Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ми няма, щото нали няма вирус.  Ама тоз Мутафчийски и руснаците заблуди, а 😆

Руснаците си имат предостатъчно мутафовци, които да ги заблуждават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2733

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3277

• Радул

2926

току-що, Радул написа:

Руснаците си имат предостатъчно мутафовци, които да ги заблуждават.

И не само те. И янките имат,  И англичаните,  корейците... само дето се зяблуждаваш кой е заблудения, И от там идва цялата заблуда 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Ми няма, щото нали няма вирус.  Ама тоз Мутафчийски и руснаците заблуди, а 😆

Не е  важното, че има ваксина срещу вирус, който го няма - важното е, че ваксината е руска. 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, insec написа:

Не е  важното, че има ваксина срещу вирус, който го няма - важното е, че ваксината е руска. 🤣

Именно за това му го написах 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Значи сега, ако руснаците и барнат един вирус срещу, който ваксината ще е ефикасна, сметай наште маняци по путин си умрат от кеф. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, insec написа:

Значи сега, ако руснаците и барнат един вирус срещу, който ваксината ще е ефикасна, сметай наште маняци по путин си умрат от кеф. 😁

Абе да ти кажа, по добре да не го и споменаваме това, че съм много далеч от мисълта че нямат 🙃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

Ние ще наложим санкции на тази ваксина!!! 

Аз няма да се ваксинирам с руска ваксина. Комунистите и русофилите да се ваксинират. 

Не, че изобщо ще се ваксинирам срещу лека настинка де. Дори и ваксината да е братска американска. Ама с руска ваксина още по няма да се ваксинирам

преди 1 час, Michigan111 написа:

само дето се зяблуждаваш кой е заблудения

И цял Берлин са заблудени. Само вие сте много отворени. Широко затворени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не ти направи впечатление липсата на въодушевление у нас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikssi написа:

Шаранчета , шаранчета  сър. :ph34r::ph34r:

Мирча Кришан налапа ли въдицата ?

На краставица най кълве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз няма да се ваксинирам с руска ваксина. Комунистите и русофилите да се ваксинират. 

Не, че изобщо ще се ваксинирам срещу лека настинка де. Дори и ваксината да е братска американска. Ама с руска ваксина още по няма да се ваксинирам

Ако е там въпроса, аз няма да се ваксинирам не само с руска, ами и с марсианска ваксина. Може да съм комунист и русофил, но не съм идиот.

Абе да ти кажа, по добре да не го и споменаваме това...

Недейте че и бездруго станахте за смях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, insec написа:

Особенно нацистката на форума маскирана кат АБПФК Кити-Анне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След многобройните протести от март, след сегашния, актуален протест от 20 000 човека и сега ако няма бум на заболели. Аз лично вече не знам как да вярвам на това.

Просто е ненормално това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно ! Напикаха се от кеф :)  От първи антиваксъри, сега ще застанат в каквато стойка каже Путя за ваксиниране :giggle1:

преди 1 час, Радул написа:

Може да съм комунист и русофил, но не съм идиот.

ти не си русофил, а путинист.

А комунист и путинист в каквато комбинация да ги кръстосващ все е равно на идиот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

ти не си русофил, а путинист.

А комунист и путинист в каквато комбинация да ги кръстосващ все е равно на идиот.

Мирко ревеш на рамото на администрацията но същевременно и обиждаш. Така лекичко на ръба.

Така провокираш с това си отношение към тебе и после пискаш,че обиждали. Сопри се бре. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, acnekt написа:

След многобройните протести от март, след сегашния, актуален протест от 20 000 човека и сега ако няма бум на заболели. Аз лично вече не знам как да вярвам на това.

Кое да е ненормално?Че няма заболели след толкова протести ли?Като няма вирус,от къде да се заразят тези протестиращи?Освен от телевизора ,,виртуално“ ,друг вариант няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, acnekt написа:

Малеее един няма с маска. Да командироват Мутафчийски и оня там здравния инспектор на България, да видят кон боб яде ли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, nikssi написа:

Малеее един няма с маска. Да командироват Мутафчийски и оня там здравния инспектор на България, да видят кон боб яде ли...

те и нашите протести дадаха отражение в болните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

те и нашите протести дадаха отражение в болните

Пак не разбрал. Защо звъниш, като се луташ в главата си?

Не коментираме изобщо това в България. Стига с тия протести , оглупяхте от блеене пред мониторите.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, nikssi написа:

Пак не разбрал. Защо звъниш, като се луташ в главата си?

Не коментираме изобщо това в България. Стига с тия протести , оглупяхте от блеене пред мониторите.

е нали пак протестират - айде с теб на протест в центъра на градаа ти, вземи само бутилка ракия - все едно какво ще викаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

И цял Берлин са заблудени. Само вие сте много отворени. 

Ако 15-20 хиляди са цял Берлин, значи Берлин значително се е смалил.  

Ама що ли си мисля, че не е. Нали осъзнаваш, че това е половин процент от населението на града. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikssi написа:

Мирко ревеш на рамото на администрацията но същевременно и обиждаш. Така лекичко на ръба.

Така провокираш с това си отношение към тебе и после пискаш,че обиждали. Сопри се бре. 

КАкто виждаш цитирам на базата което други се квалифицират.

За мен и комунистите, нацистите и путинистите са идиоти . Както искаш го разбирай, това е мое лично мнение, доказало се в годините като много вярно и точно :)

Аз няма да се обидя ако някой ме нарече демократ  с европейски наклонности и разбирания. Защо други се обиждат от това че са комунисти  ??? :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

И цял Берлин са заблудени. Само вие сте много отворени. Широко затворени

Смятай, да е толкова прост, че като му го кажеш и пак да не го разбере.

Иначе малко смях, за свястната част от компанията:

jdv1596317457n.jpg

преди 1 час, acnekt написа:

Ако до 7 дена не умрат, ще лъсне конспирацията как настинка се ползва за политически цели. След 7 дена сбор тук на всичките тулупи с промити мозъци, които писаха в темата, че ще се окопават, стига да им каже ББ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Myanmar написа:

Смятай, да е толкова прост, че като му го кажеш и пак да не го разбере.

Дали съм прост? 

Май ако вярваш, че 15 000 са цял Берлин ти ще излезеш простия 🤣

Изобщо като започнете такива пошли фрази  и обиди да използвате сте ясни, нямате аргументи.  

преди 43 минути, Myanmar написа:

След 7 дена сбор тук на всичките тулупи с промити мозъци, които писаха в темата, че ще се окопават, стига да им каже ББ.

Я покажи един такъв, който е писал нещо подобно,  щото в момента лъжеш като дърт циганин.  Или като дърт ром,  както ти по харесва.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Michigan111 написа:

Я покажи един такъв, който е писал нещо подобно,  щото в момента лъжеш като дърт циганин.

Казва се лъжеш като Бойко Борисов и псуваш като Бойко Борисов:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах статия в моя блог. 

Как ни манипулират? - През 2008 са умрели в България 1768 души от пневмония предизвикана от грип. За 5 месеца писаните, като починали с коронавирус в България са 385 души.

https://viralbg.blogspot.com/2020/08/2008-1768-5-385.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване