Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 20 минути, Michigan111 написа:

.....Имам бе, Чечи,  освен в нас има и около нас предостатъчно.....

Хайде , вижда му се края . Чакаме следващия вирус . И стига с глупостите.... :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1827

• miro20

1552

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 59 минути, Michigan111 написа:

Настинката се причинява от вируси,  но настинката не е вирус, както ти твърдиш.

Абе важното е, че си се ограмотил малко. Продължавай и околните ще ти се струват все по-малко глупави, а ти все по-прост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутринта изпих 5 бири за бъбреците, на обяд - шише мастика за стомаха, после 2 бутилки вино за кръвното.

Ще взема да си направя една салата да пия една ракия, че цял ден съм на лекарства, м@мка му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Myanmar написа:

Абе важното е, че си се ограмотил малко. Продължавай и околните ще ти се струват все по-малко глупави, а ти все по-прост.

Аз съм си грамотен достатъчно, радвам се че го усещаш като важно.

Ама ти по малко глупав няма как да ми се видиш, упорито ме убеждаваш в обратното 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Аз съм си грамотен достатъчно, радвам се че го усещаш като важно.

Научи ли вече, че настинката се хваща от вирус?

Може да се върнеш назад и да видиш ковид-19 като какво е класифициран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Научи ли вече, че настинката се хваща от вирус?

Аз не съм и твърдял обратното, кокиче селско 😆

Ама ти май твърдеше,  че настинка и вирус е едно и също? Следите остават, нали знаеш🤣

Та, май ти си този който е научил, че се хваща от вирус, а не е вирус. 

След моята поправка,  естествено.

Можеше поне едно Благодаря да кажеш 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

653654.jpg.7304067a643242453c791a7d96b7b66d.jpgClipboard01.jpg.2c5b0bcd13e911595cf46448dc715a8d.jpg

А, намерих си ги измежду качените файлове.

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ама ти май твърдеше,  че настинка и вирус е едно и също? Следите остават, нали знаеш🤣

Пак се обърка нещо, коте сладко. Ти се издаде, че не знаеш, че настинката се причинява от вируси. Та се чудеше каква е връзката и ако се разболяваш от вируси какво общо има настинката. И ме питаш за кое от двете съм говорил. Ами и за двете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

653654.jpg.7304067a643242453c791a7d96b7b66d.jpgClipboard01.jpg.2c5b0bcd13e911595cf46448dc715a8d.jpg

А, намерих си ги измежду качените файлове.

Тоя умник след 800 страници така и не разбра че коронавирусите са  открити преди 40 години, но КОВИД 19 е нов и неизвестен.

Още 1600 страници  и още 3200 страници няма да ви стигнат,  просто защото  умственото ви развитие е спряло нейде там.... :) 

преди 1 час, by_chechi написа:

Чакаме следващия вирус .

И някой умник пак ще вади учебник от '80-те  ще плямпа как това е настинка

:giggle1::dancing-minion:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Тоя умник след 800 страници така и не разбра че коронавирусите са  открити преди 40 години, но КОВИД 19 е нов и неизвестен.

Неизвестен е само за теб. Минаваше за нещо ново, което идва с невиждана ярост, преди близо година. За теб си е същия, за остатъка от света лъсна, че си е поредният вирус причиняващ настинка. Вирусите, причиняващи настинка са над 200.

Вече цяла година му гледаме сеира и освен симптоми на настинка не остана много да му се изучава. Само за теб е повод да пишеш от тоалетната и да оправдаваш политическите безобразия в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Пак се обърка нещо, коте сладко. Ти се издаде, че не знаеш, че настинката се причинява от вируси. 

Я ми покажи къде съм се издал.  

Ако не те затруднява де 🤣

преди 7 минути, miro20 написа:

Тоя умник 

Той е повече от умник, Той е селския първенец 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Michigan111 написа:
преди 11 часа, Myanmar написа:

Илюзиите, че макар и слаб този вирус ще изчезне сам, се изпариха.

Последно, настинка или вирус?

А то е едно и също. Правя разлика между болест и причиняващ вирус, погледни назад, че съм писал за ХИВ и СПИН. Най-добрата защита е нападението, ама удари пак греда.

Нещо друго, с което да ми изгубиш времето?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Michigan111 написа:

Той е повече от умник, Той е селския първенец 🤣

Селяните са много по прагматични и умни хора.  Хайде да не ги обиждаме .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Не му се подмазвай. Това, че го хванах, че е от село го прави точно това, което е - човек със сериозни пропуски от училището. Защото всички знаем, че на село има много за копане и малко време за книжки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

А то е едно и също. Правя разлика между болест и причиняващ вирус, погледни назад, че съм писал за ХИВ и СПИН. Най-добрата защита е нападението, ама удари пак греда.

Нещо друго, с което да ми изгубиш времето?

И с кое съм ударил греда точно? 

Че първо каза че е едно и също, пък после едното причинявало другото?

Искаш снимка ли? Не е ли по редно да кажеш, че не си бил прав, или поне да излъжеш, че просто грешно си се изразил. Отричаш нещо, което е лесно да ти покажа, подхода ти е глупав, отрича се това, което не е документирано (примера с грешното изразяване).

Вируси има много, някои причиняват настинка,  други не причиняват нищо. Такъв е и короната,  може да причини настинка, но може да се изкара и без симтпоми.  Тогава настинка няма, но вирус има, възможно е и предаване. За това винаги ми е било странно как ги използвате като синоними,  ама да речем вие така си говорите. 😆

преди 2 минути, Myanmar написа:

Това, че го хванах, че е от село 

Попей ми, попей кокиче аграрно как си попълвал декларация да влизаш в града 🤣

Screenshot_20200805-194059_Chrome.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

И с кое съм ударил греда точно? 

Умнико, стига си философствал. Да те чуем какво ще измислиш като те питам за какво беше въпросът ти. Какво не ти бе станало ясно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Викаш,  самото им сравняване с него е обида? 🤣

Умнико, стига си философствал. Да те чуем какво ще измислиш като те питам за какво беше въпросът ти. Какво не ти бе станало ясно?

Имаш проблем с четенето ли? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Викаш,  самото им сравняване с него е обида? 🤣

Не сменяй темата. Или времето не ти стига да измислиш някоя лъжа. На какво те изненада поста ми, че ме питаш кое от двете било зловредно - настинката или вируса, като в случая и двете са това, за което писах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Не сменяй темата.

Бирма, конкретния разговор изобщо не е с тебе, нито пък поста, който цитираш е бил към теб.  Няма как да сменям тема, която не дискутирам с теб.  Нито пък ме вълнува дали ми разрешаваш да пиша или не. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Бирма, конкретния разговор изобщо не е с тебе, нито пък поста, който цитираш е бил към теб. 

Ко каза, ко?

преди 10 часа, Michigan111 написа:
преди 12 часа, Myanmar написа:

Аве, вие сте луди за връзване. От 100 кладенеца вода ще донесете, само и само да не признаете, че сте глупави и пишете за неща, които не разбирате, обаче много си вярвате като твърдите нещо или като плашите народа щото някоя тиква ви е казала така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ама вие тука ли дойдохте да се драчите? Маскираната нацистка отиде на почивка та няма кой да ви прави теми за дрънкане ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Ко каза, ко?

Че това На снимката не го писах на теб. 

Абе на тебе верно трябва като на първолак да ти се обяснява 😆

Screenshot_20200812-225603_Chrome.jpg

преди 5 минути, Myanmar написа:

Аве, вие сте луди за връзване. От 100 кладенеца вода ще донесете, само и само да не признаете, че сте глупави и пишете за неща, които не разбирате, обаче много си вярвате като твърдите нещо или като плашите народа щото някоя тиква ви е казала така.

Ами не друже,  явно толко ти е акъла.

Досега говореше все за настинка,  и изведнъж заговори за вирус, който вече признаваш, че нямало да изчезне лесно. С други думи - друга песен запя изведнъж.

Още на Чечи казах, че въпросът ми беше риторичен,  не че не е близко до акъла де. До акъла близко.... Ама ти питаш 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай да пробваме с потретване.

преди 16 минути, Myanmar написа:

преди 11 часа, Michigan111 написа:
преди 12 часа, Myanmar написа:

преди 7 минути, petie1 написа:

Ей ама вие тука ли дойдохте да се драчите? Маскираната нацистка отиде на почивка та няма кой да ви прави теми за дрънкане ли?

Трай, сега идва най-забавното haha.png

Мичигааан, 30 минути минаха! Не успя ли да измислиш нещо правдоподобно? Аз като ти казвам, че с писанията си издаваш, че не знаеш, че настинката се дължи на вируси, отричаш. Като ти искам правдоподобно обяснение защо питаш тогава, 30 минути говориш за селяни и че не си говорил с мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Myanmar написа:

Чакай да пробваме с потретване.

И като пробва, какво постигна? 

Доказа че няколко месеца си писал глупости и днес си признаваш, че илюзиите ти се изпарили 🤣

Много си хитър 😆 Явно това беше забавното 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Michigan111 написа:

Много си хитър 😆 Явно това беше забавното 😂

Забавното беше, че три пъти като ти поискам правдоподобно оправдание, ти се правиш, че не си видял въпроса. А като ти напиша в прав текст, че си личи, че не знаеш какво е настинка, се правиш на ощипана госпожица.

30 минути не успя да скалъпиш даже лъжа. Изглежда си примирен със собствената си безпомощност да бъдеш убедителен и ти остава само да отричаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биг Фарма ще ни държат с ненужните и даже вредни маски, ще ни затварят по домовете, ще ни глобяват– докато ни натресат задължителна имунизация от това ново грипче, и правителствата – докато задължително ни чипират.

След това ще ни пуснат пак свободно да пасем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване