дето чакат едни пари...

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

мангъровчетата могат да си говорят всякакви глупости, че и си вярват 

Няма как . Истината си е истина и ТЯ е само една .

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/doc-atanas-mangarov-nabljudavame-igri-na-testove.html

След като изгледаш видеото ,за да си спокоен , чесънчето отзад , хрупни малко краставица , пий две чаши айрян и започвай да подскачаш . Ако не се успокоиш , метода с барута го знаеш .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Още един циничен гвоздей в ковчега на починалия лекар. И на всички дурги жертви на вируса.  Малко срама нямате ли а ?

Това ми хареса.От него лъха безпомощност.Нарича се реторичен аргумент и е израз на безсилие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, badr написа:

Това ми хареса.От него лъха безпомощност.Нарича се реторичен аргумент и е израз на безсилие.

Разбрах. Нямате срама.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Няма как . Истината си е истина и ТЯ е само една .

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/doc-atanas-mangarov-nabljudavame-igri-na-testove.html

След като изгледаш видеото ,за да си спокоен , чесънчето отзад , хрупни малко краставица , пий две чаши айрян и започвай да подскачаш . Ако не се успокоиш , метода с барута го знаеш .

Дори не си дава сметка,че човека който говори, е директор в детското отделение в инфекциозна болница..при това с над 35 години стаж.......И представи си...за него този човек е фашист...колко тъп трябва да си за да кажеш това за човек,който лекува децата на България....!?Аз съм изумен....по-скоро съм втрещен....как е възможно...човек който претендира за образован...да ръси такива простотии...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Разбрах. Нямате срама

Не разбра, но това си е отново от чувството посочено по-горе.

И за да ти помогна - ще заявя категорично, че не възразявам на всички описания, които ти хрумнат, за това колко лош и гаден съм.Нещо повече - два пъти по лош съм отколкото си мислиш.Благодаря за коментара.Е хубаво беше и нещо по същество да се напише, но и на това да сме доволни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не си дава сметка,че човека който говори, е директор в детското отделение в инфекциозна болница..при това с над 35 години стаж......

Ама ти не разбра ли, че това не е важно! Важно е да се оплюва! Не виждаш ли че всички нисконаведени сайтове, тролове, герберисти, просто вият като бесни кучета по целия нет, във Фейса даже направиха група - Предателя Мангъров. Какво е предал човека? За какво непрекъснато им го натяквате на троловете? За да се ожесточават още повече и да вият и обиждат повече? Не разбрахте ли, че троловете се хранят с вашето недоволство? Искате да ги убедите в противното ли? Няма да стане. Хора без съвест, без човешка чест, някои продали се за дребни стотинки. Не разбирам за какво непрекъснато полемизирате с тях. Загубено време!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Proshark написа:

Аз съм изумен....по-скоро съм втрещен....как е възможно...човек който претендира за образован...да ръси такива простотии...

Същата реплика си казах и аз слушайки простотиите на МАнгъров. За съчките, за пенсионерите, за това как вируса ще си замине юни месец,  за времето около заразените в Банско как говореше за 500 хил. които вече са били заразени , после за 280 хиляди ... после спря да говори за хилядите... и какво ли още не... и това човек както казваш с 35 годишен стаж лекуващ деца и т.н.

Наистина, изумен и втрещен съм. Само вие не. Ми ... ваша си работа... Верайте си в конспирацитие, световния заговор, за парите как чакал някой ... и т.н.

преди 2 минути, badr написа:

ще заявя категорично, че не възразявам на всички описания, които ти хрумнат, за това колко лош и гаден съм.Нещо повече - два пъти по лош съм отколкото си мислиш.

преместих си го ...

преди 2 минути, badr написа:

.Е хубаво беше и нещо по същество да се напише, но и на това да сме доволни.

Нали ? какво беше твоето съществено сега че не се сещам ?  :)  Както и да е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Ама ти не разбра ли, че това не е важно! Важно е да се оплюва! Не виждаш ли че всички нисконаведени сайтове, тролове, герберисти, просто вият като бесни кучета по целия нет, във Фейса даже направиха група - Предателя Мангъров. Какво е предал човека? За какво непрекъснато им го натяквате на троловете? За да се ожесточават още повече и да вият и обиждат повече? Не разбрахте ли, че троловете се хранят с вашето недоволство? Искате да ги убедите в противното ли? Няма да стане. Хора без съвест, без човешка чест, някои продали се за дребни стотинки. Не разбирам за какво непрекъснато полемизирате с тях. Загубено време!

На мен ми е ясно...всичко това...Чудя се с какви очи се гледат в огледалото....ако въобще имат очи ..и съвест....за чест...дума да не става..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Proshark написа:

Чудя се с какви очи се гледат в огледалото....ако въобще имат очи ..и съвест....за чест...дума да не става..

Да, това бе другата реплика, която почти едно към едно казах за хората подиграващи се с починалия лекар и с останалите жертви от вируса.

Вие си знаете...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Не разбрахте ли, че троловете се хранят с вашето недоволство?

Това се знае отдавна . Аз лично искам да видя miro20 докъде ще стигне с наглостта , лъжите и простотиите , които пише .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Същата реплика си казах и аз слушайки простотиите на МАнгъров. За съчките, за пенсионерите..

Що се напъваш,бе пич....та ти не си разбрал и 1:100-на от това,което ти казва специалиста....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Proshark написа:

На мен ми е ясно...всичко това...Чудя се с какви очи се гледат в огледалото....ако въобще имат очи ..и съвест....за чест...дума да не става..

Чест? Ти шегуваш ли се? Това са анонимници които никога няма да имат смелост да се покажат в живота с лице и име и да кажат "Ето това съм аз"  Чест имат мафиотите от Италия, за тях честа е над всичко. Може да са престъпници, но имат чест!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Чест? Ти шегуваш ли се? Това са анонимници които никога няма да имат смелост да се покажат в живота с лице и име и да кажат "Ето това съм аз"  Чест имат мафиотите от Италия, за тях честа е над всичко. Може да са престъпници, но имат чест!

Еее,ти от тулупи.....които се радват,че са наречени така.какво очакваш...Те и за олигофрени не стават...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Аз лично искам да видя miro20 докъде ще стигне с наглостта , лъжите и простотиите , които пише

Само му даваш повод да пише и да те нерви повече!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, палав_ник написа:

miro20 докъде ще стигне с наглостта , лъжите

Може ли цитат на поне една лъжа ?

току-що, barbuncela написа:

Само му даваш повод да пише и да те нерви повече!

Като си подкрепяте обидите и спама към мен, по добре ли се чувствате ? :) 

Точно това между другото, е именно тролско поведение.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване