Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, Реджеп Иведик написа:

Троло20 е дълбок

Знае всички задни входове за достигане на дълбоки проникновения. Конкуренция няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1878

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1477

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

току-що, Myanmar написа:

Знае всички задни входове за достигане на дълбоки проникновения. Конкуренция няма.

Значи за СПИН не си говорил ? :)  Е добре, недовидял съм .... Явно някой друг ти е писал от профила, че и цитираното си седи.....

Чувал ли си "кой ми ака в гащите" ?  :) оакал си се оакал.. ама що се въртиш в тези гащи не мога те разбера.... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Чувал ли си "кой ми ака в гащите" ? 

Най вероятно сам си се нас***рал. 

Как друг ще ти ака в гащите ?

Ей, много си зле, чисто интелектуално. 

Бегай да се преблечеш, че фунти !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, много си зле, чисто интелектуално. 

Бегай да се преблечеш, че фунти !

Ти верно ли не знаеш поговорката ?

Само умствено недоразвити хора с увреждания не разбират смисъла.

Хм... трябва повече такива тестове да ви правя... тотално се дъните :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Само умствено недоразвити хора с увреждания не разбират смисъла

Аз даже знам кой е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

умствено недоразвити хора с увреждания

Аз даже знам кой е

...обикновенно знаят всичко....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

Но пенсиите и заплатите ще са ни европейски !  

Не всички. Нашите да, но за твое съжаление, тролската професия няма да се котира високо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Значи за СПИН не си говорил ? :) 

Говорил съм за много неща. Въпросът е кои виждаш и кои се правиш на сляп, че не си ги видял.

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Това аз му го казах, сега виждам, че е почнал да ме цитира. Защото при него е примитивна реакция - като го сгащиш в оакване и той пише, че не мирише от него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Myanmar написа:

като го сгащиш в оакване и той пише, че не мирише от него.

Това му е коронния номер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

"ако останат престъпниците" ???  Е тук  е мястото да призовем целия свят за сваляне на ББ и ГЕРБ.

Само падането им от власт в България ще доведе до мир и просперитет на цялата галактика, и ще ни освободи от  световните лъжи за вируса !

Така наистина ще изчезне вируса,съществуващ само в Бойковите медии!...ОСТАВКА...! А за теб,не е нужно да призоваваме целия свят,да свалят твоя мафиот,за да доказват световните лъжи!Светът не спи:В демократична Европа,в случая във Франция,лекари протестират срещу мерките за коронавируса.Протестът им е брутално смазан от полицията!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 млн ползват корона приложение. Дали помага?

Kennzahlen.pdf?__blob=publicationFile

Вместо всяка една държава сама да прецени, кой е по-добрия модел със справяне с корона кризата, наблюдаваме оеднаквяване във всички страни. Превръща се в един монопол. Което СЗО всъщност е. По-скоро картел на здравето.

Всяка страна има различен брой на население, различна гъстота на масите, различни процент на рискови пациенти. Различни клъстери и е доста глупова да се прилага една и съща стратегия. 

В Италия, в Канада, в България, в Германия, В ОК(UK) когато започнаха децата училище, модел е един същ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

...наблюдаваме оеднаквяване във всички страни. Превръща се в един монопол. Което СЗО всъщност е.

Уеднаквяването е невъзможно да се случва във всички страни едновременно!Имайки предвид множеството различни фактори,характерни за всяка една поотделно.Това си е част от върховния план,за контролиране на световното население.Дистанцията,която искат да се спазва,между хората,им е нужна,за да могат да ни следят чрез камерите,които при събиране на повече лица в кадър,не сработва лицевото разпознаване.Те така си правят статистиките за ,,повярвалите" им.

преди 14 часа, miro20 написа:

...ОСТАВКА...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Myanmar написа:

Това аз му го казах, сега виждам, че е почнал да ме цитира. Защото при него е примитивна реакция - като го сгащиш в оакване и той пише, че не мирише от него.

И кой спомена за СПИН-а ?

Видях че хал хабер си нямаш как се разпространява СПИН и как Ковид19. :)

Прекрасно се вижда кой се е оакал и кой е сгащен :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

И кой спомена за СПИН-а ?

Аз и за ебола съм говорил в темата. А ти защо сменяш темата е повече от ясно - клекна пак срещу доводите и затапен търсиш как да изопачиш думите, които те излагат. Фактът, че коментираше половин изречение и се правиш, че не си видял останалата половина е достатъчен за да те злепостави като трол.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Помага на тях да следят хората,да си пропагандират по сигурно лъжата,да глобяват тези,които са поставили принудително под карантина,да следят здравното състояние на хората,с камерите следят и изпращат данни,дали са с маски и въобще тотално проследяване на движението масите.С едно изречение, приложението помага само на тях,да всява страх,но с нищо на човека,който го има инсталирано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Myanmar написа:

Аз и за ебола съм говорил в темата. А ти защо сменяш темата е повече от ясно - клекна пак срещу доводите и затапен търсиш как да изопачиш думите, които те излагат. Фактът, че коментираше половин изречение и се правиш, че не си видял останалата половина е достатъчен за да те злепостави като трол.

Е за СПИН говорил ли си или не ? Вместо да се гърчиш, я вземи  покажи с какво част от поста ти опровергавало тоталната глупост че не различаваш  как се разпространява СПИН и как КОВИД19 ?

И с цял цитат и без, глупостта си седи еднозначно :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

"Това е просто маска
Това са само 1,5 метра.
Това е само за две седмици.
Това са просто ненужни бизнеси.
Това са просто ненужни работници.
Това са само заведенията.
Това са само ресторантите.
Това е само едно парти.
Това е само докато броят на заразените хора падне.
Това е само за намаляване на болничната заетост.
Това са само още няколко седмици.
Това са само църквите.
Това е просто молитва.
Това е само докато дойде ваксинация.
Това е просто проследяваща гривна.
Това е просто приложение.
Това е просто система за лицево разпознаване.
Това е само за да знаят хората, че е безопасно до теб.
Това е само за да знаеш с кого се срещаш.
Това са само още няколко месеца.
Това е само едно видео, което беше изтрито.
Това е просто пост.
Това е просто имейл.
Това е само малка цензура.
Това са просто отричащи корона.
Това са само нацисти.
Това са просто анархисти.
Това е просто сензор.
Това е просто медицинска информация.
Това е само за да можете да пътувате.
Това е само за да можете да получите лиценза си.
Това е само за да можете да гласувате.
Това е само за няколко години.

Това е просто вашата свобода, която изчезва ден след ден, а вие дори не я забелязвате."

119969918_10223511766452566_141585638215

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

как се разпространява СПИН и как КОВИД19 ?

Ти пак нищо не знаеш. Вземи прочети нещо, не разчитай само наготово да те ограмотяват. И те питам защо виждаш една дума, а не виждаш думата до нея в същото изречение, която е грип. Пак те затапих и се правиш на недоскив.

преди 2 часа, acnekt написа:

Още ли живеете с илюзията, че тази настинка ще ви подмине, ако си инсталирате приложение или носите маски? Когато се ограмотите да видите, че грипът е по-смъртоносен, а статистиките са безочливо манипулирани и пак гонят 0,000000нещо си от процента умиращи, ще се освободите от оковите на страха. Дотогава сте роби на медиите, които са собственост на политиците, които ги ползват за да си развяват гегата и трупат още и още власт.

Има една мъдра мисъл, която помня от детството си: Оковите в началото са достатъчно леки, докато не станат твърде здрави, че да могат да бъдат счупени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново в Китай

http://www.bta.bg/bg/c/MI/id/2279586

Над 3000 души са се заразили с бруцелоза в Китай след изпускане на бактерии от биофармацевтична лаборатория през 2019 г., според властите.

Общо 3245 души са дали положителен тест за бактерията.

Болеста протича с температура, болки в глава. Обикновенно болеста идва от заразени животни или продукти заразени. 

Били са използвани през юли и август 2019  някакви някакви дезинфектанти с изтекъл на готовност за направата на ваксина. Така обаче бактериите не са били убити. Вятърът издухал аерозолите и така се предала болестта, когато през декември са се заразили 200 човека.

https://news.bg/disasters/tech-ot-laboratoriya-v-kitay-zarazil-hilyadi-s-bakterialna-bolest.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:
преди 4 часа, miro20 написа:

как се разпространява СПИН и как КОВИД19 ?

Ти пак нищо не знаеш. Вземи прочети нещо, не разчитай само наготово да те ограмотяват. И те питам защо виждаш една дума, а не виждаш думата до нея в същото изречение, която е грип. Пак те затапих и се правиш на недоскив.

Е какво аз не знам, като ти се изложи , сравнявайки СПИН с К19 ?? Ето да ти навра отново поста ти :

преди 20 часа, Myanmar написа:

Съобщават, че има хора с този вирус, че са под домашен арест, че ограничават правото им да работят и учат, но не посочват това да е убило заразените или да е увредило сериозно или някак изобщо здравето им. И въпреки това, посочват здравите хора с отнети човешки права като основание останалите да не ходят на училище... Е, това ако не е абсурд!

Нека само някой, който е болен от СПИН бъде накаран да стои под домашен арест или пък класът му да бъде спрян заради това, че има СПИН да ходи на училище! ще се вдигне такъв скандал до небесата, че ще хвърчат уволнения от директори през инспектори и министри. Обаче за настинка - МОЖЕ!

Гавра с народа!

Заради което аз, "незнаещия"  те попитах съвсем културно - дали знаеш разликата как се разпространява СПИН и как Ковид19 ?

:giggle1:

"затапен недоскиф" ... :hit::lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Е какво аз не знам, като ти се изложи , сравнявайки СПИН с К19 ??

Няма нужда да ги сравнявам. И двете са вируси. Но има разлики. СПИН е болест с далеч по-опасен вирус.

С нещо друго да се изложиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Няма нужда да ги сравнявам. И двете са вируси. Но има разлики. СПИН е болест с далеч по-опасен вирус.

С нещо друго да се изложиш?

Не бе, ето, наврях ти целия цитат :)  И пак те питам на база него цитат  , пък ти си реши колко да се излагаш , - въобще знаеш ли как се предава и разпространява СПИН и как К19 ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не бе, ето, наврях ти целия цитат :)  И пак те питам на база него цитат  , пък ти си реши колко да се излагаш , - въобще знаеш ли как се предава и разпространява СПИН и как К19 ???

Наврял си това, с което сега се излагаш. Защо винаги като си затапен започваш с малоумните си въпроси? Ако имаш да кажеш нещо - кажи го. Ти нямаш какво да кажеш, защото си затапен. Хайде кажи има ли нещо, с което не си съгласен, докато те затапвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, ти така и не разбра каква ти е излагацията с помпозното ти "възмущение" ако ограничавали така болни със СПИН като от К19 ????.

За което именно попитах - знаеш ли как се разпространява сПИН и как К19 ???

Че да ги поставяш в сравнение мерките за едното и другото ???? :giggle1:  Не ми казвай че за няколко страници  простотии , си нямаш идея :) 

Като един дечко си / вероятно си и такъв/ като ти гледам мисленето... затапвал та затапвал... без дори нищо да твърдя, а само питам , и той видиш ли ме затапвал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

Абе умен, ти правиш ли разлика от начините за заразяване със СПИН и с ковид19 ??

Леле колко сте плитки, не е истина....

Ако си мислиш, че да се заразиш със СПИН е нещо много трудно, виж тази статийка.

На всеки 17 секунди по един човек се заразява с ХИВ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване