Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, miro20 написа:

За акане говорех и ей го .

:)

за днес 180 нови случаи и 2 починали

Ми сложи си памперс, офунтя сичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, M.Николов написа:

Поне на мен , в писаното нещо силно ми намирисва на гнило.....

890747.png

А заразилият го (виж ти !) оцелява ! :nono:

....Първият извод който следва е , че никакво лекуване не помага . Даже и навременно , при наличие на всичко необходимо , и в болнични условия ....

И множество други изводи могат да се правят.....

Ако е вярно ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, M.Николов написа:

Дали не е добре да спреш да четеш този помиярник " 24 часа" ? 

....."информацията" по същество с нищо не се различава от предната (освен името).....Възможните изводи са същите ! :nono:

(виж предния ми пост)

По моему , някой за нещо настойчиво и нагло лъже......внушава фалшиви мисли...А това е гадост ! :nono:

Въпросът е , че нещото не се знае.....или не се дава да се знае ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Една добра мисъл за лека нощ.

Ох,сориии.... забравих че се изприщвате като се каже нощ... :)

Просто една кюстендилска кифла. И разсъждения тип- искам мир за цялото българско човечество. Другото, което прави впечатление е, че Деси не се е научила да мисли, но се е научила да лъже. Никой не знае колко са умрелите от Испанския грип. Няма и как да знае. Допуска се че са между 20 и 50 милиона. ДОПУСКА СЕ... Счита се, защото хората не искат да излъжат за толкова много смъртни случаи. Деси няма такъв проблем и без да и мигне окото си пляска по- стряскащата цифра! Толкоз!!!

Снощи гледах едно предаване на живо в тубата, в което участваха доц. Мангъров, проф. Аврамов и д-р Пасков. Доста интересни неща се казаха. Впечатли ме статистиката за САЩ- от какво най- много умират в САЩ. След сърдечно- съдовите заболявания, които са на първо място, след рака, който е на второ място... на трето място е... лечението! Ама не сбъркани лечения или лекарски грешки. Не. Правилното, според съвременната медицина лечение. Мангъров даде и конкретен пример- от над 400 в крайния стадий на хепатит Б (хепатална кома), в който по правило оцеляват около една трета. те са ги лекували по всички правила на съвременната медицина и са оживели 32 ма. Ако не са ги лекували изобщо, оцелелите са щели да бъдат около 140...

Започвайте да мислите...

това е запис от снощното предаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, M.Николов написа:

И какви са изводите, я да чуя?

Един категоричен извод , който може да се направи от писаното , съм посочил .:nono:

Имаш си глава - мисли ! Надявам се не искаш всичко да ти се сдъвква и лепи у главата....

преди 21 минути, Радул написа:

Допуска се че са между 20 и 50 милиона. ДОПУСКА СЕ...

Снощи гледах едно предаване на живо в тубата, в което участваха доц. Мангъров, проф. Аврамов и д-р Пасков. Доста интересни неща се казаха. Впечатли ме статистиката за САЩ- от какво най- много умират в САЩ. След сърдечно- съдовите заболявания, които са на първо място, след рака, който е на второ място... на трето място е... лечението! Ама не сбъркани лечения или лекарски грешки. Не. Правилното, според съвременната медицина лечение. Мангъров даде и конкретен пример- от над 400 в крайния стадий на хепатит Б (хепатална кома), в който по правило оцеляват около една трета. те са ги лекували по всички правила на съвременната медицина и са оживели 32 ма. Ако не са ги лекували изобщо, оцелелите са щели да бъдат около 140...

Започвайте да мислите...

това е запис от снощното предаване.

Повишаване точността на изчисление , не променя смисъла и стойността на изчисляваното ! :nono:

А това са в пъти повече (!) много милиони , сравнени с другото......което е достатъчно за мислене !

Т.е. имаш още какво да мислиш ...! 

..................

Когато в училище по математика се е учило за операции с множества , вероятно си отсъствал...

Та ! Думата е за копчето и балтона .......казано на по-прост език от този на математиката.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престани да си дописваш постовете, след като вече са ти отговорили!

И не ми давай наклон какво да чета, ясен ли съм?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, M.Николов написа:

И какви са изводите, я да чуя?

Очаквам утре 24 часа да излязат с интервю, с началника на 4 та помпена станция от тец Бобов дол, който да разнищи пошлата народопсихология на българина и да я обяви за основен фактор при смъртността от ковид 19 в световен мащаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквай, кой ти пречи.

Аз пък очаквам ти най-накрая да разбереш, че вируса не е клетка, но едва ли ще го дочакам.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, by_chechi написа:

Повишаване точността на изчисление , не променя смисъла и стойността на изчисляваното ! :nono:

А това са в пъти (!) много милиони , сравнени с другото......което е достатъчно за мислене !

Т.е. имаш още какво да мислиш ...! 

..................

Когато в училище по математика се е учило за операции с множества , вероятно си отсъствал....:lol6:

Повишаване на точността с едни 60 % , не променя смисъла? Айде бе! Не само го променя, ами е причина да почнеш отначало. Защото не си получил никаква стойност с безкрайно неточните си изчисления. Хубаво де... може и да не си отсъствал, ама си спал. Както спиш и в момента.

преди 1 минута, M.Николов написа:

Очаквай, кой ти пречи.

Аз пък очаквам ти най-накрая да разбереш, че вируса не е клетка, но едва ли ще го дочакам.;)

Рзбира се че е клетка. Имаш гугъл, уикипедия... една единствена клетка! От там им идва и името- едноклетъчни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак провери;)

https://bg.wikipedia.org/wiki/Вируси

"Представляват строги вътреклетъчни паразити, които използват синтезиращите системи и енергията на клетката при своето размножаване."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, M.Николов написа:

Не си ясен на себе си . На мен си ми ясен....:nono:

Не ти давам наклон , а ти изправям наклона ! :lol6:

преди 7 минути, Радул написа:

Повишаване на точността с едни 60 %

От къде ги измисли тези 60% ? Не сравняваш каквото трябва !.......

Сравнението е между посоченото множество в поста и пострадалите от този вирус......:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

Не си ясен на себе си . На мен си ми ясен....:nono:

Не ти давам наклон , а ти изправям наклона ! :lol6:

Ясно ти е, че нищо не ти е ясно.

Ако нещо друго ти е ясно, явно нищо не ти е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Ясно ти е, че нищо не ти е ясно.

Ако нещо друго ти е ясно, явно нищо не ти е ясно.

Аде , стига съска....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, M.Николов написа:

Аз какво да направя , че ти бързаш като теле пред майка си , вместо да се поспреш и да помислиш ?....:lol6:

преди 11 минути, acnekt написа:

Бля-бля празнословие , имитация на дейност и нищо съществено......:nono:

Трябва тук да се "усвоят" едни пари , ама Големи Пари ! И да се потрошат Икономиките като цяло . Това е целта на занятието.....! :nono:

..........................

А после ? После .......свободни електрони - има долар , няма долар ! (мога да поясня при нужда) :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СЗО отхвърли тотално от списъка Hydroxychloroquine(хидроксихлорокин), който президентът на САЩ го пиеше за профилактика.

https://www.foxnews.com/health/who-stops-hydroxychloroquine-trial-review-no-benefit-coronavirus

Нито намалява смъртността, нито е антивирусно. Няма никакъв ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, by_chechi написа:

Аз какво да направя , че ти бързаш като теле пред майка си , вместо да се поспреш и да помислиш ?....:lol6:

Бля-бля празнословие , имитация на дейност и нищо съществено......:nono:

Трябва тук да се "усвоят" едни пари , ама Големи Пари ! И да се потрошат Икономиките като цяло . Това е целта на занятието.....! :nono:

Гениален анализ.

Що ли ти обръщам внимание като те знам какъв дървен философ си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

СЗО отхвърли тотално от списъка Hydroxychloroquine(хидроксихлорокин), който президентът на САЩ го пиеше за профилактика.

https://www.foxnews.com/health/who-stops-hydroxychloroquine-trial-review-no-benefit-coronavirus

Процеса си върви в темпо - едно първо става , после не става .

Идва следващото - парите се усвояват ! Файда - никаква ! Само за някои има файда , дето и без това се знаят кои са те.....

преди 3 минути, M.Николов написа:

Гениален анализ.

Що ли ти обръщам внимание като те знам какъв дървен философ си.

:lol6:Че не обръщай . И без това нямаш потенциала......:lol6:

Между другото - не е мой анализ . Но аз обръщам внимание на фактите....Не обръщам внимание на измислици , освен да се забавлявам с тях ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Процеса си върви в темпо - едно първо става , после не става .

Идва следващото - парите се усвояват ! Файда - никаква ! Само за някои има файда , дето и без това се знаят кои са те.....

Планът е още от 2015 година. Следващата стъпка е да търсят провокация с Иран. Сигурно след изборите в САЩ. Много се забавиха и с пускането на вируса. Явно промяна в плановете, нещо се е объркало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Планът е още от 2015 година. Следващата стъпка е да търсят провокация с Иран. Сигурно след изборите в САЩ. Много се забавиха и с пускането на вируса. 

Всеки Президент на САЩ си има своята война . Този едва ли е изключение....

За това - не са се забавили . Не му е дошло времето.....според мен - малко преди избора е времето.....

Но ще са тъпи ако го направят - Времето не е същото.....! :nono:

Ще затегнат редиците , но това ще ги съсипе окончателно....щото Иран не е Ирак , а и Иран си има международна подкрепа....И САЩ вече не са същите.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, M.Николов написа:

Я пак провери;)

https://bg.wikipedia.org/wiki/Вируси

"Представляват строги вътреклетъчни паразити, които използват синтезиращите системи и енергията на клетката при своето размножаване."

Ново дописване в уикипедия за вирусите. Точно по време на измислената пандемия. Вирусите са частици РНК или ДНК... Полека лека вирусите ще бъдат представени като някакви невидими свръхсъщества, които могат да правят с нас каквото си поискат.  :)

Цитат

С термина „паразити“ се означават само еукариотни организми, въпреки че патогенните бактерии и вирусите също водят паразитен начин на живот.

Цитат

Едноклетъчните имат свои представители в две империи – прокариоти и еукариоти.

Когато започне много да се лъже, се появяват и много противоречия. Което е и крайната цел разбира се. Ето сега аз оставам леко озадачен, в крайна сметка вирусът паразит ли е или не...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Бай Чечи винаги най го отнася, щото винаги последен се усеща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...