Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

решението е просто

намаляме случаите и излизаме от списъка

Прост е такъв начин на мислене. Случаите няма как да намалеят, а единствен как да се увеличат. Има да го минават 7 млрд. души, а глупците броят 5 човека каращи го на крак и се наакват от страх, сякаш на същия ден не са умряли 300 души в България от други болести.

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

пак ти казвам - намаляме ги и натиск ли или там каквото е изчезва

То ако така ставаше аз предлагам да намалиш смъртността от рак и сърдечно-съдови болести първо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 22,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• Реджеп Иведик

1853

• miro20

1665

• FusE

1199

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 2 минути, Myanmar написа:

Прост е такъв начин на мислене. Случаите няма как да намалеят, а единствен как да се увеличат. Има да го минават 7 млрд. души, а глупците броят 5 човека каращи го на крак и се наакват от страх, сякаш на същия ден не са умряли 300 души в България от други болести.

половина Франция е блокирана - според теб защо, и според мен сегашните мутации не са страшни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

половина Франция е блокирана - според теб защо

Вие с Миро като не знаете нищо и почвате да задавате тъпи въпроси, за да не си личи, че нямате какво да кажете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Д-р Елена Радева, Франция:

„Вече доста ми се насъбра от кретенизъм и профанщина, идваща на талази от рОдината. За тези, които малко ме познават, съм лекар с 30 годишна практика, от които 20 във Франция. Последните шест месеца прекарах плътно в отделения Ковид в три различни болници, в това число - гериатрично, юржанс и rééducation. Мога да кажа, че не съм научен работник, нито статистик. Поразена съм от наглостта и липсата на абсолютен професионализъм, колегиалност, лекарска етика и търсене на евтина сензация от персони като Мангъров и Първанова. В шок съм !!! как хора в обкръжението ми, които съм считала за образовани и интелигентни, приятели, пишат и правят генерални глупости и нелепости, протестират срещу носене на маски, спорят, кодошат се и се келешат с този вирус. Тези, които го лекуваме и гледаме фронтално всеки ден (не тези, които го гледат от телевизора), можем да ви кажем, че за него се знае ВСЕ ОЩЕ твърде малко - не за друго, а тепърва се отчитат късните му многобройни поражения. Вие няма как да ги знаете, защото не сте ги видели.

В България до момента не е имало и първа вълна, в сравнение с това, което преживяха Испания, Италия, Франция.

Затова просто СИ ЗАТВОРЕТЕ УСТИТЕ, престанете да ръсите небивалици и фантазии, защото нито сте учили медицина поне 10 години от живота си, нито сте носили отговорност за здравето на друг човек, а камо ли да сте се сблъсквали с коронавирус.

Далеч и извън всякаква статистика, първо съм клиницист. Докато другите смятат, аз лекувам. И това, което мога да кажа е, което можем да кажем със съпруга ми, лекар, с колегите ми, българи или французи е, че такова нещо не сме виждали НИКОГА до сега. В момента, в който го видите, не го забравяте никога. Диагнозата е на лицето на болния. Ако сте виждали паднал стар едва дишащ кон, със зачервени очи, почти изскочили от орбитите - това е. Никой не знае кога, след колко дни (най-често 7-14) този болен ще се влоши, дори и в привидно здраве и леко покашлящ. Болни по 72 дни в интубация. Хора- зомбита. Живите мъртви. Седем листа епикризи на 30 годишни пациенти. Спасени, не могат да ходят с дегенеративни неврологични промени. Излизат от ритъм. Правят епилептични гърчове.

Преживените ми шест месеца (най-вероятно ще са повече, защото в момента реанимациите на север се пълнят с болни от Бордо и Марсилия, където пламва) са ми най-ценните в живота, защото никога не съм се чувствала толкова ЛЕКАР, и няма да позволя на никой (профан,чукундур, тъпигьоз или келешар) да се гаври с тях, защото попрочел две статии в жълтите вестници. Плакала съм, защото колеги си отидоха. Един колега в Щатите каза, Елено, с жена ми работим в различни болници и вече не правим секс от страх да не заразим другия... На фона на тези безкрайни, безумни, безмерни усилия на колегите ми, на този ГЕРОИЗЪМ и висша себеотдаденост, на ВЗАИМОПОМОЩ и работа до припадък, визирам целия медицински персонал- няма да позволя НА МИЛИМЕТЪР!!! цинизъм, безумие и липса на елементарен респект, от който и да било.

Конкретно за изявлението на Антония Първанова.

Питам се къде в България в момента е Лекарския съюз като орган и кой позволява да се разпространяват по печат и медии?? подобни ненаучни и най-вече ПРЕСТЪПНО ВРЕДНИ изявления като тези на Мангъров, Първанова и прочее патоанатоми.

1. PCR тестовете доказват частици РНК на вируса, които СА ЗАРАЗНИ.

2. Не е ясно защо има безсимптомни носители, както не е ясно какви са късните последици на вирусоносителството.

3. Няма придобит имунитет, възможно е повторно заразяване

4. PCR не доказва, а потвърждава диагноза. Имали сме случаи с трикратно негативен PCR, но доказани частици в бронхоалвеоларен секрет с аспирация с бронхоскоп.

5. Диагноза се поставя само със скенер (нативен) и установяване на повлекла от интерстициален !! процес, които след 3 месечен контрол все още не изчезват , което силно отличава короната от грипа (но мадам Първанова най-вероятно лично е наблюдавала болни, може би, в продължение на месеци...)

6. Такава тежка, драматична и най-вече НЕУПРАВЛЯЕМА клинична картина не е имало при никой друг грип в света досега. Неуправляема, защото с дни и седмици си привидно подобрен, и после пак те интубират.

7. Относно носене на маските - маската от хирургичен тип не предпазват от заразяване. Те са сигурност за човека срещу теб,че ти самият, ако си случайно заразен от вчера,и си в инкубационен период, няма да заразиш и УБИЕШ съседа си, възрастен, онкоболен или просто хипертоник. А напоследък се очерта, че България, освен че е страна на лаици, е основно страна на ЕГОИСТИ, които дървенофилософстват, че маските скрили детските усмивки на отрочетата им, докато цял свят безропотно и дисциплинирано пази близки и съседи.

8. От Ковид се умира. Не се умира с Ковид. Поредното тъпоумие, защото по неясен закон, Ковид убива и млади хора. 16 годишно момиче в Париж беше първото с три негативни PCR, и четвърти позитивен, без нито едно придружаващо заболяване, което си отиде за няколко часа за ужас на майка й, която й лекувала кашличката с хомеопатия. Може и друг случай да разкажа, защото мъжът ми е ортопед - пак 30 годишен млад мъж, паднал ог мотор. Тези внезапни “падания” между другото са доста чести. Ходиш си и внезапно падаш поради кислороден глад, даже и без да кашляш.Оперират ти фемура успешно, но след три дни умираш от сърдечно съдов срив интубиран с Ковид. Изобщо, ние много се забавляваме последно време, както забелязвате. Животът ни е интересен, всеки ден се питаме дали вече не сме заразени, констатирайки, че колега от съседната болница е умрял онзи ден.

На фона на това поредният бълвоч, изсипан от Мангъропървановци и средностатистически прототип на Бай Ганьо, и дискусии от типа “Я ми кажи ти ся на мен, къв лекар си ти, като не знайш, и знайш колко мен, дето детето ми го РЕПРЕСИРАТ, разбираш ли, погазват му свободата на избор да не носи маска, и кво ме интересува кой бил умрял и аз знам много, дето са умрели и всички ще умрем, ти ако искаш и бурка !! и скафандър си сложи, щото ти си във високо рискова среда, а пък те са в училище и това е обикновен грип и и и ”не ме сриват, не ме убиват, не ме и изумяват, не ме и съсипват.

Не че имам желание да споря, не че не мога да споря до издихание. Не че има какво да си кажем, не че сме на едно ПРОФЕСИОНАЛНО ниво изобщо да провеждаме разговор.

Не че е смешно, не че е до покруса тъжно, не че е и безумно, защото то е!!

Нищо от това не е....

Просто е обич, много обич, мълчалива, прошка, умението да си НАД това, да бъдеш лекар, какъвто си въпреки необразоваността, назадничавостта, изостаналостта, неосведомеността и неграмотността (защото колкото повече зная, толкова повече разбирам, че нищо не зная, и как да обориш тогава Ганка и Светланка, която е шофьор във варненска фирма със завършен икономически техникум и специалист по мрежата от международна конспирация, действаща и специално създала ковида, за да срине България, но тя няма да се даде).

Защото лекарят и медицинският кадър си гледат работата, истински си я гледат, заразяват се и умират на работното си място, лекувайки - и тъпака, и простака, и престъпника, по еднакъв начин- до последен дъх, и с цената на СОБСТВЕНИЯ си живот.

С уважение, д-р Елена Радева, Франция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли я дъФчите тая тема xD. За мен отдавна не е тема. Не разбрахте ли, че тоя вирус винаги ще съществува, както е и съществувал хилядолетия. Тоя вирус кара ония над вас  да ви държат в подчинение. Няма как да няма жертви по една или друга причина. Хора умират от всичко. Ако нямаше болести, учените още през осемдесетте изчислиха според периода на бременност при бозайниците, че на човек са му отредени 168 години живот. Тоест, Левски ако не бе обесен и не бе болен, би трябвало да почине съвсем наскоро. И сега да видим разликата - 168 години минус 70-80 години средно сега. Ние губим над 80 години от живота си средно, само защото умираме от болести, несъвместими с живота. Не си заслужава да вписваме тоя вирус сред убийците, защото ние и без него си живеем пак толкова средно. Важно е средно колко живеем, а не изключенията! Ние сега бавим вируса изкуствено и в един момент се оказва, че го влачим години. А за тия години много хора спират да се движат, затлъстяват и почват да умират преждевременно от други болести, като например инфаркт и инсулт. Когато човек се застои и увеличи теглото си, рисковете за тия болести се увеличават. Отделно, че ако затвориш човек, той почва да се занимава с други неща, като например пиене и пушене, което води само до едно - преждевременна смърт и деградиране на нацията, най-вече на следващите поколения, които ще се родят с различни болести.  Всичко се връща в тая Вселена. Не може да си мислим, че ако останем в къщи 5 години, качим 30-40 кила, ще се отървем от някакъв вирус и ще си живеем живота. Какво е ЖИВОТ? Това понятие не означава само колко години живеем, а какво качество на живота имаме най-вече. И когато нямаме качество на живота, за какво са ни 1-2-5 или 20 годни живот отгоре?  Някой може ли да живее примерно 10 години със зъбобол, щото се отървал от някакъв вирус? Примерно казвам, щото отскоро почна да ме боли зъб, дето правих февруари, тъкмо преди да ни забранят да живеем. И сега няма какво да правя. Не мога да отида на зъболекар. Не мога нищо да направя. Може така да ме боли 1, 5, 10 години и накрая да пукна от някакъв абцес. Но на кой ли му пука... И ако ме пишат с корона... :) ... вдигайте ми паметник. 

И малко встрани от писаното горе. Днес майка ми купува ябълки от Билла с намаление, но вижда като се прибира, че вместо лев и нещо за определен сорт ябълки и чукат на касата 4 лева за друг сорт. Връща се да се разправя и казва - търся управителя. Веднага и правят забележка, че не носила маската си както трябва!!! Представяте ли си! Аз през няколко дена пазарувам в тая Билла и виждам, как и касиери и други, не носят маските си както е по закон. Защо ще правят такава забележка? Няма много общо с темата, но показва едно - как хората настръхват един срещу друг, само и само да оправдаят грешните си действия.  И използват тая истерия в своя полза! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

Tова нали оня трола, го пуска на предишната страница.

Що за отношение, що за език, от лекар?!? Да каже направо, че всички яко ще измрем и да се фръцне към Франция.

Отделно, че доста намирисва на трол от герб. Да не се окаже, че под лекарската престилка се крие някой миро? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Myanmar написа:

Вие с Миро като не знаете нищо и почвате да задавате тъпи въпроси, за да не си личи, че нямате какво да кажете.

Всъщност виждам точно обратното. Нападки, гаменщина, тролене и подигравки с вируса и подигравки с починалите от вируса.

и все Миро ви е изял закуската :) 

На теб нещо все математиката ти куца... какво стана с процентите на нулата ? Нещо се врътна затапен. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, halek написа:

Източник - фейсбук...

И от коментарите

Цитат

Поредният тролски герберски профил - фалшиво име, без снимки , без инфо, с постове в подкрепа на ГЕРБ... повече нямам какво да кажа! Лошото е, че хората в интернет приемат всичко написано от някой , някъде, за чиста монета!

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.heise.de/hintergrund/Corona-Trend-Die-Sterberate-sinkt-4894170.html

Към краят на април смъртността в повечето страни взеха своя връх. От тогава смъртността пада. Въпреки скокът на инфекции. Това се дължи може би заради факта, че повече заразени са младежи.

OWiD_coronavirus-CFR-data-explorer_final

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Ъндъртейкър написа:

Тоя вирус кара ония над вас  да ви държат в подчинение.

Слугите на вождовете вярват сляпо и нищо не може да им набие в главите, че коронавирусът е психо истерия създадена да държи населението в страх и подчинение от този страх. Но щом една мечка иска да играе хоро гладна, останалите си викат "тука има нещо" и се нареждат на опашката за...................................

преди 8 часа, miro20 написа:

подигравки с починалите от вируса.

Твоя коронен номер, специалитета на погребална агенция Миро. Да броиш умрели и да лъжеш че известни хора, лекари или все още живи хора умрели от вирус - твоята сбъдната мечта, на която посвещаваш ежедневието си.

Да ти имам интересите!

season 5 ghost GIF by Power

преди 1 час, acnekt написа:

https://www.heise.de/hintergrund/Corona-Trend-Die-Sterberate-sinkt-4894170.html

Към краят на април смъртността в повечето страни взеха своя връх. От тогава смъртността пада. Въпреки скокът на инфекции. Това се дължи може би заради факта, че повече заразени са младежи.

OWiD_coronavirus-CFR-data-explorer_final

Сухите съчки изгоряха и ако не беше този, щеше да е друг вирус. А тази графика е дело на манипулации, даже не една. Щом от грип не оставиха един човек да умре, за да надуват измислената си ЗАРАЗА, смятай...

преди 1 час, miro20 написа:

Миро, като говориш с нас ще мълчиш.

Вече само с цитати на фейкове участваш. Липсва ми времето, в което обясняваше, че вирус с невиждана ярост идва да ни посече и ще измрем всичките по улиците, чак няма кой да ни изрине от там, ако си покажем носа навън.

преди 8 часа, miro20 написа:

На теб нещо все математиката ти куца... какво стана с процентите на нулата ? Нещо се врътна затапен. :hush:

Неграмотник, каква математика ми липсва като денонощно те поправям в грешните сметки! Пу, никаквец!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Myanmar написа:

Слугите на вождовете вярват сляпо и нищо не може да им набие в главите, че коронавирусът е психо истерия създадена да държи населението в страх и подчинение от този страх. Но щом една мечка иска да играе хоро гладна, останалите си викат "тука има нещо" и се нареждат на опашката за...................................

Твоя коронен номер, специалитета на погребална агенция Миро. Да броиш умрели и да лъжеш че известни хора, лекари или все още живи хора умрели от вирус - твоята сбъдната мечта, на която посвещаваш ежедневието си.

Да ти имам интересите!

season 5 ghost GIF by Power

Сухите съчки изгоряха и ако не беше този, щеше да е друг вирус. А тази графика е дело на манипулации, даже не една. Щом от грип не оставиха един човек да умре, за да надуват измислената си ЗАРАЗА, смятай...

Миро, като говориш с нас ще мълчиш.

Вече само с цитати на фейкове участваш. Липсва ми времето, в което обясняваше, че вирус с невиждана ярост идва да ни посече и ще измрем всичките по улиците, чак няма кой да ни изрине от там, ако си покажем носа навън.

Неграмотник, каква математика ми липсва като денонощно те поправям в грешните сметки! Пу, никаквец!

Срама нямате ей...

Фейкомети фейкомети, ама вашата простотия граници няма.... :hit:

Цитат

Българският лекарски съюз излезе с позиция, в която осъжда изнасянето на противоречиви твърдения за разпространението на коронавируса у нас. Оттам определят погрешната информация за COVID-19 като обидна, демотивираща, лишена от лекарска етика и професионална колегиалност.

В позицията си от съсловната организация призовават още за спазване на противоепидемичните мерки. 

Пълният текст на позицията: 

„Изминаха близо осем месеца от началото на епидемията от COVID-19 у нас. Близо 800 са загиналите, сред тях и 10 лекари, колеги, които не успяха да спечелят битката с коварната болест. Отиде си цяла фамилия лекари - сем. Вакльови от с. Белица, отиде си и д-р Милан Първанов, човекът - болница, както го наричаха съгражданите му”, пишат от лекарското съсловие.

На фона на тези човешки трагедии у нас в медийното и публично пространство продължават да се изнасят противоречиви твърдения, неподкрепени с научни факти, изразяващи единствено лично мнение. Особено тревожни обаче са посланията, които са отправени от колеги – лекари, както и други подобни мнения:

„Няма никакъв смисъл от тези маски освен психологически. Освен това тези маски създават измамното чувство, че сме защитени…”

„Коронавирусът е обща вирусна инфекция, която се самоограничава. Излекуваните не са излекувани. Това са хора, на които им е минало.”

Твърдения, които на фона на нечовешките усилия, стоицизъм и себеотдаденост на всички медицински специалисти, работещи с COVID-19 са обидни, демотивиращи, лишени от лекарска етика и професионална колегиалност.

Нещо повече: в резултат на разнопосочното говорене логично и населението у нас все още не е на 100 процента убедено, че трябва да се предпазва. Наблюдава се масово неглижиране на противоепидемичните мерки на фона на предстоящата грипна вълна.

БЛС е категоричен, че подаването на противоречиви сигнали в публичното и медийното пространство, особено от колеги-лекари, е недопустимо. Объркването на обществото поставя в риск здравето на все повече хора. Води до недоверие към медицинската наука и постиженията, които тя има. Нещо повече - хвърля сянка върху работата и усилията на всички медици: от тези в спешната помощ, през личните лекари и колегите от Регионалните здравни инспекции до работещите в Ковид отделенията, които не излизат оттам със седмици и дават живота и здравето си, за да се грижат за тежко болните пациенти.

БЛС призовава спазвайте физическа дистанция, носете маски, не забравяйте дезинфекцията. Спазването на тези простички правила всъщност съхранява не само Вашето здраве, а и това на близките Ви. Не забравяйте: от Ковид-19 се умира, статистиката е красноречива. Колко още пациенти и лекари трябва да ни напуснат, за да повярваме, че вирусът не е безобиден? Изисква се единствено разумно поведение, но и разумно и подкрепено с доказателства говорене.

https://nova.bg/amp/news/view/2020/09/25/300483/блс-от-covid-19-се-умира-статистиката-е-красноречива/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

"БЛС: От COVID-19 се умира, статистиката е красноречива"

За фалшивата статистика ли говорим? Тази, която лъсна, че е фалшива като теб ли? С фалшива статистика може да получиш всякакви фалшиви изводи. Здравомислещите хора не се впечатляват от това.

За фалшивите новини на Нова телевизия хората по улиците скандираха, че са подлоги, та при отразяване на протестите не можеха да си излъчат фалшивите репортажи и почнаха да си крият надписите по микрофоните. Имаше предаване на "Господари на ефира", което ги направи на 5 стинки, колкото струва и твоята позиция по въпроса, Мирчо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

"БЛС: От COVID-19 се умира, статистиката е красноречива"

За фалшивата статистика ли говорим? Тази, която лъсна, че е фалшива като теб ли? С фалшива статистика може да получиш всякакви фалшиви изводи. Здравомислещите хора не се впечатляват от това.

За фалшивите новини на Нова телевизия хората по улиците скандираха, че са подлоги, та при отразяване на протестите не можеха да си излъчат фалшивите репортажи и почнаха да си крият надписите по микрофоните. Имаше предаване на "Господари на ефира", което ги направи на 5 стинки, колкото струва и твоята позиция по въпроса, Мирчо.

Щом се мислиш за повече от българския лекарски съюз и още милиони лекари по света, освен да кажа.. "Аве Цезарю "  друго не се сещам.. бегай при Наполеон и се разберете там...

Кой по велик не знам :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Щом се мислиш за повече от българския лекарски съюз и още милиони лекари по света, освен да кажа.. "Аве Цезарю "  друго не се сещам.. бегай при Наполеон и се разберете там...

Кой по велик не знам :giggle1:

Милиони лекари по света те опровергаха. Ти просто четеш един скалъпен документ писан от 5 платени трола като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Това ми напомни за един много стар виц.  На един му се развързала връзката на обувката пред зарзавата, навел се да  я завърже, изправил се след това и видял, че се насъбрала голяма опашка зад него.  Дошъл някакъв отзад и питал - за какво е опашката, а тоя с връзката на обувката казал - не знам, наведох се да завържа обувката си, изправих се, видех че има опашка и чакам, да не изтърва реда си. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Милиони лекари по света те опровергаха. Ти просто четеш един скалъпен документ писан от 5 платени трола като теб.

Де да беше така, щях да се съглася в името на истината, но уви... тя не е на твоя страна.

Не те разбирам наистина, толкова ли ви кефят и ви гъделичкат някакви "страсти" това да се подиграваш със трупове, да се гавриш със болни хора които не знаят дали ще са живи утре, и т.н. и т.н.

Разбирам това човек да не е съгласен с цялостната политика спрямо вируса, но това вашето е някаква ниска гавра, някакъв психо-комплекс , както фетишистите имат нужда да се гаврят с някакви общоприети правила .... не защото са грешни правила,НЕ,  а защото ей  така , да си начешете крастата...

Много крастви бре.. много....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, miro20 написа:

Разбирам това човек да не е съгласен с цялостната политика спрямо вируса, но това вашето е някаква ниска гавра, някакъв психо-комплекс , както фетишистите имат нужда да се гаврят с някакви общоприети правила ....

Няма общоприети правила при настинка да се слагат КПП-та, хората да са плашени с хладилни камиони за трупове, да се сформират щабове водени от коремен хирург, хората да се принуждават и глобяват, ако не си запушат устите с маски, за които и СЗО се произнесе, че са безсмислени, а даже вредни за здрави хора. Няма такава практика, нито общоприета, нито по изключение, което я прави едно голямо недоразумение, една голяма фалшификация, една голяма излагация, и нищо общо с медицината и нищо общо с опазване живота и здравето на хората.

Напротив, коронагейт е насочена срещу здравето и живота на хората.

преди 3 минути, Мойра написа:

spacer.png

А моите сълзи лекуват рак, ама аз никога не плача.

amazon fly GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

spacer.png

Не ти прави чест да се увличаш по фейксайтове , карикатури и всякакви фейкомети като изобилстващите тук гавраджии.

Наистина политическата ти хигиена е на много ниско ниво. Не ти отива като дама.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро съм го блокирал и не знам защо ми се появяват коментарите му чрез цитати на други. Калине, оправи това, че не искам като блокирам някой, да му чета коментарите после или да му се появява реакцията на мой коментар! Аз ги блокирам не случайно тия, щото по никакъв начин не искам да пиша подобни на тоя пост!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не ти прави чест да се увличаш по фейксайтове , карикатури и всякакви фейкомети като изобилстващите тук гавраджии.

Наистина политическата ти хигиена е на много ниско ниво. Не ти отива като дама.

To по голяма фейк комета от теб във тоя форум едва ли има :D :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.09.2020 г. в 22:21, haidukpikaso написа:

120038118_176304900663244_65402751779439

Това отношение на господарите към слугите изпълняващи нарежданията е доста носталгично...
Едно време ти лепяха пчелички и звездички в първи клас ако си изпълнил каквото ти е казано. Сега те обличат в някакви дрешки и ти връчват хартиени медалчета. Все пак това което свърши не беше малко - водеща роля в демонстративно смазване и поробване на народа от който си произлязъл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, miro20 написа:

Абе нали ти обясних, че няма да млъкна, колкото и да ми се молиш. Няма да млъкнат и другите нормални хора. Напротив - винаги ще те превъзхождат. А ти постоянно ще си затапен и унизен. Просто такава е съдбата на троловете. Време е да го приемеш. worry.gif

И какво като платената простачка вероятно съществува? Какво променя това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, halek написа:

И какво като платената простачка вероятно съществува? Какво променя това?

"платената простчка"  е лекарка във френската болница от "първа линия" .

И разбира се това нищо не променя .Такива като теб пак ще си останат гамени, пак ще са затапени и унижени, пак ще са утайката която се подиграва с починалите, която се подиграва с можещите, знаещите, компетентните хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

"платената простчка"  е лекарка във френската болница от "първа линия" .

И разбира се това нищо не променя .Такива като теб пак ще си останат гамени, пак ще са затапени и унижени, пак ще са утайката която се подиграва с починалите, която се подиграва с можещите, знаещите, компетентните хора.

A ти от кои от всички изброени си? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване