Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, insec написа:

Закон от 2003г. в тема от 2020г. - ма верно ли?

Боже колко не си в час!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1542

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 9 минути, insec написа:

Закон от 2003г. в тема от 2020г. - ма верно ли?

Още не си си извадил главата оттам . Чети и не се прави на интаресен и разсеян , защото това са АБСОЛЮТНИ ФАКТИ и не можеш да кажеш НИЩО.

........................................

Давам ти го в НОВИЯ ВИД -актуализиран , щом не си стоплил още . Старият чл 61 е чл 59 изменен 2010г от кого?  Знае се отговора . Сега покрай измислената пандемия имаше доста изменения . НЕ бяха известни масово на хората , а и станахме свидетели на доста НЕЗАКОННИ мерки , които се предприеха в продължение на почти 4 месеца от НОЩ и всички кариеристи около Спасителя от Банкя .

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/04/13/zakon_za_zdraveto-09-04-2020.pdf

Стр.23 ,за да ти е по-лесно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

да, и на теб ще сложим същото чипче

ей така ще гледаш утре като те ваксинират 

109883227_10220990884974747_7889563276117225335_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, палав_ник написа:

Тя вече е ЗАБЪЛЖИТЕЛНА по закон !  Да ти казвам ли на кой да сме благодарни , или сам ще се сетиш . Ето ти го с ФАКТИ и вземете тук , няколко човека да си извадите главите не от пясъка , а оттам , където не огрява слънце .

Изваждам само един член от закона , който РЕАЛНО позволява на властимащите да правят с населението каквото , както и където искат!

Чл. 61. При възникване на извънредна епидемична обстановка, както и при
регистриран значителен спад в имунизационното покритие министърът на
здравеопазването може да разпореди:

Моята глава ако е там, където не огрява слънце, твоята не ми се мисли къде е 🤣

Ти хубаво ми цитира въпросните ФАКТИ, ама палавия ник прави ли разлика между "може да разпореди" и "разпореди". Или палавия ник е над тези неща, важното е да се направи на умен 🤣

преди 1 час, Hristo52 написа:

Снимка от фейса която вече я махнаха!

Германия протестира! Covid 19 измамааа!

116587567_10213664391844390_2323803997162544847_o.thumb.jpg.b7b7d4f148af4492a8c4b62343a5e94a.jpg

Еееее, бай ристо,  в таз Германия табелите що на китайски бре 🤣

преди 1 час, Myanmar написа:

Очакваме дежурния отговор в стил: "Ама това не е цяла Германия, аз видях един на терасата!"

Сигурно и ти не си направи труда да отвориш снимката и да я уголемиш,  а бърза да се зарадваш, че милионите германци бързо нарастват към милиарди 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Ти хубаво ми цитира въпросните ФАКТИ, ама палавия ник прави ли разлика между "може да разпореди" и "разпореди". Или палавия ник е над тези неща, важното е да се направи на умен 🤣

Палавият Ник не го мисли . Според сегашната обстановка в страната как мислиш? Има ли готовност новия здравен министър по заповед на Спасителя , моментално да "разпореди ' , каквото му се нареди ?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, палав_ник написа:

Старият чл 61 е чл 59 изменен 2010г от кого?

Ами че цитирай точните линкове - аз ли съм длъжен да търся информацията, която искаш да представиш?!

Тъй - не било този от 2003, ами от 2010, после не и това те притеснява, ами промените от 2020г. Баси трудното да се аргументираш братче. И какво толкова е променено - че са взети предвид И болести, които може да липсват от списъка. Голямо чудо. Всичко си е все същото, още през 90- те, като боледувах някаква отвратителна вирусна пневмония, която докато я разберат, ни натръшка почти цял град - процедурата беше мотамо по описаното в този закон. Изолация, болници, ограничен достъп до отделението, аз се уредих тогава да карам домашно лечение - просто щото болните бяхме толкова много, че болницата не можеше да ни събере всичките и аз се възползвах от възможността.

Всичко на всичко, страдате от предразсъдъци - как така някой ще ме лекува. А за генното "модифициране" съм писал още преди години по спомен и в този форум само, че това е на мнооооого ранен етап все още, но ще е още една стъпка към подобряване на живота ни. Ясно е, че това ще ви плаши, ма нема па да сте вечни - поколения, две и хората ще се отърсят от поредния безсмислен предразсъдък. Всъщност няма и какво да се плашите, щото наистина е на съвсем начален етап, генетиката е наука, която е в детските години все още. Тъй, че ваше добро е да спрете да си тъпчите главите с такива конспирации, щото последствията са все едни такива грозни - ще откачите много яко, виждал съм ги такива хора не един път, приятели имам, познати и прочие, набълбукаха се със всякакви подобни глупости и направо не приличат на хора вече: страхове, паранои, депресии, даже до халюцинации се стига, чудо е, да се разговаря с тях е някакво баси мъчението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hristo52 написа:

Снимка от фейса която вече я махнаха!

Германия протестира! Covid 19 измамааа!

116587567_10213664391844390_2323803997162544847_o.thumb.jpg.b7b7d4f148af4492a8c4b62343a5e94a.jpg

преди 1 час, Радул написа:

Тааа, момченца весели, няма какво да ми разправяте как не можете да си представите това или онова, защото то вече е факт- няма какво да си го представяте! Трябва само да си извадите главите от задниците и да го видите!

20- 25 лумпена! Те тия даже беха на Орлов мост одеве. Божковчета...

преди 1 час, Myanmar написа:

Очакваме дежурния отговор в стил: "Ама това не е цяла Германия, аз видях един на терасата!"

Лапнишаранчета...

Не всичко което хвърчи по нета  се яде бре... не го ли разбрахте...

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Michigan111 написа:

Еееее, бай ристо,  в таз Германия табелите що на китайски бре

Е щото много пришълци от Хонг Конг. :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Michigan111 написа:

Еееее, бай ристо,  в таз Германия табелите що на китайски бре 🤣

а ся де ?

Шах и мат :)

преди 1 час, baitexpo написа:

Очакваме миро да домъкне някой умрял от коронавирус в темата. Той ще го дърпа за крака, а "умрелия" ще му крещи

-Пусни ме бе, трол! Нищо ми няма :biggrin:

Очаквам и от теб да отидеш при родителите на починалото 19г. момче и да им разказваш подобни вицове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, палав_ник написа:

Палавият Ник не го мисли . 

Изобщо даже не го мисля, той разполага с ФАКТИ и главата му НЕ е там където слънце не огрява 😆

преди 2 минути, miro20 написа:

а ся де ?

Шах и мат :)

Ама шараните виж как бързо клъвнаха 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Ей такива са ви всичките факти... лъжи,  манипулации и мноооого претенции 🤣

Ясно , нямаш отговор . Тогава попрочети по-назад темата и виж какво е писано .

преди 3 минути, insec написа:

Тъй - не било този от 2003, ами от 2010, после не и това те притеснява, ами промените от 2020г. Баси трудното да се аргументираш братче.

Ето ти го всичко изменено и допълнено с дата 12.05.2020

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/13/zakon-izmdop-zakon-za-zdraveto-13-05-2020.pdf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

а ся де ?

Той пак на Мичиган, като му се занимава да проверява - на мен са ми толкова неуместни и неоправдани тези техни страхове, че въобще не ми се и търси инфо. Все едно плоската земя - каквото и да им покажеш, както и да го докажеш, нема и нема, земята е плоска и толкоз. И всичко започва от туй пусто световно правителство с техния таен заговор. Значи маса народ направи баси и парите, с тези глупости.

преди 4 минути, палав_ник написа:

Ето ти го всичко изменено и допълнено с дата 12.05.2020

Да мерси - прочетох го и по- горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, палав_ник написа:

Ясно , нямаш отговор . 

Ако мислиш, че с глупости като последните ти ФАКТИ ще ме вкараш във филми, явно твоята глава е там, където твърдиш че е моята :)

не знам кое ви прави кеф да пишете лъжи и да заблуждавате хората. Ма пишете си, те шараните си се връзват.  

преди 6 минути, insec написа:

Все едно плоската земя - каквото и да им покажеш, както и да го докажеш, нема и нема, земята е плоска и толкоз.

Плоска е бе, те на самолетите им правят прозорците по специален начин , че да изглежда особено и само да си мислиш че е кръгла.  После и за това ще измислят как да го използват против хората 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Inana.. написа:

ей така ще гледаш утре като те ваксинират 

То тези безработните , които не излизат от домовете си и живеят по форумите така гледат и БЕЗ да са ваксинирани . Ти ги съветваш поне да се опитат да мислят . Е как да стане това ,след като нямат връзка с реалността ? На такива им е много трудно да си размърдат мозъците , а е невъзможно да се размърда нещо,което го НЯМА . Понякога ТИ се чудя на търпението , което проявяваш към определени индивиди , които по всякакъв начин с различни похвати , се опитват да ти привлекат вниманието . Знай , че на такива каквото и да напишеш или да им зададеш конкретен въпрос , адекватен отговор НЯМА да получиш , защото ТЕ самите нямат отговор дори за себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за саунда :

"олекотена " версия ! Явно е пропуснал Гротеската и живее някъде 20 год. назад във времето .

Генното инженерство било в детските си години ?? 

Всичко било фантастика .... да се смееш ли , да плачеш ли 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

не знам кое ви прави кеф да пишете лъжи и да заблуждавате хората.

Я ако обичаш дай цитати какви лъжи и заблуди съм писал в темата . Бъркаш ми в профила и виждаш цялата ми активност тук . Извади това , което твърдиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

не знам кое ви прави кеф да пишете лъжи и да заблуждавате хората.

Когато човек се страхува от нещо и намери други, които да се страхуват от същото нещо, малко се поуспокоява - един вид: "е, поне не съм само аз". Плюс, че колкото повече вярваме в едно твърдение/ теза/ теория, толкова е по- сигурно, че то е факт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Ти ги съветваш поне да се опитат да мислят .

Е баш ти се опита и да послъжеш малко,  пък те без да са ваксинирани не ти повярваха. Не ги е срам а 😅

преди 1 час, палав_ник написа:

Тя вече е ЗАБЪЛЖИТЕЛНА по закон !  

Ей тук излъга друже. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Inana.. написа:

..някъде 20 год. назад във времето .

Генното инженерство било в детските си години ??

20 години са малко време за такива фундаментални открития и прилагането им в медицината, които очакваш. Аз от точно 20 години чакам един облог имам, как щеше първо след пет, после след още 2-3, после станаха "малко над десет", последно вече не знам колко, къде ще ми демонстрират ИИ, което ще го объркам с човек - и съм сигурен, че няма да го доживея този момент, па ако ще още 100 години да издрапам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Е баш ти се опита и да послъжеш малко,  пък те без да са ваксинирани не ти повярваха. Не ги е срам а 😅

Виж как се правиш на разсеян . Казах ти да извадиш цитати от мои лъжи и заблуди , които съм посал тук . Бъди последовател в това ,което пишеш и си застани зад написаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, палав_ник написа:

То тези безработните , които не излизат от домовете си и живеят по форумите така гледат и БЕЗ да са ваксинирани . Ти ги съветваш поне да се опитат да мислят . Е как да стане това ,след като нямат връзка с реалността ? На такива им е много трудно да си размърдат мозъците , а е невъзможно да се размърда нещо,което го НЯМА . Понякога ТИ се чудя на търпението , което проявяваш към определени индивиди , които по всякакъв начин с различни похвати , се опитват да ти привлекат вниманието . Знай , че на такива каквото и да напишеш или да им зададеш конкретен въпрос , адекватен отговор НЯМА да получиш , защото ТЕ самите нямат отговор дори за себе си.

Саунда /insec  е лудо влюбен в мен от 4 год. и трайно разстроен  , че покрай тази военна , безмилостна Гротеска ми е спаднало либидото и затова 

не желая да пиша еротично и Любвеобилно , с което да подхранвам мъжките му еротични копнежи ...

Е , какво да направя сега - На война като на война !

Свалила съм си жартиерите и съм си сложила ризницата и запасала меча. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, палав_ник написа:

Виж как се правиш на разсеян .

Не се прави на разсеян, а ти явно не разбираш, че ако една задължителна имунизация вече е приета със закон, то вече ще се и изпълнява този закон т.е. в момента ще тече процедура за имунизиране с ваксина против ковид. А де факто такова нещо няма и за сега НЕ СЕ ЗНАЕ - може и да стане задължително, може и да отпадне. Факта е, че не се знае, защото се чакат резултати от научните изследвания по въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

Не се прави на разсеян, а ти явно не разбираш, че ако една задължителна имунизация вече е приета със закон, то вече ще се и изпълнява този закон т.е. в момента ще тече процедура за имунизиране с ваксина против ковид. А де факто такова нещо няма и за сега НЕ СЕ ЗНАЕ - може и да стане задължително, може и да отпадне. Факта е, че не се знае, защото се чакат резултати от научните изследвания по въпроса.

:biggrin:  добре , успя да ме убедиш , че си неадекватен на реалността 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване