Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Димитър 59 написа:

Ти май голям мерак имаш да го има този вирус?

преди 5 минути, Myanmar написа:

Всъщност, ЖЕЛАТЕЛНО Е да се заразиш.

Кой имал мерак казваш ?

Я вкупом другарите мангъровчета се хванете за ръчички и бегом в инфекциозното да се попрегръщате и целуфате там.

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1534

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

:D незнам кой е по грамотен, но успях да ви накарам и 3-мата да ми отговорите:D

И?

Вземай подаянията ни, докато ги има. Никой не е длъжен да компенсира липсата на отсъствията ти в училище.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Кой имал мерак казваш ?

Я вкупом другарите мангъровчета се хванете за ръчички и бегом в инфекциозното да се попрегръщате и целуфате там.

Слагай си маската...и каскета...и каска си сложи ако искаш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Идиот ли си, какъв си, нямаш срам да се гавриш с хората и болестите!

Казах ти го много отдавна и ти го припомних, ти самия ще минеш този вирус и е въпрос на време. Изолацията се видя, че единствено забавя малко разпространението, но не може да те излекува. Защото това не бяха здравни мерки, а политически и икономически мерки. Само простите си мислят, че като им отнемат правата на принципа "няма хора, няма проблем" и трябва в отговор да целуват ръце.

Що се отнася до тази настинка, не се посирам от страх като теб и нямам никакъв проблем да я мина, ако не съм я минал вече. Аз не съм расъл в саксия и тъкмо заради това болестите ги изкарвам на крак. А който си мисли, че с много баби няма да стане хилаво бебе, времето ще го опровергае.

Вие, свръхконсуматори на тоалетна хартия, наистина има от какво да се страхувате. Вашата имунна система вече е разбита, а изолацията ви е съсипала и психически и физически. Излизането ви на бял свят може да бъде фатално. За вас, останалите няма да усетят разлика.

Ето защо коронавирусът ще бъде основание за българския геноцид още дълго време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:
преди 1 час, miro20 написа:

Идиот ли си, какъв си, нямаш срам да се гавриш с хората и болестите!

Предложих ви именно защото вие най безсрамно се гаврите с хората и болните от вируса.

:hush:

Що се отнася до тази настинка, не се посирам от страх като теб и нямам никакъв проблем да я мина, ако не съм я минал вече. Аз не съм расъл в саксия и тъкмо заради това болестите ги изкарвам на крак. А който си мисли, че с много баби няма да стане хилаво бебе, времето ще го опровергае.

Вие, свръхконсуматори на тоалетна хартия, наистина има от какво да се страхувате. Вашата имунна система вече е разбита, а изолацията ви е съсипала и психически и физически. Излизането ви на бял свят може да бъде фатално. За вас, останалите няма да усетят разлика.

Защо трябва някой да "се посира от срах"  ако не е на вашия нездрав акъл ? ?

Мерките поне у нас нито са толкова страшни, нито репресивни. Даже обратното.

Проблема който прозира от писаниците ти е именно аргоантното непремерено поведение и тотални глупости за "лека настинка" , опровергани от целия свят.

Много хора които си мислеха "че прекарват на крак" се гътнаха, и спортисти, и млади , и без придружаващи заболявания и т.н.

Така че, поне докато няма що годе сигурно лекарство или ваксина, имай малко страх божий и не се гаври с паметта на тези много хора които изброих и които ги няма вече.

:hit:

пп

@M.Николов я виж как ме обиждат на идиот  а ? :)  14 дена бан ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Предложих ви именно защото вие най безсрамно се гаврите с хората и болните от вируса.

Абе ти си много низко парче! Гавриш се с паметта на починали хора, за които лъжеш най-безсрамно, че били умрели от каквото ти скимне, стига да излезе, че защитава някоя от заблудите ти, а сега имаш безочието да обвиняваш хората, които ти правят забележка за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

за които лъжеш най-безсрамно, че били умрели от каквото ти скимне

Не. Именно че нищо не лъжа. Нито никъде по света където са починали хора от коронавируса, с които сега се гавриш най нагло.

Сляпото ти отричане и незнание не е аргумент  :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Именно че нищо не лъжа.

Ти ли не лъжеш?

на 19.06.2020 г. в 19:33, Myanmar написа:

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Нека видим колко струваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Да. Незнанието ти за вируса, както и за израза непотребни съчки, не е аргумент :hush:

Не се прави на ударен с мокър парцал. Престани с това ad hominem и всеки път като те хванем в лъжа да сочиш някой друг. Никой не ти е срал в гащите.

Тук не говорим за другите, а за твоята клевета. Твоите думи, че д-р Мангъров е назовал съчките непотребни. Какво другите знаят и мислят няма връзка с това, за което ти отговаряш - твоите думи. И ти много добре го знаеш, затова се правиш, че не можеш да четеш.

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Радул написа:

116353675_10223933276342402_852822723244

Скоро ще се появи и тоалетна хартия със същия десен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Скоро ще се появи и тоалетна хартия със същия десен!

За хората с разстройство ще е с надпис:

156618_660_370.jpg

Миро ще е генерален спонсор, защото ще купува промишлени количества haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва някой да "се посира от срах"  .....

Ще ти отговоря....някъде към началото... на октомври и  края на ноември....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не говорим за другите, а за твоята клевета. Твоите думи, че д-р Мангъров е назовал съчките непотребни

Той назова пенсионерите, възрастните съчки. Няколко пъти. И Няма никаква клевета ! Смисъла който се влага в израза "съчки в гората" / в обществото/ е кристално ясен. - излезлите от зеления си плодотворен  живот , непотребните, увяхнали , паднали, смачкани дървета, които не дават нищо на гората/обществото/ , а са непотребна тежест .

Само ти не знаеш  тези неща .:hush:

А незнанието ти не е аргумент. Татуирай си го някъде, че на 1600-та страница от тази тема пак ще си плямпаш тези глупости :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, miro20 написа:

"съчки в гората" 

Излагаш се вече цял месец,въпреки че това ти беше обяснено многократно! Обещавам ти следващият път,като го напишеш пак,да те наричам ,,Миро съчката" ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Димитър 59 написа:

Излагаш се вече цял месец,въпреки че това ти беше обяснено многократно! Обещавам ти следващият път,като го напишеш пак,да те наричам ,,Миро съчката" ...

много страни спират туристи до испания - зимата ще им е мн. тежка, ще имат още фалити

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъла който се влага в израза "съчки в гората" / в обществото/ е кристално ясен. - излезлите от зеления си плодотворен  живот , непотребните, увяхнали , паднали, смачкани дървета, които не дават нищо на гората/обществото/ , а са непотребна тежест .

Това е лъжа. Ти не само лъжеш какво е казал д-р Мангъров, но и го клеветиш с обвинението, че той си е мислил нещо лошо.

Когато на село падне клон в градината, аз го начупвам и разпръсквам точно където има растения. Защото сухите съчки са нещо много полезно. Изобщо не ми минава през ума да ги изхвърля извън градината, че са "непотребни", че "не давали нищо" и че са "непотребна тежест" - цял списък с твои лъжи.

Вече 140 страници ти се правиш, че нещо не си разбрал и че не си лъгал. Защото не става въпрос болните мозъци какъв негативен смисъл могат да придадат в израз, който не разбират, а дали ти си излъгал, че едни точно определени думи са използвани от един специалист, който по знания те слага в малкия си джоб, и ти за да излезеш на глава с него излъга, че той е казал нещо, което не е. Ето лъжата ти, за която нямаш извинение от 140 страници:

преди 3 часа, miro20 написа:

Защо трябва някой да "се посира от срах" ...

А ти какво си мислиш, че правиш от началото на тази тема, че смърди така ужасно като се появиш?

Виж в началото на темата как поставих на мястото им паникьори, които вече си купуваха ковчези и вземаха заеми за опело. В интерес на истината скоро не са писали...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Когато на село падне клон в градината, аз го начупвам и разпръсквам точно където има растения. Защото сухите съчки са нещо много полезно.

И какво му е полезното на начупен изсъхнал клон за растенията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

В случай, че не си ходил на училище, ще те информирам, че повърхностния слой, тоя дето ражда, се състои от трупове - растителни и животински.

Иначе познавам една, дето има готовност да мете в гората листа, ама откачалки всякакви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

.....

Случая е много по- озадачаващ, тъй като съм градинар и сефте чувам за тази практика, да се чупят изсъхнали клони и да се разпръскват сред растенията, та по- конкретно, ако обичаш - какво е полезното на това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Случая е много по- озадачаващ, тъй като съм градинар и сефте чувам за тази практика, да се чупят изсъхнали клони и да се разпръскват сред растенията, та по- конкретно, ако обичаш - какво е полезното на това?

Ти откъде падаш? В магазините за цветя какво продават за "пръст"? Какво мислиш стои зад мистериозната дума "торф"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

клонките се събират и се трошат на стърготина

https://bg.wikipedia.org/wiki/Компостиране

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Myanmar написа:

Когато на село падне клон в градината, аз го начупвам и разпръсквам точно където има растения. Защото сухите съчки са нещо много полезно. Изобщо не ми минава през ума да ги изхвърля извън градината, че са "непотребни", че "не давали нищо" и че са "непотребна тежест" - цял списък с твои лъжи.

Значи нищо не разбираш не само за вирусите, но и от градинарство :)

преди 28 минути, insec написа:

преди 9 минути, Myanmar написа:

Ти откъде падаш? В магазините за цветя какво продават за "пръст"? Какво мислиш стои зад мистериозната дума "торф"?

Тоя  "градинар" не прави разлика между съчки и тор, торф, компост и т.н. ...  Какво е общото между съчки и пръст ????????????????????????

Леле лелееее....  

Човече, стига се излага бре.  :)

преди 33 минути, Myanmar написа:

Разбрах че ти нищо не струваш. Празно плямпало дето не знае какво е съчки , не знае какво е пръст, не знае какво е торф и т.н.

преди 31 минути, Myanmar написа:

А ти какво си мислиш, че правиш от началото на тази тема, че смърди така ужасно като се появиш?

Виж в началото на темата как поставих на мястото им паникьори, които вече си купуваха ковчези и вземаха заеми за опело. В интерес на истината скоро не са писали...

Не знам какво ти смърди . От началото на темата глупостите з а"лека настинка" са тотално опровергани .

Миришете вие с писъците си и абсолютната смешна необразованост дето дори не знаете какво е "съчки" :)

"Паникьори" се видя кои сте - тези като теб дето само пищите истерично колко са ви ограничени правата,  как това е лека настинка... а нормалните хора си спазват мерките и си живеят спокойно. :) 

Аз вече съм го казвал, но истерията и най радикалните простотии които има в тзи тема,  не са от хората одобряващи мерките :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

....

Торф от начупени клони - сигурен ли си? И дали има разлика от торене с торф и разпръскването на начупени изсъхнали клони?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване