Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 9 часа, _ramus_ написа:

то и няколкото преносители на фейкарници сред темата - също претендират за "сериозност". :)

Картинките са просто колаж, при това нескопосан.

Ако смяташ сайта на Атлантическия съвет за фейкарник, значи сме на едно мнение. Колажчета, "запечатани" в живите организми биосензори, нов справедлив световен ред и пр. дивотии. 

Между другото аз попаднах на въпросните "фейк" материали случайно, не през нечии конспиративни подсказки. Видях на телефончето, че е пуснато тракерче за CBDC и погледнах къде, не че особено ме интересува. Дигитални валути, да правят каквото щат, парите по принцип са си нещо виртуално, макар леката смяна на лентата да има някакви евентуални нежелани ефекти от рода на NWW, ще поживеем и ще видим. Засега ги изкарват само китайска особеност. Обаче човек като стъпи накриво към заешката дупка на военните, установява, че е не само дълбока, но и плоска и тъпа. 

преди 9 часа, _ramus_ написа:

Спекулира се с ДАРПА, защото е твърде подходящ обект за "причина" на параноични фантазьори.

Ами то излиза, че кой спекулира - самите те с проектите си ли? Ти намираш ли ги за сериозни и изпълними? Видяхме дотук колко са изпълними покрай справянето с новия вирус. На всеки що-годе нормален човек би му станало отвратително да си занимава ума с тях, обаче световните и особено европейските лидери май не мислят така. Смятаха, че ще си пооправят бакиите с нещо непредвидимо като последствия. Мисли си каквото щеш за прекрасния "научно" подреден нов свят, аз не приемам въпросите около конспиративните теории лично, просто съм отвратена и притеснена, защото явно не всичко в този сайт е пълен фейк. Искам да кажа, че наистина изглежда лесно да се пусне джина от бутилката, но да се прибере обратно не... защото нямат такова  намерение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 23,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1764

• Myanmar

1305

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

преди 10 часа, M.Николов написа:

Явно не ме разбра, друг ѝ е проблема на Америка в момента според мен.

Проблема на Америка е расизма! Черния расизъм. Сами си го насадиха, но по- лошото е, че го насадиха и в Европа, към която ние така слепешката сме се засилили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анализ от който ще акцентирам на... :

- 15,4% от умрелите от Covid-19 в България са без открити придружаващи заболявания. Този процент непрекъснато расте от юни месец насам, в началото на който беше около 12%....А още по-притеснителното е, че това се случва на фона на увеличаване ефективността на лечението и процедурите (на база напредъка на науката) и на фона на намаление рязко на средната възраст на заболелите.
- 40% от всички починали без придружаващи заболявания за цялата пандемия са през този месец (а едвам го преполовихме). Юни беше най-тежкият месец и най-много хора без придружаващи заболявания починаха. В момента сме едва средата на юли и изравниха този показател. Утре ще обявим юли месец за най-смъртоносния за хората без придружаващи заболявания от началото на пандемията у нас.
- Най-младите загинали без открити съпътстващи заболявания са на 33 и 36 години, a 27% от тях са под 50 години.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Утре ще обявим юли месец за най-смъртоносния за хората без придружаващи заболявания от началото на пандемията у нас.

Много ясно е,защо този месец ще баде ,,най-смъртоносния"...!Не е тайна че от жегите,вирусите умират,но на някои не им е изгодно,да намалят ,опастността"по време на протестите.Ако имаше начин,сега да вкарат хората обратно по домовете си,щеше да е рай за върхушката.Но като не могат,ни подхвърлят цифри и смътни случаи,за да плашат протестиращите.Не виждаш ли,че надигналата се антиправителствена вълна,започна най вече заради корона лъжата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Димитър 59 написа:

корона лъжата

Още 800 страници няма да ви стигнат за да проумеете че тези с лъжите сте вие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Западнонилска треска в Берлин донеса от птица. Синият синигер бе намерен мъртъв близо до улица Müggelheimer и бе изследван в лабораторията.

През изминалите години са открити 24 птици със западнонилска треска в Берлин.

https://www.bz-berlin.de/berlin/west-nil-virus-bei-wildvogel-in-berlin-entdeckt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е лъжа вируса, или поне не е в мащабите в които ежедневно ни се представя. Не се притеснявам да споделя, че от 15 съм поставена под 14 дневна карантина, като контактно лице. Хубаво ще стисна зъби и ще я изкарам все някак. Негодуванието ми идва от факта, че до момента от РЗИ освен предписанието, няма нищо друго. С некоординираните си действия и бездействия РЗИ просто затвърдиха мнението ми за този световен цирк. Всеки сам да си направи извода.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Още 800 страници няма да ви стигнат за да проумеете че тези с лъжите сте вие.

Не можеш да убедиш някой в нещо, в което самият ти не вярваш. Тва не го ли разбрахте най- после бе кратунки кухи? Баш меркаджии и щабаджии изобщо не вярват в глупостите дето дрънкат! Доказателства ли? Ами е го Боцко навсякъде си шляпа без маска или ако я има тя му е на брадата. Пресен случай с Меркел, къде му направи забележка даже. Мутафа едва дочака отпуска и дръпна към Гърция. Ако наистина вярваха че това е ебаси смъртоносното нещо, дали щяха така да се шмиткат а? Или щяха да се скрият като за война? Ми лицемерието ви лъщи та чак да му се придрайфа на човек, как смятате другите за абсолютни балъци. Ми не бе майна, вие сте простите и сте разкрити! Вече каквото и да направите все ще е срещу вас...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, witness написа:

NWW

NWO, поправям се. Използвах "нов световен ред", защото се употребява в едната от статиите, преди локуми за това как след Втората световна те изградили от хаоса нов свят също като в Битие, само че половината - тяхната, свободната половина. И как сега бил момента да си довършат работата и т.н. 

„Резултатът от мечтата би бил публичният и частният сектор по целия свят спешно да присъединят ръце в многостранни и координирани усилия, които биха създали наистина „нов световен ред“ от съществуващия хаос на Ковид-19.“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сифилис, а коронавирус е убил художникът Рафаело?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/07/18/ne-sifilis-a-koronavirus-e-ubil-hudojnikyt-rafaelo.457071

И купон в Ница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, нали ви махнаха мерките, махнаха кпп-та,  генерал Годжи вече не ви говори глупости всеки ден,  какво още църкате. 

Да, сега българите реват, че гърците не ги пускали в магазините си, че в Холандия, Австрия и не знам още къде ги слагали под карантина,а простите чехи (понеже ние сме много умни) им искали отрицателен тест за да влезнат в държавата им. Ама и за това ние сме виновни 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Michigan111 написа:

Да, сега българите реват, че гърците не ги пускали в магазините си, че в Холандия, Австрия и не знам още къде ги слагали под карантина,а простите чехи (понеже ние сме много умни) им искали отрицателен тест за да влезнат в държавата им. Ама и за това ние сме виновни 😂

Баце е голем и на тях е наредил, ма ти не ги разбираш тия неща. Тва гърци, холандци и т.н., всички са негови платени слуги. 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радул написа:

Не можеш да убедиш някой в нещо, в което самият ти не вярваш. Тва не го ли разбрахте най- после бе кратунки кухи?

не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Не сифилис, а коронавирус е убил художникът Рафаело?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/07/18/ne-sifilis-a-koronavirus-e-ubil-hudojnikyt-rafaelo.457071

Той и Ленин е умрял от корона...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, insec написа:

Баце е голем и на тях е наредил, ма ти не ги разбираш тия неща. Тва гърци, холандци и т.н., всички са негови платени слуги. 😆

Радул е умен. Той ей сега ще ти обясни :) 

преди 36 минути, Michigan111 написа:

Добре де, нали ви махнаха мерките, махнаха кпп-та,  генерал Годжи вече не ви говори глупости всеки ден,  какво още църкате. 

Щото са хейтъри. Кратко и ясно.

Аз това повтарям често... няма проблем да си хейтите по всякакви теми, които реално нямат значение.  По технически теми, за политика.. няма проблем. Но тук става въпрос за всеки човек, за здравето и живота му.

Отношението ковто прилагат по шаблон  да си хейтят , е меко казано неадекватно.

Цитирах по горе някои анализи и статистики кои са починалите, и между тях има всякакви и млади и без придружаващи болести.

Застраховани няма.

А на хейтърите и конспираторите отново да припомня  оня военен лекарски лаф - пред лицето на смъртта няма атеисти.

Всеки доксонал се и минал през кронавируса в лека или по тежка степен, го доказва това.

Няма между тях "невярващи хейтъри".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Michigan111 написа:

Интересно е наистина Холандия и Белгия, където заразени и умрели са десетократно и отгоре повече отколкото в БГ, да се пазят да не ги заразим ние. 🤣  Между другото тази им истерия идва от лъжливите данни на Щаба, за ръст на заразените в БГ. Ей затва не ви пускат, щото тия усетиха дебелия и се мъчат да изплашат някой.  И си вкарват автогол след автогол...

преди 4 минути, miro20 написа:

Радул е умен. Той ей сега ще ти обясни :)

Радул не е даскал. Да сте учили, да ставате умни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Между другото тази им истерия идва от лъжливите данни на Щаба, за ръст на заразените в БГ. 

Да, той Мутафчийски за това го няма по медиите,  долу на Кулата дава пари на гърците. Как иначе да си обясним факта, че и там излизат положителни резултати. 

Голям схемаджия тоз генерал  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Да, той Мутафчийски за това го няма по медиите,  долу на Кулата дава пари на гърците. Как иначе да си обясним факта, че и там излизат положителни резултати. 

Голям схемаджия тоз генерал  :)

На кулата дето продаваха менте тестове по 40 евракита ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Точно там. 

Там бате и тревата е положителна! И асфалта също, щото е Бойков.

Айде бе отворковците, отговорете що така бащицата не носи маската отговорно а като лигавник, та чак стана за смях на тая среща на изтрещелите ковидяни, а Мутафа немаше търпение да оди в Гърция да си пече сланините. Що така бе тия страх от Ковид- чумата нямат ли? Или си знаят много добре че няма никаква чума, а само некъв смешен грипен вирус. Нещо не ги виждам да се пазят особено, а иначе бая насериозно се взеха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какво е положението в Бургаска и Ямболска области, има ли много болни там?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Радул написа:

Там бате и тревата е положителна! И асфалта също, щото е Бойков.

Айде бе отворковците, отговорете що така бащицата не носи маската отговорно а като лигавник, та чак стана за смях на тая среща на изтрещелите ковидяни, а Мутафа немаше търпение да оди в Гърция да си пече сланините. Що така бе тия страх от Ковид- чумата нямат ли? Или си знаят много добре че няма никаква чума, а само некъв смешен грипен вирус. Нещо не ги виждам да се пазят особено, а иначе бая насериозно се взеха.

Ще ти отговоря, 

Без значение дали носиш маска, или копаш,  за да го правиш отговорно, трябва да си отговорен човек. Надявам се ме разбра.

А за мутафа... Ами аз още Април беше като го написах в тази тема, че гърците вместо да се оплакват (като никога) си спазват мерките и като дойде сезона ще си го открият и ще си работят. И ко стана, познах.  

А в Гърция, допреди масово да плъзнат българи и румънци регистрираха единични случаи дневно, естествено че там ще отиде мутафа, в България ли да отиде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

А в Гърция, допреди масово да плъзнат българи и румънци регистрираха единични случаи дневно, естествено че там ще отиде мутафа, в България ли да отиде?

Е! Как го каза все едно се е телепортирал до Халкидики, а не се е движил с безгранична храброст 363 километра насред чумата ковид българска. 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Е! Как го каза все едно се е телепортирал до Халкидики, а не се е движил с безгранична храброст 363 километра насред чумата ковид българска. 🤣

Ами ко да ти кажа, откак въведоха извънредно положение аз лично имам много пъти по 363 километра навъртяни. Човек като иска да се придвижва безопасно намира начин, а и до Халкидики предполагам не е стигнал с автобус или с влак, така че иронията в случая не мога да я схвана. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ами ко да ти кажа, откак въведоха извънредно положение аз лично имам много пъти по 363 километра навъртяни. Човек като иска да се придвижва безопасно намира начин, а и до Халкидики предполагам не е стигнал с автобус или с влак, така че иронията в случая не мога да я схвана. 

Ми ето. Значи и ти не вярваш особено в чумата- ковид. Нека беше наистина мор, па да те видя ще минеш ли много пъти по 363 километра, или щеше да си викаш: "евал съм го- животеца ми по- мил".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване