Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, FusE написа:

Това искаше мнозинството това получи, аз писах имаше мерки март-април, че ако ги няма ще се задава въпроса - а защо ги няма мерките сега което се и случи. Тогава масово се искаше да се махнат мерките,  е сега мерки няма и пак недоволни. 

Абе ясен си ми бе! Не ти ли го казах вече. Много си ми ясен какъв си! Мафията-Герб не е виновна за нищо. Айде...:getout: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 21,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1826

• miro20

1532

• FusE

1198

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

Какво правят в Австралия:

страшни блокади за смешен брой случаи от вирус, който се видя колко е опасен. 

Бойко май засега не се поддава на тези безумия.

https://7news.com.au/lifestyle/health-wellbeing/prospect-of-stage-5-lockdown-in-victoria-sparks-fear-c-1213428

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

И че означава " непотребните, излишните, отпадъка"  на гората/обществото.

Абе ти пак ли продължаваш с лъжите?

Да ти припомня ли пред-предпоследния път, когато те хванах да лъжеш.

на 19.06.2020 г. в 19:33, Myanmar написа:

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Нека видим колко струваш.

А съчките в гората не са отпадък, само тулуп може да мете в гората, с което единствено може да я унищожи. Ама ти в лесовъдството си толкова бос, колкото и в болестите - все са ти тера инкогнита.

преди 13 часа, Michigan111 написа:

днес си призна, че илюзиите му за вируса се изпарили

Миро-съчката, ти ли си бе? Като те насолят и изцопваш една такава лъжа, без аргументи, без доказателства.

Как е живота, по-хубав ли е като ме цитира 30 пъти и ти обърнах малко внимание haha.png

преди 4 часа, acnekt написа:

Това на училище ли ти прилича? Това е нещо като в затвор. Ужас.

Мен ме напушва на смях.

Истинският проблем, д-р... забравих му името, спеца, който мутрите от форума го плюят, обясни, че досегът с вируси е критичен за формиране на нормален, разбирай силен, имунитет. В случая, с толкова много баби, хилаво бебе ще стане и при повей на вятър, или НЕДАЙ СИ БОЖЕ па да се зарази с вирус, тялото ще изключи и ще се мре!!!!

преди 3 часа, Michigan111 написа:

който е само преносител на вируса, без да развива симптоми и той ли има настинка?  Философите мълчат като агнета преди Гергьовден .

Т.нар. от теб философи си имат личен живот и не им осмисля живота да ти отговарят на малоумните въпроси. В темата е отговорено на въпросът ти. Никой не е длъжен да ти повтаря като на бавноразвиващ се. Ние не сме учители на хора със специални образователни нужди. Просто от подаяние чат-пат ви попълваме пропуските от училище или елементарните познания за оцеляване, които не владеете и се панирате и осирате от страх, заради настинката, която иначе е темата.

преди 3 часа, gagodrago написа:

Балък, ти ще се ваксинираш ли с новата руска ваксина на Путин?

Той вече е заел надупена поза haha.png

800 страници го тресе страх, че е рискова група отвсякъде - затлъстяване, преклонна възраст, страхова невроза, обездвижване... няма нужда и от вирус за да се страхува за себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

На него 4 ваксини му трябват. Не си ли го виждал на снимка. Дебелян Прасето може само да го гледа, да подсмърча и да завижда.

Наблюдаваме експеримент. Вече 800 страници гледаме как реагира прасе, усещащо, че идва Коледа. Ми как, квичи на всички.

преди 1 час, FusE написа:

защо ги няма мерките сега което се и случи.

В момента усвояваме европейски пари. Т.е. вземаме 60 млрд. дълг. И с изкупените и преди забранени тестове, сега масово се тества за да се откриват бройки за попълване на норматив. Ний сме отличници бе, ей, къде ходиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

балък, нали това ви питах бре :) 

Че сте в шах и пат.

Хем сте против ваксините, против съществуването на вируса, обаче тук става въпрос за Путя-Божеството. А каквото каже Божеството, се приема от вас като аксиома.

И ко  ш прайте ся ? Хем сърби хем боли.. .ама щом Путя казва.. трябва да се ваксинирате. Няма не искам. Партията и Вожда повелява :lol6:

преди 6 часа, Myanmar написа:
преди 8 часа, gagodrago написа:

Той вече е заел надупена поза haha.png

800 страници го тресе страх, че е рискова група отвсякъде - затлъстяване, преклонна възраст, страхова невроза, обездвижване... няма нужда и от вирус за да се страхува за себе си.

Това са мои въпроси към вас.

Разбирам че всичките подигрвки трябва да са към мен, ама от 800 страници прекалено ясно е вижда че важи за вас.

:)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата отиват към тоталитаризъм от най-долен порядък, с културната революция плюс коронавирусната акция, масова цензура и репресии за онези, които се осмелят да изкажат различно мнение. В рамките на месеци светът може да се промени до неузнаваемост. Лошото е, че мнозинството нехае.

Предаването е дълго, но си струва, а темите много:

https://redice.tv/red-ice-tv/no-go-zone-kamala-2020-math-is-racist-and-oz-covid-lunacy

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Myanmar написа:
преди 12 часа, miro20 написа:

И че означава " непотребните, излишните, отпадъка"  на гората/обществото.

Абе ти пак ли продължаваш с лъжите?

Да ти припомня ли пред-предпоследния път, когато те хванах да лъжеш.

на 19.06.2020 г. в 19:33, Myanmar написа:

Намери къде е назовал "съчките" "непотребни". Ако откриеш - аз няма да пиша повече в тази тема и те оставям да лъжеш на воля. Ако пак те хванах(ме) в лъжа - спираш да пишеш в тази тема.

Нека видим колко струваш.

А съчките в гората не са отпадък, само тулуп може да мете в гората, с което единствено може да я унищожи. Ама ти в лесовъдството си толкова бос, колкото и в болестите - все са ти тера инкогнита.

О да да... много се радвам да преповтаряш старите си излагации и гърчове

Като не знаеш какво означава израза "съчки в гората" къде си тръгнал бре. :) 

Няма как да оспориш нечие твърдение, след като не знаеш какво означава израза "съчки в гората" .

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Lumberman написа:

Нещата отиват към тоталитаризъм от най-долен порядък, с културната революция плюс коронавирусната акция, масова цензура и репресии за онези, които се осмелят да изкажат различно мнение. В рамките на месеци светът може да се промени до неузнаваемост. Лошото е, че мнозинството нехае.

Предаването е дълго, но си струва, а темите много:

https://redice.tv/red-ice-tv/no-go-zone-kamala-2020-math-is-racist-and-oz-covid-lunacy

like2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Myanmar написа:

Наблюдаваме експеримент. Вече 800 страници гледаме как реагира прасе, усещащо, че идва Коледа. Ми как, квичи на всички.

Аз не виждам някой да квичи повече от теб. След като са го хващали нееднократно вече и не само аз, колко си неадекватен :)

Поне висчко си седи написано черно на бяло .  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Реджеп Иведик написа:

Ма купи си бе, и си ги нахакай и двете.

Тфуй, заблуден народ

Това на Путя ли го каза ?  :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.08.2020 г. в 10:42, Myanmar написа:

Илюзиите, че макар и слаб този вирус ще изчезне сам, се изпариха.

Ко каза, ко? 🤣

Без аргументи викаш..

Без доказателства..

Сигурно ще искаш и доказателство, че това наистина ти си го писал, а не ти е хакнал профила някой корона-хакер  😆

преди 8 минути, miro20 написа:

Аз не виждам някой да квичи повече от теб.

Ми изпариха му се илюзиите на селяндура,  какво друго му остава освен да квичи и да циври 🤣

преди 17 минути, Lumberman написа:

Нещата отиват към тоталитаризъм от най-долен порядък, с културната революция плюс коронавирусната акция, масова цензура и репресии за онези, които се осмелят да изкажат различно мнение. 

И кой е репресирания и цензурирания? Гледам и днес гювеча в т.нар медии е пълен, всеки си говори и си пише каквото му скимне, клипчетата на Мангъра още са си в ютуб,  страницата му във ФБ си стои...

Що търсите под вола теле не ми е ясно. 

А тоталитаризъм ако искат да ти наложат, ще дойдат и ще ти го наложат, никой няма се занимава с такива филми в каквито се вкарвате.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарение на мерките и прилива на 60 млрд. лв. дълг, българите все пак почнаха да мрът. Вярно, половин година по-късно, отколкото трябваше да са умрели, ама това са подробности.

D_W1-31_2019_2020_bul.png

https://www.nsi.bg/bg/content/18121/basic-page/умирания-в-българия-по-седмици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"21-ви век, където жените се страхуват от бременността повече от ХИВ... Там,където услугата за доставка на пица пристига по-бързо от линейката. Там,където хората умират от страх от тероризъм и престъпници... там, където дрехите решават стойността на човек, а да имаш пари е по-важно от това да имаш приятели или дори семейство.
21-ви век,където децата са в състояние да се откажат от родителите си за виртуалната си любов. Там,където мъжете и жените искат само връзки без задължения.. там, където любовта е нищо.
Страхотен 21-ви век, където социалните медии ви казват как да живеете живота си и ви дават фалшива гледна точка на живота.
21-ви век,където обществото е фалшиво, вярвайки, че е перфектно."
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Michigan111 написа:

Ко каза, ко? 🤣

Без аргументи викаш..

Без доказателства..

Сигурно ще искаш и доказателство, че това наистина ти си го писал, а не ти е хакнал профила някой корона-хакер  😆

Ми изпариха му се илюзиите на селяндура,  какво друго му остава освен да квичи и да циври 🤣

И кой е репресирания и цензурирания? Гледам и днес гювеча в т.нар медии е пълен, всеки си говори и си пише каквото му скимне, клипчетата на Мангъра още са си в ютуб,  страницата му във ФБ си стои...

Що търсите под вола теле не ми е ясно. 

А тоталитаризъм ако искат да ти наложат, ще дойдат и ще ти го наложат, никой няма се занимава с такива филми в каквито се вкарвате.  

Гледаш и не виждаш. Защо ли? В някакъв илюзорен свят живеете.

Нещата отиват натам, че новите комунисти да почнат да вкарват несъгласните по затворите, да им конфискуват имота. Но за хора без мнение и гръбнак това не е никакъв проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Myanmar написа:

Благодарение на мерките и прилива на 60 млрд. лв. дълг, българите все пак почнаха да мрът. Вярно, половин година по-късно, отколкото трябваше да са умрели, ама това са подробности.

D_W1-31_2019_2020_bul.png

https://www.nsi.bg/bg/content/18121/basic-page/умирания-в-българия-по-седмици

Зимата ще е голямото умиране, за кеф на Мутрафона. От студ, от глад, от липса на елементарна медицинска помощ... Мдамм, много хора ще измрът! Яко ще измрът!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Belhor написа:

Зимата ще е голямото умиране, за кеф на Мутрафона. От студ, от глад, от липса на елементарна медицинска помощ... Мдамм, много хора ще измрът! Яко ще измрът!

Споко, бе, ще ги пишат всички умрели от КОВИД и сичкото точно:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

Гледаш и не виждаш. Защо ли? В някакъв илюзорен свят живеете.

Нещата отиват натам, че новите комунисти да почнат да вкарват несъгласните по затворите, да им конфискуват имота. Но за хора без мнение и гръбнак това не е никакъв проблем.

Е какво да виждам, друже,нещо ми показа ли? Питах те, кой е цензурирания и кой е репресирания. Виж си отговора.. само си говориш.. затвори, конфискации на имоти..че и комунизъм 🤣

Па виж ми и аватара,  малко ли ме нападат за него, сигурно и мен ще изкарате от новите комунисти 😆 то това ще е и върха на сладоледа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм от безработните, не ме мисли мен имам достатъчно, Са няма да снимам шкафчета де да не си помилиш нещо. 
Споко - не хаби „лентата”!
Вече съм ти снимал „шкафчетата, с пачките”. Само чакам, да дойде сгоден момент за кон-про-Мат!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Хехе. Не че много ме брига тая ваксина, ама си е кеф да видя как руснаците провалиха бизнес плановете на европейските и американски чукундури, и как последните вместо да се радват че е дошло спасението на човечеството, дружно завиха на умряло. Опасно било... Може, ама Путин го предвиди това и сложи ваксината на дъщеря си. А ходи сега да убедиш Ханс от Шпринзенбринзен, че тая водица е опасна! Ще трябва да му забраниш да се "спаси". Смех, смееееех...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

балък, нали това ви питах бре :) 

Че сте в шах и пат.

Бедни ми Мирко.Хубавичко цитираш от време на време Каспаров, но дори не си успял да научиш, че не може да се получи шах и пат.

Шахматните ти умения са някак трогателни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, badr написа:

но дори не си успял да научиш, че не може да се получи шах и пат.

:offtopic_s:

Възможно е, ако единия играч въведе другия в шах, то другия може да му отговори с пат , ако няма друг ход. Сбиват се и партията шах приключва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване