Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 28 минути, M.Николов написа:

Това разбира се, звездите ти го говорят.

Фактите,но не от 24 часа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 23,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1764

• Myanmar

1305

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

преди 9 часа, M.Николов написа:

че ти разкриват факти

Бабикян така ги "разбира фактите". :) Той се борил със Слово... което обаче не било задължително да е истина.

И е така - не е задължително. Пък и... истината не е интересна, за разлика от някоя съчинена поредна клюка. Той дори няма претенции че представя "факти", но виж - потребителчетата на клюки живеят с идеята че клюката също е факт. :)

Например - факт е, че някой си, си написал че живеел в Малага и според него си - бил БГ патриот. Ама ... много е патриотичен . Факт е, че той така пише за себе си, но това не означава че това е истина. Това не му пречи да се фантазира, според неговите си 'факти'...

Силата на фейковците е внимателното следене на народните нагласи, за да си съчиняват "новини и факти" - според тях си. И това е напълно достатъчно - всичко останало клюкарите си го донагласят с нужната за тях "инжекция"... Фейка е само средството - основния таргет е Живеещия сред/от фейк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес отивам на работа и ме спират на портала  с някакъв уред. Викам си, дрегер. Оказа се, термометър. Викам - дай две седмици болнични...ей сега. Мерят ми температурата - 35.6. Язък. Добре, че ударих едно студено... И сега тая информация, как антителата изчезвали. Жалко, няма как да потвърдя, че съм преболедувал. Вирусът уж се шляел седмици, ама изведнъж антителата изчезвали. Това като селските кучета - минава някой, чакат го да подмине леко и Аууууу...Баууууу,  скок подскок, из*рах се в гащите си тамън в един храст широк. 

Писна ми. Човек иска две седмици болничен, не му дават. Колко трябва да платя, да ме пишат COVID 19? Питам сериозно. Щото идиотите така се вманиачиха, че и отпуски отмениха тая година, увеличиха работата, намалиха заплатите, скриха осигуровките... Исках да напускам, тия ми върнаха осигуровките. Шибаняци...Човек и да напусне не може...егати кризата.  Е, поне си прецаках преди малко палеца, опитвайки се да утрепя комар :) Ще го пиша на сметката им. Смотаняци.  И тук има един долен ляв, дето се прави на велик, но и него някой ден ще...Майка им...досега 3 пъти си чупих палци на краката, сега и на ръката...Мръсни идиоти. Следващия просто ще си стоваря 130 килограмовото тяло върху него, без да ми пука за гешевци и мешевци. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Sleda написа:

:giggle1:   Егати...счупих си коронка на преден зъб. Дали да ходя на зъболекар в тази епидемия? 

Приемат ли пациенти? Аз не бих се притеснявал от вируса, а от мерките. Ако ви затворят вкъщи септември, тоя въпрос няма да стои.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

Приемат ли пациенти? Аз не бих се притеснявал от вируса, а от мерките. Ако ви затворят вкъщи септември, тоя въпрос няма да стои.

Ндаа, за това не бях помислила. Лошото е, може да стане още по-лошо. Не знам въобще дали зъболекарниците работят.
Но, има и по-тежки случаи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

33 годишен,борец от национала?Починал от ковид?В другите медии не го споменават,за да не се излагат,като тези...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, само в клюкарниците не го пише. От дневник, през Вести.бг, Дир.бг...  Той вероятно е бил с два инфаркта, хипертония, диабет и три пневмонии, рак на квото се сети всеки, а и бил на интубация, в кома повече от три седмици. Тва спортистите вече са кекава работа - една настинка не могат да изкарат, а и таман преди да умрат малко пари са взели, за да ги пишат че са коронки...

Бабикян и "отровното трио" не са им интересни тия клюки ... пък и сега не са модерни. Както и за няколкото папагалчета не е модерна вече темата, щото от фейкарниците им задават темите, дето да са им интересни. Те само си живеят с тях, а и са с фантазията че са "патриоти"...

Повдига ми се от помията и от помиярите, които живеят в нея и чрез нея. Личната мизерия е ужасна кочина... и най-голямото нещастие и ад сред вселената е когато се усещат безсилни да избягат от нея. Виждат че други не са... а те няма как - един вечен затвор е да си сред помията и да не могат да избягат... И да - и те трябва да живеят с нещо. Такива като Бабикян са просто тяхното подаяние и спасение. Докато за въпросния - те са му месцето дето дава на други за пари. Така всички са доволни и всеки е продал онова, което има и заради което живее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Димитър 59 написа:

В другите медии не го споменават,за да не се излагат,като тези...

Във всички медии го има. ОСвен във вашите фейкомети май само . :) 

И защо да се излагат ? Лъжа ли е че е починал човека ?  Нещо се подиграваш с починалите ми се струва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Димитър 59 написа:

33 годишен,борец от национала?Починал от ковид?В другите медии не го споменават,за да не се излагат,като тези...

Всяка новина за смъртта на човек от коранавирус е фейк понеже не се правят аутопсии.

Това са новини от вида еди кой си е убиеца без да има доказателства срещу него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, miro20 написа:

Лъжа ли е че е починал човека ?  Нещо се подиграваш с починалите ми се струва.

Лъжата е,че е починал от ковид.А вашите медии се подиграват с това на цял народ.А пък вие с Рамус се кефите и ги защитавате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И, като не е починал от вируса, от какво тогава? 33 годишен спортист не изпада в кома и не умира току така, след триседмично лечение на ...? (какво, щом не е короната) А като се замисля, че това сте и основния таргет на протестите ..... жална й майка на България, как не съм се усетил о време, че живея сред такива зомбита. Направо един народ, който се нуждае от спешна психиатрична помощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, insec написа:

И, като не е починал от вируса, от какво тогава? 33 годишен спортист не изпада в кома и не умира току така, след триседмично лечение на ...? (какво, щом не е короната) А като се замисля, че това сте и основния таргет на протестите ..... жална й майка на България, как не съм се усетил о време, че живея сред такива зомбита. Направо един народ, който се нуждае от спешна психиатрична помощ.

Просто гамените се гаврят вече с трупове. Така разбирам тяхното неглижиране и отричане .

Понеже не им е опряло до дупето си позволяват да си чешат езика .

Но се сещам винаги за такива "невярващи"  един армейски лаф... - пред лицето на смъртта няма атеисти... няма.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Просто гамените се гаврят вече с трупове. Така разбирам тяхното неглижиране и отричане .

Виж какво - аз вече няма и да се учудя, собствения му баща да реагира по същия начин, тъй като и двамата отричаха вируса, и човека заради това си замина: щото го подкарал на самолечение, понеже било лека настинка. То, когато някой копае гроб другиму ясно, ама когато го копае на себе си ....... Не знам как да нарека състоянието, при което дори ножа стигнал до кокала, въобще ни най- малко не отрезвява ума - освен зомбита, друго ..... просто еб@хти побърканата работа вече, ма честно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Ивайло Нинов - карикатурист.

С любопитство чакам да видя новото служебно правителство на Радев https://www.24chasa.bg/novini/article/8808159

Ивайло Нинов - карикатурист

преди 13 часа, Димитър 59 написа:

Лъжата е,че е починал от ковид.А вашите медии се подиграват с това на цял народ.А пък вие с Рамус се кефите и ги защитавате.

Починал е от тежка форма на вирусна пневмония, причинена от вируса Ковид-19.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aumi написа:

Починал е от тежка форма на вирусна пневмония, причинена от вируса Ковид-19.

Но трябва да се има на предвид,че е дал положителна проба,за забранения препарат кардарин,през декември.Също не се знае,причината да бъде в кома,през последните три седмици.Освен ако не е нов симптом на коронавируса.В крайна сметка,диагнозата от ковид,може би е по-изгодния вариант,който да се представи на обществото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради такива хора страдат повечето хора по света. Да се самоизолират и въобще да нямаме досег с тях и да ядат, каквото искат.

https://news.bg/world/szo-sledi-situatsiyata-s-bubonnata-chuma-v-kitay.html

15-годишно момче е с температура след консумация на мармот, уловен от куче.

Някой цитират същото момче от Gobi-Altai че е починало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Inana.. написа:

Полезно , да знаете ..

колко маски си си купила

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

колко маски си си купила

овца , маски не нося ! 

стига си ме дебнал за 20 гр. Внимание ... :D

Влизам за малко , пикирам с Еднорога и се пришпорвам Нагоре ....

Тежък ден ме чака ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

овца , маски не нося !

Тежък ден ме чака ..

ееее купи си малко, за да изкарам от теб някой лев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване