Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 33 минути, Димитър 59 написа:

Чакай да те жегна

малиии, как мъ жегна, направо ме изгори. Няма по-гоуем жегвач... и няма по-голяма "истина" от написаното по линка. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2754

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3281

• Радул

2926

преди 4 минути, miro20 написа:

Проблема е че сегашния вирус е различен от тях, с неизвестно поведение...

Различава се само по начина на заразяване!Този го разпространяват твоите медии,а поведението му го описват както им е изгодно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мзъчния донор Духиро и клеветника- папагал Посрамус, решили да си направят курник. Обаче не могли да се разберат кой да е петела, щот и двамата искали да са кокошки. Понеже и без тва доста си снасят... Историята не завършила добре. Тя дори не могла да почне всъщност...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _ramus_ написа:

малиии, как мъ жегна, направо ме изгори. Няма по-гоуем жегвач... и няма по-голяма истина в написаното по линка. :lol6:

Важното в случая е, че те прекарах да четеш нещо различно... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Димитър 59 написа:

Различава се само по начина на заразяване!

това го пише във фейкарника на Бабикян ли? Или щото "всички лекари по света смятат така"  - като другия фейкрепликатор.

Обаче го докарвате на нахаканост от типа "нема такъв пич кат мен".

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

че те прекарах да четеш нещо различно... 

наистина ли? Няма такъв пич, просто - колко осведомен, колко "прекарващ"... :lol6:

Брей, кви важни неща имало за теб? А кой каза че съм го прочел... или дори отворил? - то заглавието е достатъчно да отидеш само до кенефа с него - на каквото обръщате и темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

Мзъчния донор Духиро и клеветника- папагал Посрамус, решили да си направят курник. Обаче не могли да се разберат кой да е петела, щот и двамата искали да са кокошки. Понеже и без тва доста си снасят... Историята не завършила добре. Тя дори не могла да почне всъщност...

Ма как го измисли... дечковците в детската градина ли ти подсказаха тези "велики мисли" ? :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Ма как го измисли... дечковците в детската градина ли ти подсказаха тези "велики мисли" ? :) 

Я кажи ти в кой от двамата лирични герои се припосра.... ъъъъ, така де- припозна.   :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _ramus_ написа:

това го пише във фейкарника на Бабикян ли? 

Този не го знам кой е!От 20 години не следя политиката в БГ,поради което не познавам и повечето политици.В този сайт просто виждам,че изкарват кирливите ризи,на мислещите като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Радул написа:

Я кажи ти в кой от двамата лирични герои се припосра.... ъъъъ, така де- припозна.   :)

тролим си а ? хейтърченца мамини златни :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

тролим си а ? хейтърченца мамини златни :) 

Опитай се да вникнеш в идеята, стига дрънча като празна консервна кутия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Радул написа:

Опитай се да вникнеш в идеята, стига дрънча като празна консервна кутия.

Не мога да падна на твоето ниво за двете кокошки разните ти гейски теории. ОСвен че и не виждам нищо общо с темата.

Големи напъни да си генерирате тролски спам  :) 

преди 18 минути, baitexpo написа:

Че си трол и плямпаш.

И това важи за всичките които пишете от този акаунт :)

да да, ей го и тоя. ... :) 

Що не си обсъдите заедно и акаунтите и кокошките с яйцата да си вниквате , прониквате и т.н. колкото си искате :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, miro20 написа:

Проблема е че сегашния вирус е различен от тях, с неизвестно поведение

Проблемът е само в твоята глава. И недей лъгаи, че всеки бил знаел нещо си, ти самият нищо не знаеше, та се налагаше да те ограмотяваме.

Иначе народа беше лъган, че нещо нечувано и невиждано се е появило. Поредната настинка.

Само ти още не си разбрал какво е поведението на настинката. Тече ти носа и кихаш. А ако си болен от смъртоносна болест и умираш от нея, пишат те умрял от коронавирус, даже без тест.

Само ти си вечно неразбрал, вечно забравил, вечно неграмотен и непрочел какво ти пишат.

преди 40 минути, Димитър 59 написа:

Различава се само по начина на заразяване!Този го разпространяват твоите медии,а поведението му го описват както им е изгодно.

haha.png like2.png

И води до хронично разстройство сред по-простата част от населението, както и логорея по форумите с небивалици, че всички ще умрем, даже сме умрели вече няколко пъти по улиците, ако им слушаш какво ни очаква "ако не слушкаме".

преди 29 минути, baitexpo написа:

Че си трол и плямпаш.

И това важи за всичките които пишете от този акаунт :)

Абе, верно, на смени ли са в тоя акаунт wow.png Не може здрав психически индивид да издържи да пуска толкова глупости денонощно, а после ДА НЕ ПОМНИ и му се повтаря до втръсване и все за първи път чете как са го хванали в лъжите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това ли е конспирация. Човекът си го казва в прав ред. Колко е 15 процента от 6,5 милиарда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Myanmar написа:

ти самият нищо не знаеше, та се налагаше да те ограмотяваме.

Всъщност  , нищо полезно или стойностно не съм видял / прочел от вашите глупости.

Опровергани и отдавна заклеймени от световната общност.

Която между другото, ако гледаш новини , затяга мерките.

Иначе народа беше лъган, че нещо нечувано и невиждано се е появило. Поредната настинка.

Само ти още не си разбрал какво е поведението на настинката. Тече ти носа и кихаш. А ако си болен от смъртоносна болест и умираш от нея, пишат те умрял от коронавирус, даже без тест.

Само ти си вечно неразбрал, вечно забравил, вечно неграмотен и непрочел какво ти пишат.

фейкомети :)

Едни и същи отдавна опровергани плямпаници и лъжи.  :)

Не може здрав психически индивид да издържи да пуска толкова глупости денонощно, а после ДА НЕ ПОМНИ и му се повтаря до втръсване и все за първи път чете как са го хванали в лъжите.

Като ви гледам, вие го можете. До втръсване плямпане на едни и същи опровергани и отхвърлени  лъжи за короноавируса.

И не, за съжаление нямаш нито един пример да си ме хванал в лъжа.

Това за съчките не е моя лъжа, а твое незнание. А незнанието какво означава "непотребни съчки в гората" употребено в метафоричен смисъл,  не е аргумент в твоя полза. А напротив.

Пак се изложи и се само закопа с елементарното си незнание.  :)

преди 20 минути, acnekt написа:

И това ли е конспирация. Човекът си го казва в прав ред. Колко е 15 процента от 6,5 милиарда?

Е прочети  коментарите в тубата де.

Радвам се че все повече хора почват да мислят и да не се поддават на такива тотални фейкове и изкривени манипулирани пропаганди.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, acnekt написа:

И това ли е конспирация. Човекът си го казва в прав ред.

Бях сигурен, че има нещо гнило в Дания, след като е отрязано. Всъщност Бил говори за въглеродния диоксид и намаляване на увеличението с 10 или 15% на непрестанно нарастващото население (показва графика):

“The world today has 6.8 billion people, that’s headed up to about 9 billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we lower that by perhaps 10 or 15 percent,” he said. Gates was talking about cutting global population growth by “10 or 15 percent” in order to reduce carbon emissions, rather than reducing the actual population.

преди 11 минути, miro20 написа:

И не, за съжаление нямаш нито един пример да си ме хванал в лъжа.

haha.png Пак развалената грамофонна плоча.

2 страници назад те хванах пак в лъжа. Питай братчета, дето е бил предната смяна в профила ти.

Но любимо ми е това, защото освен лъжа е и клевета срещу доброто име на един от най-видните вирусулози в днешна България:

на 19.06.2020 г. в 19:33, Myanmar написа:

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Нека видим колко струваш.

Всички те виждаме колко струваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Myanmar написа:

Не не си. Както ти обясних и там и сега, незнанието ти за метафоричния израз "съчки в гората" не е аргумент. А твоя излагация.

Дежа вю със споровете на хора дето смятат Земята за плоска...  Все едно ми говориш как аз съм лъжел че е кръгла... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miro20 написа:

Дежа вю със споровете на хора дето смятат Земята за плоска...  Все едно ми говориш как аз съм лъжел че е кръгла... :) 

Какви плоски земи ти се въртят, пак ли се чудиш как да смениш темата.

Въпросът е колко глупости можеш да изпишеш, докато се правиш, че не можеш да прочетеш това:

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Myanmar написа:

Какви плоски земи ти се въртят, пак ли се чудиш как да смениш темата.

Ама ти верно си имал много плитко повърхностно мислене :) 

Как да ти обясня нещо което не разбираш ?

Че и имаш още наглостта да повтаряш излагацията си .

Върви  при някой разбираш педагог ли не знам кой трябва да ти обясни какво е това "съчки в гората" и защо са непотребния баласт в еко системата / реципрочно обществото/

За кой ли път ти казвам - незнанието ти не е аргумент. А просто излагация :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miro20 написа:

незнанието ти за метафоричния израз "съчки в гората" не е аргумент

На теб ти беше обяснено ясно,че ,,съчките" са цитат от чуждо мнение!Не негово!Ама понеже мина време от тогава и започна пак да се правиш на луд... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Димитър 59 написа:

На теб ти беше обяснено ясно,че ,,съчките" са цитат от чуждо мнение!Не негово!Ама понеже мина време от тогава и започна пак да се правиш на луд... 

Не, не ми е обяснено  . Това го чувам от теб за първи път . Защото аз пък съм слушал/ видял интервюто му при Георги Любенов по БНТ, където фашиста Мангъров в прав текст и няколко пъти с насмешка употреби този израз.

И закопа накрая как "ние сме се справили с нашите пенсионери" ... което си бе върха на подигравката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Ама ти верно си имал много плитко повърхностно мислене :) 

Това ли измисли да смениш темата? Много плитко съзнание имаш, щом стигна до цопкане във водата.

Не можеш да отречеш, че за пореден път лъга и в тази тема и че клеветиш човек, с който ви разделят 5 каруци с книги:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Myanmar написа:

Това ли измисли да смениш темата? Много плитко съзнание имаш, щом стигна до цопкане във водата.

Не можеш да отречеш, че за пореден път лъга и в тази тема и че клеветиш човек, с който ви разделят 5 каруци с книги:

Ама там е въпроса че не е изместване на темата. Говоря ти за нещо което не разбираш . И това е термина "съчки в гората" на фашиста Мангъров  .  Аз твърдя че термина означава непотребните , излишни хора които са извън активна вързаст, които не са активни "дървета" в обществото, "изсъхналите посивели" които не произвеждат, не генерират нищо, и т.н.

Това не е обида,  а констатация и обяснение на термина "съчките в гората".

На теб този израз не ти е ясен.

Именно за това ти се чудя защо толкова повтаряш нещо което  само те излага и компрометира като незнаещ профан  :)

Пак ти казвам - "незнанието ти не е аргумент" да ме обвиняваш в лъжа.

Както все едно да спорим дали Земята е плоска и ти да ми плямпаш как съм лъжец че твърдя че е кръгла.

За всеки нормален човек е излишно да вади доказателства на Коперник или на други учени за да се доказва пред невежи като теб.

та... Още ли не си разбрал  или пак трябва да ти повтарям тези елементарни неща ?

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване