Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, acnekt написа:

Акцентът ми бе че има регулярни нарушение, не обърнах внимание на бройката. Заради тези регулярно нарушение, явно затова има зачестени случаи на коронавирус.

Разбира се че ще има. За бройката не споря, защото независимо от нея "сметката на смешния математик" пак не излиза :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 22,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1853

• miro20

1666

• FusE

1199

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

току-що, miro20 написа:

Е то ти се осра.

Пак ли друг ти ака в гащите. Закъсаш ли го пускаш старата плоча за л@йната - дотам ти стига интелекта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Пак ли друг ти ака в гащите. Закъсаш ли го пускаш старата плоча за л@йната - дотам ти стига интелекта.

Давай смятай с нулата  :)  стига се гърчи :)  

Айде стига съм се занимавал със смешници математици.

Нещо за Коста Костов  :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Миро, свършиха ли ти източниците? Само тази калинка цитираш, която е фейсбук трол и обожествява ГЕРБ денонощно. Излагацията ти е пълна, да я закъсаш така haha.png

Ето информация за твоята платена колежка трол:

analizator.jpg

Калина андролова е слузеста. Преди време беше леко лява, леко приятна и леко лека.
Но сложно леко лека. Винаги цитираше някой по-умен от нея преди статиите й да се случат
За тежест. За оправдание. За либерална свирка към сериозните философи.
Мъртвият либерален философ се нуждае от феминистична бибитка, клаксон от офисния планктон – така той те легитимира пред пролетарията, импотентния.
Сега седя аз и си мълча. Преди време не си мълчах, нещо я наругах, тя ме наруга и така – хубаво беше.
Сега не е хубаво. Сега тя е стара подръжница на системата с три котки, едната сляпа. Другата има Паркинсон, третата е корумпирана. И трите пишат под едно име.
Ма мое ли си такава котка ма, кучко задръстена и кого защитаваш, огледай се.
Имах приятели , имах и врагове, които сега са разкопчали ципа на властта.
Аз си мълча, да не ме бият.
Абе я по добре ми шибнете един тупаник в главата, това не се търпи, слузести момичета, пуздри небесни:))
Ма търпя, търпя и вединмоментсиебемайката.
Мартин Карбовски, фейсбук

https://www.nbox.bg/2020/07/kalina-androlova-e-sluzesta/

Кифлата Калина Андролова корабокрушира

Калина Андролова тотално е „издухала гарнитурата”. ГЕРБавата Калина Андролова изкука

Има много статии за нея и все негативни. Ако пак цитираш помиите ѝ, ще публикувам още от изцепките ѝ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Lumberman написа:

Обърнете внимание на изложените от лекаря данни:

https://needtoknow.news/2020/09/dr-david-martin-exposes-three-unspeakable-facts-about-covid-19/

Само да резюмирам: ако фалшивите положителни тестове официално при PCR тестовете са потенциално 5-10% от тестовете (т.е. при такъв процент случаи имаме положителен резултат, който не е реален, грешка в теста), то е напълно възможно при средно пет процента положителни тестове, всичките тези пет процента да бъдат фалшиви. За какво си говорим... Така наречените безсимптомни въобще заразени ли са? Върви доказвай.

@Myanmar, не знаех докъде е стигнала Андролова. Чак изглежда невероятно, защото съм чел много добри статии от нея. Да не е полудяла? Още повече живо си я спомням как подкрепяше Ал. Симов на предизборната кампания в Кърджали, демек БСП.

Който я познава по-добре сигурно може да си даде обяснение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Lumberman написа:

@Myanmar, не знаех докъде е стигнала Андролова.

Всички ядем хляб. Но всеки има различни умения, които продава за да го получи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Myanmar написа:

Ето информация за твоята платена колежка трол:

Не разбрах какво опонираш по темата ?

Айде отново за "математик" като теб :giggle1:

Цитат

Сега е много загрижен, че народът не вярвал в сериозността на проблема с вируса. Насред клиничните белези за КОВИД-19 на сайта му е записана и следната математическа загадка: "Повишена телесна температура се намира при >75% от пациентите, но при около 50% от случаите тя липсва.". Да не им влезеш в математиката на Медицинския съвет...😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Е то ти се осра. Аз само ти гледам сеира :)  В Германия що арестуват тези против маските , а у нас не  ? Къде е полицейски произвол а ? А ?  :) 

Близко е до акъла Мирчо. Ама то трябва акъл, а не тролска слуз! В Германия си нямат антиправителствени протести, от които да си набавят арестувани. В България полицията така се оака с тия протести, арестувайки и биейки точно който не трябва, че ако сега арестува някой антимаскиран така ще си го набие, че ще се чуди как влезе толкова навътре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Belhor написа:

Близко е до акъла Мирчо. Ама то трябва акъл, а не тролска слуз!

Брей каква велика мисъл !   само дето напънал се бълхора и излязло пак слуз..... "набавяли си арестувани от антиправителствени протести"   :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от два месеца хора по площадите, песни, скандирания и т.н. 

Никой не се зарази! Поне нищо не казаха. Почнаха училище децата,

деца и учители заразени колкото искаш! 

Писах го и пак ще го пиша. Кварталното училище, беше по първите страници,(няма естествено да кажа кое) съседката работи там. Учител по география. Един ден ми загатна, че нищо подобно няма в училището, от ужасите които се описаха. Само една от учителка с леки симптоми, и е вкъщи под карантина. После защо не им вярвали!? Ами как да им вярваш на тия гадни лъжци?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проф. д-р Иван Чалъков от ИСУЛ: Пандемията няма общо нито с медицината, нито с науката! Следете пътя на парите

Цитат
Това няма нищо общо нито с науката, нито с медицината. Следете пътя на парите. Купуват се маски за 3 млн. , които струват 3 стотинки, продават се в левове.... Това каза проф. д-р Иван Чалъков от ИСУЛ, коментирайки COVID-19.

Хората от цял свят излязоха на улицата. Трябва ли да приемем, че добрите са 10 души, а идиотите са милиони. Днес е заведено дело от съдиите срещу маските, които трябва да носят децата. Доц. Ангел Кунчев си позволи в прав тест да обиди доц. Мангъров. "Ти виждал ли си отделение за COVID-19. Не е възможно един консултант по инфекциозни болести да си позволи такъв тон. Точно този книжен плъх, обясни професорът в "Честно казано с Люба Кулезич" по Евроком.

Медицина е стъклен магазин и в него слонът няма място, завърши критиките си към Кунчев той.

Преди два месеца си беше позволил да казва, че лекарите нямат хигиена и е решил да ни дисциплинира. Аз му писах, че при нас не са навици а рефлекси. А чиновническите кабинети се виждат на монитори, а болни не, завърши критиките си към Кунчев той.

Ако починалия лекар в Гоце Делчев беше тук, щеше да каже мого по-страшни неща, каза още той.

Оздравява този, който е бил болен. Другите са заразени и незаразени. Тази грушка е умишлена. За да се оправдаят разходи и пари. Уплашиха се и лекарите, категориен е д-р Чалъков.

Чувството за чуждо тяло, спомняте ли си глупостите на ген. Мутафчийски, смяли сме се от сърце, припомни той. Доцент Коста Костов казваше едно в началото, после друго, коментира професорът.

Като лекар никога няма да сложа на дечицата маски. Питам тогава, защото не затворихте клиниката ни. И когато ги попитахме, не ни отговориха, заяви той.

Вземате секрет от носа - тампонът трябва е синтетичен, а не памучен. Носът е шокогенна зона, той е аристократичен орган, той не търпи селскостопанско поведение, даде препоръки за действие на колегите си професорът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи бях на сватба в ресторант близо до Шумен. То едни танци, сиртакита, кючеци. Ако някой от коронаманиаците изгледа видеото от сватбата ще хване вируса хомеопатично. 
Маски носеха само двама по — възрастни, които с увеличаването броя на чашките ги махнаха.
На 25.09 съм на сватба в ресторант във Велики Преслав, другия месец в Горна Оряховица, ако не ме карантинират дотогава. :temperature2:
В последно време почнах да редувам погребения със сватби. Така е когато човек има много познати. Нито един от починалите не умря от ковид, така че както се пее в песента, live your life, love to live, обичайте живота си, но си го изживейте.    

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейска агенция сложи България в списък с рисковите страни заради COVID-19

Чета, и не мога да повярвам, че това е истина!

Имам чувството, че някой има полза България, Румъния, Испания, Хърватия, Унгария, Чехия и Малта да бъдат обявени за рискови страни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, miro20 написа:

....facebook

Източник - фейсбук...

И от коментарите

Цитат

Поредният тролски герберски профил - фалшиво име, без снимки , без инфо, с постове в подкрепа на ГЕРБ... повече нямам какво да кажа! Лошото е, че хората в интернет приемат всичко написано от някой , някъде, за чиста монета!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Европейска агенция сложи България в списък с рисковите страни заради COVID-19

Чета, и не мога да повярвам, че това е истина!

Имам чувството, че някой има полза България, Румъния, Испания, Хърватия, Унгария, Чехия и Малта да бъдат обявени за рискови страни.

решението е просто

намаляме случаите и излизаме от списъка

какво се чудиш :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

решението е просто

намаляме случаите и излизаме от списъка

какво се чудиш :D

Прочети това и помисли, преди да напишеш поредната глупост в защита на работодателя си.

Австрийската ORF: Борисов използва за натиск кризата с COVID-19

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Прочети това и помисли, преди да напишеш поредната глупост в защита на работодателя си.

Австрийската ORF: Борисов използва за натиск кризата с COVID-19

spacer.png

пак ти казвам - намаляме ги и натиск ли или там каквото е изчезва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

пак ти казвам - намаляме ги и натиск ли или там каквото е изчезва

Блей си, щом така ти е по-лесно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Блей си, щом така ти е по-лесно...

а ти си печели от цъкачите на линковете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване