Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 20 минути, miro20 написа:

Как да не се ваксинираш първи а  ?    :giggle1:

Аз ще си чакам наша , родна ваксина,че знам ли какво ще ми натресат тия руснаци или американци. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1545

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 11 минути, nikssi написа:

Аз ще си чакам наша , родна ваксина,че знам ли какво ще ми натресат тия руснаци или американци. :giggle1:

Ще е внесена от Турция. 

И ще е по евтина :)

Дали тукашните  илюминати  исеещи фейк пропаганда  ще се припознаете ?

Румъния е писнала от такива като вас.

https://faktor.bg/bg/articles/novini-svyat-ruskata-propaganda-zavladya-rumaniya-41-vyarvat-che-virusat-e-us-biologichno-orazhie

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Дали тукашните  илюминати  исеещи фейк пропаганда  ще се припознаете ?

В качеството си на какъв даваш определение кой какъв е? Знаем за чадъра ама не прекаляваш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Ще е внесена от Турция.

Турците,както не ни обичат,ще им е кеф че ще ни уморят с ваксината...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам вярно ли е, но от началото на пандемията, в света са продадени маски, антисептици и ръкавици за $200 милиарда.

Наркодилърите са в шок.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikssi написа:

За такова заболяване ваксина не ви трябва. Както и за грип. Въобще не се прехласвам по руската ваксина. Няма как да е достатъчно тествана най-малкото. А и защо ти е? Развивай имунитет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Германия актуализира своята черна листа. Вече Мадрид и Региона на Баските в Испания е в списъка. Добрич, Варна и Благоевград пък са областите на България, които са в черния списък на немците.

https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html

Няма да има публика на стадионите до октомври, сподели министъра Spahn.

https://www.sportschau.de/fussball/bundesliga/gesundheitsminister-beraten-ueber-zuschauerrueckkehr100.html

Вече има две затворени училища в Германия Mecklenburg-Vorpommern , от днес започва училището и в NRW. В Берлин училището започна от 7 август, а има вече има случай на корона. 
https://www.t-online.de/nachrichten/panorama/id_88358176/wegen-corona-faellen-mecklenburg-vorpommern-schliesst-zwei-schulen-.html

В Росток пък връщащи се от почивка от Турция голямо семейство са заразени от корона. 

4 училища са засегнати засега от корона в  MV и са тотално затворени.

https://www.nordkurier.de/mecklenburg-vorpommern/zweite-schule-in-rostock-von-corona-betroffen-1040302808.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Добрич, Варна и Благоевград пък са областите на България, които са в черния списък.

Какво му е черното на този черен списък? Това ще са първите имунизирани срещу коронавирус, развивайки антитела. На всички останали ще им предстои тепърва. Илюзиите, че макар и слаб този вирус ще изчезне сам, се изпариха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Myanmar написа:

Какво му е черното на този черен списък? Това ще са първите имунизирани срещу коронавирус, развивайки антитела. На всички останали ще им предстои тепърва. Илюзиите, че макар и слаб този вирус ще изчезне сам, се изпариха.

Ако искат да минат или преминат  в или през Германия, сигурно, трябва да покажат, че не са болни. Аз така го разбирам този черен списък. 
Освен паспортна контрола, ще има и вече здравна контрола. Ако си от черния списък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Последно, настинка или вирус? 

преди 55 минути, acnekt написа:

Ако искат да минат или преминат  в или през Германия, сигурно, трябва да покажат, че не са болни. Аз така го разбирам този черен списък. 
Освен паспортна контрола, ще има и вече здравна контрола. Ако си от черния списък.

Тези простите германци, така и не разбраха, че няма вирус и всичко е измислица на ген Мутафчийски 🤣

преди 1 час, Lumberman написа:

За такова заболяване ваксина не ви трябва. Както и за грип.

Те ваксината ще си я направят,  пък да си я слага който иска. Няма да е задължителна,  както и тази за грип не е. Само дето се създаде истерия, че щели цялата галактика да ваксинират.  

преди 12 часа, Димитър 59 написа:

Турците,както не ни обичат

Всъщност,  може да се каже, че от съседите те най ни обичат. Говоря за народа естествено, не за политиците им.  Или поне не ни мразят, както и румънците да речем. Другите ни комшии си ни мразят откровенно.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Michigan111 написа:

Само дето се създаде истерия, че щели цялата галактика да ваксинират.  

Истерията продължава!Поддържат илюзията,че има „опасен“ вирус,за да ограничават хората.Въвеждат техни измислени правила при пътувания,с цел да принуждават хората да се изследват,оттам да допълват статистиките си,въз основа на които по нататък,да задължават ваксинирането за всички.Много удобно излъгаха,че човек може без симптоми,да бъде „заразен“,дори и „преносител“.Това на практика им служи да набедят всеки,който им е удобен,че е „болен“ или „преносител“.Да го вкарат в болница,да го натъпкат с всякакви медикаменти,докато умре и да изкарат вируса виновен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Michigan111 написа:

Последно, настинка или вирус? 

И водим разговор с хора, които не знаят, че настинката е вирус.

dead rip GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Myanmar написа:

dead rip GIF

Няма как по друг начин да бъде ! :nono:

Мнозина тук не различават копчето от балтона ! :nono:

Положението с мозъчната дейност е отчайващо...:( Пряко следствие е на " Демокрация " ! :lol6:

......такива и бой не ги оправя.....:nono:

889578.jpg

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Берлин обмисля да забрани алкохола в кръчмите и баровете.

https://www.berliner-zeitung.de/mensch-metropole/berlins-gesundheitssenatorin-denkt-ueber-alkoholverbot-in-kneipen-nach-li.97962

Чаша вино е нормално в ресторант. Идеята не е да се забрани основно алкохола. Но хората като пийнат се сплотяват и не спазват никакво разстояние.

https://www.rbb24.de/politik/thema/2020/coronavirus/beitraege_neu/2020/08/berlin-dilek-kalayci-alkoholverbot-kneipen-bars-hygieneregeln.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Но хората като пийнат се сплотяват и не спазват никакво разстояние.

Да забранят усмихването и влюбването. Там дистанцията е направо "коня у ряката".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Въвеждат техни измислени правила при пътувания

Ми като не ти изнасят правилата,не пътуваш.  Другите държави не да длъжни да де съобразяват с теб,  като искаш да идеш там ти ще спазваш техните правила.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

dead rip GIF

Ясно 🤣

Сигурно и зъбобол и кариес е едно и също 😂

Форумните академици сте голяма работа 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, nikssi написа:

В качеството си на какъв даваш определение кой какъв е? Знаем за чадъра ама не прекаляваш ли?

Питам, не определям. Питам дали ще се познаят . Виждам че нещо много ревностно си пазите фейк пропагандата за вируса.

А дали и кое е фейк, също е очевидно много отдавна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Michigan111 написа:

Сигурно и зъбобол и кариес е едно и също 😂

Не, не е едно и също. Имаш ли други пропуски в общата култура да ти ги попълним?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Myanmar написа:

Не, не е едно и също. Имаш ли други пропуски в общата култура да ти ги попълним?

Така като гледам ти бая имаш,няма нужда да опитваш да ме заразяваш с твоето невежество 🤣

Друго ми и интересно, тези които изкарват коронавируса без никакви симптоми и те ли имат настинка? 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

няма нужда да опитваш да ме заразяваш с твоето невежество 🤣

ОК. Щом не искаш да повярваш, че настинката се причинява от вируси, това си е за твоя сметка.

Излагай се на воля с такива изказвания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

Така като гледам ти бая имаш,няма нужда да опитваш да ме заразяваш с твоето невежество 🤣

Друго ми и интересно, тези които изкарват коронавируса без никакви симптоми и те ли имат настинка? 😆

.....имаш ли хабер колко вируси бродят из теб без да имаш някакви симптоми ? (това съвсем сериозно)

Симптоми се появяват когато организмът се затруднява да се справи - активизират се още защитни механизми.....

Един такъв защитен механизъм е примерно повишаване на температурата на тялото....

...................

Ако искаш аналогия , то е същото като престъпността - повиши ли се престъпността , най-напред се повишава "температурата" на полицията . :) 

Това е симптом за обществото (организма) , че нещо не е на ред ! :nono:

От което можеш да си правиш изводи , в едни други теми - много ни е болно обществото . :( Бродят вируси всякакви водещи до празноглавие....:nono:

.....иначе престъпниците си бродят насам-натам, а полицията чопли семки с бира на сянка - няма престъпност..." Родната полиция ги пази " .:lol6:

Сега разбра ли !? :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде почна се...

117391156_3425186067501603_6408594423065

преди 3 часа, Michigan111 написа:

Като настинка, обикновено се има предвид лека вирусна инфекция. Простудно заболяване, защото именно простудата отслабва за момент организма, което дава възможност намиращите се в него вируси да му причинят инфекция. В човешкия организъм (наскоро четох) имало няколко десетки трилиона вируси. В това число и коронавируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

ОК. Щом не искаш да повярваш, че настинката се причинява от вируси, това си е за твоя сметка.

Излагай се на воля с такива изказвания.

Бирма 😆

Настинката се причинява от вируси,  но настинката не е вирус, както ти твърдиш. Гледам светнала ти е лампичката в междуушното пространство  и леко си измени позицията,  колкото за пореден път да не си признаеш, че не си прав и да изглежда все едно друго си казал 🤣

преди 7 часа, Myanmar написа:

dead rip GIF

преди 3 часа, by_chechi написа:

.....имаш ли хабер колко вируси бродят из теб без да имаш някакви симптоми ? (това съвсем сериозно)

Имам бе, Чечи,  освен в нас има и около нас предостатъчно.  Да съм го наричал? 

Въпросът ми към биримианецабеше реторичен, и ако разгледаш целия разговор ще разбереш защо.  Застъпва теза и я защитава с контратеза 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване