Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 45 минути, палав_ник написа:

На видеото

Никакво видео няма в този линк.  П.П. Когато даваш линк,напиши в карето ,,текст на линка" ,няколко думи за описание,за да не излиза тази объркана поредица която се появява с линка иначе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 22,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1724

• Myanmar

1262

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Никакво видео няма в този линк.

Е как да няма -> https://www.alfa.bg/видео/нова-измама-свързана-с-коронавируса-28-07-2020-г-c40216.html

Това с търсачката е дивотия, защото и никаква цифра да не се напише, пак статиите са за ковид. Просто такъв е алгоритъма за представяне на резултати от зададеното търсене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Joss Bomon написа:

как да няма -> https://www.alfa.bg

При теб има,но при него линка не му работи.

OSTAVKA6047.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Пробутваш ни пак линкове с цифри.Да се плаши населението,но дали са починали от вируса,няма как да се разбере?Всъщност това е поредната клюка,за коронаизтрещели ,,съчки".Цитат от твоя линк:,,Починали за последното денонощие са мъж на 72 г. със сърдечно, хронично белодробно и неврологично заболяване, жена на 81 г. със сърдечно, хронично белодробно и бъбречно заболяване, мъж на 50 г. със сърдечно заболяване, мъж на 70 г. с хронично белодробно и хронично неврологично заболяване, жена на 79 г. със сърдечно и хронично неврологично заболяване, жена на 77 г. със сърдечно заболяване, жена на 77 г., за която няма информация за придружаващи заболявания, мъж на 80 г., за когото няма информация за придружаващи заболявания, мъж на 75 г. със сърдечно заболяване, жена на 61 г. с хронично хематологично заболяване, мъж на 57 г., за когото няма информация за придружаващи заболявания, мъж на 31 г. с диабет и хронично бъбречно заболяване и мъж на 69 г. с диабет и хронично бъбречно заболяване."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредна история на преминали през коронавируса , заедно с мнението на лекуващ лекар

https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/kak-edno-semejstvo-premina-prez-bitkata-s-covid-19.html

Няма нужда да казвам че по горните ви простотии са както винаги, опровергани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, adersa написа:

Тъз тема започва нещо да замира

Ами хората видяха, че мор няма, нито камиони с трупове и живота продължава.

Само трола още дежури тук, да си пуска опорките, в които и самия той не вярва 😄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, baitexpo написа:

Ами хората видяха, че мор няма, нито камиони с трупове и живота продължава.

Само трола още дежури тук, да си пуска опорките, в които и самия той не вярва 😄

Трябваше да се пръкне "пандемията", за да научат заешките сърчица, че в болниците има болни, че хората всекидневно умират - о, ужас !. И се поде една не правена до сега "стъкмистика"... и заешките сърчица затупаха още по-бързо от страх.

Това е само началото, и ако не измрат достатъчно хора, ще се докара заложената "бройка" от безработица, безизходица, ваксини, лекарства, и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.07.2020 г. в 12:41, Димитър 59 написа:

Жалки опити на официалните фейк новини,да припомнят всекидневно на заблудените,че още има корона вирус.Цифри насочени към хора като теб,за да не се усетят колко са били лъгани.Сложи си маска на монитора,за да не ги гледаш!На клавиатурата също,за да не пишеш щуротии!Тогава всичко ще си дойде на мястото си...

Като каза "маска"...някой има ли моите проблеми като си сложа маската...закривам носа, а тя закрива и очите ми. Като някоя ханъма ходя, хаха. Така и не се научих как да си слагам маската, че хем да пази носа, хем да не закрива очите. Ще трябва да искам съвет от вожда. 

преди 27 минути, Joss Bomon написа:

Трябваше да се пръкне "пандемията", за да научат заешките сърчица, че в болниците има болни, че хората всекидневно умират - о, ужас !. И се поде една не правена до сега "стъкмистика"... и заешките сърчица затупаха още по-бързо от страх.

Това е само началото, и ако не измрат достатъчно хора, ще се докара заложената "бройка" от безработица, безизходица, ваксини, лекарства, и др.

В слчуая по-лесно е да се каже "отрицателна раждаемост", отколкото да се напише броя на смъртните случаи в България за година. Щото ако сега се раждат по 50-60000 деца, навремето се раждахме по 100-150 000 на година и е нормално починалите за година да са над 100 000. Но като кажеш 100 000 починали и наложиш починалите около 1000 с коронавирус, колкото ще станат за година, някак си нещата не се връзват. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коплете, днеска имах прозрение. Нали знаете онази фраза, превърнала се в клише, че маските не са за да ви пазят, а за да мълчите. Да, ама, в магазина като поръчам салам не ми дават сирене. И днес четох някаква статия за човешката комуникация и разбрах какво причинява носенето на маска - закриване на усмивката. Хората не могат да виждат усмивки, нито да покажат усмивките си и това води до депресия. Хората са убедени, че има проблем като им е направен проблем. Същото е като да ти избият зъбите и да се пънеш да се усмихваш - няма същия ефект нито за теб, нито за останалите. Това е част от културата и комуникацията между хората, която в момента е ампутирана.

С две думи подложени сме на психясващ експеримент, който трае вечно и се удължава с по месец всеки месец. Съчетанието за обреченост и неизбежност допринасят още повече за разбиване на човешкото общуване. Разделяй и владей.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

И днес четох някаква статия за човешката комуникация и разбрах какво причинява носенето на маска - закриване на усмивката.

Мен ме устройва често, щото почвам да се хиля на глупостите на други и се издавам :) Това в кръга на шегата, но маската и слънчевите очила ми дават поле за действие. Първата, за да не видят как се подхилквам, а вторите да не виждат накъде гледам. Така винаги мога да си гледам в бюстовете на момите и ако случайно ахна от учудване, маската ще ме предпази най-малкото от шамар :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 29.07.2020 г. в 14:59, Мойра написа:

"Но да не се окаже после, че са ги използвали за морски свинчета. Ако се повиши смъртността, ще е трудно да се разбере  дали загиват от болестта или от ваксината."

В общи линии като такива ни третират - опитни животни.

Сега, ако някой се зарази с тази настинка Великаните на ума му натриват сол на главата "Нека ти, като не слушаш, като не се подчиняваш безропотно, като не се маскираш, като ходиш по паркове и митинги! А утре ще умрат твоите майка, баща, деца, съпруг(а), учинайка и фризьорка".

Ако не се зарази - "Ний ви спасихме, неблагодарници и тъпаци такива, добре, че ви направихме безлимитно извънредно положение, че да ви съкратят, да си стоите вкъщи, да се спасите, защото иначе щеше да умреш ти, твоите майка, баща, деца, съпруг(а), учинайка и фризьорка".

Сега с ваксината са същите спекулации - не си умрял, спасили са ти живота и вече си им роб, защото който ти спаси живота започва да го притежава. Не те спасят - ее, ми много късно си сложи ваксината, на много рискове си се излагал, нали ти казахме да не ходиш на жълтите павета, ама ти си пушил като ученик, това ти е грешката, ама без ваксина щеше да умреш по-рано и по-болезнено.

Лъжите и спекулациите им нямат край, защото са отвикнали народа си да очаква доказателства или аргументация. Днеска чета пак нови закони - облагат се повече притежателите на земи. Повече пари за харчене ще имат властимащите, щото с тея милиарди, които им даваме държавата ни цъфна и завърза, та чак 60 млрд лв. взеха, които ти, читателю ще плащаш от твоята заплата. Толкова съвестно и ефективно се харчи, че чак да ти е драго да ти намалят заплатата още, с увеличаване на данъците. А някаква аргументираност, защо ти искат повече пари за това - няма. Просто искат, пишат едностранно закони и ти се подчиняваш, защото Мировците подкрепящи хората съсипващи България са верни подлоги, нехранимайковци и твърде глупави да разберат в какво са съучастници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Myanmar написа:

Ако не се зарази - "Ний ви спасихме, неблагодарници и тъпаци такива, добре, че ви направихме безлимитно извънредно положение, че да ви съкратят, да си стоите вкъщи, да се спасите, защото иначе щеше да умреш ти, твоите майка, баща, деца, съпруг(а), учинайка и фризьорка".

Фризьорката ми няма да умре, щото не съм ходил при нея повече от година :P

Цяло лято ходя като Чубака.  

То хубаво, Борисов ще се махне, но мен ме притеснява друго - НОЩ ще остане, макар и в друг вид вероятно. Защото аз не виждам някаква алтернатива относно К19, показана от опозицията. Или поне от тая опозиция в парламента, не другата, в You Tube  главно. 

Занчи, единствения дето явно се противопоставя на К19, е партията на Слави. Има и някои други, дето вдигнаха протестите, но те няма да влязат вероятно в парламента, още по-малко ще участват в правителството. 

Затова аз не виждам изход от ситуацията, освен всеки сам да се вземе в ръце и да прави каквото си иска, без значение какво казва шефа му или тоя над него. Само това е изхода. Останалото е празни приказки и забава. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ъндъртейкър написа:

Борисов ще се махне, но мен ме притеснява друго - НОЩ ще остане

НОЩ е политически орган, нямащ нищо общо с медицината, и няма как да остане без инстанцията, която плаща на нощаците да лъжат и плашат хората.

Страхът от новото, както и концепцията, че "няма кой друг", пък в България има още 7 млн. души, позволи на властта да се окопае като октопод в жертвата си. Нищо чудно, че новините от управлението са: скандал, нови данъци, скандал, злоупотреби, нови данъци... Най-важното за всяка власт трябва да е съзнанието, че има ограничен период да си свърши работата. Ако е назначавана за доживот, това не е пост, а титла.

Управлението ни е едно цинично недоразумение, което се защитава от най-верните им поддръжници с жестокия аргумент "ама и другите са маскари".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Myanmar написа:

НОЩ е политически орган, нямащ нищо общо с медицината, и няма как да остане без инстанцията, която плаща на нощаците да лъжат и плашат хората.

Страхът от новото, както и концепцията, че "няма кой друг", пък в България има още 7 млн. души, позволи на властта да се окопае като октопод в жертвата си. Нищо чудно, че новините от управлението са: скандал, нови данъци, скандал, злоупотреби, нови данъци... Най-важното за всяка власт трябва да е съзнанието, че има ограничен период да си свърши работата. Ако е назначавана за доживот, това не е пост, а титла.

Управлението ни е едно цинично недоразумение, което се защитава от най-верните им поддръжници с жестокия аргумент "ама и другите са маскари".

Опасявах се, че много хора няма да разберат какво написах. Добре, ще задам въпросът по друг начин. Коя партия от парламента защитава тезата, че К19 няма или ако има, не е опасен?  Дай ми пример с партия, защото се предполага, че тия, дето са в парламента, пак ще влязат или поне голяма част от тях. Защото сега и да махнем Бойко, каква е алтернативата за КОВИД? Имам предвид К19, не друга алтернатива. Супер, махаме Борисов. Махаме ДПС. Махаме така наречените "патриоти"  Кой идва на власт и какво прави с Ковид 19? Това питам. Защото това е тема за К19, не тема за ново правителство. Няма проблем, правим правителство. Но какво правим с К19?  Отговори ми на това! Не само като папагали да повтаряте, че алтернатива имало. Със сигурност има, но тя не е в сегашния парламент!!!!  Ако някой ми обещае, че до един тоя парламент ще си замине, да, ще подкрепя! И ако някой ми обещае, че К19 ще се разглежда безпристрастно, независимо от външния натиск, да, ще се съглася! Но като папагали да ми повтаряте, че алтернатива имало, а всъщнсот тая алтернатива да обещава същото...сори, НЕ ПОДКРЕПЯМ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ъндъртейкър написа:

каква е алтернативата за КОВИД?

Вирусите ще съществуват винаги, независимо какви са управниците. Въпросът е за какви цели ще бъдат ползвани. В момента се вземат много решения, но освен призивът да си мием ръцете и да спазваме публична дистанция, други медицински мерки няма. Извинявай, но аз мога да си мия ръцете и без да се оправдават с мен да се отнемат конституционните ми права и да се вземе от мое име 60 млрд. лв. пореден дълг.

Но какво правим с К19?

Искаш конкретен отговор? Ето ти го: каквото правим и с грипът. Да, той се различава по няколко неща - има по-висока смъртност и има ваксина за него, но каква част от населението се ваксинира срещу него, след като знае, че е смъртоносен и че ваксина има? Ваксината не е панацея. И ако се ваксинираш срещу даден вирус, това не те прави безсмъртен, нито пречи да се разболееш и умреш от друг вирус.

Страх лозе не пази.

като папагали да ми повтаряте, че алтернатива имало, а всъщнсот тая алтернатива да обещава същото...сори, НЕ ПОДКРЕПЯМ!!!

Заблуждаваш се, ако твърдиш, че не подкрепяш. Ти в момента подкрепяш алтернатива, а с безучастието си и апатията си си съучастник във взетите решения, които касаят всички ни. Незнайно защо реши, че настоящият избор не е една от всички останали алтернативи и измежду всички алтернативи трябва да НЕ ПОДКРЕПЯШ само една. И ти си май от тези, които си обичат биячите, защото те те бият, защото те обичат, а "и другите са маскари". Не знам има ли по-примитивен начин на мислене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Реджеп Иведик написа:

Аз па имам чусТвото,че много хора от целия сВЯТ нямат изобщо температура....ама никаква температура нямат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Ъндъртейкър написа:

Но какво правим с К19?

Каквото с другите настинки. Чакаме да ни мине.

С лекарство за седем дена, без лекарство за една седмица. Ако е със симптоми, щото в 90 % от случаите протича безсимптомно, сиреч не протича.

За тези, които причиниха корона истерията, трябва да се върне смъртното наказание и да се обесят на площада. Чрез разстрел !

Преди 30 години се отървахме от комунизъма, сега медицински фашизъм ли ще въвеждаме ?

И баш този доктор, викам му доктор, щото не му знам името, дето най вещаеше чували с трупове, бате Бойко за да се изгаври с нас, го тури министър на здравеопазването. Абе то не стига, че се оказа опашата лъжа и нямаше никакви трупове и няма и няма и да има. А той вместо да го остави да го линчуваме, му даде синекура. Един син к***ур трябваше да му набие, щото на прост човек акъл не може да се набие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Реджеп Иведик написа:

щото на прост човек акъл не може да се набие

Точно. !

Ся се обърни и си прочети "мъдростите" и помисли за кого е този лаф.:giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, XEPO-1 написа:

Аз па имам чусТвото,че много хора от целия сВЯТ нямат изобщо температура....ама никаква температура нямат...

Температура се вдига по хиляди причини!Това си е защитна реакция на всеки организъм .Тя е сигнал,че има някакъв възпалителен процес,но не е гаранция за наличие на коронавируса.Остана да кажеш,че вече се кашля само от този вирус и щяхме да повярваме,че го има... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване