Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Радул написа:

Да обърнем внимание и на любимата на Миро, Калинка АнТролова. Калинката най- откровено си заявява, че иска цензура и дори си позволява да обвини Президента, че не е допуснал въвеждането на такава. Миро отдааавна си мечтае за цензура! Сънува цензура!!! В същото време нарича нас "фашисти"...

- Интересно, много интересно Холмс!

- Нищо интересно Уотсън! Елементарно, много елементарно!!!

То не е като да се открива "топлата вода" . Проблема е че фалшивите новини тотално изкривяват и промиват мозъци, включително и на такива като вас.

Което стана феномен от времето на рашистката агресия в Украйна и  разпространяваните като по учебник фейкове на които вярваха хиляди хора.

Включително и у нас.

Принциптие продължиха с цел дестабилизация на демократичните режими и виждаме какво става. Кеф ти безредици в сАЩ, в Германия хиляди протестираха и излязоха да громят полицията заради фейк новината за "изнасилената девочка Лиса" , фашисти разпъваха деца на площади, и какво ли не...

Самия факт че не осъзнаваш какво е цензура и какво е противодействие на фалшиви новини, показва нивото ти .Доста зле.

Затова и сте фенове на Копейкин дето лъжеше за учителски програми за турското робство... затова и сте фенове а още по отдавнашния фейкомет Пасков , който сам можеш да преровиш колко негови лъжи които сте цитирали тук съм оборвал.

Затова се научете какво е цензура, и какво е защита на обективност.

Ето още един пример спрямо темата

Погледни колко хора възмутени и екзалтирани са повярвали на фейка че е бил раково болен и незнам си какво,  в коментарите.

И имат претенции и арогантност като вас , че всичко знаят и "не се връзват" на лъжите за вируса.

То това е и целта на фейк новините. Облъчвания индивид и "таргет група"  да се доведе до състояние да се кълне и напада всички които не вЕрват на тази фейк новина.

Класика.

преди 2 часа, Proshark написа:

Мурафетите към @by_chechi ги знаем от друга тема...айде без тия номера и тук..Говори ми за съчки...за барбекю...за камиони и фашисти..както майка те е учила...там си в джаза...

Теб ма йкати какво те е учила  ? Как да се заяждаш и злобееш ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 23k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1739

• Myanmar

1288

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 39 минути, Радул написа:

Вярно е, не съм. Затова и предпочитам да коментирам тази, която съм виждал- нашата. Щатската и много хубава, и много лоша да е, не виждам как ме засяга.

хубаво е да сравняваш, Американската показа че не струва, а не са нагъчкани като нас в блокове

преди 23 минути, lightshadowmaker написа:

Есть човека - есть проблема. Нет человека - нет проблема.

а ако няма човек, кой ще управляваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

хубаво е да сравняваш, Американската показа че не струва, а не са нагъчкани като нас в блокове

какво и е на американската ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

а ако няма човек, кой ще управляваш

Ще станеш оператор на биологична единица. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

например извън вируса, лекари са ми казвали, че за преглед се чака много

а за вируса сега се вижда че в момента са най добре уредени но вървят стремглаво нагоре

Цитат

а не са нагъчкани като нас в блокове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Радул написа:

Плаща се на излекуван болен, а не за добър здравен статус на населението. Това провокира търсене на болести и болни, а не търсене на здраве

Винаги има болни от нещо. Не им се налага да си го измислят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Чувал съм, че било скъпичко там.  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Радул написа:

Плаща се на излекуван болен, а не за добър здравен статус на населението. Това провокира търсене на болести и болни, а не търсене на здраве

ами какво правим с хронично болните

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

например извън вируса, лекари са ми казвали, че за преглед се чака много

а за вируса сега се вижда че в момента са най добре уредени но вървят стремглаво нагоре

В България от днес за утре ли ви дават часове за преглед ? Защото аз със сигурност твърдя,че не е така.

Твърдя, че в САЩ много хора остават извън осигуряването, защото не си плащат застраховките. Тогава и един преглед при лекар ,ще им събори бюджета. Ние плащаме твърде сериозна сума всеки месец здравни осигуровки и не се притеснявам ,че е ако се наложи една операция може да ни отиде къщата. Не се връщам и в България да си правя прегледи, лечение или да си поддържам зъбите. Споменавала съм го и тук на летището във Франкфурт се запознах със жена, която живее в САЩ 5 години , но се върнала да роди детето си в България. Причина -още плащали операцията от сливици на мъжа и. В тоя свят няма нищо безплатно, не знам защо някои хора живеят с илюзията,че здравето им е обект на чужда грижа .

преди 19 минути, Радул написа:

Чувал съм, че било скъпичко там.  :D

да. Скъпо е. Зависи много и как ще сключиш застраховката си и от условията на застрахователя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lightshadowmaker написа:

Винаги има болни от нещо. Не им се налага да си го измислят.

Охоооооо, налага им се и си измислят. Най- яко се лекува здрав човек, само трябва да го убедиш че не е здрав. А за един лекар е детска игра да те убеди че си болен. И така болниците са винаги пълни, и всички са щастливи. Освен някои болни, които с изненада разбират, че няма къде да отидат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

В България от днес за утре ли ви дават часове за преглед ? Защото аз със сигурност твърдя,че не е така.

да това е проблема там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

ами какво правим с хронично болните

Пият хапчета докато умрат, кво си мислиш че правим?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

Не знам, кой как и къде върви. Аз се оглеждам около себе си. Тук имаше национален празник. Хората се събираха  и правеха пикник и партита. Предпазливи са, но не са истерични.

току-що, Без умствен капацитет написа:

да това е проблема там

защо проблем ? Попитах вие лично веднага ли получавате част за специалист в България ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Пият хапчета докато умрат, кво си мислиш че правим?

а за тях как ще се плаща, ако се плаща само за излекуван

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valkiria1 написа:

Твърдя, че в САЩ много хора остават извън осигуряването, защото не си плащат застраховките.

У нас няма как да стане това, защото здравни и социални осигуровки се заплащат от работодателя. Който ги взима от заплатата ти разбира се. И никой не протестира срещу това. Аз също го намирам за правилно и дори за по- правилно от американския вариант. Проблемите в нашата здравна система, не са поради липса на средства, а от крадливост. Написах го в предния пост- лекуват се здрави хора от измислени болести, за да се получат средства, които се прибират в частни сметки.  И това е само един от начините за източване. Не съм добре запознат, но при американската система, ти винаги знаеш колко имаш в сметката си. Кофти става обаче, ако се окаже недостатъчно.

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

а за тях как ще се плаща, ако се плаща само за излекуван

Нарича се диспансеризиране. И се плаща периодично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Радул написа:

Проблемите в нашата здравна система, не са поради липса на средства, а от крадливост.

В САЩ няма как да се случи това. Тука  дебнат застрахователите. За нас е добре.  Помня,че ми бяха доставили нещо , което не беше точно това което ми трябваше. Писах учтив имейл, но се направиха на ударени. Тогава препратих кореспонденцията ни на застрахователя си и съвсем спокойно написах, че ако не бъдат точни с мен ще ги сменя с друг. Точно, ама подчертавам точно след два часа получих извинение, лично от главния мениджър и на другия ден ми доставиха точно всичко, което трябваше. Комплимента беше още три броя в добавка.

Написах го в предния пост- лекуват се здрави хора от измислени болести, за да се получат средства, които се прибират в частни сметки. 

Вярвам ти. Четохме за скандала с байпасите. Обаче тези лекари още практикуват. Необяснимо. Затова в САЩ хвърчат глави, кариери и разрешителни. За дела да не говорим. Обезщетенията стигат милиони.

Не съм добре запознат, но при американската система, ти винаги знаеш колко имаш в сметката си. Кофти става обаче, ако се окаже недостатъчно.

Въпрос на разчети и финансова дисциплина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valkiria1 написа:

В САЩ няма как да се случи това. Тука  дебнат застрахователите. За нас е добре.  Помня,че ми бяха доставили нещо , което не беше точно това което ми трябваше. Писах учтив имейл, но се направиха на ударени. Тогава препратих кореспонденцията ни на застрахователя си и съвсем спокойно написах, че ако не бъдат точни с мен ще ги сменя с друг. Точно, ама подчертавам точно след два часа получих извинение, лично от главния мениджър и на другия ден ми доставиха точно всичко, което трябваше. Комплимента беше още три броя в добавка.

да в САЩ има добър контрол не само на това - а и на социала на ТЕЛК-овете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, miro20 написа:

Което стана феномен от времето на рашистката агресия в Украйна и  разпространяваните като по учебник фейкове на които вярваха хиляди хора.

Позна Реджеп ,че НЯМА да издържи тролската ТИ същност . Да не си привършил чесъна? Защо като слушаш Мутафчията , още не си направил като него? Скрий се в миша дупка , даже ако искаш потъни  вдън земя и не се показвай повече . Няма фейкове , коронки , рашисти ,Матушки ,Бабушки ,НИЩО няма . Ще ти е вечен рахат . Само ТИ знаеш цялата Вселеска истина , другите НИЩО не знаят . Иначе ти признавам упорития темерутлък, казано по друг начин - гьонсурат!  Наистина си безнадежден случай ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

В САЩ няма как да се случи това. Тука  дебнат застрахователите.

Тука обаче има Здравна каса. Тя плаща по клинични пътеки, за всяко документирано лечение. Затова и при всякакви проверки, не се установяват нарушения. Затова и пресата може да си гърми със разни скандали, но в крайна сметка по документи всичко е изрядно и няма наказани.

България е страната на безкрайните възможности! Имаме всичко на всичко един осъден политик и той в момента е министър- председател.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Тука обаче има Здравна каса. Тя плаща по клинични пътеки, за всяко документирано лечение. Затова и при всякакви проверки, не се установяват нарушения. Затова и пресата може да си гърми със разни скандали, но в крайна сметка по документи всичко е изрядно и няма наказани.

България е страната на безкрайните възможности! Имаме всичко на всичко един осъден политик и той в момента е министър- председател.  :)

Не мога да цитирам точно автора ,но написаното от него беше горе долу така -българската Здравна каса е в ръцете на касоразбивачи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.investor.bg/bylgariia/5/a/shte-poluchi-li-bylgariia-15-mlrd-evro-ot-noviia-fond-na-es-305156/

България ще получи една от най-големите суми спрямо Брутния си вътрешен продукт - 15 млрд. евро.
От тях 3,3 милиарда евро ще изплащаме за много дълъг период от време, може би около 30 години. Това коментира евродепутатът Емил Радев, след като вчера Европейската комисия предложи създаването на фонд за възстановяване на икономиката на ЕС след пандемията от коронавирус в размер на 750 млрд. евро. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

България ще получи една от най-големите суми спрямо Брутния си вътрешен продукт - 15 млрд. евро.

"Получи" звучи много положително.

България ЗАДЛЪЖНЯ с 15 млрд. евро. Да дойде Миро 50-те процента, да му се набие в канчето ТОЧНО колко е струвало на българските граждани гаврата, която той одобряваше с двете си леви ръце.

На ви сега репарации с лихвите в мирно време!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

"Получи" звучи много положително.

България ЗАДЛЪЖНЯ с 15 млрд. евро. Да дойде Миро 50-те процента, да му се набие в канчето ТОЧНО колко е струвало на българските граждани гаврата, която той одобряваше с двете си леви ръце.

с това казваме чао на Еврозоната

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава, че близо 1 година РАБОТЕЩИТЕ не бива да харчат за нищо, включително за храна, вода, ток. И ще сме на нулата.

току-що, Без умствен капацитет написа:

с това казваме чао на Еврозоната

Еврозоната ни обожава. Няма друг толкова продажен народ, който е влязъл само за да дава. А тука си мислят тъпанарите, че услуга ни правят. Бирникът, кога ти дава на заем не го прави от чиста душа, а защото знае, че покрай едната кожа ще ти свали и втората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Това означава, че близо 1 година РАБОТЕЩИТЕ не бива да харчат за нищо, включително за храна, вода, ток. И ще сме на нулата.

още не е факт,  отвори линка

Цитат

Ще получи ли България 15 млрд. евро от новия фонд на ЕС?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване