Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

сериозно ли вярваш в това

безплатни са за всички които имат симптоми или съмнение, какво имаш впредвид

Имам симптоми на настинка. Къде да ида за да ми направят безплатен тест?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1544

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 2 минути, Inana.. написа:

Светът затваря и границите си за невинните българи !

Айде сега света ти е виновен...ми нали няма вирус бе, нали е лека настинка....

Целия свят ли ще разстреляш 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, baitexpo написа:

Имам симптоми на настинка. Къде да ида за да ми направят безплатен тест?

Настинката няма температура или треска, вече не знам за кой път го пиша това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

сериозно ли вярваш в това

безплатни са за всички които имат симптоми или съмнение, какво имаш впредвид

далеч от мен - като съм в цикъл си Свалям Юздите !

преди 10 минути, Michigan111 написа:

Айде сега света ти е виновен...ми нали няма вирус бе, нали е лека настинка....

Целия свят ли ще разстреляш 🤣

Ти наистина ли не можеш да "сгрееш " , че една такава Дискриминация , породена от мазните изроди , хванали се за "последната сламка " , с която 

предизвикаха Изкуствено тази рестрикция по границите - Страдат Българите , Всички , които Пътуват и им се създава ДИСКОМФОРТ !?

Абе вземи си сложи мозъка , като си решил да ме цитираш !

На две магарета сламата не можете да разделите и ме побутвате тук да разговаряте с мен.:angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Michigan111 написа:

Значи смяташ, че RTL лъжат. Може би мислиш,  че след като България е кочина,  всички други държави са кочини?  

Виждам че увърташ,  защото истината не ти допада.  Но и ти прекрасно знаеш, че в държава като Германия,  медия като RTL няма да си позволи подобна глупост.  

Подобна статия има и в сайта на SAT1,  впрочем.  И те ли мислиш са послушковци на ген Мутафчийски   :)

Послушковци на техния Мутафчийски. РТЛ никога не е била нещо друго, освен забавляваща медия. И дори в случая РТЛ да не лъже, полицията със сигурност го прави. ACAB не е измислено от комунистите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Inana.. написа:

Ти наистина ли не можеш да "сгрееш " , че една такава Дискриминация , породена от мазните изроди , хванали се за "последната сламка " , с която 

предизвикаха Изкуствено тази рестрикция по границите - Страдат Българите , Всички , които Пътуват и им се създава ДИСКОМФОРТ !?

Няма да е зле, някой ден, евентуално, да ти светне лампичката, че света не се върти около българите  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Inana.. написа:

Ти наистина ли не можеш да "сгрееш " , че...

Последните 400 страници са на нестоплящи, бързо забравящи и избирателно четящи тролове, на които им се обяснява, повтаря и набива в тиквените глави, но без особен ефект.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Радул написа:

Послушковци на техния Мутафчийски. РТЛ никога не е била нещо друго, освен забавляваща медия. И дори в случая РТЛ да не лъже, полицията със сигурност го прави. ACAB не е измислено от комунистите.

Sat1 сигурно са другите послушковци 

Явно си на ТИ със свободата на медиите в Германия. Ще ми кажеш ли кои са свободните,  щото усещам че нещата отиват всички да са корона-заговорници. 

Screenshot_20200804-232414_Chrome.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Благодарение на респираторните заболявания или вируси можем да създадем ваксина, която ще Ви превърне в послушко.

Липсата на функционална грамотност вече е създала стадо от зомбита, няма нужда от трудноизпълними конспирации, на което (стадо) каквото и да кажеш, следва заглушителен отговор "БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ".

Vegan Hug GIF by VPRO

преди 15 минути, Michigan111 написа:

Screenshot_20200804-232414_Chrome.jpg

Какво е "геген", че си правя една овча асоциация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Липсата на функционална грамотност вече е създала стадо от зомбита, няма нужда от трудноизпълними конспирации, на което каквото и да кажеш, следва заглушителен отговор "БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ".

Какво е "геген", че си правя една овча асоциация.

Никой не протестира, че икономиката се свива, няма професии, безработица, а протестират срещу някакъв парцал, че трябва да си го слагат само и единствено, когато има повече хора на едно затворено място.

Странни хора са немците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна нещо на тема медии. Никоя медия не може да си позволи да нарече коронавируса като невинна настинка, защото когато някой умре от инфаркт, но в смъртния акт доктор впише "коронавирус", че има да взема едни $10 000, а това му е номер 100 в списъка за месеца в мечтата за ферари, тогава общественото недоволство и съдилища могат да раздробят медията и тя да фалира.

Медиите имат не само етичен кодекс, но и заради своето влияние могат да бъдат съдени за милиони. Примерно за Том и Джери, където единия влязэл във фурната, а после истински деца повторили това, та вече има надписи и на деЦките. Същото е с +3 на всичките играчки с парченца, защото могат да ги глътнат и да причинят смърт.

Никоя медия не може да си позволи да каже, още повече за неизучен вирус, че е безопасно да го изкараш, независимо колко хора са го изкарали и без да разберат.

преди 4 минути, acnekt написа:

Никой не протестира, че икономиката се свива, няма професии, безработица, а протестират срещу някакъв парцал, че трябва да си го слагат само и единствено, когато има повече хора на едно затворено място.

Странни хора са немците.

Ъъ, от малкото, което прочетох, германците изобщо не са се вдигнали заради маските. Изглежда ти гледаш само клипчета, в които се обяснява, че тези маски не са оправдани. Чети, чети, ама не оттам, където си чел тая глупост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъ, от малкото, което прочетох, германците изобщо не са се вдигнали заради маските. Изглежда ти гледаш само клипчета, в които се обяснява, че тези маски не са оправдани. Чети, чети, ама не оттам, където си чел тая глупост.

Ако става въпрос, въпрос на култура е да си сложиш маска. Примерно, както е в Южна Корея. Те сложиха веднага маските, докато в Европа нямаше налични маски и 3 месеца се водеха дискусии. Докато се чудеха дали да сложат или не. Южна Корея още в началото носеха маски. Уважение към другия.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/south-korea/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Ако става въпрос, въпрос на култура е да си сложиш маска. Примерно, както е в Южна Корея. Те сложиха веднага маските, докато в Европа нямаше маски и 3 месеца се водеше дискусии.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/south-korea/

Това са спекулации. Маските си ги носят отпреди да са гръмнали медиите, заради мръсния въздух. Там част от културата им е да са с маски, както в Англия с чадъри. Големите азиатски градове, Хонгконг и прочие. Потърси в нета, ще видиш, че повечето носят маски и това е с години назад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Това са спекулации. Маските си ги носят отпреди да са гръмнали медиите, заради мръсния въздух. Там част от културата им е да са с маски, както в Англия с чадъри. Големите азиатски градове, Хонгконг и прочие. Потърси в нета, ще видиш, че повечето носят маски и това е с години назад.

Ми нали това казва и аспекта,  култура на носене на маски.  При азиатците това е от години наистина.  

преди 20 минути, Myanmar написа:

Последните 400 страници са на нестоплящи, бързо забравящи и избирателно четящи тролове, на които им се обяснява, повтаря и набива в тиквените глави, но без особен ефект.

Това един вид самокритика си правиш.. 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Русе въздухът е също мръсен, но не виждам русенци да носят маски. Защото нямат уважение към другия. Както и култура.

Замърсяването на въздуха над Русе с фини прахови частици превишава в пъти максимално допустимите стойности. Това показват данните на сайта airbg.info. И четирите станции, разположени на територията на Русе отчитат надвишения на стойностите на фините прахови частици в пъти. Най-замърсен е въздухът в централната зона на града и квартали „Възраждане“, където се отчитат стойности между 190 и 260 микрограма фини прахови частици на кубичен метър.

https://tvn.bg/vazduhat-nad-ruse-v-pati-po-mrasen-ot-maksimalno-dopustimoto/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

Ми нали това казва и аспекта,  култура на носене на маски.  При азиатците това е от години наистина.  

Ето, снимки от изминали години: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sa=X&tbs=simg:CAESrwIJuLQuA4ABP3waowILELCMpwgaYgpgCAMSKLoNmA2MFfId_1R38HYEEtw32Hc8K0Sv1Obg56T63ObM5mivSK5Y_1uTkaMNpj5qSkJW-c04Vs08RgJFWDRkAPNJIMH037LEi07Tgtip9HasSsbeQX9_14vFNE6WSAEDAsQjq7-CBoKCggIARIEASsf_1AwLEJ3twQkamwEKHQoKdXJiYW4gYXJlYdqliPYDCwoJL20vMDM5amJxCiMKEW1ldHJvcG9saXRhbiBhcmVh2qWI9gMKCggvbS8wal9zNAobCghkb3dudG93btqliPYDCwoJL20vMDFsN3QyChwKCWNpdHlzY2FwZdqliPYDCwoJL20vMDM0ejdoChoKCHNpZGV3YWxr2qWI9gMKCggvbS8wZG5oeQw&q=đeo+khẩu+trang+tại+hàn+quốc&tbm=isch&ved=2ahUKEwigzISRtoLrAhVPDWMBHUonCgsQsw56BAgGEAE

Ами кой тогава ги сочи като маскирани заради мним убиец? Те си носят маските заради реалните заплахи за живота им.

merlin_149913387_99884f90-b84c-410b-adbb22tips-airpollution-facebookJumbo-v2.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, acnekt написа:

Странни хора са немците.

Напротив.  Вчера някой качи някаква статия с немски учени, които имаха доста обективна позиция.  Само че май само заради заглавието я качиха, а никой не си направи труда да я прочете.  

Подобни хора се губят в морето от протестиращи и ревящи срещу маски, дискриминации и подобни идиотщини.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това един вид самокритика си правиш.. 🤣

И ти не си тук много заради дискусията, така че не се обаждай много. А специално на теб ти доказах, че не бягам от въпроси, ама там се оказа, че ти си сгафилия, и си се объркал за мен.

преди 8 минути, acnekt написа:

В Русе въздухът е също мръсен, но не виждам русенци да носят маски.

Изобщо не е мръсен. В мегаполисите на Азия въздуха го режеш на филийки и си правиш сандвич с него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

И ти не си тук много заради дискусията, така че не се обаждай много.

Аз не се обиждам,  но и за това не си прав. В темата съм от самото начало и съм точно за дискусията.  Но не с преувеличени факти и манипулирани данни.  

И не че се хваля, ама това което става от месец насам,  го предвидих още Април. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като почнат да пропагандират по медиите, че тествали връщашите се от почивка. Голяма простотия. Никой нищо не тества. Ходят си и винаги са си ходили без проверки из държавите.

Втора вълна в Германия. Каква вълна? Те още са в почивка. Няма ги в Германия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, acnekt написа:

В Русе въздухът е също мръсен, но не виждам русенци да носят маски. Защото нямат уважение към другия. Както и култура.

Замърсяването на въздуха над Русе с фини прахови частици превишава в пъти максимално допустимите стойности. Това показват данните на сайта airbg.info. И четирите станции, разположени на територията на Русе отчитат надвишения на стойностите на фините прахови частици в пъти. Най-замърсен е въздухът в централната зона на града и квартали „Възраждане“, където се отчитат стойности между 190 и 260 микрограма фини прахови частици на кубичен метър.

https://tvn.bg/vazduhat-nad-ruse-v-pati-po-mrasen-ot-maksimalno-dopustimoto/

То това не важи само за Русе и за русенци.  Българите като цяло нямаме култура да мислим за другите.  Тук не говоря само да ги предпазваме от евентуални вируси, които може да им предадем (сегашния случай), а като цяло,  във всяко едно отношение,  в това число и замърсяването на въздуха. Същото ни е отношението към природата, животните... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Michigan111 написа:

Аз не се обиждам,  но и за това не си прав. В темата съм от самото начало и съм точно за дискусията.  Но не с преувеличени факти и манипулирани данни.  

И не че се хваля, ама това което става от месец насам,  го предвидих още Април. 

Малко ми се струваш от отбора "напротив". Каквото и да се сложи в темата и "напротив".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Малко ми се струваш от отбора "напротив". Каквото и да се сложи в темата и "напротив".

Ами четеш избирателно.  Или си си изградил някакво мнение и виждаш само постовете кореспондиращи с него.  Но аз съм свикнал като цяло, в един ден са ме набеждавали и за капиталист,  и за комунист 🤣 Не се впечатлявам 

А иначе,  когато някой качи или напише нещо невярно е нормално да съм напротив. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами четеш избирателно.

Демек, "напротив" haha.png

Аз като говоря не приказвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване