Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

106066707_968800443556314_83207552658006

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 22,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1857

• miro20

1716

• Myanmar

1237

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

Ако сега им разрешим да надяват маските на децата ни,това е не само извращение,но и доказателство за тях,че ни контролират.След това ще ни затварят пак като кучета в домовете ни,за да може да си разиграват политиката на свобода.  ОСТАВКА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам високоинтелигентните конспиратори какви ги ръсят, мисля проекта "съкращаване на населението" се прокарва именно от вас. :) 

Ръководят ви и ви контролират именно вас, но на принципа - забраненото е разрешено.

т.е. най е лесно на един идиот да кажеш - недей скача от скалата, опасно е. И той естествено ще каже - ти ли ще ми кажеш бе! Ограничаваш ми правата ли бе !

И скача.  :)  :despicable-me-2-minion-4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Като гледам високоинтелигентните конспиратори какви ги ръсят, мисля проекта "съкращаване на населението" се прокарва именно от вас. :) :)  :despicable-me-2-minion-4:

Съкращаването на населението предстои,ако продължават да налагат безсмислените им мерки!

Фалирането на държавите,ще убие много повече хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам това дали всички (без оня със забрадката) го видяха, но историческата информация е безценна. Който контролира миналото контролира бъдещето, да цитирам един известен автор...

https://plandemicseries.com/

преди 43 минути, Димитър 59 написа:

Съкращаването на населението предстои,ако продължават да налагат безсмислените им мерки!

Фалирането на държавите,ще убие много повече хора.

Определено. Но и мнозина ще отидат като добитък за клане сами в ръцете на касапите си. Доверието в официалната пропаганда е потресаващо.

По-стряскащото е, че с овчедушието и невежеството си - и незаинтересоваността си - хората май си го заслужават. Ако се държиш като овца, очаквай и да почнат да те третират като такава.

Миро, а ти не се напъвай. Ако не се беше дискредитирал напълно и окончателно, отдавна, щеше да има смисъл. Най-много да замирише.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Мойра написа:

Да четеш тъпанари те прави тъпанар. Аз затова не чета всички и във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

По-стряскащото е, че с овчедушието и невежеството си - и незаинтересоваността си - хората май си го заслужават. Ако се държиш като овца, очаквай и да почнат да те третират като такава.

Миро, а ти не се напъвай. Ако не се беше дискредитирал напълно и окончателно, отдавна, щеше да има смисъл. Най-много да замирише.

Ти нали се беше кротнал с фобиите си към мен. Нещо си спрял хапчетата ли че пак почна с простотията си ?? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Ти нали се беше кротнал с фобиите си към мен. Нещо си спрял хапчетата ли че пак почна с простотията си ?? :)

Много хубаво ти го е рекнал. Остава ти да се правиш на непукист.

Не забравяй, че си съучастник към престъпленията, които подкрепяш. Това не е игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някога докажеш фейковете , конспирациите и измишльотините си, и че казаното от мен по някакъв начин е състав на престъпление, бих ти обърнал внимание.

За почти 900 страници обаче, постоянно издишате и все ставате за смях.

Реципрочно да ти напомня че на много места фейкнюз и разпространяване на подобни , е престъпление.

У нас не можаха да приемат подобен закон, въпреки че се опитаха, но изглежда лобитата на фейкомета Бабикян и др  са доста силни.

Така че  имай все пак едно наум....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Реципрочно да ти напомня че на много места фейкнюз и разпространяване на подобни , е престъпление.

Стягай куфара за панделата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е пост "За",или "Против"маските!
Това е споделяне на едно явно, материализирано усещане за индивидуалност,трудна за показване.На новото нормално,приличащо на война.Като бързият начин да отсееш истинските.Тези без страх,с вяра и искащите да са себе си.
Опитвали ли сте да се разходите без маска,там където има само маскирани? Преживяването е екстремно и сякаш си на друга планета.А като срещнеш още някой като теб му се усмихваш,знаеш че е от твоите без да си говорите.Незнаеш колко ще трае свободата ти и колкото повече време печелиш,се чувстваш по горд със себе си.Вървиш и мечтаеш всички заедно да махнат маските и да покажат силата на лицата си.
Като игра с отброено време,но и като на война с неясен край!
Ще кажа само:Малко сме!

119655141_796011141234834_10386925913935

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Министерството на труда пусна съвети до хората, чиито деца са под карантина

Цитат

Министерството на труда и социалната политика пусна кратък "наръчник" за родителите, чиито деца са се срещнали с коронавируса и трябва да си останат вкъщи. Ето какво съветва МТСП:

spacer.png

Цитат

- Ако детето е по поставено под карантина, имате право, докато то е у дома, да излезете в платен годишен отпуск, а ако нямате възможност за такъв – в неплатен.

- В случай, че излезете в неплатен отпуск, може да кандидатствате в АСП за целева помощ за периода, в който не сте на работа и нямате доходи.

Помощта е пропорционална на дните от карантината, като родителите с 1 дете до 14г. могат да получат до 610 лв., а семействата с две и повече – до 915 лв.

- В случай, че сте контактни или заразени с COVID-19 и не може да излизате от дома си, свържете се със съответната община и поискайте да Ви включат в патронажна грижа.

Специално наети за това хора ще пазаруват и извършат други доставки до дома Ви.

- Може да ползвате болничен за временна неработоспособност за гледане на карантинирано дете, включително на здраво дете, върнато от детска градина или училище заради карантина.

Кошмарът се завръща! :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цели паралелки в страна са под карантина заради COVID-19

Май за някого е изгодно да се затворят училищата и да се премине към онлайн обучение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цяло лято ходиха на море, планина, протести в градовете . Отворени ресторанти , кафенета, театрите отвориха на половината, изобщо бизнес на пълни обороти. Сега почнаха училище  от три дена и хоп, деца заразени. Казваха, че не боледуват, ами учителите от къде? Не са ли разбрали, че са заразени преди да стане 15 септември? Или преди това са боядисвали класните стаи и не са знаели? Долни лъжи, просто трябва от ново мотив за удължаване на извънредното положение! Хващам се на бас, че така ще бъде и догодина март, ако останат престъпниците! Мръсна мафия. Тиквата нали обеща, че септември, ще стане тежко! Мръсници!

Имам съседка която е учителка в едно от "набедените" софийски училища, каза, че изобщо положението не е както се представя по новините!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Пак плащат за да се водиш жертва на настинката. Защо досега не е имало субсидии, специални права и отпуска за грип, рак или др. по-смъртоносни болести?

преди 2 часа, Мойра написа:

Цели паралелки в страна са под карантина заради COVID-19

Май за някого е изгодно да се затворят училищата и да се премине към онлайн обучение?

Съобщават, че има хора с този вирус, че са под домашен арест, че ограничават правото им да работят и учат, но не посочват това да е убило заразените или да е увредило сериозно или някак изобщо здравето им. И въпреки това, посочват здравите хора с отнети човешки права като основание останалите да не ходят на училище... Е, това ако не е абсурд!

Нека само някой, който е болен от СПИН бъде накаран да стои под домашен арест или пък класът му да бъде спрян заради това, че има СПИН да ходи на училище! ще се вдигне такъв скандал до небесата, че ще хвърчат уволнения от директори през инспектори и министри. Обаче за настинка - МОЖЕ!

Гавра с народа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Пак плащат за да се водиш жертва на настинката. Защо досега не е имало субсидии, специални права и отпуска за грип, рак или др. по-смъртоносни болести?

Съобщават, че има хора с този вирус, че са под домашен арест, че ограничават правото им да работят и учат, но не посочват това да е убило заразените или да е увредило сериозно или някак изобщо здравето им. И въпреки това, посочват здравите хора с отнети човешки права като основание останалите да не ходят на училище... Е, това ако не е абсурд!

Нека само някой, който е болен от СПИН бъде накаран да стои под домашен арест или пък класът му да бъде спрян заради това, че има СПИН да ходи на училище! ще се вдигне такъв скандал до небесата, че ще хвърчат уволнения от директори през инспектори и министри. Обаче за настинка - МОЖЕ!

Гавра с народа!

Абе умен, ти правиш ли разлика от начините за заразяване със СПИН и с ковид19 ??

Леле колко сте плитки, не е истина....

преди 1 час, barbuncela написа:

? Долни лъжи, просто трябва от ново мотив за удължаване на извънредното положение! Хващам се на бас, че така ще бъде и догодина март, ако останат престъпниците! Мръсна мафия. Тиквата нали обеща, че септември, ще стане тежко! Мръсници

"ако останат престъпниците" ???  Е тук  е мястото да призовем целия свят за сваляне на ББ и ГЕРБ.

Само падането им от власт в България ще доведе до мир и просперитет на цялата галактика, и ще ни освободи от  световните лъжи за вируса !

Как не сме се сетили по рано ... ОСТАВКА ! и след нея вируса изчезва !

И ще дойде онова "светло бъдеще"  без вирус, и със европейски заплати, европейски пенсии !

Но все пак да не забравяме, трябва да излезем от ЕС и НАТО и да се приобщим към евразийския съюз.

Но пенсиите и заплатите ще са ни европейски !  Точно така.

На кой трол не му е ясно още :drum2:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Абе умен, ти правиш ли разлика от начините за заразяване със СПИН и с ковид19 ??

Аз говорих за грип бе, Мозък, ти пак ли получи временна слепота?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Да съм сляп, ма то си седи какво съм цитирал.... :hit: :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Да съм сляп, ма то си седи какво съм цитирал.... :hit: :) 

Пак се изложи. Личи си, че си получил временна слепота. Половината от изречението си прочел, другата - не си, че не те устройва истината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Троло20 е дълбок

преди 9 минути, Myanmar написа:

Толкоз му е акъла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване