Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Myanmar написа:

Не.

И ти е бедна фантазията колко работа съм свършил, докато си мислиш, че кисна във форума.

аз говоря за повечето, уж короналюбителите са повече , но в темата има повече постове / активност на мангаряновци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1545

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

аз говоря за повечето, уж короналюбителите са повече , но в темата има повече постове / активност на мангаряновци

Не знам какво е мангаряновци.

Не мисля, че тези, които знаят фактите и имат трезва преценка, че настинката коронавирус не е реална заплаха, се пазят повече, отколкото от един върлуващ грип.

Според мен в реалността има друга ситуация - тези, които проповядват, че навън има чума са плъзнали по шопове и кръчми при първа възможност. Без маски, без противогази, без ръкавици.

Като онзи политик, дето призовавал да си останем вкъщи и след това отишъл на почивка в Гърция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Не мисля, че тези, които знаят фактите и имат трезва преценка, че настинката коронавирус не е реална заплаха, се пазят повече, отколкото от един върлуващ грип.

мерките са такива защото няма за короната достатъчно ефикасен медикамент, медицината казва че това ще стане в началото на другата година, и тогава ще стане най обикновен щам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

ми изкарай го и ще имаш антитела, май си търсим оправдание

Ти ме праща по болници да го ловя,но как се хваща нещо,което го няма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Като онзи политик, дето призовавал да си останем вкъщи и след това отишъл на почивка в Гърция.

Де да беше политик. Ми то баш двамата най- надъхани меркаджии отидоха на почивка в Гърция- Кунчев и след него Мутафчийски!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях чувал, че всичко си има край, че салама има два края, само коронавируса има няколко насрочени Апокалипсиса и нито един край!!! angry dc GIF by Dunkin Coffee

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Димитър 59 написа:

а пробвал ли си да идеш да седнеш до някой да си поговорите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Димитър 59 написа:

Глей ся, когато некой те убеждава че нещо го има, трябва той да ти го покаже, а не да те праща за зелен хайвер."Идете в интензивното"... Кой ще те пусне в интензивно отделение бе алоууу? Или "стани доброволец"... Хех, а космонавт да стана не щеш ли? Баси левашките провокацийки!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Де да беше политик. Ми то баш двамата най- надъхани меркаджии отидоха на почивка в Гърция- Кунчев и след него Мутафчийски!

Гърция отдавна има по малко болни от нас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

Кажи до кой точно искаш да седна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Нали се бяхме разбрали, че ще си стоим вкъщи, докато здравната система не бъде напълно подготвена. Реформата й ще завърши до има-няма десетина години, къде бързате? Спрете да живеете така дифузно, бъдете дисциплинирани и изчакайте реда си."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гърция отдавна има по малко болни от нас

Дреме ми на онова нещо, какво повече или по- малко има Гърция от нас. Въпросът е, че тези дето ни тикат по къщите, сами не си стоят в къщите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Глей ся, когато некой те убеждава че нещо го има, трябва той да ти го покаже, а не да те праща за зелен хайвер.

що не отидеш да живееш в Припят , целия град ще е твой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се чудите, защо има много заразени в САЩ.

https://edition.cnn.com/2020/07/02/us/alabama-coronavirus-parties-trnd/index.html

След близане на дръжки на вратите и близане на тоалетни чинии, се появи нова игра в Алабама.

Младежите събирали залог и са се хващали на бас, кой ще се зарази от корона. Този, който първи се зарази той взима залога.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дреме ми на онова нещо, какво повече или по- малко има Гърция от нас. Въпросът е, че тези дето ни тикат по къщите, сами не си стоят в къщите.

ама кой те е натикал някъде - затова ли КПП-то е затапено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

Бях чувал, че всичко си има край, че салама има два края, само коронавируса има няколко насрочени Апокалипсиса и нито един край!!! angry dc GIF by Dunkin Coffee

Няма край, щото няма начало

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм,даже в момента си говоря седнал на плажа край морето.Ама и тук има ,,овце", които идват с маски,че и на малките си деца нахлузили,но като постелят кърпите на пясъка и забучат чадърите,тогава чак свалят маските.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

що не отидеш да живееш в Припят , целия град ще е твой

Ей сега, само да си подам жалбата за напускане на работа,, да откажа театъра (за истински театър говоря, не за бутафорията), да се сбогувам със фамилия и приятели и отивам да ти угодя, защото ти досега не успяваше да асимилираш фактите, но отсега ще си примерно рационално мислещо чавдарче!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, правилата на играта. Кой ще се зарази с корона?

Студентите поканвали вече болни от корона. И този, който пръв се зарази печели залога. Все пак е по-добре, отколкото да ближеш тоалетни чинии или стълбове в метрото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

След близане на дръжки на вратите и близане на тоалетни чинии, се появи нова игра в Алабама.

Младежите събирали залог и са се хващали на бас, кой ще се зарази от корона. Този, който първи се зарази той взима залога.

ето ви идея как да се заразите, без да ходите до болници

преди 2 минути, Димитър 59 написа:

Пробвал съм,даже в момента си говоря седнал на плажа край морето.Ама и тук има ,,овце", които идват с маски,че и на малките си деца нахлузили,но като постелят кърпите на пясъка и забучат чадърите,тогава чак свалят маските.

преди 5 минути, acnekt написа:

Да не се чудите, защо има много заразени в САЩ.

https://edition.cnn.com/2020/07/02/us/alabama-coronavirus-parties-trnd/index.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Риск печели, риск губи сезон 2 с водещ генерал Мутафчийски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама кой те е натикал някъде - затова ли КПП-то е затапено

Стига бяга от въпроса. Отидоха ли двамата баш " стойте си в къщи" в Гърция- отидоха! Шах и мат! Да не съм чул повече "стойте си в къщи".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Ей сега, само да си подам жалбата за напускане на работа,, да откажа театъра (за истински театър говоря, не за бутафорията), да се сбогувам със фамилия и приятели и отивам да ти угодя, защото ти досега не успяваше да асимилираш фактите, но отсега ще си примерно рационално мислещо чавдарче!

то има място и за тях там, града е голям

640-420-pripiat-edin-prizrachen-grad-ozh

Стига бяга от въпроса. Отидоха ли двамата баш " стойте си в къщи" в Гърция- отидоха! Шах и мат! Да не съм чул повече "стойте си в къщи".

отидоха, по малко болни има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъ... да ходим в Алабама викаш. Хубаво, ама знаеш ли кои точно са тези младежи, че тя Алабама е колкот Норвегия горе доле...

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

отидоха, по малко болни има

А какво стана с "да бъдем отговорни и да пазим възрастните"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Хъ... да ходим в Алабама викаш. Хубаво, ама знаеш ли кои точно са тези младежи, че тя Алабама е колкот Норвегия горе доле...

Ето тук в Алабама.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tuscaloosa,_Alabama

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване