Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

@Sleda

Преди 13 времето беше хубаво и излизах два дни на плажа бос по събо 

На следващите няколко дни се почувствах зле Първо усетих лек задух Също имах странен вкус в устата, който изчезваше когато се прибера 

По принцип през деня излизам на терасата да пуша пия кафе или джин с тоник 

Последва гнойна ангина която изчезна на др ден На следващите дни болки в цялото тяло и отпадналост

Температурата ми така и неразбрах колко е защото съм без живачен термометър Бежичния показва едно другия под мишницата друго но беше около 37 

Така и неразбрах Настинка ли е или Коронавирус 

Към момента съм добре Задуха поизчезна като при мен не беше редовен а през ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1894

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1513

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 2 минути, Sleda написа:

Ще отида накрая, ако...., от любопитство да се тествам за корона-вирус. Мойто може да обикновен грип или простудно.

Няма "обикновен" грип от много години, Sleda. Не знам карала ли си в последните десетина години грип, но става дума за брутални изродщини. Така че се обаждай на лекар час по-скоро. А и един грип, корона или не винаги може да се развие в нещо много лошо (това е и причината много от нас да говорим за короната по начина, по който го правим - няма безобиден грип).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Sleda написа:

На третия ден вечерта започна суха кашлица, аз и’ викам “гъделичкаща кашлица” в гърлото. Имала съм я когато съм била болна от грип или простудно, същата е. Без температура. Без болки в гърлото и без да се чувствам болна. Без хрема.

Аз съм така вече повече от месец, без промяна. Ходих на лекар, правиха ми изследвания, нищо не откриха. Имал съм някакво възпаление на дихателните пътища, ама не било ясно от какво. За всеки случай ми предписаха някакъв антибиотик, и таблетки против кашлица :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, andrianivanov написа:

...

Температурата ми така и неразбрах колко е защото съм без живачен термометър Бежичния показва едно другия под мишницата друго но беше около 37 

...

По аптеките се продават галиеви термометри... Същите като живачните, но с галий наместо живак... Работят със същата надеждност и точност като живачните...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sleda написа:

Имам мед, но съм спряла тотално захарта. Нямам диабет, по други причини.

Кашлицата изчезва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, andrianivanov написа:

@Sleda

На следващите няколко дни се почувствах зле Първо усетих лек задух Също имах странен вкус в устата, който изчезваше когато се прибера вкъщи

Последва гнойна ангина която изчезна на др ден На следващите дни болки в цялото тяло и отпадналост

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Работят със същата надеждност и точност като живачните...

потвърждавам и за това съм се запасил с два броя, щот
електронните са ненадеждни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, andrianivanov написа:

@Sleda

На следващите няколко дни се почувствах зле Първо усетих лек задух Също имах странен вкус в устата, който изчезваше когато се прибера 

Може и да е било корона-вирус. В края на краищата, има ли значение. Важното е, че ти е минало. Лошото е, че няма да знаеш със сигурност дали си икарал короната и дали имаш имунитет.

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Кашлицата изчезва

Ма не мога да ям мед. Любимите ми храни: торти, пасти, сладоледи, фафли съм ги отказала, мед и други които имат захар също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, darkterminal написа:

По аптеките се продават галиеви термометри... Същите като живачните, но с галий наместо живак... Работят със същата надеждност и точност като живачните...

Обаче треа го тръскаш бая сериозно за да падне обратно под 37. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да се казва италиански грип. За заслуги като едно време испанците, благодарение на тях се знаеше за грипа и се казва испански грип. Единствената информация ни дава Италия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

По-добре да се казва италиански грип. За заслуги като едно време испанците, благодарение на тях се знаеше за грипа и се казва испански грип. Единствената информация ни дава Италия.

предната мутация е свински грип, защото мутира в прасе

сега трябва да е казва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един доста гаден случай. И колко е гаден вируса.

Касиерка на магазин бе заразена от вируса. Изпратена бе на карантина вкъщи. Но са се влошили нещата и за съжаление е починала жената. На 48 години.

https://www.lagazzettadelmezzogiorno.it/news/english/1213356/coronavirus-48-year-old-supermarket-cashier-dies-in-brescia.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, _Belial_ написа:

Обаче треа го тръскаш бая сериозно за да падне обратно под 37. :)

Чак пък... Първо го стопляш... После стръскваш... И ли стръскваш веднага след като си мерил температурата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Чак пък... Първо го стопляш... После стръскваш... И ли стръскваш веднага след като си мерил температурата...

Ми аз имах два и заради това трудно изтръскване си изнамерих живачни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, darkterminal написа:

Спиртен термометър не става ли? Или то не е спирт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Belial_ написа:

Ми аз имах два и заради това трудно изтръскване си изнамерих живачни.

Живачните са по-добри - така е... За съжаление, тук не се продават...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Живачните са по-добри - така е... За съжаление, тук не се продават...

те и тук не се продават, но имаме ОЛХ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Спиртен термометър не става ли? Или то не е спирт.

Начи, за да не се променя показанието на термометъра, вакуумират ампулата и тръбичката... При спиртните ермометри това няма как да стане, защото спирта започва да се изпарява активно при сравнително ниски температури и тръбичката се пълни със спиртн пари наместо да е вакуумирана... Ще рече, спиртните стават, ако има кой да снеме показанията преди термометъра да е изваден от средата на която мери температурата (преди да се свали/извади от човешкото тяло)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с този вирус? Много конспирации много нещо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

скоро гледах че има и в китайските сайтове

Номера е, как е реулирана търговията с живака и живачни продукти и изделия в дадена страна... Ако си купя живачен от друга държава, ше ми го гепят на митницата... А ако тръгна да се разправям, мое глоба да ми лепнат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стягайте се,сега започва,така че се пазете и го вземете на сериозно.Аз съм в Испания.Точно преди две седмици,положението тук беше както в България в сегашния момент.Само около 200 заразени бяха.Въведоха карантина,подобна като у нас.Затвориха изходите от всички градове.Излизаме само по един човек(с маска и ръкавици) за купуване на храна.Стоим си по домовете.Една седмица по-късно заразените стигнаха 2000.Три дни по-късно станаха 10000,с 500 починали.Сега,на точно две седмици от тогава,по новините казаха,че за 24 часа има 7000 нови заразени.Общо са станали 25000 заразени и 1300 починали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване