Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, miro20 написа:

Е какво аз не знам, като ти се изложи , сравнявайки СПИН с К19 ??

Няма нужда да ги сравнявам. И двете са вируси. Но има разлики. СПИН е болест с далеч по-опасен вирус.

С нещо друго да се изложиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2572

• miro20

2110

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1737

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

току-що, Myanmar написа:

Няма нужда да ги сравнявам. И двете са вируси. Но има разлики. СПИН е болест с далеч по-опасен вирус.

С нещо друго да се изложиш?

Не бе, ето, наврях ти целия цитат :)  И пак те питам на база него цитат  , пък ти си реши колко да се излагаш , - въобще знаеш ли как се предава и разпространява СПИН и как К19 ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не бе, ето, наврях ти целия цитат :)  И пак те питам на база него цитат  , пък ти си реши колко да се излагаш , - въобще знаеш ли как се предава и разпространява СПИН и как К19 ???

Наврял си това, с което сега се излагаш. Защо винаги като си затапен започваш с малоумните си въпроси? Ако имаш да кажеш нещо - кажи го. Ти нямаш какво да кажеш, защото си затапен. Хайде кажи има ли нещо, с което не си съгласен, докато те затапвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, ти така и не разбра каква ти е излагацията с помпозното ти "възмущение" ако ограничавали така болни със СПИН като от К19 ????.

За което именно попитах - знаеш ли как се разпространява сПИН и как К19 ???

Че да ги поставяш в сравнение мерките за едното и другото ???? :giggle1:  Не ми казвай че за няколко страници  простотии , си нямаш идея :) 

Като един дечко си / вероятно си и такъв/ като ти гледам мисленето... затапвал та затапвал... без дори нищо да твърдя, а само питам , и той видиш ли ме затапвал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

Абе умен, ти правиш ли разлика от начините за заразяване със СПИН и с ковид19 ??

Леле колко сте плитки, не е истина....

Ако си мислиш, че да се заразиш със СПИН е нещо много трудно, виж тази статийка.

На всеки 17 секунди по един човек се заразява с ХИВ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Първо - званието което получава има символична стойност и второ - няма никаква връзка с така наречената пандемия и участието му в щаба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

За което именно попитах - знаеш ли как се разпространява сПИН и как К19 ???

Троло 20, какво мълчиш? Попитах те има ли нещо, което можеш да отречеш от поста ми. Да ми посочиш нещо, с което не си съгласен. Мълчиш като пукал. Защото опитваш да ми вкараш думи в устата. А отговорът ми беше готов - покажи, че съм твърдял лъжите, които опитваш, ама не смееш пряко, да ми вмениш и ще се махна от темата завинаги. Не успееш ли - ти се махаш. Този облог съм ти поставял вече два пъти. Два пъти те унижих и ти си тук въпреки облога, защото ти плащат да разпространяваш лъжите си на цената на собственото ти достойнство.

преди 29 минути, miro20 написа:

haha.pnghaha.pnghaha.png След Христо Стоичков, който не може да чете, сега и д-р Менгеле получи званието "доктор хонорис кауза". Честит ви златен скункс!

0228828001380569048_412059_600x458.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Myanmar написа:

Троло 20, какво мълчиш? Попитах те има ли нещо, което можеш да отречеш от поста ми.

Не мълча. Смея се на простотията ти дето сравняваш и се възмущаваш ако на болните от СПИН им приложат мерките които са за К19. :) 

Заради което те попитах дали знаеш как се разпространява СПИН и как Ковид19.

Ама гърчи се... щом не си осъзнаваш простотията.... проблема си е твой. :) 

Какви ли не умнотии съм срещал вече из тази тема.... понякога надминавате по конспирации и идиотизми самите себе си .

преди 14 часа, Myanmar написа:

. Да ми посочиш нещо, с което не си съгласен. Мълчиш като пукал. Защото опитваш да ми вкараш думи в устата. А отговорът ми беше готов - покажи, че съм твърдял лъжите, които опитваш, ама не смееш пряко, да ми вмениш и ще се махна от темата завинаги. Не успееш ли - ти се махаш. Този облог съм ти поставял вече два пъти. Два пъти те унижих и ти си тук въпреки облога, защото ти плащат да разпространяваш лъжите си на цената на собственото ти достойнство.

Съвсем си се филмирал :party4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

ИЗВАДКИ:

Първо, един духовен закон: всичко, което се опитва да ви изплаши, идва от „опозицията“ в духовната битка. То не е от Светия Дух, точка по въпроса. Игнорирайте заплахите му и се дръжте за разума си. Не е нужно да викате „Пазете се!“ на съседите си. Ние сме в безопасност. Имаме имунна система, която е чудо като Сикстинската капела. Тя издържа на токсични и микробни влияния в огромни мащаби през цялото време, докато направлява супер-магистралата за животоподдържащата и адаптивна генетична информация, минаваща през клетъчни мостове, излъчващи телеграми от жизненоважен еволюционен код, наклеветени за „вируси“ или „ретровируси“.

Хората умират — да. Но хората не умират по начина, по който Бил Гейтс би искал да ви накара да повярвате — изоставени на милостта на злонамерени, хищни патогени, „дебнещи“ от всяка повърхност и особено от всички други хора. Това не е „наука“. Това е социално инженерство. Тероризъм.

Какво имаме предвид, когато кажем, че човек e „тестван положително“ за Covid-19? Това всъщност не означава, че въпросният човек „има“ вирус.

Всеки, който обикаля наоколо, твърдейки, че „спасява животи“, трябва да бъде смятан за много опасно животно и вие трябва да бягате в обратна посока, когато го срещнете. Оръжието на такива е страхът, а любимата им мантра е „би могло“.

PCR може, освен всичко друго, да открие ХИВ при хора, които са с отрицателни тестове за ХИВ антитела.

Когато видите думата „случаи“ на вашия телевизионен екран, в този свят, който сега е заложник на едно единствено събитие, един ужас, един Идол, ще ви бъде простено, да си мислите, че това са случаи на Covid-19. Броят на „случаите“ често е много голям брой, осветен в червено.

Не ни става ясно какво е „активен“ случай. Това означава ли случай, диагностициран напълно по симптомите? Или е частично симптоматичен случай? Ако е последното, то със сигурност обхваща грипа и пневмонията, които магически, както мнозина забелязаха, изчезнаха безследно като заболявания през 2020 г. - аз го забелязах в темата haha.png

„Корона тестът“ е наименуван с характерен техно-жаргон: „CDC 2019-nCoV Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel“. Това означава в превод, че е тест, който търси игла в куп ДНК сено. PCR тест. Намира фрагменти, нуклеинови киселини.  „PCR открива много малък сегмент от нуклеиновата киселина, която е част от вирус. Откритият специфичен фрагмент се определя от донякъде произволния избор на използваните ДНК праймери, които застават в краищата на амплифицирания [умножения] фрагмент.“ Ако нещата се направят, както трябва, е твърде рано да се говори за „заразяване“ при положителен PCR тест. Трябва да имате огромно количество от всеки организъм, за да предизвикате симптоми. Огромни количества от него — заявява д-р Дейвид Расник, биохимик, разработчик на протеази и бивш основател на ЕМ лаборатория, наречена Viral Forensics. — Не започвате с тестване; започвате със слушане на белите дробове. Скептичен съм, че PCR тестът винаги е верен. Това е чудесен инструмент за научни изследвания. Но е ужасно средство за клинична медицина. 30% от заразените ви клетки са били убити преди въобще да проявите симптоми. Докато покажете симптоми… тези мъртви клетки генерират симптомите.“

Попитах д-р Расник какъв съвет има за хората, които искат да бъдат тествани за COVID-19. Не го правете, казвам, когато хората ме питат — отвърна той. — Нито един здрав човек не трябва да бъде тестван. Тестът не означава нищо, но може да унищожи живота ви, да ви направи абсолютно нещастни.

Глобалистите обичат да въоръжават думите и да правят заклинания чрез тях. Глобалистите пишат код. Те кодират „вируси“ и им дават силата на оръжия и геймърска идентичност. В тази видео игра вие губите всичките си свободи и трябва да покажете благодарност и сервилност. Вирусният код подчинява всички други форми на политика. Нищо не може да му се противопостави. Особено „науката“. Вирусът е ярка метафора за разпространението на „дезинформация“, което означава всичко извън техните религиозни доктрини, неразпознаваемо от класическата вирусология.

Ето защо знаменитостите обичат този вид неща. Дава им шанс да се самоунижат и да се самобичуват като съпричастни на страдащите.

Докато пиша това, от прозореца ми в Ню Йорк, всяка вечер в 19:00 ч. се чуват хора, викащи, ръкопляскащи и надуващи свирки от своите прозорци, за да покажат солидарност със здравните работници на първа линия. Имало ли е някога такова нещо при масовата смърт от опиати? Не, това не бяха значителни смъртни случаи за глобалните елити. Тази пиеса не се играе заради „смъртта“.

Причината глобалистите да са обсебени от „разпространението“ и „вирусите“ е, защото те искат да закрият всички форми на общуване и обмен на информация, които застрашават техния Нов световен ред.

В началото на 90-те PCR влезе в популярна употреба, а Кари Мълис беше удостоен с Нобеловата награда за технологията през 1993 г. Най-просто казано, PCR е термичен цикъл, използван за създаване на милиарди копия на специфична ДНК проба, което я прави достатъчно голяма, за да може да бъде изследвана.

PCR е наистина производствен метод — обясни Кроу. — Започваш с една молекула. Започваш с малко количество ДНК и на всеки цикъл количеството се удвоява, което не звучи толкова много, но, ако удвоите 30 пъти, получавате приблизително милиард пъти повече материал, отколкото когато сте започнали. Така че е напълно възможно различни болници, различни щати, Канада срещу САЩ, Италия срещу Франция, всички да използват различни стандарти за чувствителност към границата на теста за Covid. Така че, ако отсечете на 20 цикъла, всички биха били отрицателни. Ако отрежете на 50, всички могат да бъдат положителни.“

По типичния си тих канадски маниер, Дейвид пусна бомба в следващото си изявление:

„Мисля, че ако една страна каже: „Знаеш ли, трябва да прекратим тази епидемия“, те тихо биха изпратили бележка, в която се казва: „Не трябва да имаме прекъсване на 37-мия цикъл. Ако го поставим на 32, числото на положителните тестове ще спадне драстично. Ако и това не е достатъчно, добре, знаете, 30 или 28 или нещо подобно. Така можете да контролирате чувствителността на теста.“

Да, прочетохте това правилно.

Лабораториите могат да манипулират колко „случаи“ на Covid-19 има в държавата им

Така ли направиха ненадейно китайците, та случаите при тях изведнъж изчезнаха?

Имаше известна китайска публикация, в която беше изчислено, че ако тествате хора без симптоми, до 80% от положителните резултати може да се окажат фалшиво положителни. В общи линии резюмето казва, че при асимптоматични популации вероятността положителният тест за коронавирус да бъде истински положителен е само около 20%. 80% ще бъдат фалшиво положителни.

И така, ние се връщаме към факта, че вирусът не е изолиран. Ако можете да пречистите вируса, тогава бихте могли да вземете сто души, които са тествани положително и бихте могли да търсите вируса в тях. И ако сте намерили вируса в 50 от сто, а не в останалите 50, можете да кажете, че тестът е точен само 50%. Но нямаме как да го направим, защото все още не сме пречистили вируса. И не мисля, че някога ще го направим.

{Не е пречистен означава, че не се знае какво се засича - грип, ХИВ, коронавирус или някоя друга балалайка. Като да откриеш гума и по нея да опиташ да отгатнеш модела на колата, от която е свалена.}

Това е като пръстови отпечатъци. С PCR разглеждате само малък брой нуклеотиди. Гледате мъничък сегмент от гени, като пръстов отпечатък. Когато имате редовни отпечатъци на хора, те трябва да имат точки за потвърждение. Има части, които са общи за почти всички пръстови отпечатъци, и това са тези общи части в коронавирусите, които разпознава PCR тестът. Те могат да имат частични вериги, но ако сте взели само няколко малки проби от пръстови отпечатъци, ще излезете с много сегменти от РНК, за които не сте сигурни, че имат нещо общо с коронавируса. Те все пак ще се покажат в PCR теста. Можете да слезете до нивата, в които биологично е без значение, и след това да го усилите трилион пъти.

PCR за диагностициране е голям проблем — продължи той. — Когато трябва да го усилите чрез този огромен брой цикли, това генерира огромно количество лъжливи положителни резултати. Отново съм скептичен, че PCR тестът някога може да бъде верен.

Кроу описа случай в научната литература за една жена, която била в контакт с подозрителен случай на коронавирус (в Ухан). Смятали я за нулевия пациент: Поради това, тя беше важна за предполагаемата верига на предаване на инфекцията. Тествали са я 18 пъти, различни части на тялото, като нос, гърло — различни PCR тестове. 18 различни теста. И тестовете били отрицателни всеки път. И тогава те, поради епидемиологичната ѝ връзка с другите случаи, казаха: „Смятаме я за заразена.“ И така, те са имали 18 отрицателни теста, но я обявиха за заразена.

А защо беше важна? Е, имаше само още един човек, който теоретично можеше да предаде вируса, ако най-първият пациент, извън семейството, беше именно този, когото те смятаха за такъв. Но второ, тя имаше същите точни симптоми като всички останали. Нали?

Друго интересно нещо е, че те направиха много тестове. Първият човек в списъка на тестваните хора беше положителен на три от 11 теста. И така, отново взеха проби от носа и гърлото, и знаете ли, различни методи и всички подобни неща. И получиха 11 отделни теста и само три бяха положителни. И разбира се, всичко, което е нужно, за да бъдете причислен към заразените, е един положителен тест.

Кари не измисли тест. Той измисли много мощна производствена техника, с която се злоупотребява. Къде са най-добрите приложения за PCR? Не и в медицинскана диагностика. Той знаеше това и не пропускаше случай да го каже.

Просто искам да посоча кой е спонсорирал тази симулационна конференция, 6 седмици преди първата новина да избухне от Ухан – намесих се аз. – Това бяха Фондацията на Бил и Мелинда Гейтс, Центърът за здравна сигурност на Джон Хопкинс и Световният икономически форум. Между другото, всички статистики, проекции и модели, които виждате в медиите, излизат от Джон Хопкинс.

"PCR тестът за коронавирус е толкова надежден, колкото теста на сциентологията, който открива вашата „истинска самоличност“ и след това ви казва, че трябва да дадете всичките си пари на сциентологията.“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро Некролога да се яви по спешност!

Image_8533873_126.jpg

След като я обявиха за починала след заразяване с корона вирус

Втори лекар загуби живота си след заразяване с коронавирус.
    Д-р Нели Пандова Илиева е дългогодишен лекар в Спешна помощ в столицата. Тя е една от 14-те заразени медици там. До този момент общият брой на заразените медици у нас е 176.
    Д-р Илиева е една от първите заразени медици в Спешната помощ, при които беше установена инфекция с вируса още преди седмици.
    Ген.майор проф.д-р Венцислав Мутафчийски: Лекувана е в Окръжна болница. След като са установени две отрицателни проби и подобряване в състоянието е изписана на домашно лечение.
    Състоянието й обаче вчера внезапно се влошава и тя търси помощ в Александровска болница.
    Ген.майор проф.д-р Венцислав Мутафчийски, Национален оперативен щаб: Още с пристигането си в спешния приемен център на Александровска се е наложило да бъде интубирана и въпреки положените усилия въобще не е могла да стигне до интензивното отделение

, оказва се че това не е така и всички направени тестове са отрицателни.
https://m.24chasa.bg/novini/article/8533731

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Всеки, който обикаля наоколо, твърдейки, че „спасява животи“, трябва да бъде смятан за много опасно животно и вие трябва да бягате в обратна посока, когато го срещнете. Оръжието на такива е страхът, а любимата им мантра е „би могло“.

Аз даже знам кой е

Казва се Геерал, фамилията му Мутафчийски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПЛАШИЛОТО НА БОКО

spacer.png

Цитат

Вчера началникът на Военномедицинската академия ген.-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски бе удостоен с почетното научно звание доктор хонорис кауза на Висшето военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ – Варна.

Питам се защо – и отговор не чакам.

Валери Станков

И един виц, взет от коментар под статията:

Венцислав Мутафчийски претърпял тежка катастрофа и починал , минал през тунела и на оня свят го посреща Свети Петър – подава му маска и му казва : тук ще трябва да с нея постоянно без да я сваляш ! Озадачен Мутафчииски попитал – но защо ? Нали тук на небето няма коронавирус ? Аа Свети Петър му отговорил – ми то и долу на земята нямаше...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Мутафчийски бе удостоен с почетното научно звание доктор хонорис кауза на Висшето военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ – Варна.

Девалвираха понятията. Ся да ме е срам да кажа, че съм  морски.

Не стига, че заради Троло20 ме е срам да кажа, че съм инженер и ме е страх да отида на доктор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срам и позор.

Преди време имаше човек отказал и най-високото звание - Орден Стара планина, заради предишни носители пародии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Преди време имаше човек отказал и най-високото звание - Орден Стара планина, заради предишни носители пародии.

Агент Сава. Че той е най голямата пародия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Пасков! Бойкот на бойковите маски :)

Иначе речта си струва, но няма кураж...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е споделено, но вижте реакцията:
Коза и папая с положителни проби за COVID-19
Какъв е проблемът с тестовете? Според президента Магуфули са ненадеждни, но от Африканския център по заразни болести отхвърлиха твърдението му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://btvnovinite.bg/svetut/koza-i-papaja-s-polozhitelni-probi-za-covid-19-kakav-e-problemat-s-testovete-v-tanzanija.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Знам, че е споделено, но вижте реакцията:
Коза и папая с положителни проби за COVID-19
Какъв е проблемът с тестовете? Според президента Магуфули са ненадеждни, но от Африканския център по заразни болести отхвърлиха твърдението му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://btvnovinite.bg/svetut/koza-i-papaja-s-polozhitelni-probi-za-covid-19-kakav-e-problemat-s-testovete-v-tanzanija.html

Доказа се многократно че тестовете са пълен шит. PCR специално. Имуноглобулиновите са доста по- достоверни. КОето отново доказа, че PCR не става за вируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

ПЛАШИЛОТО НА БОКО

spacer.png

И един виц, взет от коментар под статията:

Венцислав Мутафчийски претърпял тежка катастрофа и починал , минал през тунела и на оня свят го посреща Свети Петър – подава му маска и му казва : тук ще трябва да с нея постоянно без да я сваляш ! Озадачен Мутафчииски попитал – но защо ? Нали тук на небето няма коронавирус ? Аа Свети Петър му отговорил – ми то и долу на земята нямаше...

И за какво му се подигравате на човека ?

Така ви хлъзга пропагандата че не се усещате в какво сте се превърнали  .

Тролещи хейтъри е най меко казано.

За това ли го плюете :

https://www.168chasa.bg/article/8356185

https://bnt.bg/bg/a/misiya-voenen-lekar-brigaden-general-prof-ventsislav-mutafchiyski

Или заради фейковата ви пропаганда за "леката настинка" и "ковид не съществува".

Срама нямате ей...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

И за какво му се подигравате на човека ?

Защото е пионка, която е изгубила реномето си и сега ѝ връчват измислени утешителни награди. Какво да правя, ако не да му се присмивам, че е на тоя хал в акъла, да се гордея с него ли? Като е за срам ще му се присмивам.

Офтопик: Не мога да повярвам, че в БНТ, което е на издръжка от данъците на българите, са сложили човек, който не може да казва "р"! Как е възможно като норма и пример на милиони да се сложи човек с говорни дефекти, който не може да прочете това, което му е написано!??

https://bnt.bg/bg/a/misiya-voenen-lekar-brigaden-general-prof-ventsislav-mutafchiyski

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Тролещи хейтъри е най меко казано.

Платен Трол !!!

Тфу, не те е срам !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване