Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 46 минути, insec написа:

Нищо няма да въведат, докато учените не го разнищят този вирус от- до, което и правят в момента. Така, че - да: просто популизъм, разни медии и лобита правят пари. 

И аз така предполагам, че ще стане, и също че няма да бъде задължителна ваксината.  А иначе медиите хубаво искат да правят пари, ама много спам по медиите, твърде много. 

преди 1 минута, Myanmar написа:

И ти обясних

И като си обяснил, какво? Не променя факта, че написаното от мен е истина.  А ти иначе много обясняваш, а дори не помниш, че думата беше "прост", а не "идиот". Или ти така си говориш по принцип 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1840

• miro20

1572

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

Ето ви още малко отговори!

Лекари от немски комитет поведоха борба с лъжите и мерките за COVID-19

germanprotest.jpg

https://www.otizvora.com/2020/08/12282/lekari-ot-nemski-komitet-povedoha-borba-s-luzhite-i-merkite-za-covid-19/?fbclid=IwAR00Pb_XYIs_oT9pXb8vxO6NXP4XLiND2J7lln8dyZDncLr7oZBqo86XGAE

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

после филма "за едни витамини, за друг токсини" го разказа Димитър. 

Филма,който гледаме в момента се нарича „Световна корона лъжа“.Това,че ти гледаш,но не разбираш същността на съдържанието му,си е твой проблем.

преди 1 час, Michigan111 написа:

спокойно можеш да влезеш в който си искаш сайт и да прочетеш мнението на който си желаеш специалист

Спокойно се влиза,само в сайтове,които са оставени да пропагандират страха от короната!Другите,които постоянно излизат,за да кажат истината на света,ги трият и блокират постоянно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Димитър 59 написа:

Спокойно се влиза,само в сайтове,които са оставени да пропагандират страха от короната!Другите,които постоянно излизат,за да кажат истината на света,ги трият и блокират постоянно.

Самия факт,  че го пишеш тук те опровергава. 

Това, дето Радул качи преди малко,  се качва тук сигурно за 3ти път,  гледам не е премахнато.

Мангъра не си ли говори спокойно по медиите. 

Кои са тези, дето ги трият постоянно? 

преди 19 минути, Димитър 59 написа:

Филма,който гледаме в момента се нарича „Световна корона лъжа“.Това,че ти гледаш,но не разбираш същността на съдържанието му,си е твой проблем

А ти как разбра, че именно ти разбираш същността на нещата? Да нямаш познанията,  уменията,  условията,  апаратурата да извлечеш конкретна информация,  същевременно да нямаш и достъп до такава информация, а да твърдиш че всичко знаеш не е нищо повече говорене на празни приказки.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

Хващат се за изтрити клипове в тубата, само че пичовете толкоз у час, че оди им обяснявай, че там трият по някакви баси забърканите правила - авторски права, лицензи, патенти, разни те такива щуротии. Мен що клипове са ми трили, къде нито са на политическа тема, нито някаква пропаганда, нито нищо - просто компилации от музика и кадри от филми, що ги трият не ме вълнува, нам си какво съм бил нарушил, живи и здрави, и толкоз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Като пораснеш и прогледнеш,сам ще разбереш.Не си виновен, че си станал жертва,на световната пропаганда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Хващат се за изтрити клипове в тубата, само че пичовете толкоз у час, че оди им обяснявай, че там трият по някакви баси забърканите правила - авторски права, лицензи, патенти, разни те такива щуротии. Мен що клипове са ми трили, къде нито са на политическа тема, нито някаква пропаганда, нито нищо - просто компилации от музика и кадри от филми, що ги трият не ме вълнува, нам си какво съм бил нарушил, живи и здрави, и толкоз.

Е от ютуб ли да им е правдободобната информация 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

Хващат се за изтрити клипове в тубата

...и сайтове,блогове,постове в социални мрежи и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Димитър 59 написа:

Като пораснеш и прогледнеш,сам ще разбереш.Не си виновен, че си станал жертва,на световната пропаганда.

Страхотна логика, гениален отговор. Чак прав станах. Универсален някак си, вие сте млади, не знаете 🤣

Е, благодаря друже, но предпочитам да се доверявам на по учени,  вместо на по възрастни.  Завидно ти е самочувствието, но ако само това са ти аргументите... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

...и сайтове,блогове,постове в социални мрежи и т.н.

И всичките имат някакви правила, като не се спазят трият - не всички социални мрежи са разпасани, като този форум, в който можеш да си пишеш всичко каквото ти скимне, а правилата са за украса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

Е дадох ти статия да четеш. Ама чукча не читатель нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Е дадох ти статия да четеш. Ама чукча не читатель нали?

Прочетох я и не съм съгласен с нея, защото виждам какво става в България със старческите домове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, insec написа:

Прочетох я и не съм съгласен с нея, защото виждам какво става в България със старческите домове.

И какво става със старческите домове? Каквото става навсякъде и всяка година със старческите домове- умират доста хора там. Ами да, все пак са СТАРЧЕСКИ домове, не са младежки домове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Ей ви малко гербска медицина! Те тия в момента ви спасяват живота! 🤣

116801322_10223344253973246_161730981758

Ние сме уникални! Втори като нас няма да се родят!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, insec написа:

Глупости - безотговорни и пълни глупости.

Айде още един "отговорен". А вчера говореше нещо за морализма...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Айде още един "отговорен". А вчера говореше нещо за морализма...

Мен в морала не ме забърквай, оставям го на другите да си го ползват с кеф - и да отговорен съм, за това и не ходя на посещения, въпреки че има как да наруша забраната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви още една глупост.

123456782e2066814.jpg.b936b99c83b000b5548332d648882468.jpg

Ето за това ревът, че заплати им малки, че нямат условия, че ги бият, за да напишат подобна глупост! Лекари. Е, не всички наистина, ама такива станаха много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Michigan111 написа:

Добре де, обясни ми. Как ги заглушават, като спокойно можеш да влезеш в който си искаш сайт и да прочетеш мнението на който си желаеш специалист,  не само Мангъров,  то една камара доценти, професори се изредиха да обясняват "кога си отива вируса", с ракия го убиваха, с чесън,  с какво ли не.  Всички мнения , дори най смешните,  се публикуват свободно.  

А относно официалната позиция - каква всъщност е тя? Не спорят ли още дали е естествен вируса, или е изкуствен.  Щатите и Китай не се ли обвиняват взаимно за него?  Ми те още не могат да кажат, антителата на изкаралите го колко време са активни,  създава ли се реален имунитет и т.н. И това учени от сериозни държави,  с добри лаборатории,  оборудване и знания.  Аз за това не мога да приема насериозно приказки от хора, които дори лаборатория нямат, но иначе знаят всичко за коронавируса.  Това за мен са самозванци и популисти.  

Иначе за ваксината да,  неприемливо е да се въвежда като задължителна,  както е неприемливо да се предприема каквато и да е ваксинация преди да е сигурно, че е безопасна,  както и преди да се знае естеството на вируса, ефекта от антителата и т.н. 

Заглушават като премахват масово материали от най-популярните сайтове като YouTube и Facebook, трият акаунти. Официално CEO-то на Ютюб заяви, че ще трият Всичко по темата, което не е в унисон с твърденията на СЗО. И то при положение, че последните в пъти си мениха официалните становища по много въпроси. Това е меко казано скандално. Ти върви търси в сайтове, за които не знаеш, че съществуват, защото някой те насочва другаде и ги блокира.

Тъй че информацията бива отсичана, има и реални гонения против лекари дисиденти, някои хора си губят работата или им очернят името по медиите. Друг въпрос е, че една голяма част от хората нехае за истината и фактите, и дори да имат достъп да алтернативни гледни точки, няма да ги ползва. Но цензурата е престъпна. А онези дори търпят критика от "експерти", че не правели достатъчно.

Нещата не са толкова сложни и хората имаха предостатъчно време да се ориентират. Преди следващите вълни и етапи от това мероприятие. Защото рано или късно ножът пак ще опре до кокала и е крайно жалко, че една камара слепци ще се съюзят с погубителите срещу ближните си, които имат право на самозащита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Мен в морала не ме забърквай, оставям го на другите да си го ползват с кеф - и да отговорен съм, за това и не ходя на посещения, въпреки че има как да наруша забраната.

Ми какви отговорности се мъчиш да ми метнеш, за някакви старци, в някакви старчески домове? Чист, бабишкерски морализъм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Ей ви малко гербска медицина! Те тия в момента ви спасяват живота! 🤣

116801322_10223344253973246_161730981758

Преди по малко от час, сложи линк към една статия,  в която германски учени искат да се преразгледат мерките в Германия. Прочете ли я?

Един от професорите акцентира върху отличната здравна система в Германия,  като причина да се отпуснат мерките.  Тази снимка не контрастира добре с опитите да се втълпи несъществуващата опасност от вируса.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

...не всички социални мрежи са разпасани, като този форум, в който можеш да си пишеш всичко каквото ти скимне, а правилата са за украса.

Бягай тогава в БГМАМА!Там,всяко мнение против мерките и короната,се трие веднага,както и против Бойко.Защо не си четеш само 24-те часа и да си им вярваш колкото си искаш на скалъпените цифри...никой не ти пречи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Ми какви отговорности се мъчиш да ми метнеш, за някакви старци, в някакви старчески домове? Чист, бабишкерски морализъм.

Нали ме пита за статията бре - ей тъз деменция ей.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lumberman написа:

Заглушават като премахват масово материали от най-популярните сайтове като YouTube и Facebook, трият акаунти.

Абсолютна доказана истина! Ще замълча за подробности. Но не можеш да публикуваш нищо което не е позволено. Особено за коронавируса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване