Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Myanmar написа:

Трезвомислещи хора има навсякъде. Защо ги търсиш обаче? Ти не си от тяхната компания.

Не му обръщай внимание...не е разбрал и една дума от това,което е казал доц.Мангъров....подвежда се елементарно по гръмките заглавия...близо 6000 са били носители...заразени...ама никой не изтъква факта,че над 3000 вече са го преборили...и реално активните са около 2700..от които 470 са в болница...и 29 в интензивно...Та ...Магъров е прав-всички ще минем през това...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1826

• miro20

1532

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 5 минути, miro20 написа:

С което си вкара сам автогол. :giggle1:

Какви автоголи, какво ти е в главата?

Коментираш, че щяло да има групов имунитет когато се зарази голям процент от населението, въобразяваш си, че това е доказателство, че така не се формира имунитет, обаче игнорираш напълно, че няма масово заразяване, заради мерките, които пречат на нормалния процес. Само в твоята глава си доказал нещо, изхождайки от напълно погрешни факти.

Но пък за сметка на това, вместо да напишеш, че си си вкарал автогол, сега си написал, че другите си вкарали автоголове. Да ти имам и акъла и логиката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

През 2009 година, когато в САЩ избухна епидемията причинен от вирусът N1H1(Свински грип) и бе се разпространил в други 214 страни и региони, където загинаха 200.00 души

Ама всички политици и СЗО си взе поука от това . А тогава не обявиха пандемия , а сега за короната обявиха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Proshark написа:

Не му обръщай внимание...

Ама гледам, че трола цитира всеки. Мен беше поспрял, защото той не търси дискусия, а тролски провокации, а аз даже не му чета сбърканите глупости. В момента, в който го цитирал и се почна.

Проблемът не съм аз, има достатъчно хора, от чиито нерви се храни, яде им телесата и се чувства силен. Правда, чест, логика, това са непонятни му думи, те не могат да сложат прът в колелетата му. Но тук го храните обилно, напълнява, няма мотивация да излезе от  дома си и да види, че глупостите, които чете, нямат нищо общо с реалния живот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Един швед е обяснил, че е трябвало да се предприемат навременни мерки в началото на разпространението на настинката. И това ли ти е опорния стълб на умопомрачението водещо до летално разстройство?

Нищо чудно, че не можеш да формулираш мисъл, а само да дадеш линк към нещо, което не си разбрал, и да му увеличиш шрифта, сякаш това ще те подкрепи повече haha.png

Цитат

Няма как обаче да знаем кои мерки в другите страни са били най-ефикасни, смята Тегнел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

навременни мерки в началото на разпространението на настинката

ами те нищо не правят от начаалото - според теб какво е трябвало

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, adersa написа:

Ама всички политици и СЗО си взе поука от това . А тогава не обявиха пандемия , а сега за короната обявиха.

След 2009 имаше и друга пандемия. И как точно са си взели поука? Нямаха нито лекарства, нито персонала имаше ръкавици и маски.

Да не говорим за нас, които трябва да плаща с 200 процента надценка. Ако преди една маска е струвала 50 цента, сега е поне 4 евро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ами те нищо не правят от начаалото - според теб какво е трябвало

Това е лъжа!

Това, че във форума, за разлика от реалния живот, няма кой да ви зашие един шамар, когато клеветите, изживявате се като знаещи повече от специалистите, или просто ярко проявявате своето скодоумие, ви е издигнало до неподозирани висоти в наглостта и безочието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Това е лъжа!

Това, че във форума, за разлика от реалния живот, няма кой да ви зашие един шамар, когато клеветите,

добре де кажи какво правят

Цитат

Коефициентът на смъртност е по-голям от този на всички останали скандинавски държави взети заедно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Имам си по-интересни занимания от това да комуникирам с хора без умствен капацитет, които са неспособни да разбират прочетеното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Имам си по-интересни занимания от това да комуникирам с хора без умствен капацитет, които са неспособни да разбират прочетеното.

като гледам от кланяш въпроса, значи не ти харесва да се коментираш

Цитат

Никога не съм разписвал толкова много смъртни актове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се ще да мисля, какво чудо ще стане,като започнат сезонните вируси през октомври ,ноември...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Proshark написа:

Не ми се ще да мисля, какво чудо ще стане,като започнат сезонните вируси през октомври ,ноември...

Нали тогава бе и коронавирус, заедно с грипния сезон, настинките  ... Декември до Май месец бе грипен сезон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Нали тогава бе и коронавирус, заедно с грипния сезон, настинките ...

Аааа,чакай...тогава не даваха пари за заразени,сега сме подготвени......чакай да видиш цирка след септември...ще "мечтаем" за данните през май,юни,юли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Proshark написа:

А кога е било първото!?

А, ню уейв математиците измислиха второ без преди това да е имало първо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

А, ню уейв математиците измислиха второ без преди това да е имало първо

напротив има 1 , 2 а ще има и 3-та

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Sleda написа:

Хубаво си хортувате, продължавайте си все така, дано да е за по-дълго. Милите на душата ми китайци вече го прекалиха. Пуснали са зараза и за бубонна чума, нямам думи...

BEIJING (AP) -- While China appears to have reduced coronavirus cases to near zero, other infectious threats remain, with local health authorities announcing a suspected bubonic plague case in the Inner Mongolia Autonomous Region.

Authorities in the Bayannur district raised the plague warning on Sunday, ordered residents not to hunt wild animals such as marmots and to send for treatment anyone with fever or showing other possible signs of infection.

Plague can be fatal in up to 90% of people infected if not treated, primarily with several types of antibiotics.

от yahoo news

чумата е предсказана още във видео от 04.02.2020

"всички проблеми ще дойдат от жълтите"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Шаро и Овцата едновременно са у темата. Остана да почнат да си приказват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, дръндю написа:

чумата е предсказана още във видео от 04.02.2020

"всички проблеми ще дойдат от жълтите"

само че това не е чума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

е и,къде е проблема, няма да стигне до нас с тези 90% смъртност

на теория е така
на теория и ковид не трябваше да има, ама глобализацията превърна света в едно голямо село

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Proshark написа:

.....чакай да видиш цирка след септември...ще "мечтаем" за данните през май,юни,юли...

Начи, затварят държавата три месеца, може и повече и никакви мъни! И на изборите пак изберете Боко тиквоча.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване